Biura Podróży, opinie, doświadczenia - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 10:31   #1141
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Biura Podróży

http://www.tur-info.pl/p/ak_id,43531...,sprzedaz.html

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Rainbow Tours ma 38 milionów złotych

za te 500 tyś to biuro nie jest wstanie przywieźć klientów a już tym bardziej oddać zaliczek ludziom
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:20   #1142
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Biura Podróży

O widzisz. No to teraz już wiem o co chodzi
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 15:38   #1143
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
skąd takie zestawienie.... to jakaś bujda..
tu się zgodzę, takie zestawienia robione są pod pewne biura, a kryteria oceny są dosyć dziwnie dopasowywane - np. dostało się GTI i Turcji za to, że są specjalistami, a nie wzięto pod uwagę, że Turcja cieszy się ogromnym powodzeniem

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Kadin
Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
jak to nie wiesz kogo wybrać? to są ubezpieczenia biur każde biuro ma ubezpieczenie na jakąś kwotę im wyższa tym lepsza
a tu się nie zgodzę, wysokość gwarancji świadczy (albo raczej powinna, bo po upadkach widać, że część biur, a już zwłaszcza te nowe) o przychodach/ilości obsługiwanych turystów. Im wyższa rezerwacja to znaczy, że tym więcej turystów biuro obsługuje, a wcale nam nie mówi, czy obsługuje je z zyskiem czy ze stratą.

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2012-08-10 o 19:56
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 17:33   #1144
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
a tu się nie zgodzę, wysokość rezerwacji świadczy (albo raczej powinna, bo po upadkach widać, że część biur, a już zwłaszcza te nowe) o przychodach/ilości obsługiwanych turystów. Im wyższa rezerwacja to znaczy, że tym więcej turystów biuro obsługuje, a wcale nam nie mówi, czy obsługuje je z zyskiem czy ze stratą.
Druga rzecz jest taka, że mniejsze biura obsługują mniej turystów, mają więc mniejszą gwarancję ubezpieczeniową. Większe mają tę gwarancję większą, ale obsługują X razy więcej klientów. Jeżeli obydwa upadną na przykład to po ściągnięciu turystów mniejszego biura jak i większego nie pozostanie wiele na zwroty dla klientów etc (większa gwarancja, ale więcej klientów do ściągnięcia z za granicy). Mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi.

Ale oczywiste jest, że gwarancja rzędu 200 000 złotych to żadna gwarancja nawet dla małego biura. Ja jadę z biurem, które ma gwarancję około 3 mln złotych. Oczywiście w porównaniu np. z Rainbow jest to bardzo mała gwarancja, ale i liczba klientów mała w porównaniu z tymże biurem,

Także nie tylko należy się sugerować tym jaką gwarancję ma biuro, ale tym ilu ma również klientów, których na wakacje wysyła

Edytowane przez lala2506
Czas edycji: 2012-08-10 o 17:41
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 20:05   #1145
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Biura Podróży

Teraz to już w ogóle wszystko rozumiem
Dzięki za wyjaśnienie

Mnie cały czas zastanawia fakt, że jak podawali w radiu w PL od jakiegoś tam roku upadło naście biur a w DE od tego samego roku ani jedno. Nawet w tym DE muszą być "lepsi" ? Ehh
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 20:18   #1146
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Biura Podróży

Może są bardziej rygorystyczne przepisy niż w Polsce co do zakładania takowych biur
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 08:26   #1147
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Biura Podróży

Więc może wniosek z tego taki, że warto jeździć z zagranicznymi touroperatorami?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 10:06   #1148
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Biura Podróży

Mnie kolega z BP w tym roku polecił Wezyr, bo jest częścią międzynarodowego holdingu, więc w sumie, Vivienne, chyba wyszedł z tego samego założenia co ty.
Cytat:
Druga rzecz jest taka, że mniejsze biura obsługują mniej turystów, mają więc mniejszą gwarancję ubezpieczeniową. Większe mają tę gwarancję większą, ale obsługują X razy więcej klientów. Jeżeli obydwa upadną na przykład to po ściągnięciu turystów mniejszego biura jak i większego nie pozostanie wiele na zwroty dla klientów etc (większa gwarancja, ale więcej klientów do ściągnięcia z za granicy). Mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi.
Wiadomo o co chodzi. Faktycznie nie ma co ślepo patrzeć na ubezpiecznie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 11:44   #1149
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Kadin_ Pokaż wiadomość
Mnie cały czas zastanawia fakt, że jak podawali w radiu w PL od jakiegoś tam roku upadło naście biur a w DE od tego samego roku ani jedno. Nawet w tym DE muszą być "lepsi" ? Ehh
bo w DE czystki były w tamtym sezonie, kiedy upadło 11 biur to już w radiu pominęli

