Manicure japoński (?) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 18:28   #31
NataliaNY
Raczkowanie
 
Avatar NataliaNY
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 54
Dot.: Manicure japoński (?)

W USA znane to jest od wielu, wielu lat. Polerka nazywa sie "chamois buffer" i w polaczeniu z "buffing cream" daje nam na paznokciach piekny polysk. Taki sam efekt mozna uzyskac stosujac zwykle polerki do paznokci. W USA stosuje sie to (o ile w ogole) raczej do polerowania paznokci akrylowych lub zelowych. W wielu stanach zakazane jest w salonach stosowanie "chamois buffers" ze wzgledu na to, ze pasty, czy tez kremy sa byt szkodliwe dla paznokci (naturalnych). Owszem, nadaja im piekny polysk, ale jednoczesnie scieraja warstwy,z ktorych zbudowana jest plytka paznokcia, sprawiajac, ze staje sie ona ciensza.

Tak, jak ze wszystkim, co za duzo to nie zdrowo. Jesli nie przesadzimy z "polerowaniem" paznokcie dlugo beda blyszczace i zdrowe, ala ja chyba osobiscie wolalabym zainwestowac w jakas odzywke dobra odzywke do paznokci i zmienila zle nawyki zywieniowe, aby "wzmocnic" paznokcie od srodka.
NataliaNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:24   #32
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Manicure japoński (?)

Natalia, ale czy Ty masz na mysli manicure japoński?! Bo z tego co o nim wyczytałam to ma on wzmacniać paznokcie i nie stosuje się byle jakiego kremu tylko jakiegoś super odżywczego, ma nadać ładny kolorek i działać jak odżywka do paznokci.
chyba że manicure japoński to jeden wielki pic i taki sam efekt można osiągnąć zwykłą samą polerką
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 23:34   #33
NataliaNY
Raczkowanie
 
Avatar NataliaNY
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 54
Dot.: Manicure japoński (?)

Z pewnoscia to wszystko zalezy od tej pasty, czy tez kremu, ktory wcierasz. Polerki tego typu (z jelonka, baranka czy tez innego zwierzaczka) w USA sa bardzo tanie. Reszta zalezy od kremow jakie stosujesz. W zdecydowanej wiekszosci stosuje sie tu jak najtansze kremy, ktore nadaja tylko polysk. Nie ma to nic wspolnego z odzywianiem. Moze jak wydasz troszke wiecej pieniazkow na jakis lepszy krem, puder itp. to rzeczywiscie to dziala. Sama stosowalam tego typu buffery by nadac paznokciom polysk, ale przyznam szczerze, ze polerka uzyska sie podobny efekt.

Nie wiem, moze w manicurze japonskim rzeczywiscie te kremy sa odzywcze, ale ja bym sie postarala poszukac wiecej info na ten temat, bo 300 zl to troche duzo, jesli to tylko pic na wode. Wiadomo, ze wszyscy chca jakos zarobic.

Powodzenia i mam nadzieje, ze jak cos znajdziesz ciekawego to dasz znac.
NataliaNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 11:49   #34
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Manicure japoński (?)

to ja poczekam na relację specialle
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 22:00   #35
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Manicure japoński (?)

ide na szkolenie, jak bede po opowiem jakie sa moje wrazenia
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 18:01   #36
NataliaNY
Raczkowanie
 
Avatar NataliaNY
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 54
Dot.: Manicure japoński (?)

