Złamany paznokieć :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 23:13   #61
Carika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 5
GG do Carika
Dot.: Złamany paznokieć :(

Cytat:
Napisane przez Patylka
Myśle że powinnaś go łądnie spiłować na kształt który mają twoje długie paznokcie. I go takiego miec. Niech rośnie z tamtymi. A tamte przypiłowuj żeby miały takądługość jak teraz. Maluj go odzywkami do wzrostu paznokci np. z Avonu. I Ci urośnie.Nie zobaczysz róznicy . Paznokieć rośnie 1 mm. na tydzien pozdrówka.
Mysle ze ta rada nie jest zbyt dobra .Skoro Ci sie paznokiec złamal to idz poprostu ja zrobic do kosmetyczki to zaledwie 20 min i okolo 7 zł .Spiłowanie tego co Ci odpadl i tych co masz nic nie pomoze a pogorszy sprawe ,NIE mozna piłowac paznokci zalozonych poniewaz oone sie oslabiaja i to powoduje pecherzyki i zaczynaja odpryskiwac))
pozdrawiam
__________________
Carika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 07:01   #62
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Talking Dot.: Złamany paznokieć :(

Cytat:
Napisane przez Carika
Mysle ze ta rada nie jest zbyt dobra .Skoro Ci sie paznokiec złamal to idz poprostu ja zrobic do kosmetyczki to zaledwie 20 min i okolo 7 zł .Spiłowanie tego co Ci odpadl i tych co masz nic nie pomoze a pogorszy sprawe ,NIE mozna piłowac paznokci zalozonych poniewaz oone sie oslabiaja i to powoduje pecherzyki i zaczynaja odpryskiwac))
pozdrawiam

Oj mi się wydaje, że dziewczyna nie ma tipsów czy paznokci żelowych tylko swoje naturalne. Ostatnio stało mi się to samo wszystkie paznokcie miałam jednej długości ale z prawego kciuka tak niefortunnie mi się złamał (głęboko). Oczywiście obciełam go i opiłowałam, pozostałe lekko opiłowałam na ciutek krótkszą długość ale nie także nie chciałam pozbywać się paznokci, pomalowałam je odżywką i zrobiłam french na tym "chorym" także ale dodatkowo przyklejam plaster na niego bo niestety paznokieć brzydko się złamał ale poczekam cierpliwie aż odrośnie. Nie obcinaj pozostałych paznokietków może je jedynie lekko przypiłuj na trochę krótsze aby różnica nie była rażąca. Szybko odrośnie
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 08:45   #63
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: Złamany paznokieć :(

moja rada: przylkej sztucznego paznokietka na miejsce zlamanego opiluj go tak aby pasowal do reszty i roznicy nie bedzie widac, po co masz opilowywac swoje szponki
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 20:02   #64
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Złamany paznokieć :(

Ja mam prawdziwe paznokcie. Chyba poczekam aż odrośnie a tamte troszke spiłuje zeby nie bylo widac zbyt duzej róznicy.Myślałam tez nad tym aby przykleic sztucznego paznokcia i poczekac az odrośnie ale chyba sie nie zdecyduje.Czy to nie bedzie zabardzo widac ze on jest przyklejony.? Robil ktos juz tak? Wiecie czy bedzie widac duzej różnica?
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 20:03   #65
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Złamany paznokieć :(

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 09:27   #66
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Złamany paznokieć :(

Olcia to wszystko zależy jak to będzie wykonane, bo jeśli będzie starannie to nie będzie rzucało się w oczy, ja bym radzila poczekać
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 10:31   #67
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Złamany paznokieć :(

Cytat:
Napisane przez Patylka
Myśle że powinnaś go łądnie spiłować na kształt który mają twoje długie paznokcie. I go takiego miec. Niech rośnie z tamtymi. A tamte przypiłowuj żeby miały takądługość jak teraz. Maluj go odzywkami do wzrostu paznokci np. z Avonu. I Ci urośnie.Nie zobaczysz róznicy . Paznokieć rośnie 1 mm. na tydzien pozdrówka.
ja tez mysle ze mi rosnie szybcie j niz 1mm to ja mam na miesiac ok 2 cm
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-22, 09:57   #68
red_poppy
Raczkowanie
 
Avatar red_poppy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Złamany paznokieć :(

Cytat:
Napisane przez Olcia101
Ja mam prawdziwe paznokcie. Chyba poczekam aż odrośnie a tamte troszke spiłuje zeby nie bylo widac zbyt duzej róznicy.Myślałam tez nad tym aby przykleic sztucznego paznokcia i poczekac az odrośnie ale chyba sie nie zdecyduje.Czy to nie bedzie zabardzo widac ze on jest przyklejony.? Robil ktos juz tak? Wiecie czy bedzie widac duzej różnica?
Ja tak zrobilam dwa razy: pierwszy raz przed Sylwestrem, gdy wiadomo, ze nie bylo nawet mowy o obcinaniu reszty drugi raz przykleilam tipsa bez specjalnej okazji, po prostu chcialam miec nadal dlugie paznokcie. Ale nie polecam jednak tego,jezeli nigdy nie mialas tipsow. ja wlasnie nie mialam i ten jeden tak mnie niesamowicie draznil ze ciagle go odrywalam i przez to zniszczylam plytke paznokcia, wiec nie przyklejalam juz kolejny raz, tylko wyrownalam plytke i wypilowalam paznokiec, szybko odrosl i wszystko bylo ok dawniej obcinalam paznokcie aby wszystkie byly rowne i teraz , w razie jakiegos wypadku tez tak zrobie, w koncu obciete, wypilowane i pomyslowo pomalowane paznokcie rowniez sa ladne pozdrawiam!!
__________________
... Bo ja się uczę największej sztuki życia,
uśmiechać się zawsze i wszędzie
i bez rozpaczy znosić bóle
i nie żałować tego co przeszło,
i nie bać się tego co będzie ...

