Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-04, 13:40   #31
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Paczki z PP doręcza ktoś inny niż listy więc nie trać nadziei. Na dodatek na sortownię paczki przychodzą 2 razy dziennie więc zdarzyło mi się że kurier PP był u mnie 2 razy w ciągu jednego dnia.
Pewnie jego mina jak widział Cię p oraz drugi bezcenna
U mnie paczkonosz wozi w godzinach popołudniowych, może jeszcze nie trać nadziei.

Dziewczyny, czy rzuciła Wam się w oczy jakaś promocja w sklepach internetowych z naturalnymi kosmetykami?
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:42   #32
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez poziomkalol Pokaż wiadomość
Fajny wątek Dołączę się, jeśli pozwolicie. Czy używałyście może kapsułek sephory pod prysznic (4 zł/sztukę i ma wystarczać na krótką podróż)? Jesli byłyby fajne, można byłoby je dołączać do małych zamówień
jest fajny ale na raz/dwa razy to max dobrze nawilża , ładnie się pieni i śliczny zapach
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:46   #33
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Przyszła moja druga paka z Sephory pedzelek kabuki fajny i ogólnie jestem zadowolona
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:48   #34
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Pewnie jego mina jak widział Cię p oraz drugi bezcenna
U mnie paczkonosz wozi w godzinach popołudniowych, może jeszcze nie trać nadziei.

Dziewczyny, czy rzuciła Wam się w oczy jakaś promocja w sklepach internetowych z naturalnymi kosmetykami?
to zależy czego szukasz np.

1. w Pat&Rub - 15% na peelingi i scruby do ciała i na niektóre produkty do pielęgnacji twarzy: kremy, micele, toniki, mleczka
2. w Macrovita - za każde zamówienie za min. 100 zł masło do ciała o wartości 47,90 zł gratis oraz przeceny na inne produkty http://www.macrovita.pl/PROMOCJA-spromo-pol.html
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:51   #35
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Nie szukam niczego konkretnego Chciałam wypróbować coś nowego do włosów.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:52   #36
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Pewnie jego mina jak widział Cię p oraz drugi bezcenna
U mnie paczkonosz wozi w godzinach popołudniowych, może jeszcze nie trać nadziei.
Raczej moja. Mówił że często mu się tak zdarza że jeździ 2 razy.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:53   #37
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

dodane wszystko lęce po zakupy i robić obiad moja paczucha jednak będzie w poniedziałek no trudno
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 13:59   #38
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Hejnarka odkręcasz i nabierasz ten puder? Nie boisz się, że Ci się rozsypie? Nie próbowałaś miziać się tym pędzlem razem z pudrem?

Aniyam miziam miziam i nic Może powinnam rozprowadzić na twarzy a nie na ręce.
Dla mnie za mało tego pudru jest w pędzlu, prawie wcale na twarzy nie widać. Odkręcam i nabieram delikatnie na pędzel.

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Paczki z PP doręcza ktoś inny niż listy więc nie trać nadziei. Na dodatek na sortownię paczki przychodzą 2 razy dziennie więc zdarzyło mi się że kurier PP był u mnie 2 razy w ciągu jednego dnia.
Niestety u mnie chodzi tylko jeden listonosz, raz dziennie i doręcza wszystko.
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:01   #39
dahna1990
Zakorzenienie
 
Avatar dahna1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Właśnie dostałam paczkę, kosmetyczka faktycznie mikro
dahna1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:03   #40
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dahna1990 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam paczkę, kosmetyczka faktycznie mikro
Ale słodka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:06   #41
dahna1990
Zakorzenienie
 
Avatar dahna1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 570
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale słodka
To fakt

Ale ładne te perfumy chloe
dahna1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 14:33   #42
betist
Rozeznanie
 
Avatar betist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Witam sie i ja na nowym watku, dobry pomysl na inny tytul, moze juz nie dokleja.
Tez dostalam dzisiaj zamowienie z Sephory, wszystko ok oprocz faktu, ze czarno-biale pudelko bylo rozklejone na dnie i ogolnie jakos krzywo zlozone, a dla zainteresowanych probką wielofunkcyjnego pudru, kolor jak dla mnie super bo jasny i dobrze kryje ale to taka niewielka, cieniutka kropa 4,5 cm pudru, przyklejona na sztywnym kartoniku, moze na 2-3 uzycia starczy
__________________
"It's better to be hated for who I am, than be loved for who I am not" - Kurt Cobain

