A może PERUKA ? wątek zbiorczy ! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 19:34   #181
Honey Dip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 36
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez kokietka8 Pokaż wiadomość
O własnie o coś takiego mi chodzi! o taką rajstopową a moge ją kupić tu gdzieś w Polsce? bo jeszcze nigdy nie zamawiałam nic z zagranicy.... i jeszcze klej...jaki? i żeby też była możliwość zakupu w Polsce
Z tym że na naszym rynku nie ma właściwie dobrego sklepu perukowego. Kleju na bank tu nie kupisz.

Ja szukałam w polskich sklepach internetowych siateczki, klejów i innych akcesoriów i nigdzie nie ma. Ale na eBayu siateczka taka kosztuje grosze, płaciłam jakieś 10 zł z przesyłką za dwie, przychodzi w 5 dni z UK. eBay to nie jest żadna filozofia, musiałabyś tylko założyć konto na PayPalu, nie trzeba już mieć karty, wystarczy, że przelejesz pieniądze na swoje konto PP.
Poza tym możesz też sama wykombinować taką czapeczkę z rajstopy, podkolanka

Endurabond, klej, o którym mówię to bardziej kosztowna rzecz, bo 1 uncja razem z przesyłką kosztuje 120 do 150 zł, ale starcza na 8 miesięcy do 1,5 roku

Edytowane przez Honey Dip
Czas edycji: 2010-03-04 o 19:35
Honey Dip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 09:48   #182
Mondello
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: A może peruka??????

WItam
Równiez jestem posiadaczka pieknej peruki (lace wig)
Niestety zamówiłam gestosc 120% albo i wieksza i boje sie jej zalozyc...
Wszyscy dookola domysla sie przeciez ,ze to peruka,chociaz wyglada bardzo naturalnie. Plakac mi sie chce wydalam na nia 3200 złotych (
Zastanawiam sie,czy nie pojsc do rryzjera,zeby mi jej nie wycieniowano,ale z drugiej strony,wstydze sie o to poprosic....

ku*wa ;(
Mondello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 09:54   #183
Honey Dip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 36
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez Mondello Pokaż wiadomość
WItam
Równiez jestem posiadaczka pieknej peruki (lace wig)
Niestety zamówiłam gestosc 120% albo i wieksza i boje sie jej zalozyc...
Wszyscy dookola domysla sie przeciez ,ze to peruka,chociaz wyglada bardzo naturalnie. Plakac mi sie chce wydalam na nia 3200 złotych (
Zastanawiam sie,czy nie pojsc do rryzjera,zeby mi jej nie wycieniowano,ale z drugiej strony,wstydze sie o to poprosic....

ku*wa ;(
A to dużo osób ten błąd chyba popełnia Bo wszyscy myślą, że 120% i wzwyż to będą piękne gęste włosy, jak u gwiazd, ale w przypadku peruk taka gęstość = hełm

Albo idz do fryzjera albo kup nozyczki do cieniowania:

http://www.youtube.com/watch?v=kGrr6oBJD5g
http://www.youtube.com/watch?v=SoOEsW40VNs
http://www.youtube.com/watch?v=HLH3DCeecuU

Skąd zamawialas, jesli mozna wiedziec?
Honey Dip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 17:26   #184
Boruc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 66
Dot.: A może peruka??????

oj, ja bym nie cięła samemu, lepiej zanieść do dobrego fryzjera, żeby ładnie wydegażował, jeszcze ci ją uratuje, zobaczysz.
wiecie co, a ja potrzebuję perukę, ale jakąś tanią, ni ma imitować prawdziwych włosów tylko potrzebuję na imprezę, wiecie, taką jasną, krótką platynową jak miała Natalie Portman w Closer jak grała tancerkę. Ma ktoś pomysł gdzie, żeby nie wydać fortuny?
Boruc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 07:55   #185
Klodinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: A może peruka??????

Zaraz jadę do ROKOKO po plasterki, zobaczę od razu czy jest klej ENDURABOND, o którym pisze HONEY DIP, może będą mieli jakąś lace z grzywką, to sobie przymierzę.
Dziś mój dzień dla lace, sobota, facet poszedł do pracy więc można działać - ściągnąć, umyć i założyć, niech myśli że ja zawsze taka piękna
ORBSIK dziękuję za uznanie, w Twoich ustach to nie lada komplement hi hi!
A ta czapeczka na e-bay w kolorze nude jest super, chyba się skuszę.

Miłego weekendu dla wszystkich lace-maniaczek!!!!!

