Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-15, 08:39   #1171
Motylekk35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 115
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Ja też na start wydałam ponad 4 tys. A już miałam dużo badań wcześniej. To zależy co Ci doktor zleci.

Powiem tak że warto, musisz przygotować się na duże koszty ale wszystko się robi żeby mieć dzidziusia.

Ja przeszłam wszystko po kolei, stymulację, inseminacje dwie, i ivf.

Wszystko zależy jaki jest problem. Możesz na leki zareagować dobrze i uda się za pierwszym razem naturalnie, a może być długa droga tak jak u mnie.
Motylekk35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:02   #1172
Tuska_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 40
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Cytat:
Napisane przez Brenia5 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tutaj nowa i podobnie jak Wy mam problem z zajściem w ciążę. Poszukując informacji o Doktorze Przybycieniu trafiłam na to forum. Dopiero wybieram się do Doktora na pierwszą wizytę jednakże jak czytam kwoty leczenia trochę przyprawiają mnie o zawrót głowy... Proszę powiedzcie mniej więcej ile trzeba mieć "na start",chodzi mi o jakieś pierwsze badania które Pan Doktor zleca. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź i pozdrawiam
Hej My na start wydaliśmy 4000 za badania, a to dlatego ze byłam już po poronieniu i dostalam od razu skierowana na badania immunologiczne. I wyszło że w czym tkwi problem - mój organizm "odrzuca" ciążę. 4000zl było dla mnie szokiem jak na początek, ale to tak naprawdę niewiele. Jesteśmy teraz po serii szczepień które nas kosztowały kolejne 4000 z badaniami, i to nie koniec. Ale czego się nie robi dla upragnionego dzidziusia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tuska_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:03   #1173
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Dokładnie, tak jak dziewczyny piszą, wszystko zależy od Waszego przypadku. Na dzień dobry dobrze mieć takie podstawowe badania które tak czy siak trzeba będzie zrobić:
lh, fsh, estradiol, prolaktyna z obciążeniem - 1-3 dzień cyklu
AMH
TSH, ft3, ft4, anty TPO
progesteron - 21 dzień cyklu
ostatnia cytologia (jeśli była ponad rok wcześniej to najlepiej powtórzyć żeby mieć najnowszą przed wizytą)

Z takich już bardziej specyficznych to radziłabym też marker CA 125, doktor pewnie i tak zleci pod kątem endometriozy czy PCOS.

Dla mężczyzny seminogram, jeśli wyjdą jakieś braki to testosteron, prolaktyna, TSH (przy czym jak wyjdzie coś nie tak w nasieniu to radziłabym raczej podejść do androloga wcześniej, no chyba że wyjdzie bardzo źle np. brak plemników lub bardzo mało plemników, wtedy to jest bezpośrednie wskazanie do IVF)

Ja po pierwszej wizycie najpierw płaciłam za badania na miejscu w Diagnostyce 1 100 zł, potem badania mikrobiologiczne ok. 300 zł, badania immunologiczne (KIR, HLA c, allo mlr i test cytotoksyczny oraz komórki nk) wyszło ok. 2 000 zł.

U każdego wygląda to inaczej, trzeba zaufać doktorowi, wie co robi. Nie jest to najtańsza impreza ale co zrobić

Edytowane przez Senija
Czas edycji: 2021-04-15 o 09:04
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:11   #1174
Tuska_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 40
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Dokładnie, tak jak dziewczyny piszą, wszystko zależy od Waszego przypadku. Na dzień dobry dobrze mieć takie podstawowe badania które tak czy siak trzeba będzie zrobić:
lh, fsh, estradiol, prolaktyna z obciążeniem - 1-3 dzień cyklu
AMH
TSH, ft3, ft4, anty TPO
progesteron - 21 dzień cyklu
ostatnia cytologia (jeśli była ponad rok wcześniej to najlepiej powtórzyć żeby mieć najnowszą przed wizytą)

Z takich już bardziej specyficznych to radziłabym też marker CA 125, doktor pewnie i tak zleci pod kątem endometriozy czy PCOS.

