Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 09:57   #1591
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
ojjj, trzymaj sie
nie potrafienawet pieklma juz zeby wyprobowac przepisy na walentynkiwypisalam kartkekupilma prezenta on chce innanie potrafie
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 10:21   #1592
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

dziewczyny biore 9 dni Y... piersi cały czas mnie bola i jakby się zaokrągliły tak od spodu?:P ale tak mnie wysypało na buzi (( ehhh... dodatkowo jestem chora i biore antybiotyk..
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 10:59   #1593
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
dziewczyny biore 9 dni Y... piersi cały czas mnie bola i jakby się zaokrągliły tak od spodu?:P ale tak mnie wysypało na buzi (( ehhh... dodatkowo jestem chora i biore antybiotyk..
Mnie tez wysypało.. a masz podskórne krostki czy taki trądzik normalny? wiesz co najważniejsze to nie dotykac tego tzn. nie wyciskać samo się zagoi. Ja wyciskałam i teraz mam mkasakre ale leczę to i mam nadzieje, że będzie dobrze.
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:12   #1594
eunika1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Hej Dziewczyny
pisałam już kiedyś w tym wątku, wtedy właściwie wszystko było dobrze. a teraz? no właśnie nie wiem. czytałam o waszym niezbyt dobrym samopoczuciu i pomyślałam, że może to przez tabletki.

od miesiąca mam problemy ze zdrowiem. zaczęło się od nieżytu żołądka, potem po zrobieniu badań okazało się, że mam bakterię helicobacter pylori, dostałam antybiotyki, brałam je 14 dni. połączyłam opakowania Yasminelle <tak jak prawie każda pisze>. skończyłam brać antybiotyki, zrobiłam przerwę przed kolejnym opakowaniem i czułam się dobrze. nie miałam problemów z bólem żołądka, z jedzeniem. w niedziele zaczęłam brać kolejne opakowanie i wszystko wróciło.
i tak się zastanawiam.. jak myślicie czy moje problemy z żołądkiem mogą być powodowane przez tabletki anty? mogłam sobie nimi tak podrażnić żołądek? praktycznie od miesiąca nie moge nic jeść, schudłam dwa kg, a zawsze byłam drobna, więc nie moge na siebie patrzeć w lustrze. prawie anoreksja, nie może przesadzam, pewnie, że przesadzam, ale lubiłam jeść i nie wiem co się dzieje.
idę znowu do lekarza, miałam robione wszystkie badania i wyszły ok. Mówiłam, że biorę tabletki, ale nie szukał w nich wtedy przyczyny. pomyślałam, że jeszcze wybiorę się do ginekologa, może coś mi powie.
jestem ciekawa Waszego zdania, bo mam wolne dopiero pod koniec tygodnia i dopiero wtedy mogę iść do lekarza.
tabletki biorę od sierpnia, dotychczas nie miałam żadnych problemów, nawet je polubiłam, sam komfort, piękna cera itp.
pozdrawiam E.
eunika1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:52   #1595
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
Mnie tez wysypało.. a masz podskórne krostki czy taki trądzik normalny? wiesz co najważniejsze to nie dotykac tego tzn. nie wyciskać samo się zagoi. Ja wyciskałam i teraz mam mkasakre ale leczę to i mam nadzieje, że będzie dobrze.

podskórne krostki, no nie wyciskam ich :P dziwne, tak szybko by mnie wysypało?? w ogole to czuje sie taka ciezka i gruba.. niby na wadze nic nie widac.. moze to ta woda w organizmie? a w sumie jem tez wiecej przez ta chorobe i z nudów.. ;P za to libido.... kosmiczne :P hihi
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 12:03   #1596
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
podskórne krostki, no nie wyciskam ich :P dziwne, tak szybko by mnie wysypało?? w ogole to czuje sie taka ciezka i gruba.. niby na wadze nic nie widac.. moze to ta woda w organizmie? a w sumie jem tez wiecej przez ta chorobe i z nudów.. ;P za to libido.... kosmiczne :P hihi
no ja też podskórne krostki i z kilka takich normalnych miałami wyciskałam teraz mam większe kłopoty.. mimo, że sobie obiecywałam ,że nie będę tego już robić to jednak

