Może i mnie pomożecie...? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-31, 00:10   #1
oluusienkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 15

Może i mnie pomożecie...? :)


Przeglądałam sobie to forum i widziałam wiele zmian.. i jestem w szoku naprawde wspaniałe a więc pomyślałam sobie, że może i mnie coś doradzicie.. Tak więc mam skończone 16 lat i już od gimnazjum pragnęłam jakiś zmian. Na zakończenie roku poszłam do fryzjera i obcięłam włosy(poniżej dołączam fotki), czego na początku trochę żałowałam, bo nie mogłam z nimi dać rady, ponieważ same się kręcą, więc bez użycia pianki lub żelu miałam na głowie istne siano, ale teraz jakoś w miarę daję rade. Teraz mam zamiar się farbować na jakiś odcień brązu(pierwszy raz), więc może mi doradzicie czy lepiej wyglądałabym w ciemniejszych czy jaśniejszych? A może jakiś inny kolor? Jak uważacie? Teraz trochę na temat mojej skóry i w ogóle:P jestem blada, ciężko się opalam, a jeśli już mnie słońce złapie to jestem czerwona jak rak;/ Twarz: na codzień używam kremu nawilżającego, ponieważ mam sucha skórę, na to nakładam puder matujący, na oczy tylko czarny tusz i czasem jakiś jasny błyszczyk na usta. Ubiór: przeważnie spodnie, jakas koszulka i bluza. Mogłybyście mi coś doradzić? Co mogę w sobie zmienić by stać się.. jakby to ująć..'piękniejszą'? Mam nadzieję, że pomożecie


Fotki:
1.Najstarsza fotka-pierwsza klasa gimnazjum
2.W długich włosach
3.Styl ubierania
4.Niedługo po obcięciu
5.Teraz w naturalnie kręconych
6.Teraz w prostych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu2.jpg (41,1 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0425.jpg (92,4 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olus.jpg (172,5 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0657.jpg (50,6 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1653.jpg (91,0 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1586.jpg (78,5 KB, 181 załadowań)
oluusienkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 08:51   #2
ciachu
Raczkowanie
 
Avatar ciachu
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 95
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

na Twoim miejscu położyłabym brązową hennę na brwi, a zamiast mocnej farby wybrałabym szampon, który pogłębi Twój kolor. Wybierałabym kolory z jasnego brązu, bo z doświadczenia wiem, że i tak wychodzą ciemniej Nie musisz się opalać- wystarczy, że kupisz sobie np. róż, lub puder brązujący. Panie w drogerii powinny pomóc co do koloru, ja polecam serię róży z Bourjois. Możesz też odważyć się i mocniej malować tym tuszem, lub zmienić na taki który pogrubi je troszkę- bo widać, że tak minimalnie kładziesz, albo taki delikatny tusz Co do ciuchów- na pierwsze zakupy bardziej "poważne" zawsze sprawdzają się takie rzeczy jak koszule i dodatki !
__________________

brak czasu na wizaz.. na czas nieokreślony -_-.
ciachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 09:01   #3
Elbus
Przyczajenie
 
Avatar Elbus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

Masz cudne włosy i oczy - ładnie ze sobą korelują, że się tak wyrażę. Zazdroszczę Ci tych ślicznych loczków - ja bym nie ulegała na Twoim miejscu aktualnej modzie i podkreślała właśnie loki Po za tym po co niszczyć cenne kudły prostownicą?
I jakaś taka wizja mi wpadła do głowy...jakby połączyć tę fryzurkę z takim bardziej...etnicznym stylem ubierania? Np. kwiatowe wzory, drewniana biżuteria, żywe kolorki?
Elbus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 09:12   #4
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

Cytat:
Napisane przez Elbus Pokaż wiadomość
Masz cudne włosy i oczy - ładnie ze sobą korelują, że się tak wyrażę. Zazdroszczę Ci tych ślicznych loczków - ja bym nie ulegała na Twoim miejscu aktualnej modzie i podkreślała właśnie loki Po za tym po co niszczyć cenne kudły prostownicą?
I jakaś taka wizja mi wpadła do głowy...jakby połączyć tę fryzurkę z takim bardziej...etnicznym stylem ubierania? Np. kwiatowe wzory, drewniana biżuteria, żywe kolorki?

