Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-05, 19:19   #301
Zaklopotana333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Chodzi o to że tyle lat mam okres, i pierwszy raz mam krwawienie w środku cyklu
Zaklopotana333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 19:21   #302
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

no i to może nie znaczyć nic albo jakąś chorobę albo owulację, nikt Ci tego nie zdiagnozuje przez internet.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 19:29   #303
Zaklopotana333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

W pierwszym poście pisałam że do gina idę w poniedziałek, chodziło tylko o uspokojenie przez weekend
Zaklopotana333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-06, 16:28   #304
Gosc2112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Obawa o zajście w ciążę, czy mogę być w ciąży?

Cześć. Otóż dwa miesiące temu, 3 dni po moim okresie "zabawialam się" z chłopakiem. Wszedl we mnie kilka razy, ale nie na tyle, by przebić błonę dziewiczą. Zakończenie również nie było we mnie. Od tamtego czasu miałam dwie miesiączki, z tego ostatnia pojawiła się 5 dni wczesniej I nie była tak obfita jak zawsze. Robiłam test, ale wyszedł negatywny. Naprawdę bardzo się stresuje i chyba sobie sama wkrecam, ze moglam zajsc. Np wydaje mi się, że mam powiększone piersi I zauważyłam na nich widoczne żyły przy brodawkach. Z drugiej strony piersi zawsze mam większe podczas okresu, a dziś mam jego końcówkę.
Gosc2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-06, 17:33   #305
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Obawa o zajście w ciążę, czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Gosc2112 Pokaż wiadomość
Cześć. Otóż dwa miesiące temu, 3 dni po moim okresie "zabawialam się" z chłopakiem. Wszedl we mnie kilka razy, ale nie na tyle, by przebić błonę dziewiczą. Zakończenie również nie było we mnie. Od tamtego czasu miałam dwie miesiączki, z tego ostatnia pojawiła się 5 dni wczesniej I nie była tak obfita jak zawsze. Robiłam test, ale wyszedł negatywny. Naprawdę bardzo się stresuje i chyba sobie sama wkrecam, ze moglam zajsc. Np wydaje mi się, że mam powiększone piersi I zauważyłam na nich widoczne żyły przy brodawkach. Z drugiej strony piersi zawsze mam większe podczas okresu, a dziś mam jego końcówkę.
Tak, wkręcasz sobie. Bez wytrysku w tobie nie mogłaś zajść w ciążę. Inicjacja i związane z nią emocje mogą mieć wpływ na poprzesuwanie cyklu. Na przyszłość polecam prezerwatywy. Poza tym czasem ciężko stwierdzić czy doszło do przebicia błony. Nie zawsze ma to związek z bólem i krwawieniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 06:39   #306
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

30.09 był seks , 6.10 dostałam okresu czy to oznacza ze nie jestem w ciąży ? Bo czasem się czyta ze można dostać okresu i być w ciąży .
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 08:27   #307
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
30.09 był seks , 6.10 dostałam okresu czy to oznacza ze nie jestem w ciąży ? Bo czasem się czyta ze można dostać okresu i być w ciąży .
Raczej oznacza, że nie jesteś w ciąży. Okresu w ciąży mieć nie można. Czasem jednak kobiety mylą plamienie implantacyjne z okresem, jeśli ten mają zazwyczaj niezbyt obfity. Nie podałaś więcej informacji - długości cyklu, czy okres pojawił się w przewidywanym terminie. Jeżeli tak i niczym specjalnym nie różnił się od poprzednich to nie jesteś w ciąży.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-10, 17:57   #308
x857a6a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Bardzo proszę o pomoc w sprawie ciąży. Mam 20 lat i Wczoraj odbylam swój pierwszy stosunek seksualny. Robiliśmy jedynie petting oraz minetke. Chłopak doszedł trzy razy na moje ciało w tym na brzuch i pochwe. Ale nie umylismy się tylko kontynuowalismy i chłopak z mokrą ręką od nasienia robił mi palcówke kilka razy. Jakie jest prawdopodobieństwo zajscia w ciążę? Bardzo się boję. Dodam, że bylam dzień po dniach plodnych a szanse na zajscie w ciaze mialam okreslone jako średnie. Wczoraj dużo krwawilam ale dzisiaj pojawiły się brązowe plamy
x857a6a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 19:52   #309
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez x857a6a Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o pomoc w sprawie ciąży. Mam 20 lat i Wczoraj odbylam swój pierwszy stosunek seksualny. Robiliśmy jedynie petting oraz minetke. Chłopak doszedł trzy razy na moje ciało w tym na brzuch i pochwe. Ale nie umylismy się tylko kontynuowalismy i chłopak z mokrą ręką od nasienia robił mi palcówke kilka razy. Jakie jest prawdopodobieństwo zajscia w ciążę? Bardzo się boję. Dodam, że bylam dzień po dniach plodnych a szanse na zajscie w ciaze mialam okreslone jako średnie. Wczoraj dużo krwawilam ale dzisiaj pojawiły się brązowe plamy
Szansa na ciążę jest, ale niska. Nie wiem jak wyliczasz dni płodne, ale jeśli apką w telefonie bez mierzenia temperatury, obserwacji śluzu to możesz sobie wsadzić takie wyliczenia nie powiem gdzie. Jak się denerwujesz to zrób test ciążowy - możesz najwcześniej 10 dni od zajścia beta hCG z krwi. Krwawienie i śluz zabarwiony prawdopodobnie ma związek z naruszeniem błony dziewiczej. Na przyszłość niech facet się umyje dobrze po wytrysku, a potem możecie kontynuować zabawę. Oczywiście penetracja po wytrysku bezwzględnie w prezerwatywie, jeśli nie bierzesz tabletek antykoncepcyjnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 20:31   #310
wiktoria080111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Ciąża???