ja też czułam się tak wielka przy pierwszym opakowaniu. Co do libido to mam też bardzo duże!!. teraz kończe 2 opakowanie i wyszły mi tylko 2 krostki na okres. Ale musze wyleczyć pozostałości. Więc musi być dobrze. Potem zaczynam 3 i już napewno nie będe miała wysypu.
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:41   #1597
agaafurm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 399
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
nie potrafienawet pieklma juz zeby wyprobowac przepisy na walentynkiwypisalam kartkekupilma prezenta on chce innanie potrafie

niestety nic nie można poradzić na to, że męzczyźni to gruboskórne świnie i czasem nie obchodzi ich nic oprocz wlasnego czubka nosa/penisa. Będzie dobrze,wyplacz się i wyżal, i staraj się jakos trzymać w pionie.Doskonale Cię rozumiem, mnie chłopak zdradzał przez pół roku. Mężczyzni w wiekszosci nie doceniają poswiecenia i tego, co się dla nich robi. Jesteśmy z Tobą




ja zaczynam brać yasminellki dopiero w przyszlym tygodniu, to moj pierwszy srodek anty i strasznie się boje , ale mysle , że bedzie dobrze. Boje się tylko jednego,zawsze dostaje okresu w nocy (!!) co zrobić w takim wypadku,kiedy wziąc pierwszą tabletkę?w wieczor przed czy następnego dnia?
agaafurm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 14:44   #1598
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez agaafurm Pokaż wiadomość



ja zaczynam brać yasminellki dopiero w przyszlym tygodniu, to moj pierwszy srodek anty i strasznie się boje , ale mysle , że bedzie dobrze. Boje się tylko jednego,zawsze dostaje okresu w nocy (!!) co zrobić w takim wypadku,kiedy wziąc pierwszą tabletkę?w wieczor przed czy następnego dnia?

od pojawienia się okresu masz 24godziny by przyjąć tabletkę. Więc spokojnie, zdążysz wieczorem.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:52   #1599
agaafurm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 399
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

dzięki
agaafurm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:53   #1600
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

@eunika1987

prawda jest taka, że tabletki mają niezwykle małe szanse zaszkodzić na żołądek - są małe, nie rozpuszczalne przez enzymy żołądkowe (wchłaniają się przede wszystkim w jelicie o ile mi wiadomo). do tego wszystkiego nie są to bardzo ciężkie dawki leków, które wolno stosować tylko przez krótkie okresy czasu, bo trzeba dawać wątrobie czas na reaktywację.

wydaje mi się więc, że twoje problemy ze zdrowiem, to raczej ciąg dalszy poprzedniego nieżytu. jeśli nie brałaś żadnych probiotyków czy leków osłonowych, to twój żołądek w bardzo niefajnej kondycji i ryzyko złapania potencjalnej infekcji jest ogromne. i obawiam się, ze właśnie tu należy szukać przyczyn.

wizyta u ginekologa oczywiście nie zaszkodzi, ale na tyle, na ile jest mi znany mechanizm działania pigułek, wydaje mi się nieprawdopodobnym, by to one to powodowały.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:56   #1601
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez agaafurm Pokaż wiadomość
niestety nic nie można poradzić na to, że męzczyźni to gruboskórne świnie i czasem nie obchodzi ich nic oprocz wlasnego czubka nosa/penisa. Będzie dobrze,wyplacz się i wyżal, i staraj się jakos trzymać w pionie.Doskonale Cię rozumiem, mnie chłopak zdradzał przez pół roku. Mężczyzni w wiekszosci nie doceniają poswiecenia i tego, co się dla nich robi. Jesteśmy z Tobą

ja zaczynam brać yasminellki dopiero w przyszlym tygodniu, to moj pierwszy srodek anty i strasznie się boje , ale mysle , że bedzie dobrze. Boje się tylko jednego,zawsze dostaje okresu w nocy (!!) co zrobić w takim wypadku,kiedy wziąc pierwszą tabletkę?w wieczor przed czy następnego dnia?
dokladnie, tak jak pisala aga, ONA - dasz rade, wyplacz sie ile trzeba, kiedys minie rozczarowanie i bol

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
od pojawienia się okresu masz 24godziny by przyjąć tabletkę. Więc spokojnie, zdążysz wieczorem.
dokladnie.

wdowo - cudowny avatar!!!
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 17:35   #1602
Kallisto
Raczkowanie
 