Bardzo dobry pomysł Masz śliczne te włosy.
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 09:19   #5
anulkax7
Raczkowanie
 
Avatar anulkax7
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków <3
Wiadomości: 47
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

Ja mimo wszystko uważam, że jeśli od czasu do czasu wyprostujesz włosy, to tez będziesz wyglądać zjawiskowo bardzo Ci pasują! Ale racja, nie warto niszczyć włosów prostownicą, więc zostaw prostowanie na szczególne okazje Ten etniczny styl też by Ci pasował Zgadzam się w 100%!
anulkax7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 10:00   #6
oluusienkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 15
Cytat:
Napisane przez ciachu Pokaż wiadomość
zamiast mocnej farby wybrałabym szampon, który pogłębi Twój kolor. Wybierałabym kolory z jasnego brązu, bo z doświadczenia wiem, że i tak wychodzą ciemniej
W takim razie wybiorę jasny brąz i mam nadzieję, że nie będe żałować

Cytat:
Napisane przez Elbus Pokaż wiadomość
Masz cudne włosy i oczy - ładnie ze sobą korelują, że się tak wyrażę. Zazdroszczę Ci tych ślicznych loczków - ja bym nie ulegała na Twoim miejscu aktualnej modzie i podkreślała właśnie loki Po za tym po co niszczyć cenne kudły prostownicą?
I jakaś taka wizja mi wpadła do głowy...jakby połączyć tę fryzurkę z takim bardziej...etnicznym stylem ubierania? Np. kwiatowe wzory, drewniana biżuteria, żywe kolorki?
Dziękuuję za miłe słowa No i w sumie to ja prostowałam te włosy tylko kilka razy w życiu:P ale też mi trochę szkoda niszczyć moich naturalnych loczków:P co do tych kwiatowych wzorów i drewnianej biżuterii.. no nie wiem, jakoś nie jestem przekonana:P ale pochodzę po sklepach, poprzymierzam trochę ciuszków i zobaczę jak będe wyglądać, może mi się spodoba

Macie jakieś inne propozycje dla mnie? chętnie poczytam i spróbuję się do nich zastosować

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-31 o 11:04 Powód: post pod postem
oluusienkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 10:34   #7
ciachu
Raczkowanie
 
Avatar ciachu
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 95
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

Na Twoim miejscu odeszłabym od bluz, może jakiś kardigan, sweterek na guziki? oprócz butów sportowych jakieś delikatne, niziutkie buciki na małym obcasie, albo półbuty? Urocze kolczyki, na włosy trochę jakiegoś sprayu nabłyszczającego, który podkreśliłby blask ?
__________________

brak czasu na wizaz.. na czas nieokreślony -_-.
ciachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 13:06   #8
oluusienkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 15
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

Noo za kilka dni jadę na zakupy, więc rozejrzę się za jakimiś sweterkami i poszukam może też jakiejś koszuli kolczyki zazwyczaj noszę srebrne, złote, a czasem trafią się jakieś kolorowe:P a za sprayem już się rozglądałam:P
oluusienkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:19   #9
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

masz śliczne włoski kochana jesli masz bardzo bladą skórę a nie lubisz się opalać to może użyj od czasu do czasu samoopalacza? a co do reszty to uważm że mogłabyś np zrobić sobie pasemka w innym odcieniu twojego naturalnego koloru i mysle ze to bytloby lepsze rozwiazanie niz malowanie calych wlosow
__________________

The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.

Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:30   #10
Latenya
Przyczajenie
 
Avatar Latenya
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
GG do Latenya
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

A ja uważam, że jeśli szukasz nowego stylu, ale nie robiąc nic wbrew sobie, to radzę Ci pójść do jakiegoś ciuchlandu i tam sobie pooglądać różne ubrania. Jeśli wpadnie Ci w oko, coś co dziewczyny Ci proponują, np. ze stylu BOHO to nawet jeśli nie będziesz do końca przekonana i kupić, to ubędzie Ci z portfela tylko parę złotych
Co do włosów, to tak jak inne Wizażanki, ładnie wyglądasz i w prostych i w kręconych, chociaż mnie osobiście bardziej podobasz się w swoich naturalnych Dodają Ci takiego uroku.
Oczy masz śliczne, więc radziłabym tylko mocniej podkreślić (potuszować) rzęsy jakąś w miarę dobrą maskarą. Osobiście widzę Cię także z takim różano-cedrowym różu na policzkach, no albo czymś brązującym.
No to na tyle, powodzenia!
__________________
I'll be your water bathing you clean
The liquid peace
I'll be your ether you'll breathe me in
You won't release
I'll be your water bathing you clean
The liquid peace
I'll be your ether you'll breathe me in
You won't release
Latenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 13:32   #11
Latenya
Przyczajenie
 
Avatar Latenya
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
GG do Latenya
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

oho, ile błędów...
*Co do włosów, to tak jak inne Wizażanki UWAŻAM, ŻE ładnie wyglądasz i w prostych i w kręconych, chociaż mnie osobiście bardziej podobasz się w swoich naturalnych
__________________
I'll be your water bathing you clean
The liquid peace
I'll be your ether you'll breathe me in
You won't release
I'll be your water bathing you clean
The liquid peace
I'll be your ether you'll breathe me in
You won't release
Latenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 13:35   #12
oluusienkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 15
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

Cytat:
Napisane przez Ravissante Pokaż wiadomość
masz śliczne włoski kochana jesli masz bardzo bladą skórę a nie lubisz się opalać to może użyj od czasu do czasu samoopalacza? a co do reszty to uważm że mogłabyś np zrobić sobie pasemka w innym odcieniu twojego naturalnego koloru i mysle ze to bytloby lepsze rozwiazanie niz malowanie calych wlosow
Dzięki samoopalacz.. nieraz próbowałam, ale przez moją nieumiejętność nakładania go miałam plamy;/ więc zrezygnowałam. Myślałam o solarium, ale tak trochę tylko, ale wtedy moja skóra byłaby jeszcze bardziej sucha niż jest teraz. Pasemek jakoś nigdy nie brałam pod uwagę.. jak narazie kupiłam sobie farbę z Joanny 'kasztanowy brąz', ale trochę odświeżyć moje włosy, ale nie wątpię, że w niedługiej przyszłości(jak się wciągnę w farbowanie;p) zrobię sobie pasemka
oluusienkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 14:20   #13
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

Cytat:
Napisane przez oluusienkaa Pokaż wiadomość
Dzięki samoopalacz.. nieraz próbowałam, ale przez moją nieumiejętność nakładania go miałam plamy;/ więc zrezygnowałam. Myślałam o solarium, ale tak trochę tylko, ale wtedy moja skóra byłaby jeszcze bardziej sucha niż jest teraz. Pasemek jakoś nigdy nie brałam pod uwagę.. jak narazie kupiłam sobie farbę z Joanny 'kasztanowy brąz', ale trochę odświeżyć moje włosy, ale nie wątpię, że w niedługiej przyszłości(jak się wciągnę w farbowanie;p) zrobię sobie pasemka
Nie wciągaj się za bardzo w farbowanie. Masz śliczne, naturalne włosy i jeśli chcesz coś zmieniać to raczej podkreśl swój kolor. Pasemka raczej nie. Moim zdaniem wyglądałyby sztucznie. A masz naprawdę piękne włosy. PIĘKNE!
Co do ubioru to myślę, że jak będziesz powoli zamieniać bluzy na koszule i delikatne topy to będzie w porządku. Nie ma co od razu wymieniać całej garderoby, bo styl ubierania kształtuje się z czasem, a poza tym musisz sama sprawdzić w czym najlepiej się czujesz. A żeby rozstać się ze sportowymi butami proponuję zacząć od balerinek. Są bardzo wygodne, a teraz można je dostać w wielu kolorach i fasonach za niewielką cenę. Może pomyśl też o spodniach-rurkach? Bardzo ładnie podkreślają figurę, pasują niemalże do wszystkiego. No i z baletkami wyglądają dziewczęco i delikatnie
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 14:28   #14
oluusienkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 15
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