Liii, byles na szkoleniu? Jakie wrzaenia? Podziel sie
NataliaNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 10:08   #37
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez NataliaNY Pokaż wiadomość
Liii, byles na szkoleniu? Jakie wrzaenia? Podziel sie
jeszcze nie ale wybieram sie
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 19:36   #38
ALbionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez NataliaNY Pokaż wiadomość
W USA znane to jest od wielu, wielu lat. Polerka nazywa sie "chamois buffer" i w polaczeniu z "buffing cream" daje nam na paznokciach piekny polysk. Taki sam efekt mozna uzyskac stosujac zwykle polerki do paznokci. W USA stosuje sie to (o ile w ogole) raczej do polerowania paznokci akrylowych lub zelowych. W wielu stanach zakazane jest w salonach stosowanie "chamois buffers" ze wzgledu na to, ze pasty, czy tez kremy sa byt szkodliwe dla paznokci (naturalnych). Owszem, nadaja im piekny polysk, ale jednoczesnie scieraja warstwy,z ktorych zbudowana jest plytka paznokcia, sprawiajac, ze staje sie ona ciensza.

Tak, jak ze wszystkim, co za duzo to nie zdrowo. Jesli nie przesadzimy z "polerowaniem" paznokcie dlugo beda blyszczace i zdrowe, ala ja chyba osobiscie wolalabym zainwestowac w jakas odzywke dobra odzywke do paznokci i zmienila zle nawyki zywieniowe, aby "wzmocnic" paznokcie od srodka.

Hmm a stosowałaś m.j. kiedyś ??

To nie jest taki zwykły polernik masz paste i puder wcierasz to w plytke paznakcio natomiast przed kolejnym zastosowaniem musisz troche zetrzec, bo jezeli tego nie zrobisz to Ci sie nawarstwi i bedzie to nieestetycznie wygladalo, wiem bo sama cos takiego mam i stosuje. Musze powiedziec ze soporo wydawalam na odzywki roznych firm alessandro, peggy sage, tabletki wzmacniajac i dopiero to mi pomogło. Moje znajome tez sa tym zachwycone.

POza tym znalazlam na allego aofferte za 250 zl.

Pozdrawiam
ALbionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:23   #39
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Manicure japoński (?)

A natknęłam się na artykuł o tym manicurze, szczerze mówiąc wydaje się ciekawe.
Nie dość że wzmacnia to nie wymaga i dużo czasu. Ale osobiście się z tym nie spotkałam jeszcze
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 11:34   #40
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Manicure japoński (?)

A wiecie może czy w Poznaniu gdzieś przeprowadzają ten zabieg? Chętnie bym się wybrała
__________________
  • Prawko zdane!!!!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 12:06   #41
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Manicure japoński (?)

byłam dziś na tym zabiegu,bardzo fajna rzecz, mam nadzieję,że zauważę poprawę paznokci w szybkim czasie. Póki co paznokcie ładnie się błyszczą,taki natrualny połysk. Jedyny minus to cena (40zł)i to,że nie można malować paznokci przez ok. 2 tygodnie.
Metoda jest prosta i chyba zakupię sobie ten zestaw na allegro i sporo zaoszczędzę - jeśli jeden zabieg to 40zł a 40 zabiegów na jednym zestawie to 250zł to chyba nie ma pytań
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 14:05   #42
besty23
Przyczajenie
 
Avatar besty23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: HAGEN
Wiadomości: 24
Dot.: Manicure japoński (?)

