Jak dbacie o w³osy biochemiczki? Nasze patenty na piêkne w³osy - ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-06-20, 13:19   #31
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Ochrona w³osów latem

Mam malego bzika na punkcie ochrony w³osów, szczególnie latem. W³osy mam jasne blond, naturalne, nie farbowane, z tendencj± do falowania.
U¿ywa³am z L'oreala z serii Solar szamponu oraz maskê - by³am b. zadowolona, od¿ywia³y, nawil¿a³y, w³osy nie wygl±da³y jak szczota Mia³am tez ochronny olejek Solar , podoba³ mi siê, w³osy nie by³ wysuszone ani spalone.
Te¿ uwielbia³am tê seriê Sanara z Welli na s³oñce - mia³am szampon i maskê, szkoda, ¿e wycofali
madziarra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-20, 21:10   #32
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 943
Dot.: Ochrona w³osów latem

a uzywal ktos kerastase tej czerwonej linii ?
i czy ten olejek to jest spray czy co ?
_Karolka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-21, 12:27   #33
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Ochrona w³osów latem

Mam ju¿ od¿ywkê na lato w sprayu z Oriflame, dzi¶ j± wypróbowa³am i na razie mogê powiedzieæ tyle, ¿e ³adnie, bardzo delikatnie pachnie, a jej obecno¶ci na w³osach raczej siê nie odczuwa. Nie zauwa¿y³am ani obci±¿ania ani sklejania, ale ¶miem przypuszczaæ, ¿e ciut wyg³adza. Niestety ma alcohol denat. w sk³adzie i trochê siê jej obawiam, ale bêdê u¿ywaæ codziennie i siê szybko oka¿e czy wysusza czy nie.
Podajê dok³adny sk³ad i zapytowywujê czy te filtry s± co¶ warte?
Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Panthenol, Parfum, Sodium Citrate, Beznophenone-4, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Alcohol Denat., Citronellol, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexeneCarboxaldehyde , Hydroxycitronellal, Limonene, Tocopherol, Vitis Vinifera.
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-21, 12:31   #34
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 801
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Beekeeper
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez MagJa
Mam ju¿ od¿ywkê na lato w sprayu z Oriflame, dzi¶ j± wypróbowa³am i na razie mogê powiedzieæ tyle, ¿e ³adnie, bardzo delikatnie pachnie, a jej obecno¶ci na w³osach raczej siê nie odczuwa. Nie zauwa¿y³am ani obci±¿ania ani sklejania, ale ¶miem przypuszczaæ, ¿e ciut wyg³adza. Niestety ma alcohol denat. w sk³adzie i trochê siê jej obawiam, ale bêdê u¿ywaæ codziennie i siê szybko oka¿e czy wysusza czy nie.
Podajê dok³adny sk³ad i zapytowywujê czy te filtry s± co¶ warte?
Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Panthenol, Parfum, Sodium Citrate, Beznophenone-4, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Alcohol Denat., Citronellol, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexeneCarboxaldehyde , Hydroxycitronellal, Limonene, Tocopherol, Vitis Vinifera.
to taka od¿ywka z alkoholem na w³osach rozja¶nianych+s³oñce da³aby pewnie niez³e efekty:STOP ODROSTOM
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-21, 12:34   #35
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 997
GG do evee
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez _Karolka_
a uzywal ktos kerastase tej czerwonej linii ?
i czy ten olejek to jest spray czy co ?
z tej serii uzywalam i uzywam maseczki oraz kremu
wedlug mnie dobrze chroni wlosy, slona woda morska nie powduje az takiego spustoszenia, nie wysuszaja sie i nie plowieja.
Niestety na temat olejku nic Ci nie powiem , bo z reguly unikam olejkow,ze wzgledu na sklonnosc do przetluszczania sie wlosow.
evee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-21, 12:35   #36
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
to taka od¿ywka z alkoholem na w³osach rozja¶nianych+s³oñce da³aby pewnie niez³e efekty
W³a¶nie ja siê bojê spostoszenia na g³owie po tym alcoholu, ale pocieszam siê my¶l±, ¿e nie jest zaraz po wodzie, na pocz±tku sk³adu, jak to zwykle bywa, a dalej, nawet po sk³adnikach zapachowych. Wiêc mo¿e go tam niedu¿o... Oby...
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-21, 12:41   #37
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 801
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Beekeeper
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez MagJa
W³a¶nie ja siê bojê spostoszenia na g³owie po tym alcoholu, ale pocieszam siê my¶l±, ¿e nie jest zaraz po wodzie, na pocz±tku sk³adu, jak to zwykle bywa, a dalej, nawet po sk³adnikach zapachowych. Wiêc mo¿e go tam niedu¿o... Oby...
ano w³a¶nie, masz racjê A na drugim miejscu nie jest czasem olejek rycynowy?!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 13:30   #38
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 943
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez evee
z tej serii uzywalam i uzywam maseczki oraz kremu
wedlug mnie dobrze chroni wlosy, slona woda morska nie powduje az takiego spustoszenia, nie wysuszaja sie i nie plowieja.
Niestety na temat olejku nic Ci nie powiem , bo z reguly unikam olejkow,ze wzgledu na sklonnosc do przetluszczania sie wlosow.
dzieki za info no wlasnie ja mam podobny problem i stad pytam o ten olejek. ale chyba lepiej nie ryzykowac. jakby ktos go uzywal to niech da znac wiec bedzie trzeba sie usmiechnac do pana z allegro i zamowic. swoja drog± kerastase kupowane w litrowych opakowaniach jest w przeliczeniu na normlana pojemnosc bajecznie tanie (maly ot ; polecam linii ró¿owa do farboweanych i prosze przygotowac sie na codzienne pytania 'o bylas u fryzjera ! nie ? " )
_Karolka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 16:18   #39
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 1 252
Dot.: Ochrona w³osów latem