red_poppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 08:07   #69
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Złamany paznokieć - do Dolly'85 i nie tylko.

Chyba tez wyprobuje ten sposob z chusteczka... Ciagle zadzieraja mi sie paznokcie Jak juz uda mi sie je troche zapuscic, to dlugo sie nimi nie moge nacieszyc, bo albo sie ktorys zlamie albo zadrze i musze je skracac Teraz mam wlasnie problem z kciukiem - nadlamal sie prawie w polowie i boli
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 08:38   #70
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Złamany paznokieć - do Dolly'85 i nie tylko.

Jezeli to sie dzieje przed jakims waznym wyjsciem to zawsze mozna odwiedzic kosmetyczke i naprawic pazurek u niej jedwabiem.
Ja osobiscie polecam moze malo profesjonalna ale skuteczna metode z chusteczka, tyle ze ja uzywam do tego specjalnych klejow do przyklejania tipsow.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 19:39   #71
Mousik
Raczkowanie
 
Avatar Mousik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 55
Złamany paznokiec ;/

W sobote mam studniowke, tego dnia jestem umowiona do kosmetyczki na pomalowanie i jakies zdobienie paznokci. Zapuscilam je sobie juz dosc dlugie no i oczywiscie dzis mi sie jeden zlamal... Musialam go obciac na krociutko ;/ Mam wiec pytanie, czy kosmetyczka mi cos na to poradzi? Tzn nie wiem, bedzie mozna dokleic 1 sztuczny paznokiec, zeby nie wyroznial sie jakos od pozostalych? Moze to glupie pytanie, ale nigdy nie robilam z nimi nic skomplikowanego, oprocz samodzielnego malowania prosze o pomoc dziewczyny.
Mousik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 19:43   #72
kaarolciaa
Raczkowanie
 
Avatar kaarolciaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 479
Dot.: Złamany paznokiec ;/

napewno doklei ci sztuczny paznokiec
__________________
...Bo Każdy ma swojego Anioła i jest dla kogoś Aniołem...
kaarolciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 19:53   #73
Mousik
Raczkowanie
 
Avatar Mousik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 55
Dot.: Złamany paznokiec ;/

Dziekuje za odpowiedz mam nadzieje ze wszystko bedzie ladnie wygladac
Mousik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 20:01   #74
kaarolciaa
Raczkowanie
 
Avatar kaarolciaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 479
Dot.: Złamany paznokiec ;/

napewno nikt sie nie zorientuje że masz jeden pazurek dorobiony
__________________
...Bo Każdy ma swojego Anioła i jest dla kogoś Aniołem...
kaarolciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 23:44   #75
Mikusia_1
Zadomowienie
 
Avatar Mikusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Złamany paznokiec ;/

Mousik--oczywiscie ze kosmetyczka powinna z tym poradzic ..jedynym wyjsciem to doklejenie jednego paznokcia i na to jakis wzoreczek by nie bylo widac roznicy.ale doklejenie jednego paznokcia musi byc rownoczesnie ten sam co twoj paznokiec czyli nie moze byc on gruby ani taki w lopaty bo bedzie sie roznił...
Mikusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:30   #76
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Złamany paznokiec ;/

Ona na pewno cos wymysli!!!
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 10:32   #77
Szyszunia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Złamany paznokiec ;/

Jak mnie się złamał paznokieć <tzn nie do końca tylko nadłamał z boku tak do połowy> to mam klej w domku <taki do przyklejania sztucznych paznokci z "Top Chioce"> mozna go kupić w kosmetycznym sklepie!! poprostu wziełam i posmarowałam na złamane miejsce nim i sie trzyma !! jush 4 dni polecam następnym razem jak Ci się złamie !! A co do sztucznego 1 paznokcia <hmmm> moim zdaniem nikt nie zauważy
Szyszunia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 19:30   #78
Mousik
Raczkowanie
 
Avatar Mousik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 55
Dot.: Złamany paznokiec ;/

Moze rzeczywiscie klej taki zakupie na przyszly raz tym razem to nic bym nie zdzialala, bo jak zobaczylam co sie stalo, to mialam tylko polowe paznokcia dziekuje wam, juz sie w takim razie nie martwie hehe
Mousik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 22:32   #79
chayanne
Raczkowanie
 
Avatar chayanne
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 40
Dot.: Złamany paznokiec ;/