Witam. Otóż kochałam się chłopakiem najpierw bez zabezpieczenia, a po kilku minutach stosunku założył on prezerwatywe i tak kochaliśmy się aż do końca. Był to dzień lub dwa po miesiączce (nie wiem dokładnie, bo w 8 dzień jeszcze miałam małą ilość brązowej wydzieliny), oraz 5/6 dni przed owulacją. Stąd pytanie - czy jest możliwość zajścia w ciążę? Dodam, że równe dwa tygodnie przed okresem mam cykliczne bóle podbrzusza, najbardziej z lewej, oraz bolą mnie piersi - najbardziej lewa. Śluz jest teraz gęsty, klejący o białym Zabarwieniu i jest go baardzo mało, odczuwam także suchość w okolicach intymnych. Wiem, że aby doszło do zapłodnienia musi być wytrysk, aleze najbardziej boje sie preejakulatu - czy on mógłby zapłodnić? Tym bardziej, że zanim nastąpił wytrysk to kochalismy się dość długo z prezerwatywą. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
wiktoria080111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 21:12   #311
truskawa07
Raczkowanie
 
Avatar truskawa07
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 178
Dot.: Ciąża???

Cytat:
Napisane przez wiktoria080111 Pokaż wiadomość
Wiem, że aby doszło do zapłodnienia musi być wytrysk

Pora wrócić na lekcje biologii. Ryzyko małe, ale jest zawsze.
truskawa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 11:16   #312
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ciąża???

Cytat:
Napisane przez wiktoria080111 Pokaż wiadomość
Witam. Otóż kochałam się chłopakiem najpierw bez zabezpieczenia, a po kilku minutach stosunku założył on prezerwatywe i tak kochaliśmy się aż do końca. Był to dzień lub dwa po miesiączce (nie wiem dokładnie, bo w 8 dzień jeszcze miałam małą ilość brązowej wydzieliny), oraz 5/6 dni przed owulacją. Stąd pytanie - czy jest możliwość zajścia w ciążę? Dodam, że równe dwa tygodnie przed okresem mam cykliczne bóle podbrzusza, najbardziej z lewej, oraz bolą mnie piersi - najbardziej lewa. Śluz jest teraz gęsty, klejący o białym Zabarwieniu i jest go baardzo mało, odczuwam także suchość w okolicach intymnych. Wiem, że aby doszło do zapłodnienia musi być wytrysk, aleze najbardziej boje sie preejakulatu - czy on mógłby zapłodnić? Tym bardziej, że zanim nastąpił wytrysk to kochalismy się dość długo z prezerwatywą. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
Jeżeli twój facet nie masturbował się lub nie odbywał innego stosunku zaraz przed waszym to prawdopodobieństwo ciąży z prejakulatu jest praktycznie zerowe. Musiał by być naprawdę szalenie płodny, a ty mieć dużego pecha i trafić w samą owulację. Twoje objawy (biały, gęsty śluz i uczucie suchości) bardziej świadczą o zaburzeniu mikrobiomu pochwy. Być może wynikającego z długiego stosunku i otarć nabłonka pochwy. Na przyszłość polecam używać aptecznych żeli intymnych, żeby zminimalizować ryzyko infekcji. Poza tym jak się masz potem denerwować to może warto ubrać prezerwatywę przed penetracją.

