Czy ona jest znudzona przy mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-17, 08:59   #1
hatter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 7
Question

Czy ona jest znudzona przy mnie?


Witam wszystkich! Chciałbym podzielić się z Wami moim problemem. Jestem z dziewczyną od 4 miesięcy i obydwoje mamy po 21 lat. Tak ogólnie, to wszystko się układa między nami, dogadujemy się i mamy wspólne marzenia i podejście do życia(dom, dzieci, rodzina). Jednak często zauważam, że ona bywa smutna czy też znudzona. Odnoszę takie wrażenie jakby przy mnie wcale nie czerpała radości z niczego. Przykładowo nasze wyjście wspólnie na miasto. Nie była to wielka impreza klubowa, tylko wyjście do pubu na piwo i pizzę. Poszliśmy, a ona wydawała się obojętna na wszystko. Pytałem jakie jedzenie chce, jaki alkohol, a ona że jej obojętnie :/. Nie lubię jak tak mówi, bo boję się, że wybiorę źle i będzie zawiedziona. Wybrałem, że wypijemy piwo, to się zgodziła. Po czym trochę kręciła nosem, że ciężko jej się pije. Było mi smutno, bo przecież mogła wybrać coś innego, a bym jej to kupił. Najgorsze jest jak siedzimy i często jest cisza. Ona zdaje się być taka bez humoru i bez uśmiechu na tych wyjściach ze mną. Czasem nawet mało gadamy, ona woli rozglądać się wokół albo patrzeć w ekran telefonu :/. Dla mnie bez sensu są takie wypady, jak widzę co się dzieje. Zawsze próbuję zacząć temat, to chwilę pogadamy i koniec. Bardzo źle mi z tym, bo chciałbym inaczej spędzać ten czas. Inne pary śmieją się i przytulają, a my siedzimy dla samego siedzenia :/. Pytałem ją czy ona czuje się dobrze, czy lubi wyjścia, to zawsze odpowiada że jest super. Jednak wcale tego po niej nie widać. Mam bardzo mieszane uczucia naprawdę. Mam też wrażenie, że ona nie lubi spacerów, wyjść z domu. Bo zawsze koszmarnie wolno idzie i mówi coś w stylu ,,Daleko jeszcze?". Jest mi bardzo przykro, bo sam nie czuję się dobrze jak ona idzie z musu i dlatego, że ja ją wyciągam :/.Zawsze staram się jakoś zapewnić jej rozrywkę, ale ona wciąż wydaje się być niezadowolona. A też nie chcę ciągle siedzieć z nią w domu i nic nie robić. Widzimy się tylko w weekendy, bo pracujemy. Jest to dosyć rzadko, dlatego też chcę korzystać z tego czasu, a ona ciągle jakby w takim obojętnym nastroju. Drodzy forumowicze, co o tym sądzicie? Czy ja ją zamęczam? Czy może nie jest ze mną szczęśliwa? Na to pytanie zawsze odpowiada, że jest wiec mam ogromny mętlik w głowie :/. Proszę Was o ocenę tej sytuacji Chętnie zobaczę co inni o tym sądzą.
hatter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 09:43   #2
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Brzmi to bardzo słabo, zwlaszcza w tak świeżym związku.

Raczej tak się nie zachowuje młoda i zakochana dziewczyna.

Z opisu wydaje się że strasznie ksiezniczkuje, a ty jej nadskakujesz. Czy rozmawiales z nią o tym? Może jest zmęczona po pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 09:47   #3
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Boze ale Ty jej włazisz w d...
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 09:59   #4
hatter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 7
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Właśnie o tym pomyślałem, że może wcale nie być zakochana :/ Może za mocno się staram i chcę dogodzić, a czasem to gorzej wychodzi...