Fajnie, ze znalazlam tu watek o j.m. Bo kiedys przypadkiem natknelam sie na to w necie i zamowilam sobie na allegro wlasnie ten zestaw za 250zl firmy p.shine. Przywiezie mi go za tydzien z polski przyjaciolka. Ale co mnie gleboko zastanawia, przekopalam pol niemieckiego internetu i ani slowa o takim czyms, nigdzie nie da sie zamowic, nawet na slynnym niemieckim ebayu (na ktorym podobno jest wszystko). Czyzby tu w ogole tego nieznali??? Chyba uznaja mnie znowu za dziwolaga, jak wprowadze cos takiego do swojej oferty (podobnie jak kiedys bylo z zelem kamuflujacym). No nic...narazie mam troche stracha, bo w ogole pojecia nie mam jak to sie robi, w jakiej kolejnosci itd. Bede na kumpeli testowac. Mam nadzieje, ze odezwie sie ktoras z Was dziewczyny. Pewnie wiele z Was mialo juz z tym do czynienia. Bede wdzieczna za kazda podpowiedz
__________________
Kochac, to czekac cierpliwie??? A co jesli sie znudzi???
besty23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 07:15   #43
wlochl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez besty23 Pokaż wiadomość
Fajnie, ze znalazlam tu watek o j.m. Bo kiedys przypadkiem natknelam sie na to w necie i zamowilam sobie na allegro wlasnie ten zestaw za 250zl firmy p.shine. Przywiezie mi go za tydzien z polski przyjaciolka. Ale co mnie gleboko zastanawia, przekopalam pol niemieckiego internetu i ani slowa o takim czyms, nigdzie nie da sie zamowic, nawet na slynnym niemieckim ebayu (na ktorym podobno jest wszystko). Czyzby tu w ogole tego nieznali??? Chyba uznaja mnie znowu za dziwolaga, jak wprowadze cos takiego do swojej oferty (podobnie jak kiedys bylo z zelem kamuflujacym). No nic...narazie mam troche stracha, bo w ogole pojecia nie mam jak to sie robi, w jakiej kolejnosci itd. Bede na kumpeli testowac. Mam nadzieje, ze odezwie sie ktoras z Was dziewczyny. Pewnie wiele z Was mialo juz z tym do czynienia. Bede wdzieczna za kazda podpowiedz
Kochana jeżeli masz zestaw profesjonalny to masz wszystko w nim co potrzebne do wykonania manicure japońskiego.
1. masz pilniczek w zestawie i nim matujesz płytkę
2.masz pastę i polerkę do pasty koloru zielonego nakładasz odrobinkę na polerkę i wmaszerowujesz w jednym kierunku w płytkę paznokcia
3.masz puder w różowym opakowaniu i masz tez polerkę różową i tak samo jak z pasta nakładasz odrobinkę pudru na polerkę i wmasowujesz ja w płytkę tez w jednym kierunku.

jezeli bedziesz miała jeszcze jakies pytania do mnie to pytaj albo na gg.5287342
sksyp- wlochl2
/edit/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2009-09-19 o 15:53
wlochl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 16:39   #44
ALbionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez wlochl Pokaż wiadomość
Kochana jeżeli masz zestaw profesjonalny to masz wszystko w nim co potrzebne do wykonania manicure japońskiego.
przepraszam a co to jest zestaw profesjonalny ?

Pozatym w opakowniu jest instrukcja obslugo po angielsku i francusku.
ALbionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 13:45   #45
besty23
Przyczajenie
 
Avatar besty23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: HAGEN
Wiadomości: 24
Dot.: Manicure japoński (?)

Wlochl dzieki Ci serdeczne, wlasnie taki mniej wiecej opis byl mi na poczatek potrzebny, bo nie wiedzialam czy ten puder to na plytke czy na polerke mam nakladac. Teraz juz mniej wiecej wiem o co kaman, niedlugo zestawik do mnie dotrze, juz sie nie moge doczekac
__________________
Kochac, to czekac cierpliwie??? A co jesli sie znudzi???
besty23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 20:22   #46
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez besty23 Pokaż wiadomość
Fajnie, ze znalazlam tu watek o j.m. Bo kiedys przypadkiem natknelam sie na to w necie i zamowilam sobie na allegro wlasnie ten zestaw za 250zl firmy p.shine. Przywiezie mi go za tydzien z polski przyjaciolka. Ale co mnie gleboko zastanawia, przekopalam pol niemieckiego internetu i ani slowa o takim czyms, nigdzie nie da sie zamowic, nawet na slynnym niemieckim ebayu (na ktorym podobno jest wszystko). Czyzby tu w ogole tego nieznali??? Chyba uznaja mnie znowu za dziwolaga, jak wprowadze cos takiego do swojej oferty (podobnie jak kiedys bylo z zelem kamuflujacym). No nic...narazie mam troche stracha, bo w ogole pojecia nie mam jak to sie robi, w jakiej kolejnosci itd. Bede na kumpeli testowac. Mam nadzieje, ze odezwie sie ktoras z Was dziewczyny. Pewnie wiele z Was mialo juz z tym do czynienia. Bede wdzieczna za kazda podpowiedz
Nie mam pojecia jakim sposobem szuklas informacji w necie, ze nie znalazlas nic w niemickich stronkach o japonskim manicure. Tam metoda jest tam normalnie znana . To nie jest zadna nowosc , a w internecie sa o tym informacje
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:09   #47
besty23
Przyczajenie
 