Edytowane przez betist
Czas edycji: 2014-04-04 o 14:34
betist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:55   #43
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Witam i ja super ze udalo sie zalozyc nowy tytul watku ! Oby przetrwal
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 17:13   #44
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa i bardzo się cieszę, że trafiłam na ten wątek. Sephora zawsze kojarzyła mi się z wielkim burżujstwem,kosmicznymi cenami i przemiłymi paniami które chodzą za Tobą jak za złodziejem... Ja też złożyłam zamówienie :
Twoje produkty Cena jednostkowa Ilość Kwota Sephora Delikatne płatki do demakijażu | 35 płatków | #244668 3,00zł 1 3,00zł

Upominki Na pierwsze zakupy: mini kosmetyczka w prezencie
1 BEZPŁATNIE
Próbki Estée Lauder Sumptuous - Pogrubiający tusz do rzęs
1 Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa 2 ml
1 Chloé See By Chloé - Woda perfumowana - 1,2 ml
1
I mam do was pytanie. Dostałam dziś info na pocztę o potwierdzeniu mojego zamówienia i nr przesyłki bym mogła sobie ją śledzić. No i wchodzę sobie na podany link, wpisuję nr przesyłki a tam :
lokalizuj przesyłkę

Wprowadzono błędny numer przesyłki

Powodem tego może być:
  • wprowadzenie niepoprawnego numeru
  • numer listu przewozowego nie został jeszcze wprowadzony do naszego systemu informatycznego,
    bardzo prosimy o ponowne wpisanie numeru przesyłki następnego dnia po nadaniu w godzinach porannych
Miałyście już tak? A może to normalne? Pytam, bo jestem zielona w tych tematach.
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 17:18   #45
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dahna1990 Pokaż wiadomość
To fakt

Ale ładne te perfumy chloe
mam je na sobie podobne do aire loewe sensual , a aire cieżko mi już znaleść ;/ mam 4 testerki więc aż 6 ml więc całkiem sporo podoba mi się bardzo ten zapach

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez betist Pokaż wiadomość
Witam sie i ja na nowym watku, dobry pomysl na inny tytul, moze juz nie dokleja.
Tez dostalam dzisiaj zamowienie z Sephory, wszystko ok oprocz faktu, ze czarno-biale pudelko bylo rozklejone na dnie i ogolnie jakos krzywo zlozone, a dla zainteresowanych probką wielofunkcyjnego pudru, kolor jak dla mnie super bo jasny i dobrze kryje ale to taka niewielka, cieniutka kropa 4,5 cm pudru, przyklejona na sztywnym kartoniku, moze na 2-3 uzycia starczy
dlatego pudru nie brałam , bo jak na wagę spojrzałam 0,024 g ( chyba ? ) to zwątpiłam wolę już 1,5 ml perfum :P

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa i bardzo się cieszę, że trafiłam na ten wątek. Sephora zawsze kojarzyła mi się z wielkim burżujstwem,kosmicznymi cenami i przemiłymi paniami które chodzą za Tobą jak za złodziejem... Ja też złożyłam zamówienie :
Twoje produkty Cena jednostkowa Ilość Kwota Sephora Delikatne płatki do demakijażu | 35 płatków | #244668 3,00zł 1 3,00zł

Upominki Na pierwsze zakupy: mini kosmetyczka w prezencie
1 BEZPŁATNIE
Próbki Estée Lauder Sumptuous - Pogrubiający tusz do rzęs
1 Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa 2 ml
1 Chloé See By Chloé - Woda perfumowana - 1,2 ml
1
I mam do was pytanie. Dostałam dziś info na pocztę o potwierdzeniu mojego zamówienia i nr przesyłki bym mogła sobie ją śledzić. No i wchodzę sobie na podany link, wpisuję nr przesyłki a tam :
lokalizuj przesyłkę

Wprowadzono błędny numer przesyłki

Powodem tego może być:
  • wprowadzenie niepoprawnego numeru
  • numer listu przewozowego nie został jeszcze wprowadzony do naszego systemu informatycznego,
    bardzo prosimy o ponowne wpisanie numeru przesyłki następnego dnia po nadaniu w godzinach porannych
Miałyście już tak? A może to normalne? Pytam, bo jestem zielona w tych tematach.
za parę godzin będzie normalnie nadali przesyłkę od siebie , ale jeszcze nie z poczty - dlatego
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 17:19   #46
dunkowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 145
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Hejdołączam do Wascieszę się,że trafiłam na to forum, wcześniej udzielałam sie na wizażu dot.YR,ale ta firma skutecznie mnie zniechęciła więc jestem z WamiPoczyniłam juz pierwsze zam. z S.(4), teraz się zastanawiam nad 5 z baza Samshbox(jest w promocji)i do tego kod na -20%....ale chciałabym juz jakieś nowe próbki, wiecie może ,kiedy je zmienią?
Do tej pory brałam tusz EL , Chloe i puder(ale to maleństwo, jak juz ktos pisal, mnie wystarczylo na raz).W Douglasie przy zakupie dwoch prokuktow Tutti Frutti-peeling do ciala gratis, i do tego -15% jeszcze(wychodzi naprawde korzystnie),ale probki tam ,jak dla mnie nie ciekawe,tez czekam na zmiane
dunkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 17:38   #47
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ale to jest jakaś darmowa przesyłka w Sephorze do małego zamówienia?Bo zamówiłabym za mniej niż 50 zł ale mam kod od Was tylko na - 20 %.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 17:43   #48
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Witam się na nowym wątku. Odebrałam dzisiaj 2 minizamówienia z sephory - jedno z pędzelkiem i kosmetyczką. Tak się zastanawiam jak używać tego pędzla, ja prosta kobieta jestem i dotąd używałam takich zwykłych do pudru, cieni i podkładu.
PS. Tusz jest bardzo fajny -polecam. Pudełka na prezent są b.praktyczne, od razu posegregowałam moje próbki i inne małe kosmetyki