I co z tym sprayem z Avonu?? ma moze jakies filtry?
iziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 17:18   #40
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomo¶ci: 2 053
Post Dot.: Ochrona w³osów latem

Chodzi³am wszêdzie w poszukiwaniu od¿ywki w sprayu z ochrona przeciws³oneczn± i jak sie okaza³o u mnie w mie¶ci brak jeszcze serii z L'oreala solar, jak wiadomo Joanna wycofa³a swoje produkty z filtrami, wiêc nie pozosta³o mi nic jak kupiæ z Gliss Kur w sprayu - Ekspresowa odzywka regeneracyjna, w³osy farbowane. Zawiera on filtr Bezophenone, czyli chroni przed UVB i UVA - krótkie fale. Lepsze to ni¿ nic .
Paula07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 19:47   #41
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomo¶ci: 2 053
Post Dot.: Ochrona w³osów latem

Czy kto¶ , kto ma na stanie w domu serie Solar L'oreala móg³by spisaæ sk³ad w celu zorientowania siê jakie s± filtry w tych preparatach?
Paula07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 20:31   #42
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 801
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Beekeeper
Dot.: Ochrona w³osów latem

ja mam w±tpliwo¶ci... Czy te spray'e naprawde chroni± w³osy?!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-23, 21:14   #43
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14 562
Dot.: Ochrona w³osów latem

ja widzialam seriê solar w JLD dzisiaj
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 21:42   #44
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 943
Dot.: Ochrona w³osów latem

a widzialyscie moze nowe kosmetyki z serii slonecznej u Welli (SP) ? No i w koncu maja tam to czego szukalam, spray wie ktos moze cos blizej o tych specyfikach ?
_Karolka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-26, 00:32   #45
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
ja mam w±tpliwo¶ci... Czy te spray'e naprawde chroni± w³osy?!
W³a¶nie...
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-26, 15:04   #46
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 943
Dot.: Ochrona w³osów latem

nie rozumiem, na pewno w jakims stopniu musza dzialac, ale tutaj chodzi o problemy z ich aplikacj± dlatego ta ochrona jest napewno mniejsza od tych w kremach itp.

nie rozumeim tych 'filtromaniaczek' ktore na potêge uzywaja roznych filtrow do twarzy a wlosy zostawiaja samopas.... jakis dysonans ochrony cia³a tutaj dostrzegam
_Karolka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-26, 15:14   #47
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 14 562
Dot.: Ochrona w³osów latem

