Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-12, 21:10   #301
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

a czym sprasuje matowy cień Inglota?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 16:05   #302
PrincessCookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 69
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Na mnie to nie działa...
Zauwazylam tylko, ze jak naloze to samo na powieke bez bazy to cienie sie zbieraja w zalamaniu,ale dzis nakladam na 1 powieke sama baze i cienie na 2 baze ten plyn i cienie, nie idzie tego rozetrzec, a kolor ten sam ;D
Mysle sobie,ok to nie sypkie cienie trzeba zamoczyc pedzelek,maczam w odrobince i co? I cien slabszy niz normalnie... a moze za duzo tego plynu, ale nie potrafie nabrac mniejszej odrobinki..
To chyba totalnie nie dla mnie.
PrincessCookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 17:00   #303
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Mi za pierwszym razem używanie MM kompletnie nie wyszło, pomiziałam pędzelkiem cień prasowany, zanurzyłam w MM i zrobiło mi się jakieś bardziej błotko niż to, co zamierzałam przez co cień jeszcze dodatkowo stracił na intensywności teraz robię to w tej sposób, że daję kilka kropel MM na jakiś spodek, czystą nakrętkę itp, a pędzelek z cieniem moczę bardzo delikatnie, po czym przechylam spodek/nakrętkę tak, aby się zebrało w rogu, i maziam leciutko po miejscu bez MM żeby się miksturka z cieniem ładnie rozłożyła po całym pędzelku, a nadmiar spłynął, i działa jak należy Mam jeden złoty cień, który po nałożeniu jest bardziej żółty niż złoty, a po użyciu Mixing Medium wygląda bajecznie
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 13:24   #304
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Cytat:
Napisane przez Kicur Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Mam problem natury technicznej, dopiero zaczynam z cieniami, prasowaniem, paletami itp

Przejde wiec do sedna - kupilam sobie cien z MAC, pojedyczny refill i mam taka duza pusta palete Inglot (bez przegrodek), myslalam ze beda ze soba wspolgrac, a tu klops:/ ten cien ma magnesik na dole, ale w ogole nie trzyma sie palety...
Czy mam usunac ten magnes, zeby sie trzymal? Czy go podgrzac - bo moze jest na kleju? Czy moze samo pudeleczko tez nie jest magnetyczne i to nie ma sensu?

Prosze pomozcie...
MAC i Inglot mają niekompatybilne systemy ;-). Pod denko cienia z Maca przyklej kawałek magnesu, może być taki na lodówkę z serków, powinien bez problemu trzymać się w palecie Inglota.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 09:41   #305
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

To ja rowniez zadam swoje pytanie.
Sprasowałam jeden cień wszystko w porządku, pigmentacja jest super.... z tym, że strasznie się kruszy... po prostu jak wkładam pędzelek to kruszy trochę moją robotę, moze nie aż tak bardzo, ale po co mam prasowac skoro nie trzyma się tak jak powinien?
zrobilam wszystko jak trzeba, uzylam czystego śpirytu

Da rade jakos temu zaradzic?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/

Edytowane przez fiska
Czas edycji: 2013-02-24 o 09:49
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 19:53   #306
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Zastanawiam się, czego można użyć zamiast gliceryny - jeśli występuje na nią uczulenie?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 10:25   #307
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

A co myalicie o silikonach lotnych z niewielka iloscia nielotnych z kolorowki ????? Ja tymi silikonami rozpuszczam sobie zelowe eyelinery gdy sa zbyt geste. Z tym ze ja nsrazie uzywam zamiast mich gotowegi sklepowego mixu- serum z green pharmacy. Ale planuje dorobic sie tych 2 plynnych z kolorowki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-08, 15:31   #308
aurum57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Hej, jestem tu raczej nowa, czyli od dawna znam Wizaż, ale dopiero poczułam potrzebę "popisania", i to właśnie w związku z tym wątkiem. Mam kilka cieni self-made, czyli przerobionych z beznadziejnych kolorów na trochę mniej beznadziejne, oczywiście w formie sypkiej. Do ich nakładania i do tego, że jak się maluję to wszystko wokół jest nimi uwalone to przywykłam, ale problemem jest po pierwsze ich wożenie ze sobą, a po drugie ilość słoiczków, w których je mam, byle jaka paletka by je lepiej posegregowała, no i rano łatwiej by było znaleźć konkretny kolor zamiast zaglądać w każdy słoiczek w związku z tym mam pytanko: używał ktoś Duraline w celu prasowania cieni? Nie szkoda mi jest mojej wątpliwej twórczości aby samej zacząć taki eksperyment, już chyba bardziej samego wybitnego Duraline, pytam, bo może ktoś już dokonywał podobnych cudów i jeszcze się nie podzielił wrażeniami z góry dzięki za odp.
aurum57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 14:58   #309
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Cytat:
Napisane przez aurum57 Pokaż wiadomość
Hej, jestem tu raczej nowa, czyli od dawna znam Wizaż, ale dopiero poczułam potrzebę "popisania", i to właśnie w związku z tym wątkiem. Mam kilka cieni self-made, czyli przerobionych z beznadziejnych kolorów na trochę mniej beznadziejne, oczywiście w formie sypkiej. Do ich nakładania i do tego, że jak się maluję to wszystko wokół jest nimi uwalone to przywykłam, ale problemem jest po pierwsze ich wożenie ze sobą, a po drugie ilość słoiczków, w których je mam, byle jaka paletka by je lepiej posegregowała, no i rano łatwiej by było znaleźć konkretny kolor zamiast zaglądać w każdy słoiczek w związku z tym mam pytanko: używał ktoś Duraline w celu prasowania cieni? Nie szkoda mi jest mojej wątpliwej twórczości aby samej zacząć taki eksperyment, już chyba bardziej samego wybitnego Duraline, pytam, bo może ktoś już dokonywał podobnych cudów i jeszcze się nie podzielił wrażeniami z góry dzięki za odp.
Duraline się do tego celu nie nadaje bo on zasycha i zamieniłby Ci cienie w kamień, którego nie da się używać. O wiele lepszy jest alkohol - choćby spirytus ze zwykłego monopolowego
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 00:54   #310
NewNia
Raczkowanie
 
Avatar NewNia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Fantastyczny wątek! SUPER! Dzięki Cathy! Każdą ostatnio wolną chwilę nadrabiam, choć wydawało mi się, że wiem i przetestowałam już sporo
__________________
New Life, New Style NewNia...
NewNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-17 00:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.