Ciągłe cierpienia przez trądzik i blizny po nim - peeling TCA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-19, 14:15   #1
AnnaJagodnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1

Ciągłe cierpienia przez trądzik i blizny po nim - peeling TCA


Witam serdecznie

Mam 25 lat i już od wielu lat zmagam się z trądzikiem.

Twarz mam całą pokrytą bliznami i dziurami po krostach. Ostatnio czytałam, że peeling TCA może mi pomóc, a mianowicie usunie mi te ohydne blizny i dziury z twarzy, a tym samym uwolnić się od koszmaru, z którym zmagam się od wielu lat. Wiele osób wyrażało się bardzo pozytywnie o tym peelingu.

Kłopot jest tylko w tym, że mieszkam w woj. warmińsko-mazurskim i nie wiem czy w okolicy jest jakiś gabinet który wykona mi ten peeling.

Nie orientuje się też w cenach peelingów TCA.

Jeżeli ktoś może mi pomóc i podać jakieś strony internetowe z gabinetami z mojego województwa gdzie wykonywany jest peeling TCA, lub adresy gabinetów w warmińsko-mazurskim, to będę bardzo wdzięczna.

Czekam na szybką odpowiedz.

p.s pod tym adresem http://www.teresa.infowm.pl/main.php?fid=47&pg=2, istnieje możliwość wykonania peelingu TCA
AnnaJagodnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 21:32   #2
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Ciągłe cierpienia przez trądzik i blizny po nim - peeling TCA

Wpisz gdziekolwiek w przegladarke na google,czy onecie,no wszystko jedno gdzie i wyskoczy Ci mase gabinetow,zorientujesz sie co do ceny i na pewno znajdziesz w koncu gabinet w swoim miescie.Czasem starczy sie zapytac kosmetyczki o jakis gabinet,one tez sie orientuja.Pozatym poszukaj tez tutaj na forum ale medycyna estetyczna.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 11:00   #3
limbo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 57
Dot.: Ciągłe cierpienia przez trądzik i blizny po nim - peeling TCA

TCA na twarz kosztuje okolo 100 - 150 zł, ale to tylko jeden zabieg. Jeżli zaczniesz od mniejszego stężenia kwasu, to zabiegów bedzie sporo. Jeden zredukuje tylko najświeższe przebarwienia. Jeżeli pracujesz to wydaje mi się,że lekarz zaleci mniejsze stężenia. Skóra przy 30% (jeśli dobrze pamietam stężenie) wygląda na spaloną, jest brązowa i się tak marszczy - jak by było jej za mało na pokrycie całej buzi. Dlatego do pracy to nie za bardzo tak iść. Zwłaszcza jeżeli ktos pracuje długo, wtedy to już nie wiem co trzeba robic. Bo przy peelingu TCA najważniejsza potem jest higiena, a wiadomo kurz, pot, zabrudzenia na które normalnie nie zwracamy większej uwagi, dla skóry złuszczonej kwasem są wręcz zabójcze. Ja miałam dwa TCA bardzo wysokim stężeniem - ale nie była to twarz. dlatego od razu zrobiono mi takie duże (taniej i szybciej). Skóra dochodziła do siebie 2 tygodnie, ostęp między jednym zabiegiem miałam miesiąc - ale to wyszlo tylko przez studia, normalnie to tak z 2 tyg trzeba czekac, wszystko zależy od kondycji skóry. Nie mialam blizn tylko głębokie przebarwienia, niestety po TCA mam silny nawrót trądziku - czyli nowe ślady. Mimo to uważam, że wszystko zależy od skóry i takie "powroty" trądziku nie są regułą. Ciesze się że miałam to TCA, choć wydałam około 1000 złotych, to nie zmieniłabym decyzji. Teraz chce mieć kolejny TCA, tylko musze uzbierac fundusze.
Pozdrawiam
limbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 11:03   #4
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Ciągłe cierpienia przez trądzik i blizny po nim - peeling TCA

Cytat:
Napisane przez AnnaJagodnik
Witam serdecznie

Mam 25 lat i już od wielu lat zmagam się z trądzikiem.

Twarz mam całą pokrytą bliznami i dziurami po krostach. Ostatnio czytałam, że peeling TCA może mi pomóc, a mianowicie usunie mi te ohydne blizny i dziury z twarzy, a tym samym uwolnić się od koszmaru, z którym zmagam się od wielu lat. Wiele osób wyrażało się bardzo pozytywnie o tym peelingu.

Kłopot jest tylko w tym, że mieszkam w woj. warmińsko-mazurskim i nie wiem czy w okolicy jest jakiś gabinet który wykona mi ten peeling.

Nie orientuje się też w cenach peelingów TCA.

Jeżeli ktoś może mi pomóc i podać jakieś strony internetowe z gabinetami z mojego województwa gdzie wykonywany jest peeling TCA, lub adresy gabinetów w warmińsko-mazurskim, to będę bardzo wdzięczna.

Czekam na szybką odpowiedz.

p.s pod tym adresem http://www.teresa.infowm.pl/main.php?fid=47&pg=2, istnieje możliwość wykonania peelingu TCA
Mi pomogl ACNE DERM i wszystko sie splycilo i wyrownalo,teraz jestem zadowolona chociaz i tak planuje effeclar na jesien
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 19:31   #5
joanna13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 15
Dot.: Ciągłe cierpienia przez trądzik i blizny po nim - peeling TCA

Ja przeszłam serię pillingów TCA, było w sumie ich cztery w odstępach tygodniowych, wydatek spory bo każdy kosztował 250 zł. Cóż spodziewałam się lepszych efektów po samych piilingach, blizny te bardziej widoczne niestety pozostały, obecnie używam maści Retin A i dopiero teraz moja cerka nabiera oczekiwanego wygladu, z dnia na dzień jest lepsza!!!!
joanna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 01:08   #6
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Ciągłe cierpienia przez trądzik i blizny po nim - peeling TCA

Cytat:
Napisane przez joanna13
Ja przeszłam serię pillingów TCA, było w sumie ich cztery w odstępach tygodniowych, wydatek spory bo każdy kosztował 250 zł. Cóż spodziewałam się lepszych efektów po samych piilingach, blizny te bardziej widoczne niestety pozostały, obecnie używam maści Retin A i dopiero teraz moja cerka nabiera oczekiwanego wygladu, z dnia na dzień jest lepsza!!!!
Joasiu, mieszkasz w Polsce? Pytam, bom ciekawa skąd masz Retin A. Z tego co wiem, ostatnio trudno go dostać w polskich aptekach.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 04:31   #7
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Ciągłe cierpienia przez trądzik i blizny po nim - peeling TCA

Zgadzam się ze Smile- ACNE DERM jest niezly, tylko oczywiście kuracja trwa dłużej niż peeling TCA.. Jednak usuwa nawet głębokie ślady i przebarwienia. Jeżeli zależy Ci na szybkości, to zapewne wybierzesz ten drugi sposób pozbycia się ''gadżetów" po trądziku Ja osobiście nie odważyłam się, jak zobaczyłam twarz koleżanki po takim zabiegu. Nie żebym straszyła, ale wyglądała jak poparzona.. oczywiście przez jakiś czas zaraz po peelingu, potem wszystko się ładnie wygoiło
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.