SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-21, 16:20   #1
kiniulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 57

SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin


hey Wizażanki

czy któraś z Was robiła sobie akryl w w/w studiu i wie jaki jest koszt akrylu??
mam zamiar się tam wybrać w przyszłym tygodniu...

z góry dziękuje
kiniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 17:22   #2
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

witaj!
duzo do mnie trafia klientek ktore robily sobie paznokcie w sannie!
sa niezadowolone gdyz tam bardzo czesto robi pazurki - maz wlascicielki, nie ma zadnych do tego uprawnien, sam sie nauczyl, gdy patrzyl jak zona je robila,, a ze zonce sie nie chce to on za nią wykonuje"brudna robote" nie polecam ci tego studia... klientki ktorymi zajal sie ten pan i sa strasznie niezadowolone,,, no chyba ze trafisz w rece wlascicielki to bedziesz miala ladne pazurki...
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 17:28   #3
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

Ja tam robiłam pazurki, przez całą zimę. Robiły mi je prawie wszystkie stylistki, z właścicielką i jej mężem włącznie, który jak najbardziej ma uprawnienia -> wystarczy przejrzeć wiszące tam dyplomy i certyfikaty.
Akryle nosiły mi się genialnie, absolutnie nigdy nic się nie złamało. Paznokcie poz zdjęciu mam w doskonałym stanie. jest to, wg mnie, bardzo fajne i profesjonalne studio.

Ma jednak też i wady: na uzupełnienie czy odświeżenie/podpiłowanie trzeba się umawiać z 2tygodniowym wyprzedzeniem, a przy moim rozkładzie dnia, często było to niemożliwe, 2 razy podniesiono ceny usługi w czasie kiedy nosiłam tipsy [myślałam, że dla stałych klientek cena też jest stała], za często zmieniają się tam stylistki. Ponoć marnie im tam płacą.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 17:41   #4
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

no to widocznie dziewczynki ktore do mnie trafialy na pazurki mialy pecha... ja tam nei bylam ale wiem co widzialam na pazurkach dziewczyn... niewiem jak to mozliwe?? i wszystkie narzekaly na tego pana... hmmm?
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 18:28   #5
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

To on jest autorem pazurków, które nosi jego żona - on jej zawsze zakłada. A ci co tam chodzą, wiedzą, że właścicielka ma zawsze coś bardzo dłuuugiego i oryginalnego. Uzupełniał mi tipsy 5 czy 6 razy, byłam bardzo zadowolona.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 18:32   #6
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

niewiem naprawde ,,, niebylam tam bo sama zakladam sobie pazurki,,, ale tych kilka panienek co u mnie byly narzekaly na niego... moze wtedy nie mial jeszcze kursu?oj nie wypowiadam sie juz... prosze o przebaczenie...
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 09:47   #7
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

a wiecie jak nazywa sie ta pani ??! prowadzaca to studio ?
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 22:38   #8
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

no i nikt mi nie chce odpisac ..

a czy to nie przypadkiem pani Ania Szewczyk bo cos mi te teksty o męzu robiacym paznokcie wiele przypominaja
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 23:31   #9
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

u pani ani robilam kurs... a czy to ona pracuje w SANNIE to nie wiem! ale kurs ktory ona prowadzila to jedna wielka pod*******ka zaluje ze tyle kasy wywalilam ,, a nic sie nie nauczylam nowego tam...
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 08:22   #10
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

no i wlasnie tez chcialam to napisac tez robilam u niej kurs

ona glownie zwraala uwage na to jakby tu dobrze zareklamowac wszystkie produkty i je jak najszybiej sprzedac, wogole nie zwracala uwagi na szczegoly na budowe krzywej "c", linii usmiechu czy czegokolwiek, to bylo tylko pacianie zelu i akrylu na paznokcie

tez nie jestem zadowolona ,,..

