Jaki kupić cień do oczu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-16, 19:11   #1
JogurtBrzoskw1niowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 15

Jaki kupić cień do oczu?


Witam drogie wizażanki
Otóż noszę się z zamiarem kupna nowych cieni, paletka 4-5 cieni. Problem w tym, że kompletnie nie wiem jakie kolory. Z reguły używam odcieni złotego, brązu, srebro i czarny, chciałabym coś zmienić. Mam niebiesko-szare oczy, więcej szarego niż niebieskiego, jasną, ale nie bladą cerę i ciemno czerwone, krótkie włosy.
Pomocy?
JogurtBrzoskw1niowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 20:25   #2
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Jaki kupić cień do oczu?

Cytat:
Napisane przez JogurtBrzoskw1niowy Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażanki
Otóż noszę się z zamiarem kupna nowych cieni, paletka 4-5 cieni. Problem w tym, że kompletnie nie wiem jakie kolory. Z reguły używam odcieni złotego, brązu, srebro i czarny, chciałabym coś zmienić. Mam niebiesko-szare oczy, więcej szarego niż niebieskiego, jasną, ale nie bladą cerę i ciemno czerwone, krótkie włosy.
Pomocy?
Przeczytałam opis samej siebie . Ruda jestem od dzisiaj
Jaki przedział cenowy Cię interesuje?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 23:35   #3
JogurtBrzoskw1niowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki kupić cień do oczu?

Myślę nad inglotem gdyż mam od nich już cienie i sprawdzają się świetnie. A paletkę mam już trzeci rok. Ale generalnie tak do 100 zł, studencki budżet
JogurtBrzoskw1niowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 17:59   #4
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Jaki kupić cień do oczu?

Cytat:
Napisane przez JogurtBrzoskw1niowy Pokaż wiadomość
Myślę nad inglotem gdyż mam od nich już cienie i sprawdzają się świetnie. A paletkę mam już trzeci rok. Ale generalnie tak do 100 zł, studencki budżet
ja polecam cienie IsaDora
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 19:39   #5
JogurtBrzoskw1niowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki kupić cień do oczu?

Marka nie gra roli, nie wiem jakie kolory kupić, nie mam zielonego pojęcia co będzie mi pasowało oprócz brązów których używam na co dzień. Chodzi mi o coś delikatnego na dzień i ewentualnie jakieś mocniejsze kolory na wieczór. Tak mniej więcej 5 odcieni.
JogurtBrzoskw1niowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 19:58   #6
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jaki kupić cień do oczu?

Moim zdaniem matowy bez i kreska albo nude, obstawialabym inglota, wlasnie kupilam matowe bezo brazy po 13 zl za sztuke plus paletka 14 zl. Z czerwonymi wlosami nie zaszalejesz, chyba ze zmienisz kolor wlosow
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 23:39   #7
JogurtBrzoskw1niowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki kupić cień do oczu?

Nope, nigdy Czerwień to zdecydowanie mój kolor Czyli beże i brązy? No właśnie chciałam zaszaleć. Mam niebiesko-szare oczy, czytałam, że do takich pasuje granat, róż, fiolet ale właśnie nie wiem jakby to współgrało z moim kolorem włosów, czy to już nie byłoby za dużo.
JogurtBrzoskw1niowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 07:09   #8
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jaki kupić cień do oczu?

Sluchzj, czerwony kolor wlosow jest trudny, zeby cos dobrac. Najlepiej poogladaj jakies tutoriale makijazowe na youtubie, wpisz red lipstick monster i ona ma czerwone wlosy i zobacz, co tam ma na oku. Widzialam u niej fiolety, ale wszystko zalezy od odcienia Twoich wlosow. Dziewczyna ma taki jaskrawo czerwony w pomarancz, zreszta non stop zmienia te wlosy i jej ten fiolet pasowal, ale filmiki maja to do siebie, ze makijaze sa przerysowane, bardzo mocne ona tez ma blekitne oczy i jej te fiolety, wrzosy pasuja. Zalezy tez, jaki efekt chcesz osiagnac, czy elegancki, czy ekstrawagancki. Dla mnie najlepsze bylyby do tych wlosow zimne brazy, zawsze mozesz robic lekki nude, albo wiecej brazowego, nawet troche czarnego, na dolnej powiece pasuje stalowy perlowy albo drobinkowy, rozne sa tez brazy. Maxineczka robila makijaz z brazem wpadajacym w bordo i na dole stalowy, bardzo ladny makijaz.poogladaj
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 08:15   #9
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Jaki kupić cień do oczu?

Moim zdaniem ciemny granat na wieczór fajnie by pasował do czerwonych włosów Poza tym szarości, khaki. Fiolet czy róż nie bardzo mi się widzą ale wszystko zależy od odcienia tych kolorów i odcienia czerwieni który masz na włosach Może wstaw zdjęcie wtedy będzie łatwiej doradzać
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 08:27   #10
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jaki kupić cień do oczu?

No wlasnie mi tez nie widzi sie fiolet, ale u tej dziewczyny wyglada niezle. Khaki jest dosc trudnym kolorem. Mozna by jeszcze obstawic rozswietlajace, opalizujace jasne cienie plus czarny, ciemno szary. Mysle, to byloby dobre rozwiazanie, inglot ma opalizujace albo z drobinkami. Catrice ma ladne jasne zloto w serii velvet mat, swietna jakosc cienia. Matowy granat tez bylby nieglupi.
Ja bym kupila jasne zloto, granat mat i ciemno szary i mysle, ze tymi 3 cieniami mozna byc zrobic rozne makijaze. Plus sredni braz mat i brazo szary mat.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 08:35   #11
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jaki kupić cień do oczu?

wkleję Ci bloga dziewczyny, która ma czerwone włosy, niebieskie oczy i często szaleje z kolorem na powiekach - może Cię coś zainspiruje: http://gil-makeup.blogspot.com/

Najlepiej by było gdybyś wkleiła jakieś zdjęcie. Czerwień czerwieni nie równa.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 09:52   #12
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki kupić cień do oczu?

Ja bym pomyślała o ciemnej zieleni, takiej lekko stalowej - podkreśliłaby i kolor oczu i pasowałaby do włosów. oprócz tego oczywiście beż, zimny brąz i czerń.
kaktuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 12:50   #13
JogurtBrzoskw1niowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki kupić cień do oczu?

Mam trochę ciemniejszą czerwień ale blog jest naprawdę fajny; już mniej więcej zaczynam myśleć w co się zaopatrzyć dzięki jej makijażom. Wielkie dzięki za porady
JogurtBrzoskw1niowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 10:01   #14
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Jaki kupić cień do oczu?

W inglocie pani konsultantka moze ci pokazac jak cienie wygladaja na twoim oku i dobrac odpowiednie kolory. My mozmy tutaj gdybac, ale bez zdjęcia każda teoria będzie tylko teorią. Ewentualnie jakie kolory dominują w twojej szafie - może któryś z ciemniejszych kolorów powinien byc powiązany z tym jak sie ubierasz.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 13:34   #15
marzenka99999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki kupić cień do oczu?

Cytat:
Napisane przez JogurtBrzoskw1niowy Pokaż wiadomość
Myślę nad inglotem gdyż mam od nich już cienie i sprawdzają się świetnie. A paletkę mam już trzeci rok. Ale generalnie tak do 100 zł, studencki budżet
Cienie z Inglotu są jednymi z najlepszych na rynku a do tego mają przystępną cenę.
marzenka99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-06 14:34:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.