Avatar Kallisto
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 258
GG do Kallisto
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez agaafurm Pokaż wiadomość
ja zaczynam brać yasminellki dopiero w przyszlym tygodniu, to moj pierwszy srodek anty i strasznie się boje , ale mysle , że bedzie dobrze.
ja tez zaczynam pierwszy raz yasminelle za ok tydzien i tez jest moj to 1 srodek anty. zbyt duzo strsu z prezerwatywami mialam
__________________
_________________________ _________________________ ___

Odchudzam się i zapuszczam włoski!
Waga 54 a będzie:
50 ,
potem 48
a potem wymarzone 45
Kallisto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 18:41   #1603
agaafurm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 399
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Kallisto Pokaż wiadomość
ja tez zaczynam pierwszy raz yasminelle za ok tydzien i tez jest moj to 1 srodek anty. zbyt duzo strsu z prezerwatywami mialam

rozumiem, dlatego ja i moj obecny przystojniak stwierdzilismy, ze poczekamy na tabletki, niż stresowac się z innymi metodami. Jestem mega przewrażliwiona i pewnie zżerałby mnie stres, tym bardziej, że to będzie dla mnie ten pierwszy i jedyny pan ginekolog mi nawet powiedzial, że bardzo dobrze zrobilam, że przyszlam najpierw po tabletki dlatego już się nie mogę doczekać, bo chcę, żeby wszystko było idealnie.
agaafurm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:20   #1604
troublesome
Raczkowanie
 
Avatar troublesome
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 279
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
ja też czułam się tak wielka przy pierwszym opakowaniu. Co do libido to mam też bardzo duże!!. teraz kończe 2 opakowanie i wyszły mi tylko 2 krostki na okres. Ale musze wyleczyć pozostałości. Więc musi być dobrze. Potem zaczynam 3 i już napewno nie będe miała wysypu.
No ja mam dziś ostatni dzień przerwy po drugim opakowaniu i jutro zaczynam trzecie i powiem Ci, że twarz coraz lepsza Mam nadzieję, że teraz już będzie coraz lepiej, a nie wysypie mnie znowu. A Ty jak ?
__________________



troublesome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:24   #1605
wnik
Przyczajenie
 
Avatar wnik
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 29
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

ja mam pytanie po przerwie tabletki powinnam wziasc w sobote 0 17 czy mogę np. w piątek o 20 ?
__________________
Cel : schudnąć !!



wnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:26   #1606
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość

wdowo - cudowny avatar!!!
dziękuję słońce

Cytat:
Napisane przez wnik Pokaż wiadomość
ja mam pytanie po przerwie tabletki powinnam wziasc w sobote 0 17 czy mogę np. w piątek o 20 ?
tak, możesz
przerwę możemy skracać ale nie wydłużać
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:42   #1607
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez troublesome Pokaż wiadomość
No ja mam dziś ostatni dzień przerwy po drugim opakowaniu i jutro zaczynam trzecie i powiem Ci, że twarz coraz lepsza Mam nadzieję, że teraz już będzie coraz lepiej, a nie wysypie mnie znowu. A Ty jak ?
no mi została jedna tabletka i zaczynam przerwę. Co do cery hmm.. wyszły mi 3 pryszczki na okres pewnie. Ale nadal mam te podskórne co prawda goją się powoli ale wyciskałam kilka i teraz mam masakrę ;/ nie mogę patrzeć na siebie w lustrze nie wiem czym co zleczyć. jestem załamana. Gdybym wiedziała że tak bede cierpiec to bym nie brala yasminelle.

echh.. mam takiego doła i smutasa, że szkoda gadać
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:57   #1608
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Hej

Odstawiam Yasminelle po 7 miesiącach brania....W środę powinnam wziąć 1 tabletkę z kolejnego opakowania ale nie wezmę

Puchną mi nogi, mam totalnie obniżone libido...

Jakieś 3 lata temu brałam moje pierwsze table anty, był to Logest. Wytrzymałam pół roku i zaczeło się: obniżone libid, drętnwienie łydek, nastroje depresyjne....Odstawiłam.

Miałam nadzieję, że Yasminelle spisze się dobrze, a jednak nie....
U mnie zawsze te nieporządane objawy pojawiają się po kilku miesiącach brania...