MAdziareczka a po kursie u niej bylas na jeszcze jakichs?? ja sie wciaz zastanawiam nad doszkoleniem..
tylko nie wiem czy nie lepiej duzo cwiczyc, a doszkolenie zostawic na pozniej
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 08:57   #11
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
no i nikt mi nie chce odpisac ..

a czy to nie przypadkiem pani Ania Szewczyk bo cos mi te teksty o męzu robiacym paznokcie wiele przypominaja
Na pewno na imię ma Ania, ale nazwisko inne
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 16:13   #12
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

MAdziareczka a po kursie u niej bylas na jeszcze jakichs?? ja sie wciaz zastanawiam nad doszkoleniem..
tylko nie wiem czy nie lepiej duzo cwiczyc, a doszkolenie zostawic na pozniej [/quote]


nie nie bylam na zadnych kursach doszkalajacych.. ciezko z pieniazkami.. ale co do tego ze reklamowala swoje produkty to prawda... wogle nie zwracala uwagi na to jak sie robi pazurki... o krzywej c costam wspomniala ale nic nie pokazala,,,
robilam kurs na akryl i zel w 5 dni , a reszta dziewczyn z ktorymi mam kontakt po kursie to siedzialy tam 10 dni... nie mialam zadnego egzaminu sprawdzajacego moje umiejetnosci... a 1000zl za kurs to nie malo... eh
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 21:20   #13
kiniulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 57
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

zaryzykowałam i poszłam tam dzisiaj i jestem naprawde bardzo ale to bardzo zadowolona z moich paznokci i nie żałuję ze tam poszłam... oczywiście wydalam troszke kasy.. ale nie zaluje miła obsługa, miła atmosfera... polecam naprawde
kiniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 22:31   #14
martii82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 8
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

usmialam sie do lez....powiem szczerze ja juz 3 lata tam robie paznokcie i wiekszych glupot nie slyszalam jakie tutaj piszecie o sannie,zeby kogos oczerniac i krytykowac trzeba najpierw na siebie spojrzec
martii82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 13:48   #15
owieczka22
Raczkowanie
 
Avatar owieczka22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domkuuuu lbn
Wiadomości: 57
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

Cytat:
Napisane przez madziareczka Pokaż wiadomość
MAdziareczka a po kursie u niej bylas na jeszcze jakichs?? ja sie wciaz zastanawiam nad doszkoleniem..
tylko nie wiem czy nie lepiej duzo cwiczyc, a doszkolenie zostawic na pozniej

nie nie bylam na zadnych kursach doszkalajacych.. ciezko z pieniazkami.. ale co do tego ze reklamowala swoje produkty to prawda... wogle nie zwracala uwagi na to jak sie robi pazurki... o krzywej c costam wspomniala ale nic nie pokazala,,,
robilam kurs na akryl i zel w 5 dni , a reszta dziewczyn z ktorymi mam kontakt po kursie to siedzialy tam 10 dni... nie mialam zadnego egzaminu sprawdzajacego moje umiejetnosci... a 1000zl za kurs to nie malo... eh[/quote]


Mój pierwszy kurs tex robiłam u pani Ani...no cóz pieniazki wyrwała za kurs i za wszystkie produkty bedzie tego cos koło 2tys. lubi opowiesci tylko szkoda ze nie na temat pazurkówTego co mnie tam nauczyła to no cóz...bałam sie co kolwiek komus zrobic...nie wiem jak jest teraz...ja robiłam kurs cos koło 3 lat temu...byłam na szkoleniach w łodzi i na kursie w Bostonie(małe miasto w anglii-kolebka pazurkowia-za który nic nie płaciłam bo prowadziła go moja znajomaDo wielu rzeczy trzeba dojsc samemeu,na własnych łapkach... EveMW jak boisz sie jeszcze robic to duzo cwicz na swoich łapkach,na łapkach kolezanek...jezeli pozwolą

MAdziareczka ja równiez mam kilka klientek z tego salonu...co cóz nie rezygnowałyby gdyby tam było extra!!
ale co złego to nie ja...osobiscie tam nie byłam ...sama robie sobie pazurki
buziaki*
owieczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 13:54   #16
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