Dla mężczyzny seminogram, jeśli wyjdą jakieś braki to testosteron, prolaktyna, TSH (przy czym jak wyjdzie coś nie tak w nasieniu to radziłabym raczej podejść do androloga wcześniej, no chyba że wyjdzie bardzo źle np. brak plemników lub bardzo mało plemników, wtedy to jest bezpośrednie wskazanie do IVF)

Ja po pierwszej wizycie najpierw płaciłam za badania na miejscu w Diagnostyce 1 100 zł, potem badania mikrobiologiczne ok. 300 zł, badania immunologiczne (KIR, HLA c, allo mlr i test cytotoksyczny oraz komórki nk) wyszło ok. 2 000 zł.

U każdego wygląda to inaczej, trzeba zaufać doktorowi, wie co robi. Nie jest to najtańsza impreza ale co zrobić
Ja myślę że najlepiej będzie jak pójdziesz na pierwsza wizytę. Po wywiadzie doktor zleci wszystko, co potrzebne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tuska_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:22   #1175
limonka_86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 066
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Dziewczyny czy któraś z Was miała po nieudanych stymulacjach lamette i clostibelgytem przepisany gonal? Dodam że na razie nie podchodzę do in vitro aczkolwiek doktor powoli zaczyna proponować.jak znosilyscie gonal? I jak pęcherzyki dużo rosło? Ja dzisiaj doktora zapytałam o ciążę mnogiej jak często mu się zdarzają to zaczął od 5cio raczkow 2razy czteroraczki A powiedział że trojaczkow to już nawet nie liczy nie powiem że mnie to trochę przerazilo bo mam 6scio letnia córke dziecko bardzo chce ale nie że skrajności w skrajność czy Wy też macie takie obawy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:34   #1176
Anna_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 68
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Cytat:
Napisane przez Motylekk35 Pokaż wiadomość
Ja też na start wydałam ponad 4 tys. A już miałam dużo badań wcześniej. To zależy co Ci doktor zleci.

Powiem tak że warto, musisz przygotować się na duże koszty ale wszystko się robi żeby mieć dzidziusia.

Ja przeszłam wszystko po kolei, stymulację, inseminacje dwie, i ivf.

Wszystko zależy jaki jest problem. Możesz na leki zareagować dobrze i uda się za pierwszym razem naturalnie, a może być długa droga tak jak u mnie.

