Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-05, 14:39   #61
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

nie wiem jak z 'kazdego przyjmuja' na usiu ale na ae wybierajac wiecej niz jeden kierunek(a progu nie przewidzisz wiec czesto wybiera sie alternatywnie kierunek zblizony) automatycznie traci sie szanse na liste rezerwowa, kolezance braklo 1 pkt na fir i jest ze mna na informatyce
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 17:30   #62
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Też składałam wtedy na geologię
Każdego przyjmują
Przepraszam, ze pytam, ale dlaczego nie zostałaś na geologii i jednak wybralaś Ekonomię ? (Albo FiR, nie pamiętam co studiujesz). Poprostu za niedlugo stanę przed taką decyzją i wiesz... zbieram opinie
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 13:22   #63
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
nie wiem jak z 'kazdego przyjmuja' na usiu ale na ae wybierajac wiecej niz jeden kierunek(a progu nie przewidzisz wiec czesto wybiera sie alternatywnie kierunek zblizony) automatycznie traci sie szanse na liste rezerwowa, kolezance braklo 1 pkt na fir i jest ze mna na informatyce
To, że każdego przyjmują dotyczyło bezpośrednio geologii bo mają mniej chętnych niż miejsc.
Cenna uwaga z tymi listami! Sami zachęcają do wyboru kierunku alternatywnego a jest jak mówisz - jak się nie dostaniesz na 1 a dostaniesz na 2 to już o pierwszym zapomnij :/

Cytat:
Napisane przez vespertine_ Pokaż wiadomość
Przepraszam, ze pytam, ale dlaczego nie zostałaś na geologii i jednak wybralaś Ekonomię ? (Albo FiR, nie pamiętam co studiujesz). Poprostu za niedlugo stanę przed taką decyzją i wiesz... zbieram opinie
Geologia to było wyjście awaryjne czyli coś co mnie interesuje jakbym się nie dostała na FiR, jeszcze dawałam na chemię na Polibudę I suma sumarum do chemii wróciłam, studiuję to na UŚ jako 2 kierunek
Na FiR trafiłam przypadkiem... Niestety Powinnam była iśc na ekonomię a nie na FiR ale raz w życiu (zresztą pierwszy i ostatni ) posłuchałam rady ojca księgowego, że FiR lepszy Skończę licencjat i już mnie na UE nie zobaczą
Plany na studia miałam niezwiązane ze Śląskiem ale zmuszono mnie do wyboru czegoś tutaj więc w gruncie rzeczy nawet nie złożyłam na mój wymarzony kierunek A do tego FiR mnie rozczarował, jakby mi się spodobało to nie było by problemu
__________________
Blog

Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2011-07-06 o 13:25
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 13:37   #64
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

ja się waham między FiR a ekonomią : ) Szczerze mówiąc nie widzę wiekszej roznicy miedzy tymi kierunkami (). Tzn. czytalam opinie na forach, przegladalam plany zajęć i jakos tak FiR wydaje mi się konkretniejsze. aczkolwiek chyba zdecyduję się ostatecznie na geologię : )

Dziękuję za odpowiedź
A czy FiR rozczarował Cię tak bardzo tylko ze względu na poziom nauczania? Bo slyszlam że UE Kato jest lepszy niz UE Kraków

btw: na geologię jest chyba 230 chetnych na 150 miejsc Tyle, ze niektorzy pewnie traktuja to jako 'kierunek awaryjny' a ja mam dość dużo punktow, mysle ze sie dostanę
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń

Edytowane przez vespertine_
Czas edycji: 2011-07-06 o 13:40
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 21:31   #65
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez vespertine_ Pokaż wiadomość
ja się waham między FiR a ekonomią : ) Szczerze mówiąc nie widzę wiekszej roznicy miedzy tymi kierunkami (). Tzn. czytalam opinie na forach, przegladalam plany zajęć i jakos tak FiR wydaje mi się konkretniejsze. aczkolwiek chyba zdecyduję się ostatecznie na geologię : )