Mousik, głowa do góry! Mi przed studniówką złamały sie dwa paznokietki. Długo się nie namyślałam (nie było czasu..hihi)-wynalazłam w domu jakieś plastikowe atrapy, dokleiłam je i wszystkie paznokcie pomalowałam jasnobeżowym lakierem (żadnych wzorków!-wtedy jeszcze to nie było popularne..hihi) i nikt nie odkrył tego małego ,,oszustwa". Całość wyglądała baaaardzo naturalnie. Więc nie martw się! Małe naklejanko i po problemie!
chayanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-29, 15:21   #80
Micza
Przyczajenie
 
Avatar Micza
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Angry Złamany paznokiec (dziwnie)

Eh mam naturalne długie pazurki, jednak jeden mi sie złamał i to obrzydliwie naderwał się, złamał - kurcze jak to nazwać , otóz jest złamany poniżej wystającej płytki paznokcia (poniżej tej białej części) i sięga to tak do 1/3 szerokości paznokcia. Nie wiem co zrobić, nie chcialabym obcinć wszystkich paznokci - bo będą "łyse" wyrównać czy przyciąć nie da rady bo przeciez on się urwał cały, ehh może jakiś klej co go sklei czy coś? macie jakiś pomysł? eh nie wiem co zrobić a pazurki mam długie na wesele brata, tips odpada:/ eh wiem że złamany paznokieć to nie tragedia czy koniec świata ale się wkurzyłam, da się to jakoś uratowac, a dodam, że mam dość krótką płytkę paznokciową i pzurki są kwadratowe., długie bardzo - jakieś 1,5cm
Micza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 15:24   #81
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Złamany paznokiec (dziwnie)

z tego co sie orientuje to sa kleje do paznokci...kiedys widziałam w sklepie koło 10 zł kosztował...ale nei wiem czy to jest skuteczne bo eni próbowałam..
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 15:56   #82
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Złamany paznokiec (dziwnie)

Ale co chcesz kleic? Oderwany kawalek do reszty paznokcia?
Nie ma szans, nic takiego sie nie utrzyma.

Proponuje założyć tipsa i po sprawie - szkoda skracać wszystkie pazurki!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 16:24   #83
Micza
Przyczajenie
 
Avatar Micza
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Dot.: Złamany paznokiec (dziwnie)

heh nie chce tipsa, naczy on nie do końca sie oderwał - jest naderwany dzięki za proozycje
Micza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 16:30   #84
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Złamany paznokiec (dziwnie)

Skoro jest tylko naderwany wystarczy go utwardzić żelem
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 16:42   #85
Micza
Przyczajenie
 
Avatar Micza
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Dot.: Złamany paznokiec (dziwnie)

heh dziekuje
Micza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 10:45   #86
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Złamany paznokiec (dziwnie)

1 rada utwardzic żelem 2 rada kupić klej do paznokci 3 fiber glass
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 21:04   #87
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Co zrobić ,co zrobić, złamał sie zaraz przy samej skórze...mam zamiar go skleic klejem do tipsów.... jak ja nei lubię jak coś mi się łamie
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 21:10   #88
Red_Rubin
Raczkowanie
 
Avatar Red_Rubin
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 130
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

ale zlamal sie twoj naturalny paznokiec czy tipsik???Ktorykolwiek to nie byl, bolalo napewno
nie radzilabym przyklejac go klejem do tipsow, nie polecam tez plastreka, gdyz palec/"ranka" potrzebuje dostepu powietrza by szybciutko sie zregenerowac.Przede wszytskim zdezynfekuj to miejsce, mam nadzieje ze nei krwawaisz .Ja poczeklabym kilka dni az pazurek choc troszenke sam odrosnie, a potem bedzie juz tylko lepiej
Red_Rubin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 21:24   #89
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Cytat:
Napisane przez Red_Rubin
ale zlamal sie twoj naturalny paznokiec czy tipsik???Ktorykolwiek to nie byl, bolalo napewno
nie radzilabym przyklejac go klejem do tipsow, nie polecam tez plastreka, gdyz palec/"ranka" potrzebuje dostepu powietrza by szybciutko sie zregenerowac.Przede wszytskim zdezynfekuj to miejsce, mam nadzieje ze nei krwawaisz .Ja poczeklabym kilka dni az pazurek choc troszenke sam odrosnie, a potem bedzie juz tylko lepiej

nie nei krwawie poprostu sie złamał tak deliatnie sam od siebie...ale i tak mnie to zdenerwowało bo mi sie zaczepia teraz...nei wiem na ile widac złamanie....ale mam nadzieje ze troszke widać....nie wiem cyz kleic czy nie:/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg złamanie.jpg (80,8 KB, 336 załadowań)
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 21:26   #90
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Pomocy złamany pazurkas!!!! Buuuuu ;(

Kup sobie w SuperPharm takie specjalne płatki do sklejania paznokci Essence. Kosztują 8-9zł za 20szt. Ostatnio miałam podobną przygodę i dzięki tym płatkom mój paznokieć spokojnie mógł sobie odrastać do czasu aż będzie można go obciać.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.