a ja mam inne pytanie.. na czym polega ochrona w³osów.. tzn . co ten filtr daje? w³osy siê nie odbarwiaj±? nie niszcz±?? eee?
noseknosek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-26, 17:02   #48
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomo¶ci: 2 053
Post Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez noseknosek
a ja mam inne pytanie.. na czym polega ochrona w³osów.. tzn . co ten filtr daje? w³osy siê nie odbarwiaj±? nie niszcz±?? eee?
Daje to samo co w przypadku skóry , czyli ochrony przed promieniowaniem. Jak wiadomo w³osy chronione filtrem nie odbarwiaj± siê latem, nie robi± siê sianowate, nie niszcz± siê i przede wszytskim kolor utrzymuje siê d³u¿ej na w³osach.
Paula07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-26, 20:19   #49
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 943
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez Paula07
Daje to samo co w przypadku skóry , czyli ochrony przed promieniowaniem. Jak wiadomo w³osy chronione filtrem nie odbarwiaj± siê latem, nie robi± siê sianowate, nie niszcz± siê i przede wszytskim kolor utrzymuje siê d³u¿ej na w³osach.
o nic dodac nic uj±æ ja nie rozumiem jak mozna nie dbac tak samo o twarz/cia³o/cerê jak i o w³osy. w efekcie bardzo duzo ludzi ma wlosy bardzo zniszczone, sianowate i tlumaczy to 'genetyk±'. a najgorsze jest to ze ludzie co maja bardzo srednie wlosy to jeszcsze je farbuj± :| i mêdz± ze kerastase nie daje im blasku... blehh (sorki za ot ale musialam sie wyzyc :P ) moze ktos sie ze mna zgadza ?
takie samo pytanie mozna by zadac w przypadku cia³a.
_Karolka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-28, 10:19   #50
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomo¶ci: 2 954
Dot.: Ochrona w³osów latem

ja farbuje i mam blask bez kerastase

Mnie zastanawia w filtrach do wlosow jedno - skoro na twarz trzeba nalozyc 1,8-2,5 ml zeby filtr dzialal tak jak powinien, to czy w przypadku wlosow takze istnienie taka analogia (ze trzeba iles tam tego preparatu nalozyc)?? Bo jesli tak, to nie wiem czy skuteczna ochrona wlosow jest w ogole mozliwa
Dla mnie spray wydaje sie w tym wzgledzie najbardziej wiarygodny. Na pewno bardziej niz szampony i odzywki do splukiwania
kasia5558 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-28, 13:16   #51
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez kasia5558

Mnie zastanawia w filtrach do wlosow jedno - skoro na twarz trzeba nalozyc 1,8-2,5 ml zeby filtr dzialal tak jak powinien, to czy w przypadku wlosow takze istnienie taka analogia (ze trzeba iles tam tego preparatu nalozyc)?? Bo jesli tak, to nie wiem czy skuteczna ochrona wlosow jest w ogole mozliwa
Dla mnie spray wydaje sie w tym wzgledzie najbardziej wiarygodny. Na pewno bardziej niz szampony i odzywki do splukiwania
Takie same pytania mnie wczoraj nasz³y
__________________
Ty te¿ mo¿esz pomóc dzieciom spe³niæ ich marzenia
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-28, 13:36   #52
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez MagJa
Mam ju¿ od¿ywkê na lato w sprayu z Oriflame, dzi¶ j± wypróbowa³am i na razie mogê powiedzieæ tyle, ¿e ³adnie, bardzo delikatnie pachnie, a jej obecno¶ci na w³osach raczej siê nie odczuwa.
Ja u¿ywam od dwoch dni i musze powiedziec, ze calkiem ladnie nablyszcza
__________________
Ty te¿ mo¿esz pomóc dzieciom spe³niæ ich marzenia

Edytowane przez Ash
Czas edycji: 2006-06-28 o 13:58
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-28, 17:40   #53
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomo¶ci: 3 310
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez _Karolka_
dzieki za info no wlasnie ja mam podobny problem i stad pytam o ten olejek. ale chyba lepiej nie ryzykowac. jakby ktos go uzywal to niech da znac wiec bedzie trzeba sie usmiechnac do pana z allegro i zamowic. swoja drog± kerastase kupowane w litrowych opakowaniach jest w przeliczeniu na normlana pojemnosc bajecznie tanie (maly ot ; polecam linii ró¿owa do farboweanych i prosze przygotowac sie na codzienne pytania 'o bylas u fryzjera ! nie ? " )
Z ró¿owej linii Kerastase mam krem wyg³adzaj±cy do w³osów Chroma Protect.
Oto jego sk³ad:
aqua, cyclopentasiloxane,propyl ene glycol, dimethiconol, polyquaternuim-37, phenoxyethanol, propylene glycol dicaprate, peg-150, methylparaben, ethylhexyl,methoxycinnama te,ppg-1trideceth-6,amodimethicone, limonene, buthylphenylmethylpropion al, linalool, hexyl cinnamal, citronellol, hydroxyisohexyl,3-cyclohexene carboxaldehyde, geraniol, trdeceth-6, alpha-isomethyl ionene, cetrimonium chloride, cinnamyl alcohol, parfum.