Dziękuję za odpowiedź
A czy FiR rozczarował Cię tak bardzo tylko ze względu na poziom nauczania? Bo slyszlam że UE Kato jest lepszy niz UE Kraków

btw: na geologię jest chyba 230 chetnych na 150 miejsc Tyle, ze niektorzy pewnie traktuja to jako 'kierunek awaryjny' a ja mam dość dużo punktow, mysle ze sie dostanę
Poważnie? 2 lata temu na 150 miejsc chętnych była niecała 100

Poziom to jest żenada. Ranking rankingiem a czego (nie)uczą to ich Znajomi z UE Kraków dużo bardziej sobie chwalą poziom od nas. Poza poziomem wyszło, że rachuna mnie kompletnie nie bawi dlatego wolałabym ekonomię
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 21:53   #66
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

teraz jest więc troszkę więcej chętnych, ale mimo to jakoś nie mam obaw, że sie nie dostanę Mam raczej dość punktow

No ja właśnie zdecydowalam że na FiR pójdę, ale po Twojej opinii chyba zamienię kierunki miejscami
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 23:11   #67
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez vespertine_ Pokaż wiadomość
teraz jest więc troszkę więcej chętnych, ale mimo to jakoś nie mam obaw, że sie nie dostanę Mam raczej dość punktow

No ja właśnie zdecydowalam że na FiR pójdę, ale po Twojej opinii chyba zamienię kierunki miejscami
FiR byłby dobry dla maniaków rachuny marzących o karierze księgowego/biegłego rewidenta ale niestety poziom rachuny leży i kwiczy więc wiele osób się rozczarowało...

Zaskoczyłaś mnie tą geologią
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 06:04   #68
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
FiR byłby dobry dla maniaków rachuny marzących o karierze księgowego/biegłego rewidenta ale niestety poziom rachuny leży i kwiczy więc wiele osób się rozczarowało...

Zaskoczyłaś mnie tą geologią
oj jesteś na tym kierunku, a marne pojęcie o nim masz
opisałaś tylko jedną specjalność, a jest ich sporo więcej...
Zapomniałaś też o możliwości zostaniu maklerem, doradcą inwestycyjnym, analitykiem finansowym w przedsiębiorstwach bądź też w banku... Jest tego dużo więcej Jeżeli ktoś chce i ma do tego zapał to będzie mógł pracować w każdej dziedzinie finansów, wydział finansów nie jest tylko dla maniaków rachuny
A zależy na kogo trafisz z rachunkowości - jedni są ostrzy, u drugich zaliczenie za free - ale jeżeli ktoś poważnie podchodzi do "kariery" biegłego rewidenta to będzie się uczył, a nie opieprzał
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 21:04   #69
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
oj jesteś na tym kierunku, a marne pojęcie o nim masz
opisałaś tylko jedną specjalność, a jest ich sporo więcej...
Zapomniałaś też o możliwości zostaniu maklerem, doradcą inwestycyjnym, analitykiem finansowym w przedsiębiorstwach bądź też w banku... Jest tego dużo więcej Jeżeli ktoś chce i ma do tego zapał to będzie mógł pracować w każdej dziedzinie finansów, wydział finansów nie jest tylko dla maniaków rachuny
A zależy na kogo trafisz z rachunkowości - jedni są ostrzy, u drugich zaliczenie za free - ale jeżeli ktoś poważnie podchodzi do "kariery" biegłego rewidenta to będzie się uczył, a nie opieprzał
No pewnie, że jest więcej ale rachunkowość jest najpopularniejsza i chyba najbardziej rozczarowała ludzi, Ci np. z analityka są bardziej zadowoleni A opisałam rachunę właśnie ze względu na popularność, swoją drogą wiele osób z tej specjalności rezygnuje, nie napisałam, że innych nie ma A są i takie, których raczej nie otwierają np. skarbowość i aktuariat.

