Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-05-09, 15:11   #61
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 118
Sylwia Szostak vs. Czarny Furiat

Hej,

Wiem ze byl juz watek o Sylwii Szostak, ale nie bylo tam zbyt wiele aktualnych informacji.

Zdecydowalam sie wykupic diete i rozpiske treningow od Sylwii albo od Czarnego Furiata. Czy ktoras z Was albo waszych znajomych miala z nimi do czynienia? Kto jest bardziej godny polecenia?

Na poczatku bylam zdecydowana na Czarnego Furiata, ale jego arogancja przy kontakcie mailowym ostudzila moj zapal. Z kolei Sylwia jest drozsza i zaplata jest co 6-8 tygodni, u Furiata co 12.

Wiem ze wspolpraca z kimkolwiek online jest ryzykowna i moze sie okazac ze nie warto, ale jestem zdecydowana sprobowac. nie wiem jedynie na kogo lepiej sie zdeccydowac? Jesli ktos ma jakies info i porade, bylabym bardzo wdzieczna xx
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 19:39   #62
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Sylwia Szostak vs. Czarny Furiat

zainteresowa³a¶ mnie tym Czarnym Furiatem, bo wcze¶niej o nim nie s³ysza³am. niez³e przemiany wrzuca na fp, ale jestem ciekawa, jak zdrowa jest jego dieta...

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

ile kosztuje rozpiska od CF?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 21:00   #63
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

CF liczy 150 za rozpiske na 12 tygodni (dieta I treningi). Sylwia liczy 200 za 8 tygodni.



Wlasnie przez te efekty na fb bylam zdecydowana na furiata, ale jak mi na maila z zapytaniem o swift i iban banku odpisal jednym zdaniem ze "wujek Google mi powie"....to troche zwatpilam:/ ale slyszalam tez wiele pozytywnych opinii o nim, takze nie wiem na kogo sie wkoncu zdecydowac....
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 21:06   #64
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

mam dziwne wra¿enie, ¿e plany dietetyczne mog± byæ bardzo podobne... a ew. plany treningowe trochê siê ró¿niæ. ja siê chyba zdecydujê na furiata, bo taniej :P a chwilowo nie mam czym szastaæ...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 21:18   #65
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Pewnie masz racje ze diety sa podobne... jesli chodzi o treningi to moge sie mylic ale przypuszczam ze Furiat ma ciezsze, co dla mnie akurat jest zaleta
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 21:58   #66
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

te¿ odnios³am takie wra¿enie
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-10, 08:28   #67
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

napisa³am do furiata i odpisa³ mi, ¿e 2 tyg. czeka siê na rozpiskê diety po zaksiêgowaniu wp³aty, bo ma a¿ takie kolejki po drugie - mam wra¿enie, ¿e nie przeczyta³ konkretnie, tego, co mu napisa³am i tylko wys³a³ automatycznie wiadomo¶æ.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 09:46   #68
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 723
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

W robienie indywidualnych rozpisek bym nie wierzy³a. Tak jak pisa³am w innym w±tku, mia³am plan i rozpiskê od Sylwii Szostak i krótka lektura utwierdzi³a mnie w przekonaniu, ¿e ona w ogóle nie czyta³a mojej ankiety.
Gdybym mia³a jeszcze raz korzystaæ z us³ug trenera personalnego online, to bym zdecydowa³a siê na kogo¶ mniej popularnego. Ostatnio przegl±dam fan page Kingi ¯uralskiej i widaæ, ¿e pisze fajne, m±dre rzeczy, a nie tylko pseudomotywuj±ce has³a okraszone zdjêciami wypiêtego do lustra ty³ka. Zdaje siê, ¿e robi te¿ rozpiski treningowe, mo¿na siê dowiedzieæ.
staska_stasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-10, 10:51   #69
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez Illyasviel Poka¿ wiadomo¶æ
Tez mialam takie wrazenie, ze to kopiuj wklej. Ale to chyba wszyscy robia tak samo, Sylwia odpisala w podobnym stylu wszystko ok o ile naprawide rozpiski robia indywidualne
tyle, ¿e ja jestem klientem "specjalnej troski" i oczekiwa³am informacji, czy podejmie siê u³o¿enia diety przy moim "problemie".

