Shellac- rewolucyjna nowość - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-08, 05:59   #781
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

kolor trzyma na bazie więc jeśli baza trzyma to i kolor trzyma. Uzywam baz innych firm (Indigo, NN) i nie matowię. Wszystko się trzyma.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 20:57   #782
mantafanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

A jak wtedy ze zdejmowaniem kombinacji baza i top Shellac, kolor innej firmy?
Jak z Shellac - 5 minut w acetonie wystarcza
czy jak z innymi - trzeba spiłować?
mantafanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 13:48   #783
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny, mam problem. W związku z uczuleniem na Semilac zdecydowałam się przejść na CND Shellac, który podobno jest "Mercedesem" wśród hybryd. Dzisiaj przyszła paczka, przed chwilą pomalowałam, ale mam wątpliwości, czy to oryginał :/ Martwią mnie następujące kwestie:



1. Baza była chyba niedokręcona, bo po wyjęciu z pudełka okazało się, że butelka się lepi.



2. Pędzelki nie wydają się być szczególnie dobrej jakości - włosie się skleja i wygina, co utrudnia malowanie.



3. Śmierdzą. I to jest to, co najbardziej mnie niepokoi. Wszędzie na blogach czytam, że Shellac taki fajny, bo nie śmierdzi jak Semilac, jakaś pani ekspert od CND twierdzi, że brak zapachu tp zaleta ich produktu... Moje Semilaci miały delikatny zapach, wyczuwalny tylko, gdy trzymało się nos blisko butelki, a te walą jak zwykły lakier do paznokci :/ I to do tego stopnia, że moja babcia wyczuła to od razu po wejściu do pokoju, a mnie po całym tym czasie spędzonym na malowaniu zaczęła boleć głowa i czuję się podduszona tym smrodem (podobnie jak po malowaniu zwyklakami).







Czy któraś z pań używających Shellac'a mogłaby się wypowiedzieć, szczególnie w kwestii jego zapachu?







PS Zamawiałam z Vanity.
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 22:08   #784
rainbow0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 33
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Proszę o pomoc w wyborze lampy do CND Shellac. Moja tania tunelówka UV 36W się nie sprawdziła. Top był matowy, a warstwy koloru po przemyciu cleanerem zwyczajnie się zmywały. Myślę, że to wina słabej lampy i żarówek. Proszę o linki do lamp, które Wam się sprawdziły
rainbow0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 12:58   #785
bim bam bom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Podbijam prośbę o polecenie dobrej lampy do CND Shellac. W zestawach startowych są sprzedawane z lampą UV 36W, ale może lepszy jest led albo ccfl?
bim bam bom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 06:10   #786
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Nie znam się zbytnio na lampach, ale używam do Shellaców zwykłej, taniej tunelówki 36W i wszystko jest ok. Myślę, że wystarczy zmieniać żarówki vo

---------- Dopisano o 06:05 ---------- Poprzedni post napisano o 06:03 ----------

Nie znam się zbytnio na lampach, ale używam do Shellaców zwykłej, taniej tunelówki 36W i wszystko jest ok. Myślę, że wystarczy zmieniać żarówki co pół roku i nie powinno być problemów. Inna sprawa, że Pani wyżej pisała o przemywaniu cleanerem warstw koloru (jeśli dobrze zrozumiałam) - tego się nie robi, więc może warto się zastanowić, czy przyczyną kiepskiej jakości manicure nie są błędy techniczne.

---------- Dopisano o 06:10 ---------- Poprzedni post napisano o 06:05 ----------

PS Przepraszam za skopiowanie fragmentu tekstu. Piszę na telefonie i coś mi się przez przypadek kliknęło :/
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.