Trochę się boję pogorszenia cery i tych nastrojów przed miesiączką


Nie wiem czy próbować kolejnych czy dać sobie spokój....
calma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 21:37   #1609
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

@Magic Girl
głupia babo ty! aj klapsy się należą!
nie wyciskaj tych syfków, bo jeśli faktycznie są one spowodowane hormonami, to możesz sobie narobić brzydkich śladów, a zaskórnika i tak się nie pozbędziesz.

jutro idziesz do dermatologa, przeczekaj te 24h - zobaczysz, będzie lepiej
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 21:44   #1610
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
@Magic Girl
głupia babo ty! aj klapsy się należą!
nie wyciskaj tych syfków, bo jeśli faktycznie są one spowodowane hormonami, to możesz sobie narobić brzydkich śladów, a zaskórnika i tak się nie pozbędziesz.

jutro idziesz do dermatologa, przeczekaj te 24h - zobaczysz, będzie lepiej
nie idę bo chora jestem grype mam tata mnie zaraził kurcze jestem już w stanie depresji. Nie wierzę, w to, że będe miała buźkę jak wcześniej.
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 21:55   #1611
renua
Raczkowanie
 
Avatar renua
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 40
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
nie idę bo chora jestem grype mam tata mnie zaraził kurcze jestem już w stanie depresji. Nie wierzę, w to, że będe miała buźkę jak wcześniej.

Magic Girl a czemu w ogóle zaczęłaś brac?
to twoje pierwsze tabsy?
renua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 21:58   #1612
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez renua Pokaż wiadomość
Magic Girl a czemu w ogóle zaczęłaś brac?
to twoje pierwsze tabsy?

antykoncepcja

najpierw brałam przez 2 miesiące diane 35 było wszystko ok ale tyłam po niej. Potem cilest, przez 6 miesięcy ale głowa mnie po nich bolała chyba po nich. No i zmieniłam na yasminelle zrobiłam błąd

zużyje to 3 opakowanie bo mam wykupione i pójdę do gina i zapytam o cilest chyba s powrotem albo diane 35 i będę ćwiczyć dodatkowo.. innego wyjścia nie mam. Nie chcę wyglądac tak jak teraz.
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 08:18   #1613
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

nie wracaj do diane! moj przypadek byl podobny tyle ze kilka lat temu. biorac diane bylo wszystko ok a odstawiajac ją mialam pizze na twarzy. za nic w swiecie bym nie wrocila. byc moze to taki twoj okres w zyciu gdzie po prostu cos wychodzi. trzeba to przeczekac. z tradzikiem nikt nie wygra w miesiac czy dwa. to leczy sie latami. oczywiscie tabletki moga w tym pomoc wiec pogadac z ginem. wizyta u dermatologa jest wrecz konieczna. sa leki ktore pomagają. bedzie dobrze zobaczysz tylko trzeba troszke pocierpiec...powodzenia
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 09:04   #1614
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
nie wracaj do diane! moj przypadek byl podobny tyle ze kilka lat temu. biorac diane bylo wszystko ok a odstawiajac ją mialam pizze na twarzy. za nic w swiecie bym nie wrocila. byc moze to taki twoj okres w zyciu gdzie po prostu cos wychodzi. trzeba to przeczekac. z tradzikiem nikt nie wygra w miesiac czy dwa. to leczy sie latami. oczywiscie tabletki moga w tym pomoc wiec pogadac z ginem. wizyta u dermatologa jest wrecz konieczna. sa leki ktore pomagają. bedzie dobrze zobaczysz tylko trzeba troszke pocierpiec...powodzenia
przeciez wiadomo, ze przy sklonnosciach do tradziku, prawie zawsze po odstawieniu tabletek hormonalnych cera sie pogarsza.

2 znajome odstawily Yasminelle i przestaly brac w ogole hormony, efekt? obu wrocil tradzik sprzed brania, a jednej lecialy wlosy garsciami, organizm dostal szoku.

po Diane 35 zwykle wysyp po odstawieniu jest wiekszy, bo dawka hormonow jest wieksza niz w np . Yasminelle.

a co do leczenia u dermatologa: naprawde wierzysz, ze w przypadku tradzika spowodowanego łojotokiem czy hormonami po zaprzestaniu kuracji cera nadal bedzie idealna? wolne zarty...

lekarstwa niehormonalne od dermatologa pomagaja, dopoki je bierzesz, w wiekszosci przypadkow. po odstawieniu, wszystko prawdopodobnie wraca do stanu pierwotnego.