Avatar besty23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: HAGEN
Wiadomości: 24
Dot.: Manicure japoński (?)

To prosze daj mi jakis namiar! W wyszukiwarce wpisywalam juz rozne sformuowania, nawet myslalam, ze w Niemczech moze nazywac sie inaczej, bo pod "japanesiche maniküre" znalazlam tylko kilka niklych informacji,ale mnie chodzi glownie o to, ze nigdzie w zadnym sklepie internetowym nie znalazlam produktow firmy p.shine
__________________
Kochac, to czekac cierpliwie??? A co jesli sie znudzi???
besty23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 08:13   #48
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez besty23 Pokaż wiadomość
To prosze daj mi jakis namiar! W wyszukiwarce wpisywalam juz rozne sformuowania, nawet myslalam, ze w Niemczech moze nazywac sie inaczej, bo pod "japanesiche maniküre" znalazlam tylko kilka niklych informacji,ale mnie chodzi glownie o to, ze nigdzie w zadnym sklepie internetowym nie znalazlam produktow firmy p.shine
Przede wszystkim szukaj na forach internetowych niemieckich. Tam dziewczyny wymieniaja sie informacjami.A idac ulicami w Niemczech i widzac Nagelstudio widze , ze dziewczyny maja w ofertach wlasnie japonski manicure , dlatego zdziwilo mnie to ze napisalas ze nie ma ani slowa o tym Nie mam pojecia czy dziewczyny kupuja to w Niemczech czy tez w innych krajach , ale stosuja ta metode napewno.Sprawdzilam teraz w ebay i tez nie widze , dlatego polecam szukanie na forach , poszukaj np na tym( watek juz tam troche jest , wiec nie wiem czy wszytkie informacje beda aktualne
http://www.bei-bea-nails.de/nagelfor...as-t73071.html
zarejestruj sie bo inaczej nie bedziesz widziala linkow lub zdjec
powodzenia
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 14:31   #49
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Manicure japoński (?)

W "Paznokciach" nr 41(2/2009) jest artykuł na dwie strony z Manicure japońskiego z dokładnym opisem "krok po kroku" + zdjęcia poszczególnych etapów zabiegu.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 09:29   #50
ALbionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Manicure japoński (?)

Ja tylko powiem ze paste wcieram paznokciem i sa o wiele lepsze skutki.

Mam pytanie jak sobie radzcie z bokami paznokcie bo nie zawsze sie blyszcza ?

I na konieczabiegu uzywam kremu p.shine do paznokci i musze powiedziec ze moje paznokcie jeszcze silniejsze sie zrobily iklientky tez sa kontent
ALbionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:25   #51
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez ALbionka Pokaż wiadomość
Ja tylko powiem ze paste wcieram paznokciem i sa o wiele lepsze skutki.
Jak to wcierasz paznokciem? Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam...

Planuję też kupić ten zestaw. Dziewczyny, jak Wasze wrażenia z tego zabiegu?
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 07:40   #52
ALbionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Manicure japoński (?)

Mialam na mysli palec .

Szczerze to nie spotkalam nikogo kto nie byl by zadowolny, w nastepny tygodniu robie sobie ten zabieg na palce u stop. Spotkalam sie nawet z zainteresowniem panow odnosnie tego zabiegu
ALbionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 09:48   #53
zuza2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
GG do zuza2000 Send a message via Skype™ to zuza2000
Dot.: Manicure japoński (?)