Co s±dzicie o jego sk³adzie? Producent twierdzi, ¿e ma filtry UV i chroni przed s³oncem i p³owieniem koloru. Wstyd mi ale kompletnie nie wiem jakie zwi±zki chemiczne z wy¿ej wymienionych to filtry
beliczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 08:53   #54
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 801
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Beekeeper
Dot.: Ochrona w³osów latem

Dziewczyny, a odzywki bez sp³ukiwania z filtrami, jakie polecacie? Bo wole to, niz w±tpliwie dzia³ajace spraye... Zw³aszcza na pla¿y.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 14:28   #55
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 943
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez beliczek
Z ró¿owej linii Kerastase mam krem wyg³adzaj±cy do w³osów Chroma Protect.
Oto jego sk³ad:
aqua, cyclopentasiloxane,propyl ene glycol, dimethiconol, polyquaternuim-37, phenoxyethanol, propylene glycol dicaprate, peg-150, methylparaben, ethylhexyl,methoxycinnama te,ppg-1trideceth-6,amodimethicone, limonene, buthylphenylmethylpropion al, linalool, hexyl cinnamal, citronellol, hydroxyisohexyl,3-cyclohexene carboxaldehyde, geraniol, trdeceth-6, alpha-isomethyl ionene, cetrimonium chloride, cinnamyl alcohol, parfum.

Co s±dzicie o jego sk³adzie? Producent twierdzi, ¿e ma filtry UV i chroni przed s³oncem i p³owieniem koloru. Wstyd mi ale kompletnie nie wiem jakie zwi±zki chemiczne z wy¿ej wymienionych to filtry
no tak, ale ró¿owa to do farbowanych wiec te filtry (je¿eli s±) to pewnie jakies minimalne, kurcze na moim szamponie chroma nie ma nic o filtrach, ale ale wcale sie tego nie spodziewalam. mi chodzilo o ten ¿ó³ty olejek kerastase

kasia5... - chyba mnie nie zrozumialas...
_Karolka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 15:18   #56
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomo¶ci: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Ochrona w³osów latem

Kupilam sobie olejek (olej ) Matrixa Biolage ,straszny tluscioch.Mysle ,ze na plaze bedzie sie swietnie nadawal.Chociaz nie wyglada to fajnie jak sobie nim wlosy popryskam.
podziomka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 17:38   #57
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez Ash
Ja u¿ywam od dwoch dni i musze powiedziec, ze calkiem ladnie nablyszcza
A ja siê powoli zastanawiam czy jednak aby nie wysusza
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 18:43   #58
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Ochrona w³osów latem

Cytat:
Napisane przez MagJa
A ja siê powoli zastanawiam czy jednak aby nie wysusza
U mnie poki co nic takiego sie nie dzieje. Moza za krotko uzywam
__________________
Ty te¿ mo¿esz pomóc dzieciom spe³niæ ich marzenia
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-30, 20:16   #59
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Ochrona w³osów latem

Jeju, zupe³nie zapomnia³am o moim patencie w³osowym, bo to nie jest jakis specjalny kosmetyk: jak jestem na plazy, to po ka¿dej k±pieli wcieram w koñcówki od¿ywkê bez sp³ukiwania naszej Joany cytryna i miód. Potem siê k±pie (nie robi siê jaka¶ piana, spokojnie ) i znowu wcieram - to mój sposób na niezniszczone koñcówki.
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-07, 15:03   #60
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomo¶ci: 6 827
Dot.: Ochrona w³osów latem

Up!

Ja zaopatrzy³am siê w m.in (to inne to spray z gliss kura chroni±cy przed s³oñcem) w olejek L'oreala Solar - ten co to mia³ mieæ sk³ad w aukcji i owszem, mia³: "zawiera filtry i witaminê E"

L'oreal Professionnel Solar Satynowy olejek ok.40z³/50ml

Sk³ad: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Alcohol Denat., Dimethiconol, C12-15 Akyl Benzoate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Methoxycinnamte, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcokol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Parfum

Pierwsze uwagi:
-do¶æ mocny psik, nie jest to otulaj±ca w³osy mgie³ka tylko miejscowe wyrzucenie du¿ej ilo¶ci produktu
-zapach owocowy, musia³am chwilê sobie przypominaæ ("pachnie jak jakie¶ tabletki, które ostatnio ³yka³am... Biotyna? eee nie...") - identycznie jak L-karnityna Olimpu

Efekty oceniê za trzy tygodnie

a do Chorwacji zabiorê maskê Intense Repair L'oreala i bêdê stosowaæ jako od¿ywkê. Mam nadziejê, ¿e k³aki przetrwaj±
agnieska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.