Wszystko o Oriflame cz. XI - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-16, 09:44   #211
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Po tygodniu stosowania emulsji 2x dziennnie troszkę mnie wysypało, ale za to wszystkie niespodzianki zniknęły w 3 dni. Ja żadnego wysuszenia nie zauważyłam, wręcz odwrotnie. Smarowałam emulsją również twarz mojego TŻta, który ma niestety ogromne problemy z pryszczami i również na niż emulsja działa dobrze. Niedoskonałości się zmniejszyły i jego mocne świecenie też )
Nie wiem od czego to zależy. Ja mam tłustą cerę, mocno przetłuszczającą się i rzadko co jest w stanie ją choćby minimalnie wysuszyć, a ta emulsja niestety wysusza i to mocno. Choć nie zganiam całej winy na nią, może na moją skórę działa też zmienna pogoda, nie wiem. W każdym razie mój dzienny krem ecobeauty nie daje rady w nawilżeniu, a wcześniej świetnie sobie radził. Na plus jednak fakt, że skóra po emulsji mniej się przetłuszcza.

Edytowane przez Natalie24
Czas edycji: 2012-10-16 o 14:36
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 10:05   #212
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez magdalenkl Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powiecie o termoochronnym balsamie do włosów ?
balsam jako tako dobry, bez rewelacji. Ja przestałam go używać, bo zauważyłam, że od niego robi mi się łupież na włosach i jak na razie stoi sobie na półce ten balsam
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 14:01   #213
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dziewczyny, czy jeżeli do końca 14 katalogu nie pojawią się podkłady Everlasting (natural beige i warm sand), to czy jeśli będą w kat 15, to dostanę je razem z korektorami? Podkłady mam w produktach oczekujących.
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 14:38   #214
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jeżeli do końca 14 katalogu nie pojawią się podkłady Everlasting (natural beige i warm sand), to czy jeśli będą w kat 15, to dostanę je razem z korektorami? Podkłady mam w produktach oczekujących.
Ale korektory zapewne nie dodały się do oczekujących, więc raczej ich nie otrzymasz. Tylko ceny pozostają niezmienne po zakończeniu danego katalogu, ale gratisy się już nie dodają. Przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia. Ktoś tu jednak pisał, że można złożyć reklamację w takim przypadku, choć sama nie próbowałam
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 14:59   #215
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ale korektory zapewne nie dodały się do oczekujących, więc raczej ich nie otrzymasz. Tylko ceny pozostają niezmienne po zakończeniu danego katalogu, ale gratisy się już nie dodają. Przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia. Ktoś tu jednak pisał, że można złożyć reklamację w takim przypadku, choć sama nie próbowałam
Dzięki To super, że klientki napaliły się na podkład z korektorem:/ Oczywiście będę do nich pisała, jeśli korektorów mi nie dodadzą
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:03   #216
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Hej. Dzisiaj zaczynają się spotkania regionalne. To znaczy jest jedno (w Czestochowie) czy któraś może na nim będzie? Jak nie dziś to już jutro jest więcej. Gdyby jakieś zdjęcia któraś wstawiła nowego PW lub Programu Sponsorskiego lub chociaż info co to będzie to byłoby fajnie
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:48   #217
Acai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jeżeli do końca 14 katalogu nie pojawią się podkłady Everlasting (natural beige i warm sand), to czy jeśli będą w kat 15, to dostanę je razem z korektorami? Podkłady mam w produktach oczekujących.
dzwoniłam w tej sprawie na infolinię (bo też miałam ten problem) i niestety nikt nie był w stanie mi odpowiedzieć na to pytanie, ja nie wiem od czego tam są te babki...ale też sądzę że się nie dodadzą:/
Acai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 20:25   #218
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dziewczyny, który z tuszy będzie dawał efekt dramatic look? Poza Wonderem?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 09:00   #219
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Ja używam 2FXMożesz wyczarować makijaż delikatny i mocny.Moja koleżanka,która lubi jak jej rzesy wręcz kapią od tuszu też go lubi,pozostałe są zakochane w Wonderze.Mi on do gustu nie przypadł
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 09:05   #220
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który z tuszy będzie dawał efekt dramatic look? Poza Wonderem?
Według moich doświadczeń z tuszami z Oriflame to Wonder chyba daje najbardziej spektakularny efekt. Jak poszukujesz mocniejszego efektu na rzęsach to na pewno nie polecam Ci HyperStretch bo to tusz lekko wydłużający, przyspieszający naturalny cykl wzrostu przy regularnym stosowaniu. Bardzo lekko podkreśla rzęsy, przemęczyłam się z nim i na razie nie wrócę do tego tuszu ale faktycznie rzęsy się troszkę odbudowały. Tusz z serii Giordani Gold Volume Delight daje dość fajny efekt ale przy malowaniu trzeba trochę odczekać aż pierwsza warstwa zaschnie bo jest rzadszy. Druga i trzecia warstwa już jest mocno widoczna. Ale to tusz dla bardziej cierpliwych. Jeśli lubisz takie nowocześniejsze szczoteczki silikonowe lub grzebienie to może się sprawdzić ten nowy Maxi Lash 3D z katalogu nr.16 ( bardzo podobny do tego w czerwonym opakowaniu). Mi nie pasował ale dużo dziewczyn chwaliło. Ja osobiście lubię klasyczne szczoteczki z włosków, gęste i duże. Nakładam bazę na rzęsy i potem każdy tusz z Oriflame wygląda super. Mam proste rzęsy i niezbyt gęste ale długie więc bez bazy lipa. Kiedyś w Oriflame był tusz dwustronny, taki właśnie z białą bazą na jednym końcu i czarnym tuszem na drugim. TO BYŁ TUSZ !!! Mnie ciągle koleżanki pytają o niego. Oczywiście go wycofali. A BYŁ SUPER!!!
Mój wniosek : W Oriflame brakuje bazy pod tusze do rzęs. Z bazą każdy tusz wygląda 100 razy lepiej.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Mothernight Pokaż wiadomość
Ja używam 2FXMożesz wyczarować makijaż delikatny i mocny.Moja koleżanka,która lubi jak jej rzesy wręcz kapią od tuszu też go lubi,pozostałe są zakochane w Wonderze.Mi on do gustu nie przypadł
O ten 2FX fajny ale jak dla mnie z bazą pod tusz. Niestety Oriflame bazy takiej nie posiada. A szkoda
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 12:15   #221
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