Aha, dziewczyny używacie jedwabiu na lace? Ja próbowałam Swarzkopfa, ale mam wrażenie, że wysuszył włosy, może macie jakiś sprawdzony?
Klodinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 09:58   #186
Mondello
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: A może peruka??????

......

Edytowane przez Mondello
Czas edycji: 2015-12-05 o 14:25
Mondello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 10:30   #187
Honey Dip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 36
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez Klodinka Pokaż wiadomość
Zaraz jadę do ROKOKO po plasterki, zobaczę od razu czy jest klej ENDURABOND, o którym pisze HONEY DIP, może będą mieli jakąś lace z grzywką, to sobie przymierzę.
Dziś mój dzień dla lace, sobota, facet poszedł do pracy więc można działać - ściągnąć, umyć i założyć, niech myśli że ja zawsze taka piękna
ORBSIK dziękuję za uznanie, w Twoich ustach to nie lada komplement hi hi!
A ta czapeczka na e-bay w kolorze nude jest super, chyba się skuszę.

Miłego weekendu dla wszystkich lace-maniaczek!!!!!

Aha, dziewczyny używacie jedwabiu na lace? Ja próbowałam Swarzkopfa, ale mam wrażenie, że wysuszył włosy, może macie jakiś sprawdzony?
W Rokoko nie mają klejów ponoć, dzwoniłam

W jakim celu jedwab? Żeby wygładził, tak, czy jako odżywka bez spłukiwania?

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Mondello Pokaż wiadomość
Właśnie kombinuje do kogo się udac,żeby mi te wlosy wygladały bardziej naturalnie,ale powiem szczerze,ze predzej spale sie ze wstydu niz poprosze o uczesanie peruki...


Swoja droga jakie plastry kupujecie,bo mi przyslano podobno najmocniejsze a i tak tych wlosow sie to nie trzyma,nie wiem czzy sa one za ciezkie (dlugosc 50 cm , gestosc 120... )
Przecież to nic takiego Wszystkie gwiazdy noszą jakąś formę sztucznych włosów. Jeśli sama nie będziesz z tego robić "big deal", to ludzie też nie.
Co do plastrów to Derma-Tec z rokoko.com.pl
Honey Dip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 12:56   #188
ninoh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 16
Dot.: A może peruka??????

Jest jakaś polska strona z perukami lace?
a jak nie to może mi ktoś podac strone gdzie znajde te peruki ; )?
ninoh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 13:17   #189
MEGAN33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: A może peruka??????

Witam!
Jedyna polska strona, jaką znam z włosami lace to:
http://www.inter-technology.pl/
MEGAN33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 13:41   #190
monika_maciejec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: A może peruka??????

Ja wymyśliłam sobie perułkę na urodziny własne obiecywałam super atrakcję i wymyśliłam ze z czarnych włosów przejde nagle na blond. Efekt był marny kupiłam "nowe włosy" na allegro opisane były jako natulralny włos chiński, ale ma on niewiele wspólnego z naturą. Tak więc cokolwiek zrobisz nie kupuj produktu z takim opisem.
__________________
Monikka
monika_maciejec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 00:29   #191
ninoh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 16
Dot.: A może peruka??????

znalazłam fajna stronę z perukami.. piszą, że lace wig:

http://www.hairstopandshop.com/shop/...Wig-13p505.htm

tanio w dodatku... i na youtubie demonstracje ich peruek są całkiem, całkiem...

wnioskujepo tym\/, że te peruki tak samo się zakłada jak te wasze:

http://www.hairstopandshop.com/shop/pc/Events-d4.htm
ninoh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 10:57   #192
Klodinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: A może peruka??????

Jedwabiem chciałam dodać moim lace miękkości, zwłaszcza po dłuższym czasie ich noszenia /myję lace co 2-3 tyg., swoje własne oczywiście co tydzień przy zdejmowaniu i ponownym nakładaniu/. Raz mialam z zagranicy fantastyczną próbkę, pachniała pieknie migdalami, a włosy były mięciutkie i takie miłe w dotyku, że nic tylko opleść nimi ukochanego, niestety nie pamiętam nazwy, ale napewno nie był to BIOSILK.
Orbsik, że ja wcześniej nie wpadłam na to, by umówić fryzjerkę do domu!!!! Po raz kolejny Twoje porady - BEZCENNE!!!!

w ROKOKO kleju niet.