Cytat:
Napisane przez truskawka07
Pora wrócić na lekcje biologii. Ryzyko małe, ale jest zawsze.
Jako biolog pozwolę się nie zgodzić. Jeśli facet nie ma w cewce moczowej plemników z poprzedniego wytrysku (czyli technicznie kiedyś ten wytrysk musi być i to całkiem niedawno przed stosunkiem) to prejakulat zawiera ich naprawdę za mało, żeby zapłodnić kobietę, zwłaszcza jeśli nie owuluje w tym momencie. Nie ma co straszyć dziewczyny na zapas. Niech na przyszłość będą bardziej uważni, jeżeli ma się potem denerwować.

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2018-10-12 o 11:22
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 17:11   #313
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Ciąża???

Cytat:
Napisane przez wiktoria080111 Pokaż wiadomość
Witam. Otóż kochałam się chłopakiem najpierw bez zabezpieczenia, a po kilku minutach stosunku założył on prezerwatywe i tak kochaliśmy się aż do końca. Był to dzień lub dwa po miesiączce (nie wiem dokładnie, bo w 8 dzień jeszcze miałam małą ilość brązowej wydzieliny), oraz 5/6 dni przed owulacją. Stąd pytanie - czy jest możliwość zajścia w ciążę? Dodam, że równe dwa tygodnie przed okresem mam cykliczne bóle podbrzusza, najbardziej z lewej, oraz bolą mnie piersi - najbardziej lewa. Śluz jest teraz gęsty, klejący o białym Zabarwieniu i jest go baardzo mało, odczuwam także suchość w okolicach intymnych. Wiem, że aby doszło do zapłodnienia musi być wytrysk, aleze najbardziej boje sie preejakulatu - czy on mógłby zapłodnić? Tym bardziej, że zanim nastąpił wytrysk to kochalismy się dość długo z prezerwatywą. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
Szanse są zerowe. Śluz, który opisujesz, to równie dobrze może być śluz fazy niepłodnej. Nie musi to być od razu infekcja albo jakieś zaburzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 04:01   #314
Asmia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Witam, wczoraj z swoim chłopakiem odbyliśmy swój pierwszy raz. Prezerwatywa niestety pękła, po doslownie sekundzie przerwaliamy stosunek. Nie doszło oczywiście do wytrysku. Mialam akurat ostatni dzien płodny, martwię się że mogę być w ciąży ze wzgledu na prejakulat. Jaka jest możliwość zapłodnienia? Okres mam dopiero za 12 dni




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asmia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 20:42   #315
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Bardzo mała jest szansa,skoro nie doszło do wytrysku a na dodatek była prezerwatywa przez prawie cały czas. Spokojnie.

Jeśli jednak czujesz się bardzo zestresowana to kup i weź tabletkę po.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 20:46   #316
Asmia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Bardzo mała jest szansa,skoro nie doszło do wytrysku a na dodatek była prezerwatywa przez prawie cały czas. Spokojnie.

Jeśli jednak czujesz się bardzo zestresowana to kup i weź tabletkę po.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo za odpowiedź! Nie wiem czy najlepszym pomysłem jest tabletka po, w końcu to nie są cukierki tylko ogromna bomba hormonalna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asmia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 20:48   #317
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Ja bym nie brała.
Ale to ja. Weź pod uwagę że jak będziesz się stresować to tym bardziej okres może się spóźnic - to już uprzedzam stres za te 10 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 22:50   #318
Ammeki
Raczkowanie
 
Avatar Ammeki
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 117
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cześć dziewczyny, spóźnia mi się okres już 8dzień, często kocham się ze swoim mężczyzną jednak zawsze z gumką, która nigdy nam nie pękła ani się nie zsunęła. Podczas wyjazdu trochę zaszalelismy i po udanym stosunku ocierałam się trochę o swojego partnera zanim się umył, nie wszedł we mnie ani nic z tych rzeczy. Gdy zaczął mi się spóźniać okres wykonałam test ciążowy to było 25dni od tamtej sytuacji i wyszedł negatywny. Miewałam lekkie bóle podbrzusza w tym czasie gdy miał być okres, które szybko przechodziły i tak kilka dni. Dzisiaj zaczęły mnie boleć piersi i troche brzuch, jednak nie jestem tym faktem pocieszona bo to nie był ból brzucha taki jak zawsze miewałam przed tym dniem. Miesiaczki dalej nie mam i nie wiem czy wykonać kolejny test czy czekać cierpliwie, dodam że zmienił mi się trochę tryb życia bo pracowałam przez całe wakacje a teraz nic nie robię, miałam trochę kłótni z partnerem w miesiącu więc dochodziły duże emocje, ale zawsze mimo wszystko miałam w miarę regularne miesiączki. Czy mogę być w ciąży?
__________________
[SIZE="2"]
Zapuszczam włosy !!