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2012-08-11 o 11:45
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 14:38   #1150
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Biura Podróży

Nie śledzę dokładnie sytuacji, ale u nas też w zesżłym roku trochę biur poupadało.
Chociaż może jak zwykle jesteśmy krok za Europą i u nas w przyszłym roku będzie spokój z upadkami.
Cieszę się jakoś tam, ze już jestem po urlopie w tym roku, bo faktycznie trcohę strach byłoby coś kupić teraz.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 21:22   #1151
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Więc może wniosek z tego taki, że warto jeździć z zagranicznymi touroperatorami?
Ja śmigam tylko z neckermanem i TUI , jak na nich nie mam to nie jadę
Z neckermana byłam kiedyś na teneryfie . Okazało się że hotel który wybraliśmy ( sieć iberostar ) własnie zamknięto nagle do remontu . Dowiedzieliśmy się na lotnisku na miejscu . Dostaliśmy hotel z tej samej sieci , 2 km dalej ale z trzech gwiazdek zrobiło się nam 5 Oczywiście dopłaty zadnej nie było i jeszcze kosz owoców w ramach przeprosin .
To takie moje doświadczenie i uważam że załatwili to super , tym bardziej że drugi hotel był naprawdę sporo droższy .

Gadałam w tym roku tez z kierownikiem hotelu w egipcie i jak był wybuch wulkanu na sycylii to tylko goście TUI nie musieli się o nic martwić . Mieli opłacony dodatkowo 4 dniowy pobyt . Część BP się wypięła i sporo ludzi musiało dopłacać za te doby z własnych pieniędzy a potem częściowo dopiero w kraju BP to zwracały .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 09:06   #1152
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Biura Podróży

O tych też biurach właśnie myślałam Także chyba następny wyjazd to z Neckermanem bądź TUI.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:33   #1153
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Biura Podróży

Xzora zgadza się że ,mające większe ubezpieczenie biura są największymi TO co wiąże się że muszę więcej ludzi sprowadzić do kraju( jakby co)... ale im większa gwarancja tym lepiej jednak..

Ania P moim zdaniem to średnio świadczy o biurze że hotel zmieni... a że hotel zamknięto nie wierzę że nie wiedzieli wcześniej... u Rainbow nie ma takich zmian....


podczas wybuchu wulkanu nasi turyści też nie płacili za hotele

Wezyr... coś gdzieś dzwonią że będzie następny w kolejce do upadku....
nie życzę oczywiście bo też sprzedaje

Vivienne bardzo propolskie podejście...
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:39   #1154
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Biura Podróży

Chcę jechać na wakacje, cieszyć się nimi, a następnie bezpiecznie z nich wrócić. Jeśli to oznacza międzynarodowego touropetarora to właśnie na niego się zdecyduję.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:40   #1155
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
O tych też biurach właśnie myślałam Także chyba następny wyjazd to z Neckermanem bądź TUI.
Korzystałaś już z ich ofert ? Orientujesz się może czy mają fajne firsty ? Fajne mam na myśli atrakcyjne cenowo, a nie zniżka 10 czy 20%
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:43   #1156
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Xzora zgadza się że ,mające większe ubezpieczenie biura są największymi TO co wiąże się że muszę więcej ludzi sprowadzić do kraju( jakby co)... ale im większa gwarancja tym lepiej jednak..

Ania P moim zdaniem to średnio świadczy o biurze że hotel zmieni... a że hotel zamknięto nie wierzę że nie wiedzieli wcześniej... u Rainbow nie ma takich zmian....


podczas wybuchu wulkanu nasi turyści też nie płacili za hotele

Wezyr... coś gdzieś dzwonią że będzie następny w kolejce do upadku....
nie życzę oczywiście bo też sprzedaje