Dziewczyny, jeszcze jedno pytanie - czy robiąc pomiar na karku i od ucha do ucha poprzez czubek głowy - mogę podać wymiar o 1 cm dłuższy od mojej linii włosów? Pytam, bo temat pojawił się w mojej prywatnej rozmowie z koleżanką z forum. Moja obecna lace w tych miejscach jest idealnie dopasowana do moich krawędzi i uniemożliwia mi to przyklejenie w tych miejscach lace do skóry bez włosów - no chyba że się podgolę. Czy producent robi lace "z automatu" trochę większą od podanych wymiarów żeby właśnie ułatwić aplikację w trudnych miejscach, czy idealnie wpasowaną rozmiarami w te, które podałam przy zamówieniu? Bo nie wiem, jakie wymiary podać przy kolejnym zamówieniu
Klodinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 16:41   #193
kokietka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: A może peruka??????

Dobre pytanie to powyżej, sama jestem ciekawa, bo niedługo też muszę się "zmierzyć"

I ja mam jeszcze pytanie, strasznie podoba mi się taka fryzurka jak w załączonym filmiku


Jest szansa zrobić coś takiego przy lace wig?
kokietka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 17:53   #194
kokietka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: A może peruka??????

Powiem wam dziewczyny że troszkę się załamałam...Byłam dziś w Rokoko żeby sobie przymierzyć jakieś peruki...bo kompletnie nie mogłam sobie siebie wyobrazić w gęstych włosach... I przeżyłam szok, bo to bardzo sztucznie wygląda Mierzyłam oczywiście naturalne włosy, indyjskie i nawet europejskie, ale mam małą i drobną buzię i wyglądałam okropnie...Są za grube...Włosy są zbyt ładne, gładkie, za idealne żeby wyglądać naturalnie, do tego moja twarz zginęła w gęstości tych wlosów... W ogóle mi to nie pasuje
A przymierzam się do kupna lace wig i boje się że efekt będzie podobny i pieniądze wyrzucę w błoto ratunku!!!!!!!!


Klodinka, jaką masz gęstość swoich włosków? Jaką podałaś przy zamówieniu?
kokietka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 22:51   #195
Klodinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: A może peruka??????

W ogóle nie sugeruj się perukami w rokoko, prawdopodobnie przymierzałaś normalną perukę a nie lace, bo lace producent robi z siateczką wychodzącą daleko poza linię wszytych włosów, tak że musisz sama ją przycinać do siebie, a te w Rokoko są gotowe - faktycznie wyglądają dosyć sztucznie, ja też byłam tam kilka dni temu bo chciałam przymierzyć coś z grzywką i kupić plasterki. Pani mi dała jakąś grzywkę na gumce, kompletnie nie wiedziałam jak mam ją założyć, no i sztuczna była okropnie.
Ja zamawiałam gęstość100 % - są akurat, większa gęstość przy naszych europejskich rysach twarzy wyglądałaby chyba nienaturalnie, zresztą już czytałam w jakiejś poprzedniej wypowiedzi jednej z naszych dziewczyn, że zamówiła 120% i bardzo tego żałuje.
Dziewczyny - co z tymi pomiarami głowy z mojego poprzedniego wpisu? Podawać wymiar na styk, a producent robi z automatu o 1 cm większą lace, czy podać już o ten centymetr więcej? chodzi mi oklejenie lace za uszami i na karku - moja obecna lace kończy się równo z moimi włosami i nie mogę jej dobrze nakleić w tych miejscach, chyba że zgolę trochę moje własne włosy. Doradźcie pls!!!
Klodinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:29   #196
jusia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 6
Dot.: A może peruka??????

Witam Wszystkich ! Czy moze ktos mi napisac wiecej o siateczce zageszczajacej do ktorej mozna przewleknac swoje wlasne wlosy ??
jusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 15:12   #197
Honey Dip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 36
100% gęstość jest reklamowa jako naturalna, ale to niezupełnie prawda.
Może etniczne włosy są tak gęste, ale głowa przeciętnej Słowianki to od 60 do 80%.

Nie wiem, czemu tak jest, ale jest ogólnie tendencja do robienia super-gęstych peruk. No ale w czym problem?: Na zamówieniu (w Rokoko robi się na zamówienie?) napiszesz, że chcesz gęstość powiedzmy 40% wokół obwodu, z 70% na całej głowie, skoro masz tak małą głowę, jak twierdzisz,.