ludzie latami lecza tradzik i w niektorych przypadkach bez hormonow, nie ma szans na gladka twarz. jezeli kobieta chce odstawic, bo planuje ciaze, to faktycznie, ma problem.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 11:00   #1615
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
nie wracaj do diane! moj przypadek byl podobny tyle ze kilka lat temu. biorac diane bylo wszystko ok a odstawiajac ją mialam pizze na twarzy. za nic w swiecie bym nie wrocila. byc moze to taki twoj okres w zyciu gdzie po prostu cos wychodzi. trzeba to przeczekac. z tradzikiem nikt nie wygra w miesiac czy dwa. to leczy sie latami. oczywiscie tabletki moga w tym pomoc wiec pogadac z ginem. wizyta u dermatologa jest wrecz konieczna. sa leki ktore pomagają. bedzie dobrze zobaczysz tylko trzeba troszke pocierpiec...powodzenia
to chyba do mnie było

no włąśnie czytałam, że po odstawieniu diany sa takie konsekwencje. No na razie lecze to co mam czyli takie strupki i krostki. Chyba do marca mi zejdzie jutro kupuję dobra maść która zawsze mi pomagała w tydzień sie pozbyć a potem miałam już dobrze skończę brać to drugie i zacznę 3 opakowanie yasminelle. Jeśli nie będzie poprawy to zmienie. Pójdę do gina i powiem, że mi nie służa bo mam po nich trądzik i wróce do cilestu.

Trzymaj kciuki, żebym się wyleczyła do marca bo mam wielką imprezę
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 11:04   #1616
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
przeciez wiadomo, ze przy sklonnosciach do tradziku, prawie zawsze po odstawieniu tabletek hormonalnych cera sie pogarsza.
prawie zawsze oznacza ze nie zawsze mnie tradzik powrocil po diane *dlatego ostrzegam przed nim inne [majac rowniez swiadomosc ze na kazda tab dzialaja indywidualnie] po odstawieniu cilestu tradzik mi nie wrocil a nawet (w koncu!) udalo mi sie go pokonac i od hmm.. 2 lat mam z nim spokoj. a meczylam sie z nim 3 lata. dzis biore Y i tradzik nie powrocil. jednak majac tradzik leczylam sie jednoczescie takze u dermatologa
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 11:08   #1617
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
prawie zawsze oznacza ze nie zawsze mnie tradzik powrocil po diane *dlatego ostrzegam przed nim inne [majac rowniez swiadomosc ze na kazda tab dzialaja indywidualnie] po odstawieniu cilestu tradzik mi nie wrocil a nawet (w koncu!) udalo mi sie go pokonac i od hmm.. 2 lat mam z nim spokoj. a meczylam sie z nim 3 lata. dzis biore Y i tradzik nie powrocil. jednak majac tradzik leczylam sie jednoczescie takze u dermatologa
no ja też brałam cilest i od zcasu do czasu mi coś wyskoczyło na okres i oczywiście wyciskałami miałam potem kłopoty większe. Po prostu byłam i jestem głupia że to robiłam. Teraz już nie robię tego bo widzę jak wyglądam. Zrobiłąm soie zdjęcie i jak mam zamiar coś zdrapać albo coś to patrze nanie.

jak mi nie przejdzie po yasminelle to wrócę do cilestu. Cena przystęna i cere też miałam łądną po nich.,
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 11:45   #1618
ZawszeTakaSama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 112
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

ja biore Y okolo juz roku i 3 miesiecy,libido srednie,chco ostatnio troche wzroslo,suchosc tez dokucza czasem....czasem mysle o zmianie,ale nie wiem...
__________________
69-68-67-66,15-65-64-63-62-61-60-59

chcę pokonać swoje słabości!

http://www.suwaczek.pl/cache/cf2230081b.png
ZawszeTakaSama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 11:50   #1619
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez ZawszeTakaSama Pokaż wiadomość
ja biore Y okolo juz roku i 3 miesiecy,libido srednie,chco ostatnio troche wzroslo,suchosc tez dokucza czasem....czasem mysle o zmianie,ale nie wiem...
a może na suchość spróbuj żel durexa jak dla mnie jest super, bo też mam z tym problem.. ale żel sprawdza się super
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:17   #1620
witka43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Hejka!
Mam do was dziewczyny takie pytanko- czy od tabletek anty (yasminelle) może mnie boleć żołądek? Zauważyłam że jak rano wstaję to mnie nic nie boli, tabletkę biorę o godzinie 11, tak około godziny 15 zaczyna mnie pobolewać żołądek, czy to może mieć jakiś związek z tabsami?
witka43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.