Żel, pasta, krem, guma,pianka, lakier - wątek zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-03, 18:13   #541
gabigaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 20
Dot.: Guma do włosów

Ja różnie, ale zwykle guma się najbardziej sprawdza..
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
gabigaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 20:34   #542
Harakiri19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Wosk do włosów

Witam,
słuchajcie, to mój pierwszy temat na tym forum, dlatego napisze najprościej jak się da. Poszukuje, jakiegoś wosku do włosów, który nie będzie "pobielać" moich włosów. Posiadam wosk z Taft. Idealnie mi się włosy po nim układają, lecz tak jak napisałem wcześniej, pozostawia na nich swój biały odcień. Macie jakies pomysły ?
Harakiri19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 19:18   #543
Bajzelnaczuprynie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Końcówki włosów, grzywka

Hejka

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak uzyskać taki efekt włosów jak na zdjęciu ? Długo próbuje to uzyskać ale nigdy mi się wchodziło. Obecnie używam pasty do włosów, kiedyś gumy ale po niej zbyt mocno włosy mi się świeciły. Gdzieś wyczytałem że można to uzyskać dzięki użycia wosku do włosów. Dodam jeszcze że nie mam aż tak długich włosów jak na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2017-03-06-19-06-19.jpg (52,9 KB, 24 załadowań)
Bajzelnaczuprynie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 15:39   #544
Margarityx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 16
Dot.: Żel, pasta, krem, guma,pianka, lakier - wątek zbiorczy

Spróbuj z ISANA ultra stark i potem dopieść też ISANA style2create (wszystko w rossmannie). Wiem, że można z tymi produktami zdziałać cuda jak się ma trochę cierpliwości żeby postać przed lustrem i nie kosztują kroci
Margarityx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 16:24   #545
iskran
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Żel, pasta, krem, guma,pianka, lakier - wątek zbiorczy

Cześć, powoli przestawiam się na naturalne kosmetyki (bez SLS, SLES, itp) i obecnie szukam pasty matującej do włosów. Ktoś coś poleci? Bo np. po takiej paście Joanny swędzi mnie później przy czole jak układam grzywkę.
iskran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 23:00   #546
Croc
Raczkowanie
 
Avatar Croc
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 63
Smile Stylizacja włosów dla kogoś takiego jak ja

Cześć,

jestem facetem. Rzadko stylizuję włosy, a jak już to robię, to pastą. Zazwyczaj nie nakładam nic, tylko moczę włosy i suszę suszarką. Efekt nie jest zły, ale daleko mu do ideału.

Mam w domu pastę Schwarzkopf Got2b Beach Boy, ale nie jestem jej fanem. Jest zbyt mocna i - niezgodnie z reklamą - skleja włosy. Powiem wprost - szukam produktu, który ułoży włosy, ale ich nie sklei. I co ważne, ale nie wiem czy możliwe - czegoś, po czym nie będę musiał codziennie myć włosów. Nie wyobrażam sobie suszyć włosów 2 razy dziennie, po prostu mi się nie chce, a poza tym mam pewne obawy jak to na nie wpłynie.

Mam w tej chwili krótkie włosy. Jest jakiś typ specyfiku (krem? pianka? jakaś inna pasta? coś innego?), które spełnią moje zachcianki?

Pozdrawiam Was!
Croc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 21:10   #547
Croc
Raczkowanie
 
Avatar Croc
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 63
Dot.: Stylizacja włosów dla kogoś takiego jak ja

Ktoś, coś?
Croc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-18, 16:03   #548
Fokusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4
Dot.: Stylizacja włosów dla kogoś takiego jak ja

Cześć.
Jeśli pasta skleja ci włosy to kupiłeś jakąś lewą pastę.
Do krótkich włosów najlepiej sprawdzają się właśnie pasty, a to że jest mocna to raczej plus, nigdy minus. Got2b od schwarzkopfu to jedna z najlepszych marek kosmetyków do włosów dostępnych w Polsce, bo powszechnie wiadomo, że Polska jest 100 lat za murzynami i nie posiada choćby dziesięciu dobrych marek mazideł do włosów. Oprócz got2b dość wysoką jakość (jak na polskie standardy) trzyma jeszcze syoss i aussome, na resztę nawet nie warto patrzeć, a szczególnie niech cię ręka boska chroni przed dotykaniem joanny i isany. Ale wracając - do krótkich włosów używaj pasty od got2b lub syossa, nie przetłuszczają one włosów ani ich nie sklejają i nie są wcale takie mocne. Mocniejszym kosmetykiem są lakiery, cały dzień trzymają włosy na miejscu, tylko pamiętaj, żeby ich nie dotykać, bo zepsujesz. Dobrym pomysłem są też pianki, zwiększają objętość włosów i trochę je usztywniają, podobne działanie ma też got2b glued. A jeżeli chcesz zaszaleć to możesz zamówić jakiekolwiek kosmetyki od american crew, reuzela, arcadian, uppercut, czy choćby tresemme. Jeżeli nie chcesz, żeby włosy świeciły ci się jak psu jaja patrz na glinki, pasty i niektóre pomady wodne, a jeśli chcesz uzyskać właśnie taki efekt to szukaj pomad i smalcu.
Fokusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 13:46   #549
alexandra_n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Unhappy pomocy! szukam produktu do utrwalenia włosów

