[TRĄDZIK] Problem wiekszy niz ja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-18, 20:37   #1
CzlowiekBezNadziei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12
Unhappy

[TRĄDZIK] Problem wiekszy niz ja


Niedawno co znalazlem to forum i pomyslalem ze cos sie dowiem wiecej o moim schorzeniu... chodzi o to ze borykam sie z tradzikiem i zarazem strasznie przetłuszczającą sie skóra od lat 5-6. Przez ten czas zdazylo sie zrobic mnostwo zaskornikow ( czarne pinkty ( niedlugo beda wygladac jak latarnie ~~) ) i do konca nie wiem jak sie ich pozbyc. Zdecydowalem sie wreszcie pojsc do kosmetyczki i tam sie dowiedzialem ze przychodze o wiele za pozno a napewno powinienem byc wczesniej juz... jak sie okazalo po nalozeniu maseczek itd. zdolala pani usunac niewielka ilosc zaskornikow poniewaz skora wrocila do swojej naturalnej temeratury i nie bylo mozlosci usuwania juz ( gleboko to siedzie wszystko ) i moje pytanie polega jak ma mi sie to udac usunac ? Od pani kosmetyczki dowiedzialem sie ze taki zabiegi mozna robic raz na miesiac jakos ... co moge powiedziec to WRACA w sensie to usuniete i to szybko wraca i nie mam juz pojecia jak moge sie tego pozbyc czy czegos uzywac specjanego po zabiegach tego typu ?
Jak by ktos byl sklonny odpowiedziec napewno byl bym wdzieczny i moze troche wrocila by mi nadzieja na dalsza walke ;(

ps. jest to bardzo okrutne kiedy ma sie to na twarzy , plecach, klatce ...udach x_x
CzlowiekBezNadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 22:19   #2
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: [TRĄDZIK] Problem wiekszy niz ja

na forum jest maaaaasa watkow na ten temat (wyszukiwarka!) jedno co moge poradzic: marsz do dermatologa, żadna kosmetyczka- lekarz!
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 09:13   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: [TRĄDZIK] Problem wiekszy niz ja

Cytat:
i moje pytanie polega jak ma mi sie to udac usunac ? Od pani kosmetyczki dowiedzialem sie ze taki zabiegi mozna robic raz na miesiac jakos ... co moge powiedziec to WRACA w sensie to usuniete i to szybko wraca i nie mam juz pojecia jak moge sie tego pozbyc czy czegos uzywac specjanego po zabiegach tego typu ?

zaskórniki niesstety powracają po oczyszczaniu, mozna to spowolnic, jednak przy wielu zaskónikach udaj sie do dermatologa po cos mocnego np differin, isotrex, zorac... czy tez klindmcyna, erytromycyna...w domu mozesz uzywac np benzacne, skinoren, acne derm, effaklar, polecam wątek redakcyjny na początku kosmetyczki , który utworszyłam jest tam wiele o trądziku, ale najlepszym spsobem na to abys sie tego pozbył skutecznie i w miarę szybko to dermatolog i przepisanie retinoidów bądz antybiotyków miejscowo
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.