Edytowane przez dianor
Czas edycji: 2014-04-04 o 17:49
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 18:18   #49
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dostałam swoje zamówienie z Douglasa Jestem zadowolona!
Wszystko dobrze zabezpieczone. Pigment z Essence śliczny Jako trzecią próbkę wybrałam niespodziankę dla kobiet - ja dostałam 10ml saszetkę szamponu Collistar (nie wiem czy wszyscy mają takie same czy próbki są przydzielane losowo).
Ubolewam nad tym, że zniknął Douglas Box (idea taka sama jak GlossyBox ale wg mnie o wiele fajniejsze kosmetyki) Zawsze można było coś ciekawego wypróbować.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 18:20   #50
betist
Rozeznanie
 
Avatar betist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Witam się na nowym wątku. Odebrałam dzisiaj 2 minizamówienia z sephory - jedno z pędzelkiem i kosmetyczką. Tak się zastanawiam jak używać tego pędzla, ja prosta kobieta jestem i dotąd używałam takich zwykłych do pudru, cieni i podkładu.
PS. Tusz jest bardzo fajny -polecam. Pudełka na prezent są b.praktyczne, od razu posegregowałam moje próbki i inne małe kosmetyki
Ten pedzel tez jest zwykly, ale niezlej jakosci. Moze jest krotki ale calkiem szeroki wiec raczej do precyzyjnego nakladania rozu sie nie nadaje, ale do pudru w kompakcie czy sypkiego w sam raz. Jest na tyle miekki, ze przy pudrowaniu nie zdejmuje podkladu z twarzy, tak jak to niektore twardsze potrafia.
Ja zamowilam tylko waciki 30 szt. a pudelko dostalam tak duze, ze spokojnie wmiescilam do niego prawie tuzin kremow pelnowymiarowych, a tez wolalabym takie male na probki etc bo miejsca w szafkach juz mi brakuje na takie wielkie opakowania
__________________
"It's better to be hated for who I am, than be loved for who I am not" - Kurt Cobain
betist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 18:25   #51
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Dostałam swoje zamówienie z Douglasa Jestem zadowolona!
Wszystko dobrze zabezpieczone. Pigment z Essence śliczny Jako trzecią próbkę wybrałam niespodziankę dla kobiet - ja dostałam 10ml saszetkę szamponu Collistar (nie wiem czy wszyscy mają takie same czy próbki są przydzielane losowo).
Ubolewam nad tym, że zniknął Douglas Box (idea taka sama jak GlossyBox ale wg mnie o wiele fajniejsze kosmetyki) Zawsze można było coś ciekawego wypróbować.
też bardzo żałuję , że nie ma douglasbox a jaki pigment wzięłaś wklej fotkę jak możesz ja miałam jako niespodziankę perfumy 212 :P