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Poka¿ wiadomo¶æ
W robienie indywidualnych rozpisek bym nie wierzy³a. Tak jak pisa³am w innym w±tku, mia³am plan i rozpiskê od Sylwii Szostak i krótka lektura utwierdzi³a mnie w przekonaniu, ¿e ona w ogóle nie czyta³a mojej ankiety.
Gdybym mia³a jeszcze raz korzystaæ z us³ug trenera personalnego online, to bym zdecydowa³a siê na kogo¶ mniej popularnego. Ostatnio przegl±dam fan page Kingi ¯uralskiej i widaæ, ¿e pisze fajne, m±dre rzeczy, a nie tylko pseudomotywuj±ce has³a okraszone zdjêciami wypiêtego do lustra ty³ka. Zdaje siê, ¿e robi te¿ rozpiski treningowe, mo¿na siê dowiedzieæ.
mnie najbardziej zale¿y na rozpisce treningowej, bo ¿arciowo to siê orientujê, jak powinnam wcinaæ. chocia¿ chyba jakiego¶ bacika potrzebujê nad ty³kiem, ¿eby siê spi±æ.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-10, 13:48   #70
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Skazana_na_bluesa a odpisalas mu cos na to jego 'standardowa' odpowiedz? Jestem ciekawe czy wtedy by wziac pod uwage Twoja sytuacje czy dalej lecial z ogolnymi wiadomosciami
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-10, 13:59   #71
alabio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

kolega korzystal z dietetyka on line, w sumie , wyslalm mu wyniki badan , i dostal diete ot ca³a przygoda
alabio jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 14:12   #72
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez Illyasviel Poka¿ wiadomo¶æ
Skazana_na_bluesa a odpisalas mu cos na to jego 'standardowa' odpowiedz? Jestem ciekawe czy wtedy by wziac pod uwage Twoja sytuacje czy dalej lecial z ogolnymi wiadomosciami
jeszcze nie. na razie za³ama³am rêce i zastanawiam siê, co napisaæ, ¿eby nie zabrzmia³o, ¿e jestem wredna :P
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-11, 12:58   #73
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

A ja podjelam ryzyko I zamowilam diete I rozpiske treningow od Furiata😁 jak tylko dostane to podziele sie wrazeniami
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-13, 18:01   #74
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

bêdê czekaæ z niecierpliwo¶ci±
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-13, 20:10   #75
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Dziewczyny, a czy która¶ z was korzysta³a z diety od Ewki na bebio.pl?
Plan diety na 2mc koszt 99z³ - wiêc chyba przystêpnie.. z tym ¿e æwiczenia bêdê musia³a sama u³o¿yæ sobie jakie¶ æwiczenia..
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-13, 21:59   #76
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

jak na sam± dietê to drogo. tym bardziej, ¿e ona wrzuca diety na swojej stronie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-14, 13:37   #77
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

WeWlasnejOsobie moge sie mylic, ale wydaje mi sie ze diety ze strony Ewy Chodakowskiej sa przygotowywane przez Vitalia.pl
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-14, 14:28   #78
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Poka¿ wiadomo¶æ
hm, tylko ja potrzebujê ju¿ tak± konkretnie pod siebie, gdy¿ chcia³abym przytyæ
no nic, szukam dalej
natrafi³am wcze¶niej na Sylwiê Pawlak, z wiadomo¶ci wynika³o ¿e bardzo dobrze opiekuje siê swoimi podopiecznymi i po¶wiêca im du¿o czasu, a która¶ z was pisa³a ¿e jednak tego czasu nie ma
kluczem jest, ¿eby¶ zna³a swoje zapotrzebowanie kaloryczne i jad³a wiêcej ni¿ ono wynosi :P zapotrzebowanie mo¿na obliczyæ w kalkulatorze internetowym. pó¼niej dodasz sobie np. 200kcal i voila!
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-14, 15:21   #79
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

wiem wiem ¿e tak to wygl±da, nawet pilnujê tych kalorii, ale nie wiem jako¶ chcia³abym ¿eby kto¶ fachowo siê tym zaj±³ i mi doradzi³, bo chcia³abym do³±czyæ jeszcze æwiczenia i bieganie kompletnie nie wiem jak sie do wszystkiego zabraæ, dlatego szukam i szukam
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-16, 16:12   #80
jola12345678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Tak jest, Vitalia przygotowuje diety Ewy ale wed³ug jaki¶ tam jej wskazówek. Mia³am dietê od V i dietê Bebio Ewy i Ewa ma jakie¶ tam dziwne obostrzenia w niej, ¿e nie ma serów, d¿emów itp, a na Vitalii to jest.
By³am na jednej i drugiej i bardziej przypasowa³a mi ta autorska od V.
jola12345678 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-19, 11:37   #81
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Dostalam maila od Furiata I rece mi opadly zanim otworzylam zalacznik z dieta