Dokładnie trzeba zaufać dr.
U mnie na razie były stymulacje teraz inseminacja i zobaczymy.
Dziewczyny robiłyście same badania immunologiczne?
Bo mi dr nie chce zlecił bo nie ma wskazań a ja bym jednak chciała zrobić.
Anna_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:45   #1177
Staraczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Dziewczyny mam stwierdzone problemy alloimunologiczne przy staraniach, allo MLR na poziomie 7,7% hamowania dodatkowo komórki nk podwyższone, Dr skierował mnie do Krakowa do prof. Sachy na szczepienia. Czy któraś z Was się szczepiła, jaka jest ich skuteczność? Czy istnieje jakieś ryzyko związane z tymi szczepieniami dla mojego zdrowia lub przyszłych starań. Coś czytałam, że w Stanach Zjednoczonych taki rodzaj leczenia jest zabroniony, ale były to dość dawne fora i nie wiem jak jest teraz. Dodatkowo jestem po 2 poronieniach - 1 puste jajo płodowe, 2 ciąża biochemiczna.
Staraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-15, 10:04   #1178
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Cytat:
Napisane przez Staraczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam stwierdzone problemy alloimunologiczne przy staraniach, allo MLR na poziomie 7,7% hamowania dodatkowo komórki nk podwyższone, Dr skierował mnie do Krakowa do prof. Sachy na szczepienia. Czy któraś z Was się szczepiła, jaka jest ich skuteczność? Czy istnieje jakieś ryzyko związane z tymi szczepieniami dla mojego zdrowia lub przyszłych starań. Coś czytałam, że w Stanach Zjednoczonych taki rodzaj leczenia jest zabroniony, ale były to dość dawne fora i nie wiem jak jest teraz. Dodatkowo jestem po 2 poronieniach - 1 puste jajo płodowe, 2 ciąża biochemiczna.
Szczepienia i leczenie immunologiczne to wielka loteria. U jednych zadziała, u innych nie. Jak masz jakieś szczegółowe pytania to zadaj je po prostu doktorowi. Jak jesteś bardzo cierpliwa to możesz też próbować dostać się do doktora Paśnika w Łodzi, on jest ekspertem w leczeniu niepłodności o podłożu immunologicznym. No ale parę miesięcy będziesz musiała poczekać na wizytę a przede wszystkim najpierw się zapisać co jest mega trudne niestety.
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 10:20   #1179
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Cytat:
Napisane przez limonka_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miała po nieudanych stymulacjach lamette i clostibelgytem przepisany gonal? Dodam że na razie nie podchodzę do in vitro aczkolwiek doktor powoli zaczyna proponować.jak znosilyscie gonal? I jak pęcherzyki dużo rosło? Ja dzisiaj doktora zapytałam o ciążę mnogiej jak często mu się zdarzają to zaczął od 5cio raczkow 2razy czteroraczki A powiedział że trojaczkow to już nawet nie liczy nie powiem że mnie to trochę przerazilo bo mam 6scio letnia córke dziecko bardzo chce ale nie że skrajności w skrajność czy Wy też macie takie obawy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nieźle Mi w tym cyklu pękło 6 jajek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2018
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 10:42   #1180
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Cytat:
Napisane przez limonka_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miała po nieudanych stymulacjach lamette i clostibelgytem przepisany gonal? Dodam że na razie nie podchodzę do in vitro aczkolwiek doktor powoli zaczyna proponować.jak znosilyscie gonal? I jak pęcherzyki dużo rosło? Ja dzisiaj doktora zapytałam o ciążę mnogiej jak często mu się zdarzają to zaczął od 5cio raczkow 2razy czteroraczki A powiedział że trojaczkow to już nawet nie liczy nie powiem że mnie to trochę przerazilo bo mam 6scio letnia córke dziecko bardzo chce ale nie że skrajności w skrajność czy Wy też macie takie obawy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czy to nie jest tak że przy IVF można podać maksymalnie dwa zarodki? Ja tam się nie obawiam ciąży mnogiej, no bardzo małe jednak szanse statystycznie na czworaczki czy pięcioraczki. Trojaczki, no cóż... Pewnie po urodzeniu trojaczków nie śpisz już w ogóle w mojej miejscowości był taki przypadek i dzieciaki są zdrowe. Tego raczej nie da się przewidzieć a trzeba być przygotowanym na wszystko.
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 11:46   #1181
limonka_86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 066
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Tak przy IVF można 2 zarodki z tego co ja kojarzę tyle że u mnie po stymulacji tym gonalem będziemy naturalnie probowac to już jest jedną wielką loteria trochę mnie to przeraża jednak nie ukrywam bo i finansowo i mieszkaniowo ogarnąć później to naprawdę ciezko zwlaszcza jak się ma już jedno dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-15, 12:20   #1182
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Limonka a mogę odezwać się prywatnie? Mam pytanie o ten lek i starania naturalne.
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 12:23   #1183
limonka_86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 066
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Limonka a mogę odezwać się prywatnie? Mam pytanie o ten lek i starania naturalne.
Jasne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 12:25   #1184
Bercia3003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 21
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

U mnie po stymulacji lametta 4 jajka pękły więc też strach się bać 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bercia3003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 15:16   #1185
Tuska_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 40
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Cytat:
Napisane przez Bercia3003 Pokaż wiadomość
U mnie po stymulacji lametta 4 jajka pękły więc też strach się bać 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko Lametta? Czy coś jeszcze? Bo doktor często dalej Clo + Lametta, a czytam że u niektórych pęcherzyki ładniej rosną po samej Lameccie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tuska_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 15:16   #1186
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Dziewczyny szansa na ciążę mnoga albo wręcz super mnoga jest mimo wszystko wciąż mała, więc nie martwcie się na zapas mi niekiedy pękało po 5 czy 6 jajek i nic z tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 15:23   #1187
Klis7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 57
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

U mnie też po 4, inseminacja na 4 i nic, nie ma się co bać. U mnie też ładniej po samej Lametcie chociaż z czwarta lub piąta symulacją się uodproniłam i słabszy efekt.
Klis7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 16:32   #1188
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Klis jeśli te symulacje były pod rząd to naturalne, że jajniki przestały dobrze reagować na lek i produkować mniej pęcherzyków bo były przemęczone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 18:05   #1189
Bercia3003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 21
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Ja dobrze reaguje na samą lamette wcześniej mialam tylko clo i nie było efektu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bercia3003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-15, 19:17   #1190
Motylekk35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 115
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Ja jadłam dziennie 4 clo i 4 lametty efekty takie że najwięcej dwa było.