Nie wyciskam krostek 1/25
Ammeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 05:21   #319
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Nie, nie możesz być w ciąży.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-26, 06:17   #320
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ammeki Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, spóźnia mi się okres już 8dzień, często kocham się ze swoim mężczyzną jednak zawsze z gumką, która nigdy nam nie pękła ani się nie zsunęła. Podczas wyjazdu trochę zaszalelismy i po udanym stosunku ocierałam się trochę o swojego partnera zanim się umył, nie wszedł we mnie ani nic z tych rzeczy. Gdy zaczął mi się spóźniać okres wykonałam test ciążowy to było 25dni od tamtej sytuacji i wyszedł negatywny. Miewałam lekkie bóle podbrzusza w tym czasie gdy miał być okres, które szybko przechodziły i tak kilka dni. Dzisiaj zaczęły mnie boleć piersi i troche brzuch, jednak nie jestem tym faktem pocieszona bo to nie był ból brzucha taki jak zawsze miewałam przed tym dniem. Miesiaczki dalej nie mam i nie wiem czy wykonać kolejny test czy czekać cierpliwie, dodam że zmienił mi się trochę tryb życia bo pracowałam przez całe wakacje a teraz nic nie robię, miałam trochę kłótni z partnerem w miesiącu więc dochodziły duże emocje, ale zawsze mimo wszystko miałam w miarę regularne miesiączki. Czy mogę być w ciąży?
Nie jesteś w ciąży. Jak okres będzie się spóźniać dwa tygodnie, idź do lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 18:55   #321
Korneeeelaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Czy mogę być w ciąży? Pomóżcie...

Z góry poproszę, żeby nie zarzucać mi braku rozeznania w tym temacie. Otóż doszło do stosunku, właściwie nie wiem czy to nawet stosunek. Ale mam dni płodne. Po pierwszym wytrysku jakis czas później założył prezerwatywę i włożył we mnie dosłownie pół penisa, może nawet nie pół. Nie był tam długo, zaledwie minutę po kilka razy. Chciałam dowiedzieć się czy jest ryzyko... Dodam że jestem dziewicą, nie było żadnych oznak przerwania błony, a wytrysk nie był wewnątrz. Ale mimo wszystko bardzo się denerwuje... Tymi dniami i tym,że on już wcześniej miał wytrysk...
Korneeeelaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 19:28   #322
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez Korneeeelaaa Pokaż wiadomość
Z góry poproszę, żeby nie zarzucać mi braku rozeznania w tym temacie. Otóż doszło do stosunku, właściwie nie wiem czy to nawet stosunek. Ale mam dni płodne. Po pierwszym wytrysku jakis czas później założył prezerwatywę i włożył we mnie dosłownie pół penisa, może nawet nie pół. Nie był tam długo, zaledwie minutę po kilka razy. Chciałam dowiedzieć się czy jest ryzyko... Dodam że jestem dziewicą, nie było żadnych oznak przerwania błony, a wytrysk nie był wewnątrz. Ale mimo wszystko bardzo się denerwuje... Tymi dniami i tym,że on już wcześniej miał wytrysk...
Wiesz kiedy masz dni płodne ale nie wiesz, źe uprawiałaś seks
Od stosowania prezerwatywy w ciążę się nie zachodzi. I to jeszcze bez wytrysku.

