Jakie kosmetyki pielęgnujące dla 11latki, której... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-15, 16:36   #1
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328

Jakie kosmetyki pielęgnujące dla 11latki, której...


zaczęły pojawiać się na twarzy, jak na razie, delikatne niespodzianki (małe grudki, wyglądające bardziej na kaszaki czy zamkniete zaskórniki oraz pojedyńcze czarne centki). Ostatnio wydusiłam jej (mowa o mojej siostrzenicy) ,przy zachowaniu wszelkich środków czystości ,ogromnego wągra z noska i zauwazyłam, że ma kilka na czółku, których nie tykałam. Siostrzenica zaczyna dojrzewać, a więc i hormony zaczynaja buzowac no i cera płatać figle. U mnie w rodzinie kobiety mają raczej cerę tłustą i wszystko wskazuje na to, że siostrzenica również bedzie taką miała. Myśle, że powoli mogłaby zacząć ją pielęgnować (kilka koleżanek z jej klasy już ma trądzik ), ale środkami nie mocno agresywnymi. Zwracam się więc z prośbą o doradzenie żelu do mycia twarzy, toniki i kremu pielęgnującego, który by ją nie pozatykał. Myslałam o serii under twenty Erisu, ale nie wiem czy to dobry wybór.
Wszelkie wskazówki mile widziane
Pozdrawiam
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 16:45   #2
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Jakie kosmetyki pielęgnujące dla 11latki, której...

Bry

Under 20 zginął śmiercią tragiczną,a w zamian mamy Poniżej 20 Teoretycznie to samo Ja sobie tak myślałam o Ziaji albo o J&J Clean&Clear tylko nie wiem czy to nie będzie zbyt ostre jak na początek
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 16:51   #3
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Jakie kosmetyki pielęgnujące dla 11latki, której...

Hej Nati
Dzieki za odp. Clean&Clear może być chyba za ostry, dla mnie był zbyt mocny a co dopiero dla 11 latki, która jak na razie nie ma jakiś mocnych problemów skórnych . Zastawiałam się tez nad Clerasilem, albo Ziajką. Dodam, że siostrzenica ma skłonnośc do rozszerzonych naczynek, to bladolica niebieskooka blondynka, cere ma prawie przeźroczystą, z obecnymi w/w kilkoma niedoskonałościami, których z czasem z pewnością będzie przybywać.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 19:19   #4
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Jakie kosmetyki pielęgnujące dla 11latki, której...

ja proponuje Eris albo Dax cosmetics. Z Erisa uzywalam tej starszej serii, z tej nowej mam tylko krem nawilżająco-matujacy i fluid, tamta byla bardzo dobra, ta to w sumie to samo, wiec pewnie tez jest okey. a teraz uzywam dax cosmetics perfekta czysta cera-mam pianke i tonik, kosmetyki sa delikatne, bardzo przypadly mi do gustu.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 19:48   #5
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Jakie kosmetyki pielęgnujące dla 11latki, której...

Clerasi chyba też jest za ostry jak na początek

Znalazłam ten wątek-może pomóc http://www.wizaz.pl/forum/showthread...i%2Cnastolatki
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 20:09   #6
Poohatka
Rozeznanie
 
Avatar Poohatka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 625
GG do Poohatka
Dot.: Jakie kosmetyki pielęgnujące dla 11latki, której...

Ja polecam Nivea Visage Young lub Oceanic do skóry młodej.Jeśli dziewczuszka ma wrażliwą skórę to oba sie nadają i w bardziej skrajnych przypadkach(krosty)także. Są bezpieczne i pomagaja zapobiegać wypryskomPowodzenia!
Poohatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 20:16   #7
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Jakie kosmetyki pielęgnujące dla 11latki, której...

Ze swojej strony mogę zaproponować Eris Lirene do cery tłustej lub mieszanej, w sklepach poszukaj też innych żeli bez SLSów w składzie które wysuszają skórę. Twarz najlepiej też myć wodą przegotowaną lub mineralną a wysuszyć za pomocą chusteczek jednorazowych lub bawełnianego ręcznika pranego po każdym użyciu.
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 20:49   #8
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Jakie kosmetyki pielęgnujące dla 11latki, której...