Czy można przykleić lace przed twoją naturalną linią włosów, tak, by nie musieć ich golić zależy niestety od tego, jak wielką powierzchnią dysponujesz...
Dlatego lace jest w sumie rozwiązaniem dla wysokich czół... jeśli chce się zachować swoje włosy

Zdjęcie Beyonce z lace i bez, żebyś zobaczyła, jak to wygląda, jeśli się aplikuje za linię własnych łosów: http://i44.tinypic.com/14nmgya.jpg

Aha, Ms.Lola ostatnio zamieściła na YouTube klip, gdzie zakładała lace za linię włosów. Swoje własne włosy chroni czapeczką, przykleja zwykłe plastry na przodzie i lace dokleja nie do skóry, lecz do czapeczki.
Honey Dip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 10:18   #198
slon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez jusia88 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich ! Czy moze ktos mi napisac wiecej o siateczce zageszczajacej do ktorej mozna przewleknac swoje wlasne wlosy ??
Wiatj jusia.faktycznie sa takie siateczki do zageszczania przez ktore przetyka sie wlasne wlosy.dziurki sa dosyc duze,robia cos takiego w hm.widzialam tam kiedys dziewczyne po takim montazu.wygladalo calkiem niezle,ale trzeba miec dosyc geste swoje naturalne wlosy aby wszystko dobrze zamaskowac.poza tym uwazam ,ze sama nie jestes w stanie przetykac sobie tych wloskow.potrzebowalabys pomocy drugiej osoby.siateczke przyczepia sie klipsami do swoich wlosow.dla mnie kiepski pomysl.jesli jestes zainteresowana ladnymi gestymi wlosami to raczej skis sie na lace.pozdrawiam
slon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 15:58   #199
jusia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 6
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez slon Pokaż wiadomość
Wiatj jusia.faktycznie sa takie siateczki do zageszczania przez ktore przetyka sie wlasne wlosy.dziurki sa dosyc duze,robia cos takiego w hm.widzialam tam kiedys dziewczyne po takim montazu.wygladalo calkiem niezle,ale trzeba miec dosyc geste swoje naturalne wlosy aby wszystko dobrze zamaskowac.poza tym uwazam ,ze sama nie jestes w stanie przetykac sobie tych wloskow.potrzebowalabys pomocy drugiej osoby.siateczke przyczepia sie klipsami do swoich wlosow.dla mnie kiepski pomysl.jesli jestes zainteresowana ladnymi gestymi wlosami to raczej skis sie na lace.pozdrawiam
no tez wlasnie myslalam ze moze to byc zbyt uciazliwe , wiesz gdzie mozna przymiezyc lace wig osobisie na wlasnych wlosach zeby sprawdzic jak bedzie wygladala , dotknac itp. ??
jusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 10:51   #200
slon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez jusia88 Pokaż wiadomość
no tez wlasnie myslalam ze moze to byc zbyt uciazliwe , wiesz gdzie mozna przymiezyc lace wig osobisie na wlasnych wlosach zeby sprawdzic jak bedzie wygladala , dotknac itp. ??
Jusia,hej.nie jestem do konca pewna ,ale wydaje mi sie,ze nie ma nigdzie salonu z prawdziwymi lace zebys mogla przymierzyc.nie wiem nawet czy w rokoko itp firmach zajmujacych sie uzupelnianiem ubytkow znajdziesz gotowa do przymiarki.natomiast z wlasnego doswidczenia moge ci napisac ,ze wloski ktore ja posiadam sa mieciutkie,lsniace,nie placza sie i super sie nosza.pozdr.
slon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 12:17   #201
jusia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 6
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez slon Pokaż wiadomość
Jusia,hej.nie jestem do konca pewna ,ale wydaje mi sie,ze nie ma nigdzie salonu z prawdziwymi lace zebys mogla przymierzyc.nie wiem nawet czy w rokoko itp firmach zajmujacych sie uzupelnianiem ubytkow znajdziesz gotowa do przymiarki.natomiast z wlasnego doswidczenia moge ci napisac ,ze wloski ktore ja posiadam sa mieciutkie,lsniace,nie placza sie i super sie nosza.pozdr.
A z jakiego zrodla masz swoja lace wig ?? jakabys mogla to przeslalabys mi kilka fotek na meila ?? <jusia1988@poczta.onet. pl
jusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 14:37   #202
jusia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 6
Dot.: A może peruka??????

Hej dziewczyny . mam pytanko , czy ktoras z was kupowala lace wigs na tej stronce http://www.inter-technology.pl/ , jesli tak to jakie macie zdanie o nich . pozdrawiam
jusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 18:03   #203
Boruc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 66
Dot.: A może peruka??????