To zupełnie jak moje,długie i proste jak drutyJa zawsze przypudrowuję rzęsy przed tuszowaniem.Jak odkręcić tą pierwszą nakrętkę,tuszu jest tyle co nic,dzięki temu można mocno szczoteczkę wkręcić i podwinąć rzęsy.Przy drugiej nakrętce jest bardzo dużo,więc delikatnie,żeby nie przedobrzyć.Jak już się ten tusz opanuje,to naprawdę efekt jest super
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 13:01   #222
kosmiderdmwz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krępa/pow. łowicki
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dostałam dzisiaj paczkę a w niej próbkę "More" by Demi i to kompletnie nie mój zapach...pachnie dokładnie tak jak regenerująca maseczka z żółtej serii Xair X, pudrowy duszący zapach...maseczkę oddałam koleżance przez zapach i te perfumy też kompletnie do mnie nie przemawiają....Jedyny plus to taki że są trwałe, do tej pory czuję zapach na nadgarstku (maznęłam rękę z próbki) czyli już ok. 5 godz. U mnie żadna z klientek na pewno nie skusi się na ten zapach...

A przy okazji zapachów mam pytanie o Embrace Her...czy możecie coś napisać o tym zapachu?? Wiem że na stronie są opinie ale wolałabym coś od Was się dowiedzieć Będę wdzięczna
kosmiderdmwz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 13:08   #223
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dzięki dziewczyny za rady odnośnie tuszy Wonder daje wg mnie piękny, ale dzienny efekt, a ja właśnie taki kapiący tuszem efekt chciałam
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 13:36   #224
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez kosmiderdmwz Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj paczkę a w niej próbkę "More" by Demi i to kompletnie nie mój zapach...pachnie dokładnie tak jak regenerująca maseczka z żółtej serii Xair X, pudrowy duszący zapach...maseczkę oddałam koleżance przez zapach i te perfumy też kompletnie do mnie nie przemawiają....Jedyny plus to taki że są trwałe, do tej pory czuję zapach na nadgarstku (maznęłam rękę z próbki) czyli już ok. 5 godz. U mnie żadna z klientek na pewno nie skusi się na ten zapach...
Hej! Jest jeszcze jeden! 68,50zł w kieszeni. Nie powiesz, że to nie plus.
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 14:04   #225
kosmiderdmwz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krępa/pow. łowicki
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez jocelyne mary Pokaż wiadomość
Hej! Jest jeszcze jeden! 68,50zł w kieszeni. Nie powiesz, że to nie plus.
No fakt!! Dokładnie szkoda tych pieniędzy na ten zapach, jest wiele ładniejszych
kosmiderdmwz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 14:10   #226
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Ha! A moje klientki oszalały na punkcie zapachu More. Mam zamówione 4 sztuki, dzięki temu moje zamówienie z 15 sięga już 191 pp
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 14:20   #227
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Mi tez MORE bardzo sie podoba, biore dla siebie Plus szminke Rose Blossoms za 4,90

Ogolnie ten katalog jest super, duzo fajnych nowosci
A w nastepnym (16) oficjalnie zbankrutuje
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 15:17   #228
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Zamawiałyście próbki podkładu everlasting?Też wam wyłazi,że kod nie istnieje?Prosiłabym o nr natural beige i nude pink nie wiem którą z tych pomadek GG Jewel wziąć haha Czy warm coral jest taki w brązie jak w katalogu?Czy rose blossom,dusky nude czy peach kiss?HELP!
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 15:21   #229
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez kosmiderdmwz Pokaż wiadomość