Dostalam zalecenie zeby do diety I rozplanowanych aerobow dolaczyc 4x w tyg. trening Chodakowskiej lub Mel B!!!! Zaniemowilam poprostu bo wyraznie prosilam o treningi na silowni.

Jesli chodzi o diete to wydaje sie szybka, prosta I bez zadnych dziwnych wymyslow co dla mnie jest na +. Zobaczymy czy bedzie skuteczna.
__________________
...Necesita más amigos con alas...

Edytowane przez Illyasviel
Czas edycji: 2016-05-19 o 14:30
Illyasviel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-19, 21:54   #82
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?


chyba dobrze, ¿e nie mia³am funduszy :S
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-19, 22:19   #83
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4 249
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Illy a myslalas by napisaæ "reklamacjê"?
Fufka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-20, 10:38   #84
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez Fufka Poka¿ wiadomo¶æ
Illy a myslalas by napisaæ "reklamacjê"?
Napisalam, dostalam rozpiske treningow na silowni 😁
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-20, 20:57   #85
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Zerknê³am przy okazji na ten w±tek i chcia³abym sie podzieliæ z wami swoj± opini±.

Wed³ug mnie wspó³praca online nie jest dla pocz±tkuj±cych, to chyba najgorsze co mo¿ecie sobie zrobiæ i dodatkowo wyrzucic kase w b³oto. Bo z tego co widze to rozpisanie diety plus treningu u Sylwi jest drogie. G³ównym miusem takiej wspó³pracy jest to ¿e te osoby was nie widz± nie mog± z wami porozmawiaæ o waszych oczekiwaniach potzrebach, co lubicie je¶æ a co nie do tego die widz± waszego ciala czy macie moze problem z postaw± itp. Wypisuja wam wszystko w ciemno i zgarniaj± hajs... tak to ka¿dy mo¿e....

Moim zdaniem najlepiej pracowaæ z trenerem personalnym ja znalaz³am takiego w Waw jest jest mega spacjalist±.. wczensiej jak æwiczy³am w domu z Ewk± albo Mel B to mega boala³ay mnie plecy ale mowilam jak boli to diza³a hmmm zero efektów ale plecy bolalay coraz bardziej. Podczas treningu ten go¶æ powiedzial mi ze zle robie zwyk³y przysiad albo zle trzymam sztange!! Takie podstawowe rzeczy ktorych same nie kontrolujemy wiec zastanówcie sie czy warto nawi±zywaæ taka wspó³prace czy to nie tylko strata czasu i kasyyy bo taki plan tez mo¿na rzucic w kat ni nie realizowaæ go bo np nam sie nie cche! ja od swojego trenera dostaje zaproszenie na trening to on mnie mega motywuje i prowadzi przez te mêczarnie ale po 50 minutach jestem najszcze¶liwsza osoba pod s³oñcem !!!!!
__________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby mieæ z³± fryzurê

: cmok:
laurkafabian jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-21, 10:07   #86
30tka30
Przyczajenie
 
Avatar 30tka30
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

O ile we wspó³pracy realnej sens widzê, tak w wirtualnej ju¿ nie.

Mój przypadek nie ró¿ni siê w zasadzie od opisywanych w tym w±tku. Co prawda wspó³pracowa³am z inn± trenerk± ni¿ t±, o której tu mowa, ale efekt by³ w zasadzie identyczny, a kasy zmarnowa³am sporo wiêcej ni¿ 150z³, bo moja trenerka by³a/jest jedn± z tych z wy¿szej pó³ki (tak to nazwijmy).
Opisa³am jej dok³adnie wszystko: odno¶nie diety (np. ¿e w ogóle nie jem pieczywa), opisa³am ograniczenia fizyczne, które mam i które nie pozwalaj± mi na wykonywanie okre¶lonych æwiczeñ, doda³am ¿e sama ju¿ æwiczê jaki¶ czas i poprosi³am by to uwzglêdni³a (czyli nie serwowa³a mi przepisu na trening w wersji dla mocno pocz±tkuj±cych). I co? I oczywi¶cie w diecie by³ chleb, w treningu æwiczenia, których w ogóle nie jestem w stanie wykonaæ ze wzglêdu na ograniczenia, a sam trening w ogóle mnie nie zmêczy³ - by³ tym w wersji mocno light.