Cytat:
Napisane przez martii82 Pokaż wiadomość
usmialam sie do lez....powiem szczerze ja juz 3 lata tam robie paznokcie i wiekszych glupot nie slyszalam jakie tutaj piszecie o sannie,zeby kogos oczerniac i krytykowac trzeba najpierw na siebie spojrzec
Masz na swym koncie 3 posty, z czego w 2 zachwalasz sanne .
Dobrze, dobrze, fantastyczny salon, już nam to uświadomiłaś, a teraz pozwól, że same będziemy wybierać, gdzie robimy paznokcie.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 19:46   #17
martii82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 8
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

to ze mam 3 posty to o niczym nie swiadczy,poprostu zal mi osob ktore nie znajac osobiscie osoby oczerniaja kogos,to tylko swiadczy o tej osobie osobach..,pamietaj o zlych ludziach i o zle robiacych sie nie mowi tylko o najlepszych.
__________________
martii82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 20:30   #18
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

To może wklejcie pazurki robione przez ten salon (ale nie te , co sa w galerii na ich stronie ) Wtedy będą i dowody i powody do ewentualnej wymiany zdań
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 20:49   #19
dlugosza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

Tu Anna Długosz - Gabryel właścicielka w/w Salonu.
1. Nazywam się Długosz - Gabryel, a nie Szewczak.
2. Pani Madziareczka, przez dłuższy czas była naszą klientką. Prawdopodobnie ona podpatrzyła jak ja modeluję paznokcie (darmowy kurs;-) i teraz bez szkolenia męczy klientki w domach.
3. Mój mąż Seweryn Gabryel, ma więcej kwalifikacji w modelowaniu paznokci niż 10 Madziereczek w kupie.
4. Szkolenia prowadzę dopiero od 2 tygodni, są na najwyższym poziomie, nie sprzedaje produktów => w szkoleniach, których uczestniczyłyście głównie kładzie się nacisk na sprzedaż dystrybuowanej marki, my takiej nie mamy. Pracujemy na produktach wszystkich marek.
5. Na szkolenia zapraszam, uważam, że nalezy uczyć się nie popełniając błędów, a nie pracować z błędami. Potem ciężko je wyeliminować.
6. Uważam, że reprezentujemy najwyższy poziom w branży paznokciowej, na pewno w Lublinie. A osoby pracujące w domu, które nie mają pieniążków na szkolenia na pewno nie stanowią dla nas zagrożenia w eliminacji naszych UKOCHANYCH I ZAWSZE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.
7. Ponadto chciałabym nadmienić, iż jako nieliczni reprezentanci Polski otrzymaliśmy zaproszenie na uczestnictwo w Mistrzostwach.
Pozdrawiam wszystkich.
dlugosza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 21:26   #20
M.G.s/s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

A ja jako stylistka paznokci w/w salonie podpisuje sie pod tym co napisala P.ANIA....pozdrawiam wszystkich
M.G.s/s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 08:30   #21
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

Cytat:
Napisane przez M.G.s/s Pokaż wiadomość
A ja jako stylistka paznokci w/w salonie podpisuje sie pod tym co napisala P.ANIA....pozdrawiam wszystkich
Ty jako stylistka paznokci w w/w salonie czy Ty jako znana nam już Martii82?

Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 09:14   #22
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Cytat:
Napisane przez martii82 Pokaż wiadomość
to ze mam 3 posty to o niczym nie swiadczy,poprostu zal mi osob ktore nie znajac osobiscie osoby oczerniaja kogos,to tylko swiadczy o tej osobie osobach..,pamietaj o zlych ludziach i o zle robiacych sie nie mowi tylko o najlepszych.
A skąd wiesz, że nie znają?
A skąd mamy mieć pewność, że Ty znasz ??

martii82
dlugosza
M.G.s/s

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
Ty jako stylistka paznokci w w/w salonie czy Ty jako znana nam już Martii82?

Agoosia, a czy te 3 osoby to nie jest przez przypadek jedna?

