Ricco - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 22:44   #1
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690

Ricco


Witam! chciałam sie zapytać co myślicie o żelach firmy RICCO??
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 07:14   #2
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Ricco

Nie znam tych żeli. Może coś więcej w temacie?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 11:22   #3
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: Ricco

http://magnificco.pl/index.php?main_...7v208i8oquvsp0

wydaje mi sie że one dopiero wyszły na rynek, ale nie jestem pewna.. kupiłam sobie te żele ;p i je testuje, jak narazie wszystko jest oki
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 11:40   #4
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Ricco

39 zł za 30 ml żelu? dobrego żelu?
dobranocki chodzą o 19. w cuda nie uwierzę.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 11:59   #5
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: Ricco

no właśnie dlatego sie pytam czy ktoś może wie czy są dobre czy do d... ogólnie sie dobrze nimi pracuje no ale czy bedą sie trzymac.. tego nie wiem...

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Byliczka a Ty na jakich żelach pracujesz? Bardzo ładne pazurki robisz
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 14:39   #6
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Ricco

no Dr też 30ml-40zł a nie narzekam ale te takie trochę podejrzane...
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 08:00   #7
aldi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 49
Dot.: Ricco

Też nie znam
aldi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 11:40   #8
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Ricco

dobrze, ze sie podzielilas z nami ta informacja.
skoro nawet TY nie znasz, to ten produkt zapewne nie istnieje!
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 15:18   #9
aldi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 49
Dot.: Ricco

anick88 jesteś poprostu Boska!!!!!!
Może zamiast się do mnie doczepiac poprostu napisz o co Ci chodzi? bo jakoś nie rozumiem ,zapraszam na priw, a jak nie chcesz do odpisuj na temat watków a nie na mój ok?
aldi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 15:24   #10
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: Ricco

a może znacie żele Magnificco ?? albo lussuoso?? w Opolu jest hurtownia MAGNIFICCO i właśnie są tam żele tych firm i między innymi Ricco.. Proszę o odpowiedzi...
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 18:01   #11
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Ricco

Cytat:
Napisane przez kasiulka690 Pokaż wiadomość
a może znacie żele Magnificco ?? albo lussuoso?? w Opolu jest hurtownia MAGNIFICCO i właśnie są tam żele tych firm i między innymi Ricco.. Proszę o odpowiedzi...
tez zakladalam watek z zapytaniem tych zeli bo u mnie tez jest ta hurtownia ale nikt nic nie wie
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 22:02   #12
KozMona
Raczkowanie
 
Avatar KozMona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to KozMona
Dot.: Ricco

Nic mi nie mówi ta nazwa, ale jak coś usłyszę do napisze
__________________
Pozdrawiam,

Monia - PRESTIGE
KozMona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 10:06   #13
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Ricco

Cytat:
Napisane przez kasiulka690 Pokaż wiadomość
a może znacie żele Magnificco ?? albo lussuoso?? w Opolu jest hurtownia MAGNIFICCO i właśnie są tam żele tych firm i między innymi Ricco.. Proszę o odpowiedzi...
a gdzie jest ta hurtownia?
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 11:23   #14
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: Ricco

ta hurtowania jest na 1-go maja w Opolu
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 11:55   #15
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Ricco

na 1 maja?1maja? gdzie

, k widze na tej stronce.. tylko nie mam pojecia gdzie to moze byc, na 1maja jest sklepik stair nail i perfect lady ale nie potrawie sobie odszukac w glowie tego sklepu... napisz gdzie dokladnie, i jesli bylas tam co ciekawego maja

Edytowane przez PinUp
Czas edycji: 2010-04-22 o 11:58
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 12:38   #16
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: Ricco

to jest 1-go maja 69, ale nie wiem jak Ci wytłumaczyć... hmm.. jest to tak prawie na rogu skrzyżowania 1-go maja/katowicka fajny sklepik, dużo rzeczy tam jest i fajne ceny są do włosków też dużo rzeczy jest i ten żel ricco jest taki sobie... trzyma sie ale na dwóch pazurkach tak jakoś dziwnie pękł ;/ i troszke sie podpowietrzył ale to chyba z mojej winy znów mojej koleżnce wogóle sie nie trzymał, ale może dlatego że zrobiłam jej na jej naturalkach a ona ma bardzo kłopotliwą płytke.. ale inne żele jej sie lepiej trzymały więc nie wiem... nie jestem zadowolona z tego żelu..
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 22:04   #17
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Ricco

generalnie to ja napewno bym tego nie kupila... z uwagi na cene... na stronce maja peggy sage i sun flower jeslija jakis asortymencik z tych firm to moze sie na cos skusze.. aha wpisalam na zumi i mniejwiecej wiem juz gdzie to jest
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 23:56   #18
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: Ricco

