iPad - warto kupić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-14, 07:49   #31
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: iPad - warto kupić?

Kurdemol. Widzę, że tylko mój sprzęt bzikuje... Zobaczymy co pan w Media Markt nie dla idiotów powie, gdy zareklamuję.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 21:39   #32
Tarta
Raczkowanie
 
Avatar Tarta
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Leeds
Wiadomości: 123
Dot.: iPad - warto kupić?

Hej dziewczyny

Ja swojego iPada mam od paru miesięcy i już też sobie nie wyobrażam życia bez niego <3


Właściwie to towarzyszy mi od rana do wieczora. Rano przy śniadaniu czytam wiadomości i przeglądam blogi. Potem jak się ubieram/ogarniam do pracy mam włączone radyjko na nim, RMF Maxx
Po drodze do pracy w autobusie oglądam filmy i seriale (a że dojazd zajmuje mi ok 40 min jazdy autobusem to sporo czasu, w którym mogę się zrelaksować i pooglądać coś).
Biorę go ze sobą do kuchni jak np. gotuje - przeglądam na nim przepis albo oglądam filmik na YT jak przygotować jakieś danie.
No i ma masę rewelacyjnych i przydatnych aplikacji.

Jednym słowem - jest mi niezastąpiony )

No i do tego jest taki śliczny produkty apple jednak mają coś w sobie, że wydają się takie ...hmmm.. eleganckie
__________________
Nothing is IMPOSSIBLE, the word itself says "I'M POSSIBLE".
Tarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 05:20   #33
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: iPad - warto kupić?

Ja mam i laptopa i telefon i ipada i wciaz uzawam ze ipad to cudo

Laptopa uzywam w domu, ipada zawsze pod ze soba w torebce.
Wygodniej tez sie czyta
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 09:44   #34
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: iPad - warto kupić?

A ja się wybiję☠ Mam iPada, ale zabieram go tylko do podróży, i ewentualnie oglądam na nim filmy przed snem (ale mogłabym się bez tego obejść). Żadna z aplikacji w sumie mnie aż tak bardzo nie zachwyca, nie są mi potrzebne w życiu. Jedyna, która mi się bardzo podobała to taka, w której mogłam oglądać trailery filmowe, ale została zablokowana na Europę... Czasem korzystam z tvnplayer-a.

Na necie wciąż siedzę na moim imac-u (lubię ten duży monitor, i wolę pisać na normalnej klawiaturze i używać normalnej myszki). W sumie to większość dnia spędzam przy normalnym komputerze, aniżeli przy tablecie. Inna sprawa, że imac, w przeciwieństwie do komputerów z windowsem nie wylącza sie, tylko wchodzi w stan uśpienia, a wychodzi z niego 2 sekundy, więc jak potrzebuje coś szybko sprawdzić to nie ma z tym żadnego problemu.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 19:11   #35
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez Tarta Pokaż wiadomość
Właściwie to towarzyszy mi od rana do wieczora. Rano przy śniadaniu czytam wiadomości i przeglądam blogi. Potem jak się ubieram/ogarniam do pracy mam włączone radyjko na nim, RMF Maxx
Po drodze do pracy w autobusie oglądam filmy i seriale (a że dojazd zajmuje mi ok 40 min jazdy autobusem to sporo czasu, w którym mogę się zrelaksować i pooglądać coś).
Biorę go ze sobą do kuchni jak np. gotuje - przeglądam na nim przepis albo oglądam filmik na YT jak przygotować jakieś danie.
No i ma masę rewelacyjnych i przydatnych aplikacji.

Jednym słowem - jest mi niezastąpiony )

No i do tego jest taki śliczny produkty apple jednak mają coś w sobie, że wydają się takie ...hmmm.. eleganckie
No właśnie, masz jakieś ulubione aplikacje? Pochwal się koniecznie.
Ja stałam się posiadaczka od jakiegoś czasu i pracuje mi się bardzo dobrze na tym urządzeniu.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2012-12-22 o 19:14
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 00:22   #36
Tarta
Raczkowanie
 
Avatar Tarta
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Leeds
Wiadomości: 123
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
No właśnie, masz jakieś ulubione aplikacje? Pochwal się koniecznie.
Ja stałam się posiadaczka od jakiegoś czasu i pracuje mi się bardzo dobrze na tym urządzeniu.
z takich, których korzystam często to:
facebook
instagram
SE TV (program tv super expresu jak siedze przed tv czasami i mam ipada pod reka to szybko można spawdzić, co leci )
RMF MAXX (mam jeszcze Chilli Zet i Radio Zet) mieszkam w UK wiec lubie sobię czasami posłuchać polskiego radia
applikacja do eBay
Gadu Gadu (chociaż z tego to żadko korzystam, bo jakoś mi szwankuje ;/ )
Kindle i Kobo (do czytania książek)
VDownload (świetna appka do ściągania filmów np z YouTube na iPada, dzięki temu jak jestem w podróży i nie mam dostępu do neta, to mogę sobie oglądać filmiki które chce obejrzeć i wcześniej sobie pobrałam)
ASOS i H&M ( do śledzenia promocji heh )
KWC (Kosmetyki wszech czasów z Wizaz swoją drogą nie rozumiem, czemu nie ma appki Wizażu )
Skype
AVPlayerHD (jedyna do tej pory aplikacja za którą zapłaciłam, ale całkowicie tego warta. Do oglądania filmów, wczytuje pl napisy )
Kwejk ( :P jak mi się tam czasami nudzi, to przeglądam te głupotki)

To z takich głównych
Jak natrafię jeszcze na coś ciekawego to się podziele

A Wy z czego kożystacie?