Autentycznie wiêcej osi±gnê³am robi±c wszystko na w³asn± rêkê (bo cm w obwodach polecia³y, kg te¿) ni¿ z ni±. Pewnie kto¶ zapyta po co siê na to porywa³am skoro sama sobie dobrze radzê? Ano liczy³am na kilka ciekawych i zró¿nicowanych treningów, bym mia³a tak± ¶ci±gawkê urozmaicaj±c± na resztê walki z kilogramami.

Ja ¿a³ujê wyrzuconej kasy w b³oto. Wy siê mocno zastanówcie nim siê zdecydujecie na trenera on-line.
30tka30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-21, 16:58   #87
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Poka¿ wiadomo¶æ
Zerknê³am przy okazji na ten w±tek i chcia³abym sie podzieliæ z wami swoj± opini±.

Wed³ug mnie wspó³praca online nie jest dla pocz±tkuj±cych, to chyba najgorsze co mo¿ecie sobie zrobiæ i dodatkowo wyrzucic kase w b³oto. Bo z tego co widze to rozpisanie diety plus treningu u Sylwi jest drogie. G³ównym miusem takiej wspó³pracy jest to ¿e te osoby was nie widz± nie mog± z wami porozmawiaæ o waszych oczekiwaniach potzrebach, co lubicie je¶æ a co nie do tego die widz± waszego ciala czy macie moze problem z postaw± itp. Wypisuja wam wszystko w ciemno i zgarniaj± hajs... tak to ka¿dy mo¿e....

Moim zdaniem najlepiej pracowaæ z trenerem personalnym ja znalaz³am takiego w Waw jest jest mega spacjalist±.. wczensiej jak æwiczy³am w domu z Ewk± albo Mel B to mega boala³ay mnie plecy ale mowilam jak boli to diza³a hmmm zero efektów ale plecy bolalay coraz bardziej. Podczas treningu ten go¶æ powiedzial mi ze zle robie zwyk³y przysiad albo zle trzymam sztange!! Takie podstawowe rzeczy ktorych same nie kontrolujemy wiec zastanówcie sie czy warto nawi±zywaæ taka wspó³prace czy to nie tylko strata czasu i kasyyy bo taki plan tez mo¿na rzucic w kat ni nie realizowaæ go bo np nam sie nie cche! ja od swojego trenera dostaje zaproszenie na trening to on mnie mega motywuje i prowadzi przez te mêczarnie ale po 50 minutach jestem najszcze¶liwsza osoba pod s³oñcem !!!!!
Calkowicie zgadzam sie z tym, ze trener personalny ma zywo jest lepsza opcja. Niestety wiekszosci z nas na to nie stac
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-22, 12:03   #88
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Niestety rzeczywi¶cie w praktyce taka praca z trenerem wygl±da drogo jak ja szuka³am kogo¶ to ceny na si³ownie która zaczê³am chodziæ waha³y siê od 130 do 150 za trening do tego rozpisanie diety i trening dwa razy w tyg :conf used:zwyczajnie masakra brak kasy dlatego d³ugi czas æwiczy³am sama w domu ale jak pisalam wczesniej pleeeecy da³y siê we znaki. Skoñczy³o sie wizyt± u fizjoterapeuty (taki niby trenig z Ewka a obci±¿enie podczas ¼le wykonywanych æwiczeñ straszne), ale do czego zmierzam podczas wizyty naprawczej moich obolalych mi¶ni i stawów opowidizalam fizjo o moich zmaganiach w domu z cwiczeniami a ten powidizal ze wcale sie nie dziwi ze powinnam chodzic na silownie i cwiczyc pod okiem specjalisty przynajmniej na poczatku a ja mu mowie na to ¿e mnie zwyczjanie nie staæ. A ten zadzoni³ w jedno miejsce i umowi³ mnie na trening z takim kolesiem (mysle soobie ocho zaraz znów wybule kase na jakiegos pakerka po znajomo¶ci )