Cytat:
Napisane przez anetagalecka Pokaż wiadomość
Ja pracuje na tych żelach i jestem bardzo zadowolona. Za taką cenę to ja za darmo. Mam od nich cleaner, primer, żele(clear, pink,white), i nabłyszczacz. Polecam również hurtownię na 1go -maja w Opolu. Bardzo miła obsługa i Panie zawsze coś doradzą.
Nie sugerujcie sie niską ceną tych zeli. Ja pracuje na nich od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Moje klientki również. Paznokcie trzymają się spokojnie miesiąc i nic nie pęka, nie odchodzi ani nie zapowietrza się.
Ja przemywam paznokcie odtłuszczaczem później opiłowuje płytkę, naklejam tipsa, obcinam gilotynką piłuje łączenie tipsa z paznokciem, primer, później nakładam zel (przeważnie 2-3 warstwy- w zależności od ozdób) opiłowuję kształt paznokcia i następnie nabłyszczacz. Paznokcie super wyglądają i są mega trwałe. Naprawdę polecam tą firmę. Ja od pół roku jestem ich stałą klientką
a na jakich żelach pracowałaś prędzej??
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 08:01   #19
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Ricco

Cytat:
Napisane przez anetagalecka Pokaż wiadomość
Ja pracuje na tych żelach i jestem bardzo zadowolona. Za taką cenę to ja za darmo. Mam od nich cleaner, primer, żele(clear, pink,white), i nabłyszczacz. Polecam również hurtownię na 1go -maja w Opolu. Bardzo miła obsługa i Panie zawsze coś doradzą.
Nie sugerujcie sie niską ceną tych zeli. Ja pracuje na nich od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Moje klientki również. Paznokcie trzymają się spokojnie miesiąc i nic nie pęka, nie odchodzi ani nie zapowietrza się.
Ja przemywam paznokcie odtłuszczaczem później opiłowuje płytkę, naklejam tipsa, obcinam gilotynką piłuje łączenie tipsa z paznokciem, primer, później nakładam zel (przeważnie 2-3 warstwy- w zależności od ozdób) opiłowuję kształt paznokcia i następnie nabłyszczacz. Paznokcie super wyglądają i są mega trwałe. Naprawdę polecam tą firmę. Ja od pół roku jestem ich stałą klientką
coś mi tu śmierdzi ;p
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 19:40   #20
LuizaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Ricco

Cytat:
Napisane przez kasiulka690 Pokaż wiadomość
a może znacie żele Magnificco ?? albo lussuoso?? w Opolu jest hurtownia MAGNIFICCO i właśnie są tam żele tych firm i między innymi Ricco.. Proszę o odpowiedzi...
magnifico piszę się przez jedno "c", ala jak widzę w Polsce lubią kaleczyć język włoski (mam na myśli Mistero-Milano - już tłumaczenie samej nazwy nie bardzo po włosku na ich stronach i potem nazwy żeli...)

a ricco znaczy bogaty (w rodzaju męskim), ale to przymiotnik, także sam z siebie jako nazwa....no nie wiem, a nie prościej w ojczystym języku...

przepraszam za OT, ale nie mogłam się powstrzymać, zwłaszcza że wszelkie żele we Włoszech kosztują więcej niż gdziekolwiek indziej w Europie, o stanach nie wspomnę.
LuizaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:43   #21
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Ricco

A jakie ma znaczenie jakie we Włoszech mają ceny żeli?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:55   #22
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: Ricco

żele firmy magnificco pisze sie przez dwa c, a to nie jest watek "jak sie pisze włoskie nazwy" tylko o nazwie firmy żeli i czy są one dobre czy nie... wiec nie rozumiem po co to napisałaś ?
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 19:50   #23
Becia_15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Ricco

moja koleżanka pracuje na żelach firmy magnificco i jest bardzo zadowolona. Sama chyba się skuszę na te żele w szczególności żel sculping bo fajnie się nadaje na szablony. Jak przetestuje to dam znać
Becia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 07:15   #24
LuizaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Ricco

