gdzie na wakacje z psem ?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-27, 09:21   #31
Matylda888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Zależy na jaki hotel dla zwierząt trafisz ja bym mojego psa w życiu nie oddała bo skoro jadę na wczasy to mogę się nim zająć i wybrać spokojne miejsce, żeby moja suczka mogła się wybiegać.
Matylda888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 15:34   #32
Tolka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 24
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Ustka lędowo to dosyć spokojna dzielnica, a do plaży idzie się przez las więc dobra miejscówka na spacery z psiakiem.
Tolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 15:19   #33
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

My ostatnio byliśmy w Wiśle, w tym apartamencie: http://www.booking.com/hotel/pl/rezy...owiczowka.html Pokój super, przestronny, łazienka też ok. Wszystko nówka sztuka i faktycznie wygląda jak na zdjęciu. A do tego akceptują psiaki. Sama miejscówka też fajna. Góry niskie, w sam raz dla psich łapek.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 20:23   #34
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

odświeżam, szukam noclegu w okolicach kudowy-zdrój/duszniki-zdrój gdzie akceptują psy, jeśli ktoś coś to proszę dajcie znać
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 19:43   #35
FarmaTalentow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Witam
Na wakacje z psem, nad morzem polecamy gospodarstwo agroturystyczne: Farma Talentów w Naćmierzu
Niskie ceny, sielskie widoki, cisza i spokój
Więcej info na fb: https://www.facebook.com/farma.talentow
Bardzo mile widziani są u nas goście z pupilami!
Zapraszamy
FarmaTalentow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 11:45   #36
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

większość hoteli podaje info, czy mozna jakiegos zwierzaka ze soba zabrac we Włoszech na plazach nawet sa wydzielone mini-plaze dla psow i ich wlasciciceli
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 14:20   #37
Italia88
Raczkowanie
 
Avatar Italia88
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 43
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

to prawda, większość hoteli i kwater podaje informacje na temat możliwości zabrania ze sobą zwierzaka, a jak nie, to zawsze można zadzwonić i dopytać, czy można przywieźć ze sobą sierściucha
Italia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 10:14   #38
joanna_nowiecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

My od lat jeździmy na wakacje z naszym czworonogiem. Jednym z lepszych ośrodków akceptującym zwierzaki jest Eco Vita nad morzem w Sianożętach. Niska dopłata za zwierzaka około 10-15zł, bardzo duży teren zielony można piesek może swobodnie się wybiegać. Rewelacja
joanna_nowiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 09:33   #39
milosniczka_psow
Przyczajenie
 
Avatar milosniczka_psow
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Smile Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

A ja muszę polecić wszystkim pobyt nad morzem w Krynicy Morskiej a zwłaszcza w hotelu Continental, gdzie bez żadnych przeszkód mogłam tam pojechać ze swoją Niuńka. Moja kochana sunia czuła się tam dobrze a plaży w brud więc było gdzie chodzić i biegać
milosniczka_psow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 18:38   #40
gorzka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 19
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Witajcie

Jak możecie to polećcie mi, jakieś noclegi w Karpaczu. Chcemy pojechać z psem York. Zależy mi na pokoju dwu osobowym z łazienką blisko centrum lub do 1km od. 35-40 za osobę, bez opłat za psa lub nie wielkie i parkingiem. W pokoju ma być schludnie, ale nie oczekuje luksusów. Aha jak wiedzie gdzie można się wybrać z psem w Karpaczu to też napiszcie.

Pozdrawiam
gorzka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 15:23   #41
PannaBennet
Raczkowanie
 
Avatar PannaBennet
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 156
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Popatrzcie sobie w Interhome. Jeśli nie zależy wam na wakacjach all inclusive tylko jakiejś fajnej kwaterze z dojazdem własnym to tam naprawdę jest w czym wybierać jeśli chodzi o miejsca, do których można przyjechać ze zwierzakiem, w Polsce i za granicą sprawdzone
PannaBennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-21, 21:20   #42
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Cytat:
Napisane przez PannaBennet Pokaż wiadomość
Popatrzcie sobie w Interhome. Jeśli nie zależy wam na wakacjach all inclusive tylko jakiejś fajnej kwaterze z dojazdem własnym to tam naprawdę jest w czym wybierać jeśli chodzi o miejsca, do których można przyjechać ze zwierzakiem, w Polsce i za granicą sprawdzone
Potwierdzam, działają jak brd, bardzo miło, tanio i faktycznie szeroka oferta noclegów ze zwierzakami, bo samy sprawdzaliśmy. Ostatecznie na razie jedziemy w góry i nasz pupil by nie dał rady, ale przy bardziej relakscacyjnym wyjeździe fajnie mieć ze sobą zwierzaka. Szczeóglnie, że niektóre rasy bardzo źle znoszą rozstania z właścicielami, np. maltańczyki potrafią chorować z tęsknoty.
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 21:40   #43
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Cytat:
Napisane przez EnergyMan Pokaż wiadomość
Potwierdzam, działają jak brd, bardzo miło, tanio i faktycznie szeroka oferta noclegów ze zwierzakami, bo samy sprawdzaliśmy. Ostatecznie na razie jedziemy w góry i nasz pupil by nie dał rady, ale przy bardziej relakscacyjnym wyjeździe fajnie mieć ze sobą zwierzaka. Szczeóglnie, że niektóre rasy bardzo źle znoszą rozstania z właścicielami, np. maltańczyki potrafią chorować z tęsknoty.
Ooo, no ta ja muszę sobie ten Interhome sprawdzić, bo też mam zwierzaki i będziemy chcieli je zabrać pod koniec sierpnia gdzieś za granicę. Jakiś domek byłby dobry. Z hotelami jest niestety tak, że wciąż mają tam problem z psami i rzadko kiedy je przyjmują.