Co to są lace? Moim zdaniem fajnie sobie sprawić taką niedrogą perukę ale pod katem imprezy na przykład lub jakiegoś przebierania się a nie noszenia na co dzień...
Boruc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 06:00   #204
magducha27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 16
Dot.: A może peruka??????

Inter-technology to to samo co uzupelnienia second hair na allegro
prowadzi je ta sama Pani
warto sie zastanowic czy placic tak duzo za lace gdy mozna kupic identyczna na necie
magducha27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 12:28   #205
jusia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 6
Dot.: A może peruka??????

a co powiedzcie na temat kupowania lace wig przez ebaya ? cena atrakcyjna tylko z jakoscia nie wiadomo .
jusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 20:33   #206
dzbanecznik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez magducha27 Pokaż wiadomość
Inter-technology to to samo co uzupelnienia second hair na allegro
prowadzi je ta sama Pani
warto sie zastanowic czy placic tak duzo za lace gdy mozna kupic identyczna na necie
Tylko że tam mają włosy delikatne i cieniutkie. Potrafisz pokazać na internecie firmę, która ma europejskie włosy?? Ja znalazłam jedną, ale ceny są koszmarne...
dzbanecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 09:40   #207
magducha27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 16
Dot.: A może peruka??????

Firm z wlosami europejskimi jest malo, rzeczywiscie, chyba najpopularniejsza to www.iwig.com ogolnie bardzo malo firm robi lace z wlosow europejskich,wlosy azjatyckie sa wiadomo bardziej dostepne dla dostawcow. Zaleta wloskow azjatyckich napewno jest cena, mozna czesciej zmieniac fryzurki ale to juz oczywiscie kazdy decyduje na czym mu zalezy najbardziej grunt to znalezc najlepsze rozwiazanie dla siebie
magducha27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 00:01   #208
Honey Dip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 36
Dot.: A może peruka??????

Włosy europejskie to koszt 2000-3000 zł, jeśli ktoś oferuje Ci perukę z nich za mniej to są to azjatyckie włosy procesowane tak, by przypominały europejskie. I rzeczywiście podobieństwo jest uderzające, ale jeśli komuś zależy na oryginale i 100% virgin to musi trochę wybulić. Można też kupić tutaj lokalnie słowiańskie pasma (na głowę wystarczy 8 uncji, koszt za 1 wynosi 200-250 zł) i wysłać do chińskiej fabryki, żeby zrobili ci z niej lace.

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Cytat:
Napisane przez jusia88 Pokaż wiadomość
a co powiedzcie na temat kupowania lace wig przez ebaya ? cena atrakcyjna tylko z jakoscia nie wiadomo .
Na eBayu raczej nie ma sprzedawców z reputacją.

Edytowane przez Honey Dip
Czas edycji: 2010-03-22 o 00:00
Honey Dip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 14:54   #209
kokietka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: A może peruka??????

Dziewczyny ratunku nie mogę już na siebie patrzeć w lustro przez te moje liche włosy Więc już przez święta będę mierzyć sobie główkę i zamawiać lace wig.... Tylko mam jesze dużo wątpliwości Czy te włosy naklejone z przodu na czole nie będą wyglądać tak sztucznie jak od linijki? chodzi mi o to że nie będzie tam nawet małych zakoli ani nic w tym stylu...
Następnie: gęstość 80 % jak na pierwszy raz powinna byc OK? biorąc pod uwagę że nigdy nie miałam swoich długich ani gęstych włosów....?
Kolejna sprawa: Nie mam pojęcia jaki rodzaj fryzury wybrać! Tzn mniej więcej wiem, że proste wycieniowane, z grzywką na bok... Może macie takie wzory modeli lace wig w tym stylu?
PS. najbardziej boję się reakcji na moje nowe włosy współpracowników i stałych klientów Poznają, że to peruka?
kokietka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 03:31   #210
Honey Dip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 36
Dot.: A może peruka??????

Możesz zrobić sobie zdjęcie swojej linii włosów i wysłać producentowi/fabryce. Narysuj sobie flamastrem na czole kształt i zrób zdjęcie

Zresztą, siateczka i supełki powinny zupełnie zniknąć, więc nawet jak jest prosta linia włosów, to powinno to wyglądać tak -> http://www.beyonceworld.net/gallery/...images/003.jpg

Gotowej fryzury raczej nie zamawiaj, zamów wszystkie włosy jednej długości i później idź do fryzjera z peruką
Honey Dip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 10:32:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.