Sucha skora!!! Co na to poradzic??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 11:48   #1
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408

Sucha skora!!! Co na to poradzic???


Kochane Wizazanki. Moj ukochany ma sucha skore na twarzy i strasznie narzeka z tego powodu. Chcialabym mu jakos pomoc ale nie wiem co zrobic. Najgorzej jest z czolem i broda, bo czasami skora jest tak sucha ze az sie luszczy. Stosuje juz kremy do twarzy, ale ma wrazliwa skore i wiekszosc kremow poprostu piecze. Kupilam mu nawet krem dla malych dzieci bo jest delikatniejszy. Dziewczyny czy macie podobne problemy?? Czy sa moze jakies witaminy ktore cos pomoga i czy da sie zmienic jakos rodzaj skory??
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:04   #2
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Sucha skora!!! Co na to poradzic???

Moze spróbuj emolientow - tu masz stronę www.emolienty.pl
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 17:57   #3
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Sucha skora!!! Co na to poradzic???

ja stosuje oliwke dla dzieci i krem nivea i jest lepiej albo maseczke z miodu
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 21:01   #4
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: Sucha skora!!! Co na to poradzic???

No tak, sucha skóra ma tendencje do podrażnień i łuszczenia się, z tego powodu Twój opis mnie nie dziwi. A czy próbowaliście skonsultować się z jakąś dobrą, sprawdzoną kosmetyczką, która miałaby możliwość bezpośredniego obejrzenia cery Twojego Faceta? Z tego co wiem, gabinety kosmetyczne mają szeroki asortyment zabiegów dla cer suchych (np. maski kolagenowe, masaż próżniowy lub ręczny, podczerwień).
Nie zazdroszczę, taka cera to problem. Naskórek jest cienki i delikatny, a suchość skóry nasila się z wiekiem wskutek spowolnienia procesów życiowych.
Nie będę polecać konkretnych preparatów, bo każdy reaguje indywidualnie. Dodam tylko, że z tego co wiem, to przy suchej cerze wskazane jest stosowanie dużej ilości toników (nawilżających, regenerujących). W lecie zaleca się używanie kremów nawilżających na dzień i regenerujących na noc. Zaś zimą półtłustych na dzień i regenerujących na noc. A przy okazji, z uwagi na to, że cera jest prawdopodobnie wrażliwa polecałabym kosmetyki hipoalergiczne.
Za wiele nie pomogłam, bo moim zdaniem przypadek kwalifikuje się na wizytę w gabinecie kosmetycznym. Mam nadzieję, że Twój Facet nie będzie się ociągał. Pozdrawiam.
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 21:36   #5
aggi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 33
Dot.: Sucha skora!!! Co na to poradzic???

polecam krem Biotherm-Aquasource-do cery b.suchej(różowy) rewelacja,nawilży nawet strupa
aggi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.