Ehh, sorrka za post pod postem, to miało być w edycji poprzedniego postu.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 09:31   #23
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

długosza pisze z innego komputera, ale dwie pozostałe osoby z jednego.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 10:00   #24
M.G.s/s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

to prawda wszystkie sie znamy...i kazda napisala cos od siebie....wiec pozdrawiam....
M.G.s/s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 17:33   #25
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

Cytat:
Napisane przez M.G.s/s Pokaż wiadomość
to prawda wszystkie sie znamy...i kazda napisala cos od siebie....wiec pozdrawiam....
To znaczy jest Was dwie i zachwalacie siebie nawzajem
A madziareczka napisała, że jest po 5 dniowym kursie akrylu i żelu, na doszkolenia nie ma tylko pieniążków

Cytat:
4. Szkolenia prowadzę dopiero od 2 tygodni, są na najwyższym poziomie
Wyższego już nie można osiągnąć ? Wątpię
Cytat:
Prawdopodobnie ona podpatrzyła jak ja modeluję paznokcie (darmowy kurs;-) i teraz bez szkolenia męczy klientki w domach.
Prawdopodobnie (choć nie na pewno )
Cytat:
5. Na szkolenia zapraszam, uważam, że nalezy uczyć się nie popełniając błędów, a nie pracować z błędami. Potem ciężko je wyeliminować.
Nic dodać nic ująć - 100 % racji.
Od tej pory z chęcia będę czytała kolejne posty pojawiające się w tym wątku
Z mojej strony EOT
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 18:26   #26
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

Cytat:
Napisane przez dlugosza Pokaż wiadomość
Tu Anna Długosz - Gabryel właścicielka w/w Salonu.
1. Nazywam się Długosz - Gabryel, a nie Szewczak.
2. Pani Madziareczka, przez dłuższy czas była naszą klientką. Prawdopodobnie ona podpatrzyła jak ja modeluję paznokcie (darmowy kurs;-) i teraz bez szkolenia męczy klientki w domach.
3. Mój mąż Seweryn Gabryel, ma więcej kwalifikacji w modelowaniu paznokci niż 10 Madziereczek w kupie.
4. Szkolenia prowadzę dopiero od 2 tygodni, są na najwyższym poziomie, nie sprzedaje produktów => w szkoleniach, których uczestniczyłyście głównie kładzie się nacisk na sprzedaż dystrybuowanej marki, my takiej nie mamy. Pracujemy na produktach wszystkich marek.
5. Na szkolenia zapraszam, uważam, że nalezy uczyć się nie popełniając błędów, a nie pracować z błędami. Potem ciężko je wyeliminować.
6. Uważam, że reprezentujemy najwyższy poziom w branży paznokciowej, na pewno w Lublinie. A osoby pracujące w domu, które nie mają pieniążków na szkolenia na pewno nie stanowią dla nas zagrożenia w eliminacji naszych UKOCHANYCH I ZAWSZE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.
7. Ponadto chciałabym nadmienić, iż jako nieliczni reprezentanci Polski otrzymaliśmy zaproszenie na uczestnictwo w Mistrzostwach.
Pozdrawiam wszystkich.

przykro mi to mowic ale nigdy nie bylam wasza klientka! i nigdy nie bede! jestem po szkoleniu wiec swoje domysly prosze zostawic dla kogos innego! poprostu powtarzalam slowa swoich klientek!!!!!! a czy mowily prawde trzeba by bylo prowadzic sledztwo heheheh!
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 23:10   #27
Anima Villis
Przyczajenie
 
Avatar Anima Villis
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
GG do Anima Villis
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

Do mnie też trafiło kilka klientek niezadowolonych z usług w Sannie... więc najwidoczniej musi coś w tym być Widziałam ich pazurki i bardzo przepraszam, ale pozostawiają wiele do życzenia , dlatego też nie uważam, aby Sanna reprezentowała najwyższy poziom w branży paznokciowej Lublina... jest dobrze rozreklamowany, ale co z tego... no nic to tylko moje zdanie, którego nie zmienie