Pojęcie mam jakie mam bo i stosunek do studiów od pewnego czasu mam jaki mam.
Pewnie, że są tacy ambitni... ale spotkałam się z wieloma opiniami, że dzięki tym studiom ambicje się zdecydowanie zmniejszyły
Swoją drogą widzę, że Tobie się chyba na FiR podoba Potwierdza się reguła, że co osoba to opinia
I jest inna sprawa - nie powiesz mi, że potrzeba co roku tylu absolwentów FiR'u, ekonomii, zarządzania itp ilu kończy uczelnie ekonomiczne
__________________
Blog

Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2011-07-07 o 21:09
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 22:48   #70
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Zaskoczyłaś mnie tą geologią
Jest dokładnie 223 osoby na 150 miejsc teraz sprawdziłam Kurcze, geologia mnie chyba kręci ale boję się chemii...
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 08:10   #71
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
No pewnie, że jest więcej ale rachunkowość jest najpopularniejsza i chyba najbardziej rozczarowała ludzi, Ci np. z analityka są bardziej zadowoleni A opisałam rachunę właśnie ze względu na popularność, swoją drogą wiele osób z tej specjalności rezygnuje, nie napisałam, że innych nie ma A są i takie, których raczej nie otwierają np. skarbowość i aktuariat.

Pojęcie mam jakie mam bo i stosunek do studiów od pewnego czasu mam jaki mam.
Pewnie, że są tacy ambitni... ale spotkałam się z wieloma opiniami, że dzięki tym studiom ambicje się zdecydowanie zmniejszyły
Swoją drogą widzę, że Tobie się chyba na FiR podoba Potwierdza się reguła, że co osoba to opinia
I jest inna sprawa - nie powiesz mi, że potrzeba co roku tylu absolwentów FiR'u, ekonomii, zarządzania itp ilu kończy uczelnie ekonomiczne
no nie potrzeba tylu absolwentów no ale czasy się zmieniły, teraz przecież co 2-3 osoba chce mieć wyższe i uczelnie się chyba do tego ustosunkowały
podobać mi się podoba, ale zawsze mogłoby być lepiej
na moim roku otwarli skarbowość - ale tylko jedną grupę.
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 09:55   #72
Black Casshmere
Rozeznanie
 
Avatar Black Casshmere
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 652
Smile Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Witajcie!
Myślicie, że teraz będzie się trudno dostać na UE?
Z racji tego, że tyle osób nie zdało matury.
Jak sądzicie?
Pozdrawiam ciepło
__________________
Tańczyć, klaskać, skakać, krzyczeć, śpiewać, unosić się...
Black Casshmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 11:03   #73
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez vespertine_ Pokaż wiadomość
Jest dokładnie 223 osoby na 150 miejsc teraz sprawdziłam Kurcze, geologia mnie chyba kręci ale boję się chemii...
Chemię mogę zdać za Ciebie Na poważnie - w razie kłopotów pisz, w końcu to mój konik
Ale naprawdę jestem zaskoczona popularnością geologii

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
no nie potrzeba tylu absolwentów no ale czasy się zmieniły, teraz przecież co 2-3 osoba chce mieć wyższe i uczelnie się chyba do tego ustosunkowały
podobać mi się podoba, ale zawsze mogłoby być lepiej
na moim roku otwarli skarbowość - ale tylko jedną grupę.
No tak... Tylko mimo wszystko myślę, że lepiej wypuścić 150-200 dobrych absolwentów niż 500 do tyłka Ale jest popyt to i jest podaż
To fajnie z tą skarbowością, u nas kilku osobom strasznie na tej specjalności zalezało a brakło 2-3 osób do otwarcia
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 11:10   #74
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Chemię mogę zdać za Ciebie Na poważnie - w razie kłopotów pisz, w końcu to mój konik
Ale naprawdę jestem zaskoczona popularnością geologii