Witam,
chciałabym wykonać taki manicure. Czy któraś z dziewczyn dojeżdża do klienta, mieszkam w Warszawie, Tarchomin, pętla Nowodwory.
Proszę o informacje na PW.

Dziękuję i pozdrawiam

zuza2000
__________________
zuza2000
zuza2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 12:08   #54
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Manicure japoński (?)

ja właśnie dalej rozważam zakup zestawu a w między czasi muszę znów się wybrać na zabieg - czy jakaś kobitka w Katowicach to wykonuje? za jaką cenę?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 20:18   #55
Justica26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Manicure japoński (?)

Dziewczyny idzcie na szkolenie i nie róbcie tego zabiegu w ciemno, bo uszkodzicie płytkę paznokcia. Przede wszystkim nie wykonujemy go u osób,świeżo po zdjęciu sztucznych paznokci. Trzeba odczekać miesiąc a nawet dwa, można uszkodzić płytkę a mianowicie odczepi się ona od łożyska i bardzo boli jak za wcześnie(od zdjęcia sztucznych paznokci ) zrobicie zabieg. wykonuje się ruch polerką w jedną stronę tzn. od obłączka do wolnego brzegu. Faktycznie może się wydawać, że jest to podobne do zwykłego polerowania, ale tak nie jest. To jest wcieranie glinki i pyłku. trzeba wiedzieć jak długo wcierać glinkę, widać źle rozprowadzoną pastę. Dużo by o tym opowiadać.
Justica26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 20:33   #56
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Manicure japoński (?)

już po szkoleniu.
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 21:12   #57
Justica26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Manicure japoński (?)

To super. Powodzenia.
Justica26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 17:49   #58
madziula8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 56
GG do madziula8
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
już po szkoleniu.
Liiii i jakie masz wrazenia po tym kursie? ja bylam na nim miesiac temu i mam mieszane uczucia. Kurs zostal przeprowadzony szybko i niedokladnie np. nie bylo mowy o tym ile czasu powinno sie nakladac paste lub jak nakladac by nie powstawaly smugi. a robila ten kurs pani ktora rozprowadza ten specyfik w internecie i na tej oficjalnej stronie. Wiec powinien byc pelen profesjonalizm. A paznokcie...hmm owszem ladne ale czy skuteczne? co Ty myslisz?
madziula8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:37   #59
fando y lis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Manicure japoński (?)

Cześć, dziewczyny, nie jestem profesjonalistką jak Wy, więc pozwolę sobie zadać naiwne pytanie Ile trzeba czekać na efekt manicure'u przy stosunkowo zniszczonych paznokciach? Znajoma zrobiła sobie taki zabieg i muszę przyznać, stan jej paznokci bardzo się poprawił. A ja się zainteresowałam, bo sama mam z nimi trochę problem i teraz szukam info o tym... A jeszcze jedno - czy znacie kogoś godnego polecenia kto w Warszawie robi taki zabieg? Bo chyba nie każda kosmetyczka...
fando y lis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 16:34   #60
Justica26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez fando y lis Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny, nie jestem profesjonalistką jak Wy, więc pozwolę sobie zadać naiwne pytanie Ile trzeba czekać na efekt manicure'u przy stosunkowo zniszczonych paznokciach? Znajoma zrobiła sobie taki zabieg i muszę przyznać, stan jej paznokci bardzo się poprawił. A ja się zainteresowałam, bo sama mam z nimi trochę problem i teraz szukam info o tym... A jeszcze jedno - czy znacie kogoś godnego polecenia kto w Warszawie robi taki zabieg? Bo chyba nie każda kosmetyczka...
zalecane jest 6 zabiegów w odstępie 2-3 tygodniowym. jeśli miałaś żel lub akryl musisz odczekać miesiąc, od zdjęcia. Mówiąc nie skromnie wykonuję taki zabieg w salonie w Warszawie.
Justica26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-22 17:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.