Czesc Camilla dawno Cie nie widzialam
Sprobojcie tego zelu http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12630
Jest bardzo lagodny, przeznaczony do cery tlustej - jesli interesuje Cie sklad to sproboje go wrzucic na dniach.
Albo ktorys z tych
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12098
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8066
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12395
Tez naleza do delikatnych, ale dobrze oczyszczajacych - i przede wszystkim sa tanie, polskie i dobre

Tonikow na rynku jest cala masa i to calkiem niezlych, dobierz jej cos delikatnego i bezalkoholowego np.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9637
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11292
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2734
Albo cos z Erisa czy innych serii dla nastolatek

Z kremow ten ma dobre opinie http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10111
Innych nie znam, ale na pewno ktos Ci pomoze albo w KWC cos znajdziesz
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 21:43   #9
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jakie kosmetyki pielęgnujące dla 11latki, której...

To ja jako, że jestem zaledwie o 3 lata starsza od Twojej siostrzenicy dodam coś od siebie Więc tak ni polecam Erisa serii niebieskiej. SLS na 2 składzie, okropnie wysusza. Na początku był ok, ale efekt złudwny i potem więcej syfków. Dobra jest Ziaja Tin Tin tonik i żel. Delikatne, nie wysuszają. Nie wklejam linków, bo piszę z pośpiechu zaraz idę spac :P Co ja tu jeszcze mogę dodać... Tonik z Urody bezalkoholowy z dodatkiem melisy, świetny, nowe odkrycie Hmmm boję się używać tych wszystkich Clean&Clear, Clearsil itp. bo odstrasza mnie ten SLS na początku składu i ilość alkoholu To naprawdę strasznie wysusza młode cery, a oni tyle tego pakują Z kremów nawilżającyh polecam lekki z Ziaji Herbika Plant bionawilżający i Physiogel. Teraz mam jakąś manię na kosmetyki naturalne, które oczywiście u mnie trudno dostać. Z chęcią wypróbowałbym te żelu z Fitomedu, do których linki podała Estella No i na te niespodzianki polecam olejek z drzewa herbacianego. Teraz jak na złość nie mogę sobie przypomnieć innych kosmetyków... Przepraszam za bałagan i namotanie, ale bardzo się spieszę jutro jeszcze coś dodam
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 21:49   #10
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Jakie kosmetyki pielęgnujące dla 11latki, której...

Ja polecam kosmtyki z serii Nivea Visage Young z morskimi minerałami. Żel do mycia twarzy, delikatny tonik i leciutki żel-krem, nawilżająco matujący!!! Są naprawde świetne, delikatne ale odpowiednio dbają o młodą buzię. Ahh i efekt wizualny też jest ciekawy, naprawde godne polecenia
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 07:13   #11
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: Jakie kosmetyki pielęgnujące dla 11latki, której...

ja jak mialam 11 lat tez zaczelam "trądzikować" prawie 8 lat pozniej moze i jest troche lepiej ale tylko ja wiem ile mnie to kosztowalo. W kazdym razie dobre efekty daje nivea visage young bo jest bardzo delikatna. Do mycia buzki możesz z czystym sumieniem dać Siostrzenicy zel Iwostin Purritin dobry jest albo Erisa Lirene łagodny żel myjący. A najlepiej to isc do dobrego dermatologa (ja niestety nie mialam nikogo takiego w moim miescie) i on na pewno dobierze cos odpowiedniego. Zadbajcie juz teraz o jej skórkę a zaoszczędzicie wiele przykrych odczuć. Zyczę powodzenia w walce z trądzikiem! dla ciebie i dla siostrzenicy oraz dla wszystkich wizazanek
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 07:23   #12
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Jakie kosmetyki pielęgnujące dla 11latki, której...

np. Effaclar K.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 09:07   #13
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Jakie kosmetyki pielęgnujące dla 11latki, której...

Dziewczyny bardzo dziekuję wam za odpowiedzi
Estella bardzo dziekuję za linki, zainteresowała mnie ta seria z Fitomed, mysle, że byłaby tez dobra do pielęgnacji mojej cery . Czy te kosmetyki są dostępne tylko w aptekach czy normalnie w marketach tez mozna je kupić?
Postaram się poprawić i bywać częściej na kosmetycznym
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.