Jeeej, serio ? Jakby co będę pisać w razie jakiegoś problemu Dziękuję
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 13:42   #75
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez vespertine_ Pokaż wiadomość
Jeeej, serio ? Jakby co będę pisać w razie jakiegoś problemu Dziękuję
Serio serio
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 22:37   #76
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

jest tu ktos z 4 roku?albo 1 rok mgr? co w sytuacji gdyby mi sie noga podwinela i oblalabym obrone licencjacka?
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 22:59   #77
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

yy chyba nie da się oblać obrony :P chyba, że po prostu nie napiszesz pracy
jeżeli nie wyrobisz się z oddaniem pracy w określonym terminie to obrona przesunie się na wrzesień - z rekrutacją wtedy ciężko, ale jeżeli nie obronisz się do ost. dnia rekrutacji to ogólnej tragedii nie będzie, w takich przypadkach można napisać jakieś podania do dziekana z reguły się zgadzają i można studiować na II stopniu... i bronić się później, np. w październiku/listopadzie
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 00:01   #78
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

no tez mi sie wydawalo ze praca i z gorki , ze cos tam powiem to juz powiem i chociaz na 3 bedzie, ale dowiedzialam sie dzis ze kolezanka na uniwersytecie slaskim oblala obrone i maja jakis 2 termin we wrzesniu- jak to sie zaltwia i ile placi nie wiem.

prace napislaam, promotor przyjal, plagiat w normie(3%), recenzent nie wiem czy mi ja uznal na to trzy chociaz, ale martwie sie pytaniami- kosmos+ 2 nieznane
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 10:31   #79
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
no tez mi sie wydawalo ze praca i z gorki , ze cos tam powiem to juz powiem i chociaz na 3 bedzie, ale dowiedzialam sie dzis ze kolezanka na uniwersytecie slaskim oblala obrone i maja jakis 2 termin we wrzesniu- jak to sie zaltwia i ile placi nie wiem.

prace napislaam, promotor przyjal, plagiat w normie(3%), recenzent nie wiem czy mi ja uznal na to trzy chociaz, ale martwie sie pytaniami- kosmos+ 2 nieznane
Nie strasz!
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 10:37   #80
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

to musiała się bardzo postarać z tym niezdaniem, bądź też trafiła na wyjątkowego chama :P
na UE rzadko kto dostaje ocenę poniżej 4 z obrony (ale średnia na dyplomie jest oceną łączącą średnią ze studiów, ocenę z obrony i ocenę z pracy)

Jak się napisało daną pracę, to odpowie się chociaż na ostatnie pytanie - które jest właśnie z tej pracy... także trzeba się bardzo bardzo postarać, żeby nie zdać...
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:24   #81
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

u nas( inne grupy seminaryjne) pojawily sie pytania lekko zwiazane z tematem pracy ale takie ktore nei sa zwiazane z jej trescia- i bylo male zdziwienia ale te osoby sie wybronily bo to zdolne osoby saja nie iwiem czy na ich miejscu byloby ze mna tak dobrze;/
a z tym usiem- osob oblanych bylo wiecej, studia scisle, obrona tez ze studiow a nie z pracy wiec ciezej
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 16:30   #82
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