Myślę, że nie jest aż tak zmęczona po pracy. Pracę ma raczej lekką i nie powinna być wykończona. Rozmawiałem o tym. Ona twierdzi, że jest wszystko okej i że nie rozumie dlaczego mam takie odczucia.
hatter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 10:00   #5
hatter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 7
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;88072850]Boze ale Ty jej włazisz w d...[/QUOTE]
Może i masz rację. Po prostu taki odruch, bo chyba za bardzo mi zależy.
hatter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 10:00   #6
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Ona księżniczkuje ale jakby facet w kółko mnie się pytał czy wszystko ok lub tak mi nadskakiwał byłoby to dla męczące .
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 10:02   #7
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

A jesteś pewien, że jesteście w związku? Bo może jesteś tylko znajomym, z którym z braku laku można gdzieś wyjsc.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 10:05   #8
hatter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 7
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
A jesteś pewien, że jesteście w związku? Bo może jesteś tylko znajomym, z którym z braku laku można gdzieś wyjsc.
Po 2 miesiącach sami ustaliliśmy, że będziemy parą. Sam zapytałem, czy chce czegoś więcej i się zgodziła. Na to wygląda, że jest już moją dziewczyną.
hatter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 10:26   #9
oko_kocie
Raczkowanie
 
Avatar oko_kocie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 397
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

A co ona lubi robić? I czy w ogóle wykazuje jakąś inicjatywę? Nie chodzi mi o to co mówi tylko o to co faktycznie robi.
oko_kocie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 10:37   #10
hatter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 7
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Cytat:
Napisane przez oko_kocie Pokaż wiadomość
A co ona lubi robić? I czy w ogóle wykazuje jakąś inicjatywę? Nie chodzi mi o to co mówi tylko o to co faktycznie robi.
Lubi oglądać filmy,seriale. Często je oglądamy i chodzimy czasem do kina. O to faktycznie sama zapyta i to realizujemy. Jednak jak ja wybiorę jakiś film, to ona często zagląda w telefon i przeglądać fejsa/insta. Często tłumaczy się, że musi coś zobaczyć i tyle. Lepiej jest jak ona sama wybierze, to co mamy oglądać, bo wydaje się być zainteresowana.
hatter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 11:45   #11
100mada13
Recenzentka Miesiąca - Czerwiec 2021
 
Avatar 100mada13
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 124
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Cytat:
Napisane przez hatter Pokaż wiadomość
Lubi oglądać filmy,seriale. Często je oglądamy i chodzimy czasem do kina. O to faktycznie sama zapyta i to realizujemy. Jednak jak ja wybiorę jakiś film, to ona często zagląda w telefon i przeglądać fejsa/insta. Często tłumaczy się, że musi coś zobaczyć i tyle. Lepiej jest jak ona sama wybierze, to co mamy oglądać, bo wydaje się być zainteresowana.
Czyli tak na prawdę nie daje szansy Twoim zainteresowaniom i pomysłom? Czy oprócz filmów i seriali, które ona wybiera robicie razem coś co sprawia, że Twoja dziewczyna jest zadowolona?
100mada13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 12:28   #12
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Wydaje mi się, że ona nie jest zakochana, tylko się z tobą spotyka, bo na przykład wypada kogoś mieć. A w ogóle się nie przytulacie po czterech miesiącach związku? Z tego opisu wygląda, że ona bardzo Cię traktuje tylko jak kolegę. Szczerze, to bym nie chciała być w takim związku, jak partner unika kontaktu fizycznego i ciągle woli siedzieć z telefonem zamiast porozmawiać ze mną
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 12:37   #13
hatter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 7
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że ona nie jest zakochana, tylko się z tobą spotyka, bo na przykład wypada kogoś mieć. A w ogóle się nie przytulacie po czterech miesiącach związku? Z tego opisu wygląda, że ona bardzo Cię traktuje tylko jak kolegę. Szczerze, to bym nie chciała być w takim związku, jak partner unika kontaktu fizycznego i ciągle woli siedzieć z telefonem zamiast porozmawiać ze mną
Nie no tak ogólnie to się przytulamy, całujemy. Ona sama też to robi z własnej inicjatywy. Tylko po prostu jak jesteśmy gdzieś na mieście czy miejscach publicznych, to ona zachowuje się jakoś obojętnie. Czasem się uśmiechnie, a tak to w swoim świecie trochę. Dlatego odniosłem wrażenie, jakby się ze mną nudziła gdy gdzieś idziemy.
hatter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 13:13   #14
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 196
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Cytat:
Napisane przez hatter Pokaż wiadomość
Lubi oglądać filmy,seriale. Często je oglądamy i chodzimy czasem do kina. O to faktycznie sama zapyta i to realizujemy. Jednak jak ja wybiorę jakiś film, to ona często zagląda w telefon i przeglądać fejsa/insta. Często tłumaczy się, że musi coś zobaczyć i tyle. Lepiej jest jak ona sama wybierze, to co mamy oglądać, bo wydaje się być zainteresowana.
Może ona w ogóle nie lubi wychodzić do barów/ klubów i stąd jej zachowanie?
Sama nie lubię chodzić do klubów, do pubów już bardziej, więc trochę to rozumiem.