Nie wiedzałam, że aż tyle osób będzie zachwycało się moimi włosami:P dziękuje Garderoby nawet nie mam zamiaru całej wymieniać:P nawet gdybym chciała to nie mam tyle pieniędzy;p Balerinki już jedne mam i je uwielbiam! na pewno kupię jeszcze jakieś I może rzeczywiście kupię sobie rurki..pomyślę dzięki kobietki za rady kochane jesteście^^
oluusienkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 14:01   #15
ciachu
Raczkowanie
 
Avatar ciachu
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 95
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

Ja jednak byłabym za podobnymi butami jak baleriny, ale z porządną podeszwą bo w baleriny tworzą płaskostopie Brzydko to wygląda, ja mam bardzo podobne półbuty, o wiele lepiej wygląda stopa, gdy się nie rozlewa na boki O tak, jeśli nie masz funduszy to staw na dodatki i konkrety (jedna rzecz, która duużo daje). Pozdrawiam
__________________

brak czasu na wizaz.. na czas nieokreślony -_-.
ciachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 17:52   #16
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

Cytat:
Napisane przez ciachu Pokaż wiadomość
Ja jednak byłabym za podobnymi butami jak baleriny, ale z porządną podeszwą bo w baleriny tworzą płaskostopie Brzydko to wygląda, ja mam bardzo podobne półbuty, o wiele lepiej wygląda stopa, gdy się nie rozlewa na boki O tak, jeśli nie masz funduszy to staw na dodatki i konkrety (jedna rzecz, która duużo daje). Pozdrawiam
Można prosić o zdjęcie takich na lepszej podeszwie?
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 07:57   #17
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

Masz piękne włosy więc zbytnio bym ich nie zmieniała tak jak już dziewczyny pisały poszukaj spreyu nabłyszczającego i może jakichs kosmetyków podkreślających skręt
Cere też masz śliczną więc wydaje mi się że jakiś lekki podkład w zupełności wystarczy a z solarium bym nie przesadzała Nie masz większych problemów z cerą więc się nie przejmuj jasną karnacją ona też może być śliczna
co do ubioru to rurki jak najbardziej,balerinki lub te wyżej wspomniane buty co do "góry" to postawiłabym na dłuższe koszulki z ciekawym motywem lub takie proste jednokolorowe do tego ciekawa biżuteria a z czasem możesz zacząć szukać nowego bardziej odważnego stylu. Więc na razie zaopatrzyłabym się w jakiś kardigan kilka bluzek z krótkim długim rękawem bokserek.I do takiej"bazy" z czasem dobierałabym coś innego ale bluz bym nie odrzucała młoda jesteś więc w takiej w ciekawym kolorku na pewno będziesz wyglądać świetnie
stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 00:48   #18
oluusienkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 15
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

Dzięki kobietki;* no więc już się farbowałam, ale praktycznie nie widać różnicy:P lekka poświata jest na pierwszych zakupach też już byłam, więc staram się jak mogę... Jak wprowadzę jeszcze kilka zmian w moim wyglądzie to cyknę kilka fotek i podrzucę na forum
oluusienkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:43   #19
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

Cytat:
Napisane przez oluusienkaa Pokaż wiadomość
Jak wprowadzę jeszcze kilka zmian w moim wyglądzie to cyknę kilka fotek i podrzucę na forum
Koniecznie!
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 12:22   #20
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: Może i mnie pomożecie...? :)

Czekamy
stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.