Cześć dziewczyny!
Zgłaszam się do Was, ponieważ jestem w kropce już od dłuższego czasu
Mam dość grube i lekko kręcone włosy, prostuje je aby jakoś wyglądały. I tu się pojawia problem, gdy jestem w domu i wyprostuje włosy to jest okej, ale tylko wyjdę na dwór i jest lekka wilgoć to moje włosy się puszą i wyglądają okropnie!
Czy macie na to jakieś sposoby? Albo produkty, które zażegnają ten problem? Będę wdzięczna za wszystkie rady!
alexandra_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 14:23   #550
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 109
Grzywka leci na twarz

Hej, zapuściłam grzywkę i sięga mi do uszu. Jednak kiedy mam swieze włosy, leci mi ona na twarz, zamiast trzymać się bo bokach, a zwłaszcza, na czym najbardziej mi zależy, nie trzyma się zaczesana całkiem do tyłu, robi się wtedy na całym srodku głowy z niej przedziałek i zjeżdża z głowy, rozpadając się na boki i na twarz.

Chcę tak

Nie chcę jednak używać lakierów, są do tego jakies delikatniejsze kosmetyki, ktore wystarczy chwile pouzywac aby taki efekt utrzymal sie na stałe?
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 11:42   #551
Ivonpg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Preparat do prostowania włosów

Witam, chciałabym sama zrobić sobie fryzurę na sylwestra. A mianowicie po prostu wyprostować włosy, tylko od zawsze mam jeden problem, za każdym razem włosy podczas zabawy wykręcają się niemiłosiernie. Ostatnio fryzjerka(wybrana z przypadku) użyła preparatu, i o dziwo włosy wytrzymały proste do samego rana. Może znacie jakieś fajne produkty, które powtórzyłyby ten efekt??
Ivonpg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-06, 15:05   #552
LadyN93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 8
Dot.: Preparat do prostowania włosów

A może spróbuj keratynowego prostowania włosów? będziesz mieć proste włosy 3-5 miesięcy i dodatkowo wygładzą się, nie będą się puszyć i ogólnie będą w lepszym stanie
LadyN93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 01:41   #553
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Grzywka leci na twarz

[1=98801a4949b6e7be7262800 5159534798f7205e7_60b418f 2c2c00;77507571]Hej, zapuściłam grzywkę i sięga mi do uszu. Jednak kiedy mam swieze włosy, leci mi ona na twarz, zamiast trzymać się bo bokach, a zwłaszcza, na czym najbardziej mi zależy, nie trzyma się zaczesana całkiem do tyłu, robi się wtedy na całym srodku głowy z niej przedziałek i zjeżdża z głowy, rozpadając się na boki i na twarz.

Chcę tak

Nie chcę jednak używać lakierów, są do tego jakies delikatniejsze kosmetyki, ktore wystarczy chwile pouzywac aby taki efekt utrzymal sie na stałe?[/QUOTE]Ona to ma tu chyba tonę żelu, wyglądają przez to na tłuste :-/

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 17:06   #554
JOKER9866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Używanie pasty do stylizacji fryzur i mycie włosów

Witam
Zastanawiam się czy gdybym stosował pastę do stylizacji włosów codziennie to codziennie musiałbym myć włosy? Odkąd pamiętam zawsze myłem włosy co drugi dzień więc nagła przerzutka na codzienne mycie chyba by dobrze na nie nie zadziałała. Ale bardzo mi zależy na fryzurze która wymaga użycia czegoś do jej utrzymania.
Będę bardzo wdzięczny za doradzenie i pomoc
JOKER9866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-07, 11:10   #555
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Żel, pasta, krem, guma,pianka, lakier - wątek zbiorczy

Od jakiegoś czasu mam krótkie włosy i szukam dobrych produktów do stylizacji.
Mam cienkie włosy, niestety za dużo ich nie mam i proste ale w miarę dające się stylizować. Szukam czegoś co podniesie, doda objętości i utrwali mocno fryzurę. Jakieś propozycje?

w załączniku moje zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 66377278_2363825110561805_4155308235277991936_n.jpg (100,7 KB, 18 załadowań)
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 11:52   #556
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Żel, pasta, krem, guma,pianka, lakier - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu mam krótkie włosy i szukam dobrych produktów do stylizacji.
Mam cienkie włosy, niestety za dużo ich nie mam i proste ale w miarę dające się stylizować. Szukam czegoś co podniesie, doda objętości i utrwali mocno fryzurę. Jakieś propozycje?

w załączniku moje zdjęcie
Eco Cosmetics
https://www.ceneo.pl/35289031
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 16:30   #557
Dominik799
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 5
Maska do stylizacji