Jeśli chodzi o filmy, to gdyby ktoś zabrałby mnie na jakiś film Marvela lub Gwiezdne Wojny, z pewnością byłabym niemiłosiernie znudzona, więc przyczyna może leżeć w takich banałach, a nie w tym, że nie jest zakochana.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 13:14   #15
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

To jest strasznie dziwne. Jak człowiek jest zakochany, szczególnie w tak świeżym związku, to dostaje skrzydeł i każda chwila spędzona z tą drugą osobą jest cenna i wyjątkowa. Przynajmniej ja tak to widzę. Twoja dziewczyna wydaje się znudzona wszystkim, co Ciebie dotyczy - filmami, które lubisz, rozmową z Tobą, nawet wspólne wyjście nie jest dla niej powodem do uśmiechu. To strasznie przykre, bo Ty się starasz, robisz wszystko, by panna była zadowolona, a ona potraf tylko kręcić nosem.

Wyobrażam sobie jake to musi być dla Ciebie przykre, kiedy nie jesteś jej w stanie uszczęśliwić mimo, że dwoisz się i troisz, by była zadowolona.
Musisz z nią porozmawiać raz a porządnie - nie pytaj, czy wszystko jest w porządku, bo wiadomo, że przytaknie i powie, że wszystko jest super. Zamast dopytywać co ona lubi i o jej komfort, powiedz jej jak TY się z tym wszystkim czujesz. Powiedz, że TY czujesz się niekomfortowo, kiedy ona siedzi tam ze zbolałą miną i gapi się w telefon, podczas gdy Ty zachodzisz w głowę co jest nie tak. Albo zaczniecie o tym rozmawiać, albo czas poszukać kogoś, kto doceni Twoje starania.
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 13:19   #16
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Nie chodzi o nią a o CIEBIE.
Jeśli tak bym się czuła, jak ty za każdym razem od 4 mscy, bo taki ma staż zeiązek, to dla własnego zdrowia psychicznego podziękowałabym pani.

Przecież ty się meczysz.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 13:28   #17
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

A nie lepiej zdobyc sie na szczera rozmowe i powiedziec jej wprost Twoje obawy? Szczerze jakby ktokolwiek na wypadzie ze mna tak sie zachowywal, mawet koleżanka to juz nastepnych wypadow by nie bylo. Tyle dziewczyn wkolo po co sie meczyc z kims kto ma Cie w tylku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 13:28   #18
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Nie chodzi o nią a o CIEBIE.
Jeśli tak bym się czuła, jak ty za każdym razem od 4 mscy, bo taki ma staż zeiązek, to dla własnego zdrowia psychicznego podziękowałabym pani.