S³uchajcie nic bardziej mylnego spotka³am siê z trenerem Maksem super chlopak taki pozytywny i otwarty zaczelismy od konsultacji dlugiej rozmowy, wypyta³ mnie o wszystko i rozpisa³ przyk³adowy plan z takich cwiczeñ ktore lubie robiæ ale ovczywi¶cie na silowni ja mysle juz ile to bedzie kosztowa³o. Okaza³a sie ze cena to kwestia dogadania im d³uzsza wspó³praca tym taniej .. Treningi na silowniach sa takie drogie bo wszyscy maja z tego prowizje zacze³am sie z nim umawiaæ czasem na si³owni a jak bedzie ciep³o to na dworze a czaem u mnie w domu wiec ogolnie super ! Dziewczyny trenuje z nim juz od 3 misesiacy i myssle ze taki trener to skarb ! Schud³am 4 kg a moja ciiiialo nie oklap³o tylko nareszcie ma jaki¶ kszta³t i te po¶ladki !!! )
__________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby mieæ z³± fryzurê

: cmok:
laurkafabian jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-22, 13:23   #89
Bies600
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomo¶ci: 1
GG do Bies600
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Prywatny trener, dla osoby która kupuje us³ugê zap³aciæ 2-3x w tygodniu za trenera wychodzi niestety strasznie drogo.
Dla trenera, który powinien zap³aciæ 1100z³ zusu, 23% vatu, podatek 19% + ksiêgowa jakakolwiek kwota to za ma³o...
Bies600 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-23, 12:36   #90
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety rzeczywi¶cie w praktyce taka praca z trenerem wygl±da drogo jak ja szuka³am kogo¶ to ceny na si³ownie która zaczê³am chodziæ waha³y siê od 130 do 150 za trening do tego rozpisanie diety i trening dwa razy w tyg :conf used:zwyczajnie masakra brak kasy dlatego d³ugi czas æwiczy³am sama w domu ale jak pisalam wczesniej pleeeecy da³y siê we znaki. Skoñczy³o sie wizyt± u fizjoterapeuty (taki niby trenig z Ewka a obci±¿enie podczas ¼le wykonywanych æwiczeñ straszne), ale do czego zmierzam podczas wizyty naprawczej moich obolalych mi¶ni i stawów opowidizalam fizjo o moich zmaganiach w domu z cwiczeniami a ten powidizal ze wcale sie nie dziwi ze powinnam chodzic na silownie i cwiczyc pod okiem specjalisty przynajmniej na poczatku a ja mu mowie na to ¿e mnie zwyczjanie nie staæ. A ten zadzoni³ w jedno miejsce i umowi³ mnie na trening z takim kolesiem (mysle soobie ocho zaraz znów wybule kase na jakiegos pakerka po znajomo¶ci )

S³uchajcie nic bardziej mylnego spotka³am siê z trenerem Maksem super chlopak taki pozytywny i otwarty zaczelismy od konsultacji dlugiej rozmowy, wypyta³ mnie o wszystko i rozpisa³ przyk³adowy plan z takich cwiczeñ ktore lubie robiæ ale ovczywi¶cie na silowni ja mysle juz ile to bedzie kosztowa³o. Okaza³a sie ze cena to kwestia dogadania im d³uzsza wspó³praca tym taniej .. Treningi na silowniach sa takie drogie bo wszyscy maja z tego prowizje zacze³am sie z nim umawiaæ czasem na si³owni a jak bedzie ciep³o to na dworze a czaem u mnie w domu wiec ogolnie super ! Dziewczyny trenuje z nim juz od 3 misesiacy i myssle ze taki trener to skarb ! Schud³am 4 kg a moja ciiiialo nie oklap³o tylko nareszcie ma jaki¶ kszta³t i te po¶ladki !!! )
niby trening z ewk±, a od dawna siê mówi, ¿e mo¿na sobie zrobiæ nim krzywdê
zazdraszczam takiego trenera. sama chêtnie bym skorzysta³a z takiej fachowej pomocy, ale nie mam maj±tku do wydania.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-10-12 13:24:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.