Vivienne bardzo propolskie podejście...
No proszę Cię, co to za uwaga w ogóle? Mamy wspierać nieudaczny sposób prowadzenia biznesu tylko dlatego, ze prowadzą go krajanie?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:55   #1157
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Wezyr... coś gdzieś dzwonią że będzie następny w kolejce do upadku....
nie życzę oczywiście bo też sprzedaje
wiesz, że takie krakanie publiczne na forum bez żadnych dowodów szkodzi całej branży, również Rainbowowi ?!?!
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 11:06   #1158
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Ja śmigam tylko z neckermanem i TUI , jak na nich nie mam to nie jadę
Z neckermana byłam kiedyś na teneryfie . Okazało się że hotel który wybraliśmy ( sieć iberostar ) własnie zamknięto nagle do remontu . Dowiedzieliśmy się na lotnisku na miejscu . Dostaliśmy hotel z tej samej sieci , 2 km dalej ale z trzech gwiazdek zrobiło się nam 5 Oczywiście dopłaty zadnej nie było i jeszcze kosz owoców w ramach przeprosin .
To takie moje doświadczenie i uważam że załatwili to super , tym bardziej że drugi hotel był naprawdę sporo droższy .
ja tak mialam z biurem Triada, dokladnie sytuacja, ktora opisujesz i w sumie na lepsze nam wyszlo
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 11:17   #1159
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Wezyr... coś gdzieś dzwonią że będzie następny w kolejce do upadku....
nie życzę oczywiście bo też sprzedaje
Mnie to powiedzieli o Neckermannie , że podobno bardzo obniżyli ceny, więc pewnie nie przędą dobrze. Pewnie teraz to już plotki chodzą o każdym biurze, nie ma co się za mocno sugerować. Zobaczymy po sezonie kto zostanie.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
ja tak mialam z biurem Triada, dokladnie sytuacja, ktora opisujesz i w sumie na lepsze nam wyszlo
Tobie może i tak, ale Triadzie chyba nie
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 13:33   #1160
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Biura Podróży

Alkaxy zgadza się...... ... o każdym zresztą się gada

Xora my mamy się dobrze a tak serio to nikomu nie życzę bo widać że ludzie się boją już kupować.... ale powinni też nie kierować się tylko ceną...
a głównie tak robią...

a biura które upadają to prowadzone przez obce narodowości

Soso nieudaczny sposób prowadzenia... ...

Vivienne to rozumiem i popieram

Edytowane przez miczka84
Czas edycji: 2012-08-13 o 13:34
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 21:00   #1161
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Ania P moim zdaniem to średnio świadczy o biurze że hotel zmieni... a że hotel zamknięto nie wierzę że nie wiedzieli wcześniej... u Rainbow nie ma takich zmian....

:
Jeśli by wiedzieli , to by nie sprzedali wycieczki Bo danie nam dużo droższego hotelu to ich strata a nie moja
Hotel był tej samej sieci , bardzo blisko , dużo droższy i dużo lepszy . Także mój zysk , a biuro zachowało się tak jak powinno w tej sytuacji .

Cytat:
Napisane przez Kadin_ Pokaż wiadomość
Korzystałaś już z ich ofert ? Orientujesz się może czy mają fajne firsty ? Fajne mam na myśli atrakcyjne cenowo, a nie zniżka 10 czy 20%
Ja z nimi śmigam Wakacje kupuję już w grudniu bardzo często na czerwiec np . Dla rodzin cenowo lepiej wychodzi TUI ( lepsze ceny dla dzieciaków )

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
ja tak mialam z biurem Triada, dokladnie sytuacja, ktora opisujesz i w sumie na lepsze nam wyszlo
Dokładnie , że na lepsze
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 18:35   #1162
ssavyer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Wezyr... coś gdzieś dzwonią że będzie następny w kolejce do upadku....
nie życzę oczywiście bo też sprzedaje
Co masz na myśli ?
Zastanawiam się nad wykupieniem u nich wakacji na Krecie na początku września.

Jedna z wizażanek zamieściła linki do portalu na którym znalazłam coś takiego:
http://www.tur-info.pl/p/ak_id,44341...o_podrozy.html
tam między innymi jest Wezyr dlatego proszę o jakieś subiektywne odpowiedzi bo szczerze mówiąc to do tej pory myslałam że Wezyr jest ok.

Edytowane przez ssavyer
Czas edycji: 2012-08-14 o 18:41
ssavyer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 20:04   #1163
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Biura Podróży

Jakaś dziwna ta lista, bo te co dotąd upadały to w większości jednak małę biura były, a te na liście są duże.
Zresztą przeczytaj to co Wezyr odpisał, mnie znajomi prowadzący agencyjne biuro dokładnie to samo mówili: Wezyr jest częścią holdingu, więc tak łatwo nie padnie. A część tych biur, które mi odradzali już padła(summerelse, aquamaris), więc jakoś tam sprawdzone info mieli.
Nikt Ci nie powie na 100%, zresztą ja też mam informacje sprzed miesiąca, bo wtedy wylatywałam, i na tamten moment Wezyr wszyscy mi polecali.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 20:45   #1164
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Biura Podróży