Przecież ty się meczysz.
Dokładnie

Chłopie, nie żyj fantazjami "jak może być", tylko zastanów się czy to JAK JEST Ci odpowiada. Bo zwykle jak na tak wczesnym etapie jest średnio to z czasem będzie albo dalej średnio, albo jeszcze gorzej. Magiczne poprawy się bardzo rzadko zdarzają.
rurq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 13:37   #19
hatter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 7
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Dzięki wszystkim za odpowiedzi! Nie jestem jakoś mega doświadczony w związkach i dobrze jak ktoś oceni sytuację "z boku". Ta rozmowa to faktycznie najlepsze rozwiązanie, a nie ciągłe pytanie czy jest okej. Jeszcze raz dzięki.
hatter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 13:59   #20
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Autorze, zależy Ci na niej lub/i na tym związku, chcesz dobrze, ale pamiętaj o jednym: bycie miłym, troskliwym, opiekuńczym nie znaczy, że nie można być również asertywnym. Wstawiam "lub/i" bo wbrew pozorom te kwestie nie zawsze się mogą pokrywać. Nie z każdym na kim nam zależy powinniśmy być w związku, bo zauroczenie nie jest wyznacznikiem tego, że z kimś nam jest "po drodze". A czasami chęć bycia z kimś, tworzenia związku zmienia się w bycie z kimkolwiek.

Powinieneś jej powiedzieć wprost co czujesz, gdy najpierw mówi, że jej "obojętne", a potem narzeka. Zapowiedz w tym momencie, że "pomimo, że lubię ci sprawiać przyjemność, to następnym razem zamawiasz sama to, czego ty chcesz, a jeżeli sama tego nie wiesz, to ja tym bardziej nie muszę". Bądź bardziej zdecydowany i twardy. Niech ona sama sobie przemyśli o co kaman. Czy chce z Tobą przebywać, wychodzić, bawić się, czy też nastawia się z góry negatywnie.

A na koniec Ty sam sobie przemyśl, czy chcesz być dokładnie z taką dziewczyną, jeżeli się okaże, że to marudzenie i "jestem taka bez humoru, zobojętniała" to część jej charakteru. Bo powrócę teraz do kwestii: czy bardziej zależy Ci konkretnie na niej, czy na byciu z kimś, w związku. Może skupiasz się na tym drugim i ignorujesz wady, które normalnie już dawno by Cię doprowadziły do konkluzji, że tu nie ma czego szukać.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-08-17 o 17:52
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 15:25   #21
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Za bardzo nad nią skaczesz i niestety Tobie chyba bardziej zależy niż jej. Dla własnego świętego spokoju odpuść sobie tą dziewczynę..
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 15:59   #22
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 346
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Porozmawiaj z nią i powiedz jak się czujesz. Ty się starasz, kombinujesz, a ona ma to gdzieś. Zachowuje się strasznie nie fair. Jakie są jej propozycje na spędzenie wspólnie czasu? Jaka jest wtedy? Może ona bardzo nie lubi pubów i nie czuje się tam dobrze? Może to taki jej styl bycia i zwyczajnie nie jest zbyt wylewna?
Ale w każdym razie, niezależnie od relacji, grzebanie w telefonie podczas spotkania jest zwyczajnie niegrzeczne, niekulturalne. Ok, można coś sprawdzić czy odpisać, ale scrollowanie Instagrama? No ludzie. Gdyby koleżanka mi coś takiego odwaliła, to by mi się odechciało spotkań, co dopiero facet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 17:41   #23
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 054
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Jprdl, jakby mi ktoś z takim zachowaniem wyjeżdżał i był taką śniętą rybą, to bym w dupę kopnęła i niech spada. Jakim cudem Ty z nią wytrzymujesz jeszcze? Widać, że to Tobie zależy - jej chyba wcale - i się przed nią płaszczysz, nadskakujesz, ale nie tędy droga stary. Miej do siebie szacunek i nie zachowuj się tak. To wygląda tak, jakby ta śnięta ryba z nudów/ braku laku/ łaski się zgodziła na "chodzenie ze sobą", ale zero inicjatywy. Nie wiem, jaki jest Twój styl życia ale mnie by do irytacji doprowadzało jęczenie i marudzenie podczas zwykłego spaceru, brak jakichkolwiek inicjatyw i aktywności. Chyba jedyne, co ją w życiu interesuje to seriale i filmy, masakra, odpowiada Ci to? I zdolności komunikacji ta laska ma tragiczne bo skoro za każdym razem, kiedy to Ty coś wybierasz, ona się nudzi, to może by otworzyła gębę i powiedziała, że woli coś innego, a nie zwalała to na Ciebie. Irytują mnie fhui tacy ludzie, co to za człowiek który nie ma własnego zdania, tylko wszystko jest "obojętnie" i "wybierz za mnie", co za zdechła flądra. Ty musisz mieć mega niskie poczucie wartości, że takiej paniusi nadskakujesz i nie widzisz, jak jesteś źle traktowany. Przejrzyj na oczy. 4 miesiące związku, to powinno być szaleństwo i seks non stop a nie takie coś, żenada.
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.