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez dunkowska Pokaż wiadomość
Hejdołączam do Wascieszę się,że trafiłam na to forum, wcześniej udzielałam sie na wizażu dot.YR,ale ta firma skutecznie mnie zniechęciła więc jestem z WamiPoczyniłam juz pierwsze zam. z S.(4), teraz się zastanawiam nad 5 z baza Samshbox(jest w promocji)i do tego kod na -20%....ale chciałabym juz jakieś nowe próbki, wiecie może ,kiedy je zmienią?
Do tej pory brałam tusz EL , Chloe i puder(ale to maleństwo, jak juz ktos pisal, mnie wystarczylo na raz).W Douglasie przy zakupie dwoch prokuktow Tutti Frutti-peeling do ciala gratis, i do tego -15% jeszcze(wychodzi naprawde korzystnie),ale probki tam ,jak dla mnie nie ciekawe,tez czekam na zmiane
Próbki zmieniają się jak jakieś im się skończą
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 18:31   #52
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Wzięłam pigment z Essence 02 o taki <KLIK>
Nie mam możliwości wklejenia zdjęcia, ale jestem zadowolona z niego. Daje fajny efekt, porównywalny z pyłkiem YR, który zbiłam
O to Tobie się poszczęściło, a ile ml miała ta próbka? Szkoda, też wolałabym próbkę perfum
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 18:37   #53
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Wzięłam pigment z Essence 02 o taki <KLIK>
Nie mam możliwości wklejenia zdjęcia, ale jestem zadowolona z niego. Daje fajny efekt, porównywalny z pyłkiem YR, który zbiłam
O to Tobie się poszczęściło, a ile ml miała ta próbka? Szkoda, też wolałabym próbkę perfum
chyba 1,5 ml ale nie pamiętam wcześniej w douglasie była próbka podkładu w tubce diora 3 ml , zrobiłam wtedy 4 zamówienia ( żałuję że nie wiecej ) i jako niespodziankę dostałam 7 ml serum do biustu sensai
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 18:44   #54
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Czyli opłaca się brać niespodziankę w Douglasie Ja nie wiedziałam w sumie co mam wybrać, to wzięłam niespodziankę
Szkoda, że nie załapałam się na próbkę podkładu. Pasował Ci odcień? Często dają coś "wartościowego" w próbkach?
Jutro wypróbuję tusz EL z Sephory, jak mi podpasuje to złożę jeszcze jedno zamówienie
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 19:06   #55
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez betist Pokaż wiadomość
Dzięki za instrukcję, zaskoczyła mnie ta gęstość włosia.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 19:14   #56
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Nowy wątek...super, oby przetrwał w nienaruszonym stanie

Doczekałam sie i ja słodki mini kabuki już dotarł, chyba sie "zmyje" żeby pomalowac od nowa i go wypróbować... i wypróbowac zamówione razem z nim cienie http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/C...powiek/P107300 za zawrotne 10,90 na ręce wyglądają bardzo ładnie, uwielbiam brązowo-złoty make-up
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 19:15   #57
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ja douglasa z playboyem odebrałam przedwczoraj i u mnie niespodzianką była próbka zapachu k.perry killer queen.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 19:22   #58
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Super wyglądają te cienie z Sephory Właśnie te złoto- brązowe wpadły mi w oko Chyba się skuszę na nie, bo nie są drogie. Mam nadzieję, że to nie miniaturka? Daj znać czy są trwałe.
Uwielbiam te <KLIK> cienie w kredce z Sephory, są bardzo trwałe i ładnie prezentują się na oku Szkoda, że takie drogie Pamiętam jak jeszcze niedawno kosztowały 39zł, a teraz już 45zł. Ja kupuję na przecenach. Ciekawe czy będzie jakaś wyprzedaż online, tak jak w stacjonarnych Sephorach

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Ja douglasa z playboyem odebrałam przedwczoraj i u mnie niespodzianką była próbka zapachu k.perry killer queen.
O to tylko ja dostałam szampon
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 19:28   #59
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Super wyglądają te cienie z Sephory Właśnie te złoto- brązowe wpadły mi w oko Chyba się skuszę na nie, bo nie są drogie. Mam nadzieję, że to nie miniaturka? Daj znać czy są trwałe.
Uwielbiam te <KLIK> cienie w kredce z Sephory, są bardzo trwałe i ładnie prezentują się na oku Szkoda, że takie drogie Pamiętam jak jeszcze niedawno kosztowały 39zł, a teraz już 45zł. Ja kupuję na przecenach. Ciekawe czy będzie jakaś wyprzedaż online, tak jak w stacjonarnych Sephorach

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------



O to tylko ja dostałam szampon

haha, mnie też akurat ten odcień cieni w oko wpadł..ciekawe czemu To nie miniaturka - maja 2 x 1,5g, wiec całkiem sporo ich tam, dośc pudrowe, perłowy efekt bez brokatu czy drobinek, taki ciepło-złoty kolorek...o trwałosci i jakości napisze coś wiecej jutro

Kilka tyg. temu kliknęłam tez malutkie zamówienie w Seph. - wzięłam róż http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...iczkow/P600014 wiadomo który odcień przezroczysty różowy - drobinkowy bardzo, taki z brokatem, średnio trwały (4-5h wytrzyma ), ale na wiosenne rumieńce też niczego sobie, niestety nie załapałam się na nr 01 cynamonowy - juz wyprzedany
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 19:49   #60
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

pannawiosna wolę się upewnić z tymi cieniami, bo coś podejrzanie tanie jak na Sephore
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.