Też robiłam szkolenie u Pani Ani Sz. i również nie jestem z niego zadowolona co prawda przekazuje podstawy, ale bardzo okrojone... Do większości rzeczy musiałam dojść sama... ale w sumie nie narzekam... powoli rozkręcam swój interesik i jest dobrze teraz myśle nad jakimś doszkoleniem, tak dla siebie ale chyba nie w lbn bo z tym u nas bieda niestety a o jakichkolwiek warsztatach to już w ogóle można zapomnieć chyba, że kobietki same się postaramy o coś takiego jak są jakieś chętne do współpracy to piszcie
__________________
Stylizacja paznokci (żel, akryl) - serdecznie zapraszam
Anima Villis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 07:08   #28
owieczka22
Raczkowanie
 
Avatar owieczka22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domkuuuu lbn
Wiadomości: 57
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

Cytat:
Napisane przez Anima Villis Pokaż wiadomość
Też robiłam szkolenie u Pani Ani Sz. i również nie jestem z niego zadowolona co prawda przekazuje podstawy, ale bardzo okrojone... Do większości rzeczy musiałam dojść sama... ale w sumie nie narzekam... powoli rozkręcam swój interesik i jest dobrze teraz myśle nad jakimś doszkoleniem, tak dla siebie ale chyba nie w lbn bo z tym u nas bieda niestety a o jakichkolwiek warsztatach to już w ogóle można zapomnieć chyba, że kobietki same się postaramy o coś takiego jak są jakieś chętne do współpracy to piszcie

Ja równiez bym sie dołączyławiedzy nigdy za duzo
pozdrawiam i buziole
owieczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 09:38   #29
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

Cytat:
Napisane przez owieczka22 Pokaż wiadomość
Ja równiez bym sie dołączyławiedzy nigdy za duzo
pozdrawiam i buziole
Ra Nails ma organizowac jakies doszkalajace kursy, wiem ze trzeba tam do nich pojechac do hurtowni, podac telefon do siebie a oni beda dzwonic jak cos bedzie...
jak bede jechac po rzeczy do pazurkow to sie dowiem wszystkiego i dam znac...
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 23:37   #30
Ianua
Przyczajenie
 
Avatar Ianua
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 25
Dot.: SANNA STUDIO PAZNOKCI Lublin

Cytat:
Napisane przez dlugosza Pokaż wiadomość
6. Uważam, że reprezentujemy najwyższy poziom w branży paznokciowej, na pewno w Lublinie. A osoby pracujące w domu, które nie mają pieniążków na szkolenia na pewno nie stanowią dla nas zagrożenia w eliminacji naszych UKOCHANYCH I ZAWSZE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.
Butne, ale nieprawdziwe. Ja byłam niezadowolona.
Raz naprawiałam złamany paznokieć w sannie - paznokieć ok, ale polała się krew, skórkę leczyłam 1,5 tygodnia.
Kilka miesięcy później robiłam tam akryl na formie, zwracałam uwagę na moje delikatne skórki, pani rzeczywiście starała się być ostrożna, ale i tak przez 3 dni miałam zaognione skórki :/ paznokcie dość kształtne - poza linią włosa o której lepiej zapomnieć, ale niestety: akryl nalożony tak daleko od skorek, ze już wychodząc z salonu wyglądałam jak z 1 mm odrostem, po 2 tygodniach złamałam 3 paznokcie jednego dnia, wszystkie na granicy mojego naturalnego, i przede wszystkim kiedy paznokieć trochę odrósł okazało się ze w miejscu gdzie byla używana frezarka mam po prostu ciemnoróżowy rowek w paznokciu! i nie uprzedzono mnie że za pomalowanie paznokci - po prostu lakierem na jednolity kolor - płaci się dodatkowo :/

Nie przekreślam sanny, może jak ktoś na moce skórki i grube paznokcie to jest lepiej, ale sorry, to nie są usługi najwyższej jakości.
Daję 3+
Ianua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.