Edytowane przez LhunLai
Czas edycji: 2020-08-17 o 17:43
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 14:48   #24
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Cytat:
Napisane przez hatter Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! Chciałbym podzielić się z Wami moim problemem. Jestem z dziewczyną od 4 miesięcy i obydwoje mamy po 21 lat. Tak ogólnie, to wszystko się układa między nami, dogadujemy się i mamy wspólne marzenia i podejście do życia(dom, dzieci, rodzina). Jednak często zauważam, że ona bywa smutna czy też znudzona. Odnoszę takie wrażenie jakby przy mnie wcale nie czerpała radości z niczego. Przykładowo nasze wyjście wspólnie na miasto. Nie była to wielka impreza klubowa, tylko wyjście do pubu na piwo i pizzę. Poszliśmy, a ona wydawała się obojętna na wszystko. Pytałem jakie jedzenie chce, jaki alkohol, a ona że jej obojętnie :/. Nie lubię jak tak mówi, bo boję się, że wybiorę źle i będzie zawiedziona. Wybrałem, że wypijemy piwo, to się zgodziła. Po czym trochę kręciła nosem, że ciężko jej się pije. Było mi smutno, bo przecież mogła wybrać coś innego, a bym jej to kupił. Najgorsze jest jak siedzimy i często jest cisza. Ona zdaje się być taka bez humoru i bez uśmiechu na tych wyjściach ze mną. Czasem nawet mało gadamy, ona woli rozglądać się wokół albo patrzeć w ekran telefonu :/. Dla mnie bez sensu są takie wypady, jak widzę co się dzieje. Zawsze próbuję zacząć temat, to chwilę pogadamy i koniec. Bardzo źle mi z tym, bo chciałbym inaczej spędzać ten czas. Inne pary śmieją się i przytulają, a my siedzimy dla samego siedzenia :/. Pytałem ją czy ona czuje się dobrze, czy lubi wyjścia, to zawsze odpowiada że jest super. Jednak wcale tego po niej nie widać. Mam bardzo mieszane uczucia naprawdę. Mam też wrażenie, że ona nie lubi spacerów, wyjść z domu. Bo zawsze koszmarnie wolno idzie i mówi coś w stylu ,,Daleko jeszcze?". Jest mi bardzo przykro, bo sam nie czuję się dobrze jak ona idzie z musu i dlatego, że ja ją wyciągam :/.Zawsze staram się jakoś zapewnić jej rozrywkę, ale ona wciąż wydaje się być niezadowolona. A też nie chcę ciągle siedzieć z nią w domu i nic nie robić. Widzimy się tylko w weekendy, bo pracujemy. Jest to dosyć rzadko, dlatego też chcę korzystać z tego czasu, a ona ciągle jakby w takim obojętnym nastroju. Drodzy forumowicze, co o tym sądzicie? Czy ja ją zamęczam? Czy może nie jest ze mną szczęśliwa? Na to pytanie zawsze odpowiada, że jest wiec mam ogromny mętlik w głowie :/. Proszę Was o ocenę tej sytuacji Chętnie zobaczę co inni o tym sądzą.
Postawa, którą prezentujesz na pewnym męskim forum nazywana jest "białorycerską". Generalnie nie popieram tego forum, bo to bzdury, ale w jednym panowie tam maj a rację - im bardziej jej nadskakujesz, tym bardziej ona ma Cię gdzieś. Z całego tego opisu wyłania się jęcząco-stękająca panna, która spotyka się z Tobą z braku laku i jak tylko pojawi się ktoś "lepszy", to szybciutko podmieni. Nie wiem po co się tak upokarzasz. Dziewczyny tutaj radzą rozmowę..a ja nie wiem czy bardziej nie zadziałą terapia szokowa. Przestań organizować jej czas i robić za prywatnego animatora, przestań nawet proponować spotkania. Zobacz, co się stanie. Jeśli nic, to masz odpowiedź i możesz zakończyć związek. Jeśli będzie reakcja to dopiero wtedy radzę rozmawiać.
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 15:55   #25
Metheus
Raczkowanie
 