I dziewicą już nie jesteś.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 20:05   #323
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez Korneeeelaaa Pokaż wiadomość
Z góry poproszę, żeby nie zarzucać mi braku rozeznania w tym temacie. Otóż doszło do stosunku, właściwie nie wiem czy to nawet stosunek. Ale mam dni płodne. Po pierwszym wytrysku jakis czas później założył prezerwatywę i włożył we mnie dosłownie pół penisa, może nawet nie pół. Nie był tam długo, zaledwie minutę po kilka razy. Chciałam dowiedzieć się czy jest ryzyko... Dodam że jestem dziewicą, nie było żadnych oznak przerwania błony, a wytrysk nie był wewnątrz. Ale mimo wszystko bardzo się denerwuje... Tymi dniami i tym,że on już wcześniej miał wytrysk...
To zależy czy się umył po pierwszym wytrysku i czy była szansa przenieść świeżą spermę do pochwy w czasie penetracji. Jak dla mnie jakieś ryzyko jest. Czy jesteś jeszcze dziewicą i czy były to dni płodne raczej trudno jednoznacznie ustalić bez konsultacji z ginekologiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-01, 18:19   #324
julia420420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej dziewczyny. Ostatnia tabletkę przed 7dniowa przerwą wzięłam 25 pazdziernika. Normalnie dostałam krwawienia i nic się nie działo W nocy z siódmego na ósmy dzien doszło do stosunku. Tego ósmego dnia oczywiście zaczyna mi się nowe opakowanie. Tabletkę przyjme o 20 czyli 20 godzin po stosunku. Czy wszystko jest okej? Czy zabezpieczenie jest zachowane? Chodzi mi o to czy zapiezpiecznie jest zachowane gdy tak jakby przekroczyłam te 7 dni i dostosunku doszło już w ósmej dobie
julia420420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-01, 20:31   #325
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez julia420420 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ostatnia tabletkę przed 7dniowa przerwą wzięłam 25 pazdziernika. Normalnie dostałam krwawienia i nic się nie działo W nocy z siódmego na ósmy dzien doszło do stosunku. Tego ósmego dnia oczywiście zaczyna mi się nowe opakowanie. Tabletkę przyjme o 20 czyli 20 godzin po stosunku. Czy wszystko jest okej? Czy zabezpieczenie jest zachowane? Chodzi mi o to czy zapiezpiecznie jest zachowane gdy tak jakby przekroczyłam te 7 dni i dostosunku doszło już w ósmej dobie
Jeśli przyjmiesz tabletkę, to nie masz się czym martwić. Antykoncepcja zachowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 22:42   #326
julia420420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej dziewczyny,
znów mam pytanie. dzisiaj o 19:45 , 15 min przed wzięciem tabletki miałam lekki stolec gdyż wczesniej zjadłam dosc ciężki obiad. O 20 wzięłam tabletke. Po 15 minutach zaczęłam pic piwo i znów zaczal bolec mnie brzuch. Stolec był taki sam, bez żadnych większych problemow. Czy zabezpieczenie mogło zostać utracone? Co zrobic dalej?

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

dziewczyny na wszelki wypadek wzięłam druga tabletke żeby byc spokojna. Myślicie ze okej?
julia420420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 05:46   #327
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez julia420420 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
znów mam pytanie. dzisiaj o 19:45 , 15 min przed wzięciem tabletki miałam lekki stolec gdyż wczesniej zjadłam dosc ciężki obiad. O 20 wzięłam tabletke. Po 15 minutach zaczęłam pic piwo i znów zaczal bolec mnie brzuch. Stolec był taki sam, bez żadnych większych problemow. Czy zabezpieczenie mogło zostać utracone? Co zrobic dalej?

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

dziewczyny na wszelki wypadek wzięłam druga tabletke żeby byc spokojna. Myślicie ze okej?
Nie potrzebnie wzięłaś druga tabletkę. Nie było ani wymiotów, ani biegunki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 11:40   #328
r0mcajs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Witam,
współżyliśmy z dziewczyną 12 października, według kalkulatora to były jej dni płodne. Używaliśmy prezerwatywy kupionej w aptece, a wytrysk był poza, w prezerwatywę. Mimo wszystko okres spóźnia się już prawie 9 dni.

Czy jest szansa, że mogła zajść jakimś sposobem w ciążę?
r0mcajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 12:06   #329
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez r0mcajs Pokaż wiadomość
Witam,
współżyliśmy z dziewczyną 12 października, według kalkulatora to były jej dni płodne. Używaliśmy prezerwatywy kupionej w aptece, a wytrysk był poza, w prezerwatywę. Mimo wszystko okres spóźnia się już prawie 9 dni.

Czy jest szansa, że mogła zajść jakimś sposobem w ciążę?
Hej, nie, nie ma szans na ciąże. Okres pewnie spóźnia się przez stres albo inne zawirowania hormonalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 11:18   #330
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

zupełnie nie wiedziałam, gdzie zadac to pytania a nie chce zakładać nowego wątku.

moj chłopak ma bardzo mocny wytrysk, tzn potrafi wystrzelic na ponad metr spermą. Nie chce mieć dzieci, zastanawiam się czy taka mocny wytrysk moze miec wplyw na szybsze zajscie w ciaze?
zastanawiam się czy gdyby pękła nam prezerwatywa (zawsze się zabezpieczamy) to czy przy tak mocnym wytrysku jest wieksza szansa na zajscie w ciąże?

wiem, ze liczy się tez ilosc plemnikow w spermie (ze maja na to wplyw np palenie papierosow) ale chodzi mi o sam aspekt tak mocnego wytrysku czy to wiąże się z wieksza szansą na zapłodnienie?
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.