Edytowane przez Tola101
Czas edycji: 2016-06-22 o 21:42
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 10:52   #44
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Przy wyszukiwaniu miejsc w Travelplanet powinieneś mieć taką opcję z szukaniem hoteli, które akceptują zwierzęta. Nie jest takich wiele, ale są. Tylko czy to dobry pomysł? Nie lepiej zostawić zwierzę na tydzień w hotelu dla zwierząt i normalnie wypoczywać? Niby nie trzeba się narobić przy takim kocie czy psie, ale jednak to mocno ogranicza.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 17:42   #45
JuliaKonieczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

ja akurat z psiakiem nad morze jezdze do Krynicy Morskiej, w hotelu xxx przyjmuja bez problemu wiec moge polecic w ciemno!!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-30 o 16:50 Powód: Reklama.
JuliaKonieczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 14:56   #46
annaizuzanna
Przyczajenie
 
Avatar annaizuzanna
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Ja w zeszłym roku byłam w górach w fajnym hoteliku i z tego, co pamiętam mieli tam opcję pobytu ze swoim pupilem. Mieli nawet kociego rezydenta, który kręcił się po ogrodzie Jeżeli lubisz góry to zdecydowanie polecam, bo okolica jest bardzo piękna - hotel był w Kotlinie Kłodzkiej, koło Stronia Śląskiego, niedaleko Śnieżnika
__________________
Fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem.

sale weselne pod poznaniem
annaizuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 19:07   #47
ponetna
Przyczajenie
 
Avatar ponetna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Ja zazwyczaj jak gdzieś podróżowałam, miałam problem z zabraniem psa, bo jest dużych rozmiarów, a my mamy mały samochód, to raz, a dwa, że często znajdowałam niepełne informacje na temat obiektów turystycznych, no i wychodziło, jak wychodziło, ze faktycznie na miejscu pies okazywał się problemem. Dlatego teraz zostawiam go w tym podwarszawskim hotelu i nie martwię się o los psiaka: xxx

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-07-14 o 06:48 Powód: link
ponetna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-30, 12:30   #48
Psilove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Witam Was serdecznie ja również chciałabym pojechać ze swoim pupilkiem na wakacje męża też zabiorę Z naszym pieskiem jest jednak o tyle problem,że jest strasznie zajmujący i każdego zaczepia. Nie jest ani troszkę agresywny ale jest duży i ludzie się go boją. Nie jest też puszczany ze smyczy (tylko przy domu z ogródkiem) więc potrzebujemy domku z ogrodzeniem. Myślimy o wypoczynku w górach,jednak jeziorko czy rzeczka mile widziane Proszę doradźcie, bo szukamy już tyle czasu i nic....
Psilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-30, 12:44   #49
Magiczny_Andrzej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Moim zdaniem żaden pies nie powinien być problemem w podróży. Jeśli zwierzak wie jak się zachować to jest git!
Magiczny_Andrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 09:33   #50
Magnoila
Przyczajenie
 
Avatar Magnoila
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Jak z mężem jedziemy na wypoczynek i chcemy zabrać zwierzaka zazwyczaj wybieramy miejsca w których są noclegi nakło xxx. Tam nigdy nie ma problemu z psem bądź innym pupilem. Wszystko jest dobrze przygotowane pod ich pobyt, włącznie z możliwością zostawienia zwierzaka jeśli chcemy sami wyskoczyć na miasto.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-05-24 o 14:02 Powód: link
Magnoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 10:37   #51
Brenka8500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 16
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Jest sporo hoteli które za małą dopłata przyjmują zwierzaki. Tez w zeszłym roku byliśmy na wakacjach z pieskiem.
Brenka8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 22:52   #52
judyta111
Raczkowanie
 
Avatar judyta111
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 72
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Wpisałam pytanie w google i znalazłam kilkadziesiąt miejsc noclegowych gdzie tolerują psy. Zawsze pamiętam żeby zabrać ulubioną miskę pupila, karmę kupuję na miejscu, ale zabieram Arthrovet Collagen – VetExpert. Mój pies ma swoje lata a ten preparat wzmacnia chrząstki stawowe i stawy. Bardzo przydatny podczas wielogodzinnych wycieczek po Bieszczadach.

Edytowane przez judyta111
Czas edycji: 2017-06-05 o 10:07
judyta111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 21:03   #53
TeresaWach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie na wakacje z psem ??

Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla właścicieli Psów idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży dedykowanej dla psów jest tylko 15 min spacerkiem przez las. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni wobec zwierząt Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-12-17 o 11:29 Powód: reklama
TeresaWach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-16 22:03:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.