Avatar Metheus
 
Zarejestrowany: 2020-02
Lokalizacja: Skaikru
Wiadomości: 64
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Postawa, którą prezentujesz na pewnym męskim forum nazywana jest "białorycerską". Generalnie nie popieram tego forum, bo to bzdury, ale w jednym panowie tam maj a rację - im bardziej jej nadskakujesz, tym bardziej ona ma Cię gdzieś.

For nie ma co czytać, bo tam nowotworu można dostać.
Co do postawy - https://dadhero.pl/285663,tak-mozna-...ac-na-Tinderze

Warto sobie odpuścić, bo potem pojawia się tylko frustracja. A ta emocja jest totalnie niepotrzebna.


Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Przestań organizować jej czas i robić za prywatnego animatora, przestań nawet proponować spotkania. Zobacz, co się stanie. Jeśli nic, to masz odpowiedź i możesz zakończyć związek. Jeśli będzie reakcja to dopiero wtedy radzę rozmawiać.
Dokładnie tak.
Jeśli nic się nie zadzieje, nie odezwie się, sama nie zaproponuje, to masz odpowiedź podanej na złotej tacy. Żegnasz ostatni raz swoją "lubą" i idziesz żyć po swojemu.
__________________
M,
Metheus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 18:32   #26
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

A weź ty daj sobie z nią spokój. Ona jest z tobą jak już wcześniej napisano - z braku laku / bo wypada z kimś być.
Pewnie zaproponowałeś jej chodzenie, to się łaskawie zgodziła i tak będzie przy tobie więdła, aż trafi na księciunia, o jakim zawsze marzyła i nastąpi koniec.
Z całą pewnością nie jesteś tym jedynym, tracisz tylko czas.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 15:36   #27
anonim723
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 7
Dot.: Czy ona jest znudzona przy mnie?

Moim skromnym zdaniem, ten związek nie ma sensu, jesteś w nią za bardzo zapatrzony. I tu nie stoi wina po twojej stronie bo z tego co napisałeś to się bardzo starasz. Ale niestety bez chęci z obu stron to nie wyjdzie. W dobrym związku powinno być jakieś zrozumienie, próba polubienia swoich wzajemnych pasji oraz radość z nawet zwykłego spaceru na którym można spędzić przyjemnie czas tym bardziej, jak widujecie się tylko w weekendy. Raz można zostać w domu i obejrzeć serial A raz wyjść tam gdzie ty byś chciał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anonim723 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-20 15:36:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.