A już po dwóch miesiącach bardzo źle znosiłam te tabletki, ból głowy, wymioty.
Motylekk35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 20:15   #1191
Bercia3003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 21
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Moze spróbuj samą lametta bo duzo dziewczyn pisze że najlepiej reagują na lamette.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bercia3003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 08:17   #1192
monika_k13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 184
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Ja też lepiej reagowałam na samą lamette. Co do ryzyka ciąży mnogiej, na ostatniej mojej stumulacji pękły 4 jajeczka, mamy ciążę pojedynczą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monika_k13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 09:59   #1193
Bercia3003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 21
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Cytat:
Napisane przez monika_k13 Pokaż wiadomość
Ja też lepiej reagowałam na samą lamette. Co do ryzyka ciąży mnogiej, na ostatniej mojej stumulacji pękły 4 jajeczka, mamy ciążę pojedynczą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja będę przeszczesliwa jak z moich 4 jajeczek będzie pojedyncza ciąża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bercia3003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 18:36   #1194
Brenia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Cytat:
Napisane przez Tuska_87 Pokaż wiadomość
Hej My na start wydaliśmy 4000 za badania, a to dlatego ze byłam już po poronieniu i dostalam od razu skierowana na badania immunologiczne. I wyszło że w czym tkwi problem - mój organizm "odrzuca" ciążę. 4000zl było dla mnie szokiem jak na początek, ale to tak naprawdę niewiele. Jesteśmy teraz po serii szczepień które nas kosztowały kolejne 4000 z badaniami, i to nie koniec. Ale czego się nie robi dla upragnionego dzidziusia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję wszystkim i każdej z osobna za liczne odpowiedzi, ja po kilku latach niudanych prób też oczywiście mam "zasobnik"różnych badań. Ostatnia diagnoza innego lekarza wskazuje na moją chorobę autoimmunologiczną i "odrzucanie" ciąży. Wiem że to już jest sprawa dla specjalisty, dlatego oczywiście i tak wybiorę się do Doktora na wizytę ale czy któraś z was miała podobnie i czy leczenie jest długie?
Brenia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 18:43   #1195
Klaudia0555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 68
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

U mnie tak było, brak przeciwciał hamujących allo mlr i brak kirów inplantacyjnych. Obecnie jestem po serii trzech szczepień limfocytami męża, które znacznie poprawiły wynik. Szczepieni plus badania kontrolne to 9 tygodni, plus dwa tygodnie oczekiwania na wynik
Klaudia0555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 19:11   #1196
Poniedzialkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 21
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Dziewczyny a czy robiła któraś z Was profil cytokinowy w Tarnowie w ALABIE? Czy lepiej jechać do Krakowa do Synevo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poniedzialkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 20:59   #1197
Pewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 72
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Dziewczy jak dr przyjmuje w majówkę ?
Pewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 06:57   #1198
Ada123x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 193
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Dziewczyny mogę wiedzieć o co chodzi z tą listą u doktora
Ada123x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 08:36   #1199
Motylekk35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 115
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Któraś już pisała ze doktora nie ma 1,2,3 maj.

A ta lista możesz napisać jaśniej?
Motylekk35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-17, 09:03   #1200
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 10

Chodzi o listę na monitoring? Jak byłam tydzień temu na monitoringu to pani z recepcji kazała się zapisać na liście, tzn. wpisać imię i nazwisko. Chyba widzą co się dzieje, jak długo się czeka itd. i postanowili to trochę ogarnąć. Nie mówiąc o tym że są panie które wciskają się w kolejkę (nie pozdrawiam pani która w zeszłym tygodniu przyszła z małym dzieckiem tylko po to żeby wymusić na doktorze wcześniejsze przyjęcie po czym zadowolona oddała dziecko mężowi i poza kolejką wepchała się do gabinetu ).
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-13 12:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.