Witajcie,
Jaką maskę do stylizacji włosów dla mężczyzn polecacie?
Dominik799 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-17, 15:55   #558
Sami1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 13
Thumbs down Dot.: Żel, pasta, krem, guma,pianka, lakier - wątek zbiorczy

Takie kosmetyki bardzo przesuszają skórę głowy i mogą przez nie włosy wypadać
Sami1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 09:50   #559
zuzu_el34
Przyczajenie
 
Avatar zuzu_el34
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 8
Dot.: Maska do stylizacji

Cytat:
Napisane przez Dominik799 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Jaką maskę do stylizacji włosów dla mężczyzn polecacie?
Ciężko stylizować włosy na maskę, bardziej celowałabym w gumy lub żele, ale te pierwsze przeważnie wyglądają naturalniej... Wybór jest ogromny na https://www.ceneo.pl/Kosmetyki_do_st...odzaj:Gumy.htm i wg ceny możesz też potestować. Mój chłopak używał długo srebrnej joanny, ale ona się brzydko kruszy, może niebieska got2be? Wiem, że osis+ się sprawdzały u niektórych, ale nie u nas...
zuzu_el34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-10, 14:58   #560
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Maska do stylizacji

Pierwszy raz od wieków mam krótkie włosy. Wyglądają ekstra lekko zakręcone, ale z natury są proste jak druty i nic ich nie trzyma. Próbowałam podpinania aż ostygną, ale to nic nie zmienia. Używam jakiejś taniej pianki i lakieru z ross, ale jak wyżej efekt na 15 min. Polećcie na czym zrobić albo czym utrwalić żeby fryz się trzymał, bo nie znam się kompletnie, nigdy nie używałam nic do stylizacji.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 18:53   #561
KononBarbarzynca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 12
Stylizacja włosów u mężczyzny

Witam. Mam do was prośbę. Nie lubię układać włosów pomadą ani żelami. Nie lubię swoich włosów po takich produktach. W wyglądzie i dotyku są sztuczne, dlatego szukam alternatywy. Dtąd moje pytanie. Czy znacie i możecie polecić mi jakiś środek do układania włosów? Zależy na tym aby włosy się łatwiej układały ale tym samym zachowały swoją miękkość i naturalność. Mam dłuższe trochę suche i piszące się włosy. Z góry dzięki za pomoc.
KononBarbarzynca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 09:43   #562
Toska_Samoska
Raczkowanie
 
Avatar Toska_Samoska
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 57
Dot.: Stylizacja włosów u mężczyzny

Może pianka???????? Ewentualnie lakier?
__________________
>luke i am your father....
>
>


Toska_Samoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-28, 19:06   #563
sory89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1
Dot.: Żel, pasta, krem, guma,pianka, lakier - wątek zbiorczy

Witam, szukam od kilku tygodni pomady /pasty którą używałem od kilku lat, a mianowicie ''loreal tecni art stiff pommade 5'' nigdzie nie mogę znaleźć tej pasty, pisałem nawet do LOREALA to dostsałem odpowiedź że póki co jej dalej nie produkują, poprosiłem o pastę podobną do tej o zbliżonym składzie eksperci z LOREALA polecili mi '' LOREAL Tecni Art Web 150 ml - włóknisty krem rzeźbiący'' lecz w [/IMG]żadnym stopniu nie przypomina on Tenci art stiff pommade 5, ponieważ jest jak maź bardziej rzadki i słabo utrwala nie widze żadnego efektu jak naniose ten krem na włosy. Tenci ART Stiff 5 była idealna fajna konsystencja pasty a po roztraciu w rękach rece stawały sie lepkie i idealnie stylizowały fryzurę, lecz nigdzie już jej nie mogę znaleźć i tu moje pytanie, czy orientuje się ktoś gdzie mógłbym jej jeszcze szukać? w jakis hurtowniach czy magaznych na pewno musza byc jakies jej resztki to że Loreal już jej nie produkuje nie znaczy że jej juz nigdzie nie ma, w internecie nic nie mogłem znaleźć, jeśli ktoś by miał jakaś informację na temat tej pomady i mogł dać znać gdzie ew. mogę ją dostać byłbym meeeega wdzięczny, bo bardzo potrzebuje tej pomady nic innego na mnie nie dziala tak jak ona. Kupiłem juz 5 różnych i każda to szit. Proszę was o pomoc.


w linku zdjęcie pasty

https://imgur.com/C3Eu3Lr
sory89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 16:59   #564
roszpunka_98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1
Warkocze - stylizacje

Witam! Jestem posiadaczką długich, niemal do połowy pleców, gęstych włosów. Najpraktyczniejszą fryzują na codzień są właśnie tytułowe warkocze. Jednak wysmykują się z nich pojedyńcze włosy, tak, że po chwili warkocz "najeża się" i wygląda niechlujne. Jakie polecilibyście środki do stylizacji, które pomogłyby utrzymać "gładki" warkocz? Z góry dzięki za odpowiedź.
roszpunka_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-20 16:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.