Ania P takie podmiany często robiła Sp Triada.... ale dobrze że Tobie wyszło na zdrowie

Ssavyer gdzieś czytałam ale tak naprawdę nie da się przewidzieć....

artykuł hmmmm ciekawe....
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:56   #1165
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Biura Podróży

A wiecie może jak sytuacja z biurem Grecos, bo znalazłam u nich fajnego lasta i nie wiem czy rezerwowac?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 20:39   #1166
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A wiecie może jak sytuacja z biurem Grecos, bo znalazłam u nich fajnego lasta i nie wiem czy rezerwowac?
Grecos Holiday? Wrocilam z Majorki w niedziele. Wszystko jak najbardziej na wysokim poziomie. Nie ma nic niepokojacego. Z tymze maja beznadziejnego przewoznika, Enter air, gdzie ich opoznienia w wylocie to miedzy 3 a kilkanascie godzin:/ Ja koczowalam na lotnisku 9h.

Ale poza tym bardzo sobie chwale. Nie maja tanich wycieczek, ale to dobrze swiadczy o nich. Zadnych niespodzianek nie bylo.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 21:09   #1167
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Grecos Holiday? Wrocilam z Majorki w niedziele. Wszystko jak najbardziej na wysokim poziomie. Nie ma nic niepokojacego. Z tymze maja beznadziejnego przewoznika, Enter air, gdzie ich opoznienia w wylocie to miedzy 3 a kilkanascie godzin:/ Ja koczowalam na lotnisku 9h.

Ale poza tym bardzo sobie chwale. Nie maja tanich wycieczek, ale to dobrze swiadczy o nich. Zadnych niespodzianek nie bylo.
Ja leciałam w tym roku z enterem . w jedną wylot 15 min wcześniej , w drugą 20 min po czasie , bo coś tam jeszcze sprawdzali .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 15:28   #1168
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 540
Smile Biuro Fun Club...

Był już tutaj wątek o biurze Fun Club, jednak jest z 2009 roku, a ja potrzebuje "świeższych" informacji. Naczytałam się dużo pozytywnych opini o Fun clubie i chciałabym pojechać z nimi na obóz do Hiszpani, w październiku wychodzi ich nowa oferta na 2013 rok, więc już zastanawiam się nad rezerwacją. Jednak w KRS jedno z ich biur figuruje jako biuro z "ograniczoną odpowiedzialnością", co mnie trochę wystraszyło, ale chyba nie może być tak źle skoro w 2012 roku kupowali nowe autokary? Pozatym kilku moich znajomych jeździło z nimi na obozy i mówili, że jest Ok A Wy jak myślicie? Jest ktoś kto jechał z tym biurem na obóz/kolonie? Jak wrażenia? Albo może słyszeliście jakieś opinie? Jak jest z opiekunami? Są wyluzowani czy raczej surowi? I czy na dużo pozwalają?
Lulla12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 11:44   #1169
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Biura Podróży

Ja byłam z Neckermanem w Grecji(Kreta) i Hiszpanii (Majorka) i w przypadku Grecji to była katastrofa i tragedia, jeśli chodzi o hotel, nasz, no ten, nie wiem jak sie nazywal, ten taki konsultant jakby totalny gbur, codziennie przez tydzien dawali do jedzenia to samo, jedynie raz bylo cos innego, ogolnie niby szwedzki stol ale bylo lacznie moze z 4-5 dan zawsze, a z kolei Majorke z Neckermanem (bylam wCalamandii) wspominam dobrze, codziennie wymiana poscieli i recznikow i czyszczenie pokoi, klimatyzacja w cenie(w hotelu na krecie trzeba bylo 8 euro za dobe klimatyzacji placic;/), szwedzki stol i okolo ze 40 dan + owoce, ciasta, ciastka, lody, przerozne napoje.
Moja kolezanka niedawno jechala z rodzicami na wycieczke 2 tyg do Chorwacji, organizowaną przez nich samych i mowila ze gdyby nie to ze jechali w 3 rodziny to wyszloby cholernie drogo.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 09:54   #1170
Savages
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 118
Dot.: Biura Podróży

Cześć dziewczyny!
Szukam informacji na temat itaki, czy po tylu latach coś się zmieniło względem organizacji wyjazdów? Myślę teraz nad wyjazdem z nimi w zimę, ale wcześniej wolę zebrać kilka niezbędnych informacji
Savages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-12 17:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.