Cytat:
Napisane przez kasiulka690 Pokaż wiadomość
żele firmy magnificco pisze sie przez dwa c, a to nie jest watek "jak sie pisze włoskie nazwy" tylko o nazwie firmy żeli i czy są one dobre czy nie... wiec nie rozumiem po co to napisałaś ?
jaka jest wiarygodność firmy, w której nazwie jest błąd ortograficzny? Dystrybutor wybrał sobie nazwę po włosku, a raczej "po włoskiemu" Myślę że chciał naprowadzić potencjalne klientki na Włochy, przez to dodałam że niska cena oznacza że taki żel nie ma nic wspólnego z Włochami.
Na tym forum jest raczej krytykowana firma Nded, a prawdopodbnie i dystrybutor "Magnificco" tam się zaopatruje w żele w wiaderkach, jeżeli nie kupuje ich w Chinach - i ot wytłumaczenie ich niskiej ceny. Życzę żeby wam się dobrze pracowało na tych żelach, ale jak już je kupujecie to poproście o Certyfikat UE, to wasze prawo, a obowiązek dystrybutora operującego na terenie Unii przedstawić taki dokument.
LuizaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 21:37   #25
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Ricco

Luizo nie wiem akurat, czy powoływanie się na WŁOSKOŚĆ produktu to akurat dobry chwyt reklamowy, biorąc pod uwagę, że Włochy słyną z europejskich cen, ale już mniej europejskiego poziomu wykonywania stylizacji. Miałam "przyjemność" poprawiać kilkakrotnie paznokcie Polek mieszkających we Włoszech i robiących paznokcie w różnych miastach i to co było na tych paznokciach odbiegało od wszelkich ram.
Jeśli producent już chciałby wprowadzać klientki w jakikolwiek region świata, to ukierunkował by je raczej za wschodnią granicę
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 06:50   #26
LuizaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Ricco

Byliczko, to nie ja sobie wymyśliłam nazwy po włoskiemu - a błędy uważam że niedopuszczalne, jeżeli ktoś chce na poważnie czymkolwiek się zajmować, czy to ortograficzne czy techniczne, itd... także i w Polsce są paznokcie niedopuszcalne i kobiety je robią płacąc za to, nie ma co na podstawie kilku czy kilkunastu klientek oceniać całyego kraju, na pewno i w Rosji pseudostylistki się znajdą.

Nie jestem stylistką i nigdy nią nie będę, pokrywam własne paznokcie żelem, ale innym tego robić nie będę

Edytowane przez LuizaM
Czas edycji: 2010-12-30 o 06:57
LuizaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 21:56   #27
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Ricco

yyy... jeśli IBD, CTO a tym bardziej SPN to w Twoim przekonaniu drogie żele to ja nie wiem co powiedziałabyś o tych NA PRAWDĘ drogich
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 12:16   #28
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Ricco

Pfff... nikt mnie o zdanie nie musi pytać skoro udzielam się na PUBLICZNYM FORUM w PUBLICZNYM WĄTKU. Widzę że poza frustracjami osobistymi, masz jeszcze problemy z czytaniem. W żadnym miejscu tego wątku nie napisałam że IBD zą ZŁE, a jedynie że jeśli uważasz że są drogie to masz małe pojęcie o DROGOŚCI żeli i tyle ode mnie. Grzeje mnie to co z tymi żelami robisz i w jakie części swojego szanownego ciała je wkładasz.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 19:18   #29
Becia_15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Thumbs down Dot.: Ricco

Cytat:
Napisane przez LuizaM Pokaż wiadomość
Byliczko, to nie ja sobie wymyśliłam nazwy po włoskiemu - a błędy uważam że niedopuszczalne, jeżeli ktoś chce na poważnie czymkolwiek się zajmować, czy to ortograficzne czy techniczne, itd... także i w Polsce są paznokcie niedopuszcalne i kobiety je robią płacąc za to, nie ma co na podstawie kilku czy kilkunastu klientek oceniać całyego kraju, na pewno i w Rosji pseudostylistki się znajdą.

Nie jestem stylistką i nigdy nią nie będę, pokrywam własne paznokcie żelem, ale innym tego robić nie będę


już używalam tych żeli. Dla mnie są mega i grzeje mnie to jak sie naprawdę powinny nazywać dla osoby która nawet nie ukończyła kursu . Raczej trudno się domyślić że nazwa włoska mogła być zastrzeżona. Ale najwidoczniej bardzo chciałaś się popisać umiejętnościami. Dla mnie każda stylistka potrafi zrobić paznokcie z byle gowna. Jak nie wypróbowałaś to się nie odzywaj. Proste. A wymądrzanie się nie jest najlepsza cechą ludzi. pozdrawiam
Becia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:00   #30
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Ricco

Halo! Do moderatorów mam pytanie? Jakim cudem zniknął post który znajdował się między moimi dwoma powyżej? Bo wygląda jakbym pisała sama ze sobą w zasadzie bez tematu? A post jeszcze wczoraj tutaj był ....
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.