A przy okazji zapachów mam pytanie o Embrace Her...czy możecie coś napisać o tym zapachu?? Wiem że na stronie są opinie ale wolałabym coś od Was się dowiedzieć Będę wdzięczna
nie pamiętam recenzji tego zapachu ale mam próbkę i na mój nos powiem Ci tak: zapach owocowo-kwiatowy, słodki choć nie przesłodzony, dla mnie taki typowo dzienny-codzienny. Oryginalnością raczej się nie wyróżnia no i na mnie trwałość słaba.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 16:32   #230
kosmiderdmwz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krępa/pow. łowicki
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Ha! A moje klientki oszalały na punkcie zapachu More. Mam zamówione 4 sztuki, dzięki temu moje zamówienie z 15 sięga już 191 pp
Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Mi tez MORE bardzo sie podoba, biore dla siebie Plus szminke Rose Blossoms za 4,90
Ogolnie ten katalog jest super, duzo fajnych nowosci
A w nastepnym (16) oficjalnie zbankrutuje
Ano właśnie różne są gusta, mnie się ten zapach kompletnie nie podoba, a są osoby które na punkcie tego zapachu dostaną bzika...ale może to i dobrze bo tak to na świecie było by nudo jak by się każdemu to samo podobało

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
nie pamiętam recenzji tego zapachu ale mam próbkę i na mój nos powiem Ci tak: zapach owocowo-kwiatowy, słodki choć nie przesłodzony, dla mnie taki typowo dzienny-codzienny. Oryginalnością raczej się nie wyróżnia no i na mnie trwałość słaba.
Dzięki Salix za opinię Na KWC ma bardzo dobre opinie dlatego się zastanawiam czy w ogóle warto sobie zawracać głowę tym zapachem Szukałam wczoraj na stronie Ori ale nawet nie ma próbek, a nie chce zamawiać w ciemno...już za dużo razy się przejechałam A poza tym i tak na razie nie widzę go w katalogach więc nie mam aż takiego parcia

Edytowane przez kosmiderdmwz
Czas edycji: 2012-10-17 o 16:33
kosmiderdmwz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 19:28   #231
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mothernight Pokaż wiadomość
Zamawiałyście próbki podkładu everlasting?Też wam wyłazi,że kod nie istnieje?Prosiłabym o nr natural beige i nude pink nie wiem którą z tych pomadek GG Jewel wziąć haha Czy warm coral jest taki w brązie jak w katalogu?Czy rose blossom,dusky nude czy peach kiss?HELP!
Kod natural beige na próbkę to 24933 a na nude pink to 24930. Ja tak zamawiałam i wchodziło. Z pomadek Jewel miałam rose blossom, podobna jak w katalogu,taki ciemniejszy spokojny róż ta warm coral trochę jakby wpadała w rudawy brąz , ta jasna dusky nude taka trochę między różem a koralem, inna niż w katalogu, ale ładna zależy co kto lubi Fotka 1 to rose blossom a 2 to dusky nude z próbki w świetle sztucznym. Ale wiadomo na ustach kolor wygląda inaczej, wyraźniej. Ale fakt, że pomadki fajne, kremowe, no i to opakowanie...klasa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020147.jpg (15,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020503 (Small).jpg (33,3 KB, 29 załadowań)
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 19:42   #232
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dziękidusky nude wygrywa
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 20:34   #233
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Ha! A moje klientki oszalały na punkcie zapachu More. Mam zamówione 4 sztuki, dzięki temu moje zamówienie z 15 sięga już 191 pp
naprawdę? kurczę, jak jestem zwolenniczką ciężkich zapachów tak te są dla mnie takie babciowe... stare perfumy babci.


no ale jak już ktoś tu napisał, gusta są różne
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 06:28   #234
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Ktoś tu ost. pisał że wydłużyli termin spłaty wogole mi nie przyszło powiadomiienie na pocztę ani sms tak jak zawsze. Ja dzis wchodze na pocztę a ja mam juz 8 zł odsetek .... wogole termin powinnam miec dziś. Dlaczego niektorzy maja długi termin spłaty a niektórzy nie ?
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 07:58   #235
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Z tego co dziewczyny tu pisały nie ma dłuższych terminów.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:42   #236
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Nie, dłuższego terminu spłaty nie ma. Nadal jest standardowo 2 tyg.

Dziwne, że nie dostałaś maila z upomnieniem po tygodniu
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 10:56   #237
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Wiecie już coś o nowych programach? Była któraś z Was na spotkaniu wprowadzającym?
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 11:03   #238
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Jak myślicie uda mi się zwrócić 2 płatne katalogi? bo usuwałam z system tak samo i żele oczekujące z poprzedniego katalogu, a teraz widzę je na fakturze i na zamówieniu :/
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 11:10   #239
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Jak myślicie uda mi się zwrócić 2 płatne katalogi? bo usuwałam z system tak samo i żele oczekujące z poprzedniego katalogu, a teraz widzę je na fakturze i na zamówieniu :/
Kiedyś oddawałam w biurze te 2 katalogi po 1,50zł, także można.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 11:11   #240
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Jak myślicie uda mi się zwrócić 2 płatne katalogi? bo usuwałam z system tak samo i żele oczekujące z poprzedniego katalogu, a teraz widzę je na fakturze i na zamówieniu :/
mnie też wlazły do zamówienia i zapomniałam usunąć
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 10:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.