uwaga uwaga obronilam sie ;D i racje mialy wizazanki, wiecej stresu niz warte;D
bylismy skolotanymi nerwami najbardziej zestresowana grupa na korytarzu ( wchodzili sie bronic do 2-3 pokoi) a wszyscy zdali;D na kazde pytanie cos tam powiedzialam, ale wyciagla mnie ocena za srednia i ocena z pracy. pytania z pracy- latwiutkie, jesli ktos pisal sam. dopytki byly typowo zwiazane z praca- na pytania z pracy czegos nie powiesz a promotor mowi no i tam jeszcze to liczylas opowiedz jakie wnioski z tego wyszly
bardzo milo bylo, recenzet zloty czlowiek, zupelnie inny niz na wczesniejbyla strategia kazdy promotor swoimi sie martwi bo niby jedno pyt od promotora a drugie od recenzenta ale wyszlo.. 2 od promotora. niby drugie pytanie to byla ich rozmowa o co by ja tu spytac moze o to? tak tak, to pani sobie zapisze na kartce pytanie drugie i dyktuje to co mu zaproponowal moj promotor powaznie rozwazam mgr na UE z ta sama katedra
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 17:38   #83
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
uwaga uwaga obronilam sie ;D i racje mialy wizazanki, wiecej stresu niz warte;D
bylismy skolotanymi nerwami najbardziej zestresowana grupa na korytarzu ( wchodzili sie bronic do 2-3 pokoi) a wszyscy zdali;D na kazde pytanie cos tam powiedzialam, ale wyciagla mnie ocena za srednia i ocena z pracy. pytania z pracy- latwiutkie, jesli ktos pisal sam. dopytki byly typowo zwiazane z praca- na pytania z pracy czegos nie powiesz a promotor mowi no i tam jeszcze to liczylas opowiedz jakie wnioski z tego wyszly
bardzo milo bylo, recenzet zloty czlowiek, zupelnie inny niz na wczesniejbyla strategia kazdy promotor swoimi sie martwi bo niby jedno pyt od promotora a drugie od recenzenta ale wyszlo.. 2 od promotora. niby drugie pytanie to byla ich rozmowa o co by ja tu spytac moze o to? tak tak, to pani sobie zapisze na kartce pytanie drugie i dyktuje to co mu zaproponowal moj promotor powaznie rozwazam mgr na UE z ta sama katedra
Gratuluję!
A kto był promotorem i recenzentem?
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 07:41   #84
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

dwoch profesorow z katedry statystyki
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 10:11   #85
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
dwoch profesorow z katedry statystyki
Właśnie widzę po nazwiskach Ja piszę w Katedrze Badań Operacyjnych
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 12:46   #86
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

BO bozzze ja przez to bym studia skonczyla teoria BO mi wyjatkowo nie lezy. moje zaliczenie uratowal tylko i wylacznie ten caly negocjacyjny program co prowadzilo sie z innymi studentami po ang negocjacje, nie moge sobie teraz przypomniec nazwy

Edytowane przez Alicja z Krainy Czarow
Czas edycji: 2011-07-15 o 13:04
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 13:26   #87
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
BO bozzze ja przez to bym studia skonczyla teoria BO mi wyjatkowo nie lezy. moje zaliczenie uratowal tylko i wylacznie ten caly negocjacyjny program co prowadzilo sie z innymi studentami po ang negocjacje, nie moge sobie teraz przypomniec nazwy
Nie to takich rzeczy nie mam Musiałam wybrać promotora a ten uznał, że wg niego rachunkowość jest nudna i mam pisać o tym co mnie bardziej interesuje A ankieta do pracy mi pasuje, lepsze to niż przeglądanie stosu papierów w firmie
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 14:27   #88
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

ankiety to spore pole do popisu ale tez mozliwe problemy, wole bazowac na danych historycznych z baz danych w gusie chociazby

skoncyzla mi sie rekrutacja na UE Krakow- jesli macie checi skladac papiery na mgr gdzies poza katowicami( tak na wszelki wypadek awaryjnie ) to radze przejrzec dzis rekrutacje bo egzamin na niektorych uczelniach juz byl widze ze tylko Katowice maja go tak pozno;/
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 08:43   #89
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
ankiety to spore pole do popisu ale tez mozliwe problemy, wole bazowac na danych historycznych z baz danych w gusie chociazby

skoncyzla mi sie rekrutacja na UE Krakow- jesli macie checi skladac papiery na mgr gdzies poza katowicami( tak na wszelki wypadek awaryjnie ) to radze przejrzec dzis rekrutacje bo egzamin na niektorych uczelniach juz byl widze ze tylko Katowice maja go tak pozno;/
Nie no temat ankietki mam fajny, w GUSie tych informacji nie znajdę
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 23:40   #90
201607121225
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 31
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Witajcie, właśnie zaczęłam studia na UE w Katowicach. Jestem na 1 roku ekonomii. Jestem bardzo zadowolona z tych studiów - fajni ludzie, wykładowcy też w porządku poziom taki w sam raz no i najważniejsze... studiuję to co lubię.

Edytowane przez 201607121225
Czas edycji: 2011-10-25 o 12:26
201607121225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-26 12:30:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.