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
A ja się wybiję☠ Mam iPada, ale zabieram go tylko do podróży, i ewentualnie oglądam na nim filmy przed snem (ale mogłabym się bez tego obejść). Żadna z aplikacji w sumie mnie aż tak bardzo nie zachwyca, nie są mi potrzebne w życiu. Jedyna, która mi się bardzo podobała to taka, w której mogłam oglądać trailery filmowe, ale została zablokowana na Europę... Czasem korzystam z tvnplayer-a.

Na necie wciąż siedzę na moim imac-u (lubię ten duży monitor, i wolę pisać na normalnej klawiaturze i używać normalnej myszki). W sumie to większość dnia spędzam przy normalnym komputerze, aniżeli przy tablecie. Inna sprawa, że imac, w przeciwieństwie do komputerów z windowsem nie wylącza sie, tylko wchodzi w stan uśpienia, a wychodzi z niego 2 sekundy, więc jak potrzebuje coś szybko sprawdzić to nie ma z tym żadnego problemu.
iMac
zazdroszczę
ja jak dobrze pójdzie, to w styczniu zakupię nowego iPhona5
ale niestety iMac to już wyższa liga dla mojego budżetu obecnie
mogę zapytać ile za niego dałaś? nawet się nie orientuje po ile chodzą te cudeńka, ale podejrzewam, że spoooooro
__________________
Nothing is IMPOSSIBLE, the word itself says "I'M POSSIBLE".
Tarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 22:44   #37
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: iPad - warto kupić?

Załącznik 5034063
Cytat:
Napisane przez Tarta Pokaż wiadomość
....

iMac
zazdroszczę
ja jak dobrze pójdzie, to w styczniu zakupię nowego iPhona5
ale niestety iMac to już wyższa liga dla mojego budżetu obecnie
mogę zapytać ile za niego dałaś? nawet się nie orientuje po ile chodzą te cudeńka, ale podejrzewam, że spoooooro
2 lata temu było to coś koło 5tys. (teraz powinny podnieść się głosy oburzenia: "jak można tyle dać za komputer stacjonarny i to jeszcze ze słabymi parametrami!!" ) ale jakby na to nie patrzeć, iPhone 5 kosztuje niecałe 3tys a to przecież "tylko telefon"

Chwile przed świętami apple włączyło do sprzedaży nowe imac-i i to jest dopiero cudo!! http://www.apple.com/pl/imac/ Mi jednak narazie w zupełności wystarcza mój "grubasek"

Edytowane przez wesna
Czas edycji: 2012-12-25 o 22:45
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 08:16   #38
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez Tarta Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Ja swojego iPada mam od paru miesięcy i już też sobie nie wyobrażam życia bez niego <3


Właściwie to towarzyszy mi od rana do wieczora. Rano przy śniadaniu czytam wiadomości i przeglądam blogi. Potem jak się ubieram/ogarniam do pracy mam włączone radyjko na nim, RMF Maxx
Po drodze do pracy w autobusie oglądam filmy i seriale (a że dojazd zajmuje mi ok 40 min jazdy autobusem to sporo czasu, w którym mogę się zrelaksować i pooglądać coś).
Biorę go ze sobą do kuchni jak np. gotuje - przeglądam na nim przepis albo oglądam filmik na YT jak przygotować jakieś danie.
No i ma masę rewelacyjnych i przydatnych aplikacji.

Jednym słowem - jest mi niezastąpiony )

No i do tego jest taki śliczny produkty apple jednak mają coś w sobie, że wydają się takie ...hmmm.. eleganckie
Robię tak samo Podczas świątecznego gotowania nadrobiłam zaległości w Desperate Housewives

Użytkuję ipada od miesiąca i już się od niego uzależniłam Komputer poszedł prawie całkowicie w odstawkę.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 09:48   #39
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Robię tak samo Podczas świątecznego gotowania nadrobiłam zaległości w Desperate Housewives

Użytkuję ipada od miesiąca i już się od niego uzależniłam Komputer poszedł prawie całkowicie w odstawkę.
Mogę spytać jakich aplikacji używasz do oglądania seriali? Oglądałaś je przez internet, dobrze myślę?
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 12:30   #40
Tarta
Raczkowanie
 
Avatar Tarta
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Leeds
Wiadomości: 123
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Załącznik 5034063

Chwile przed świętami apple włączyło do sprzedaży nowe imac-i i to jest dopiero cudo!! http://www.apple.com/pl/imac/ Mi jednak narazie w zupełności wystarcza mój "grubasek"
boooooski jest!
Ale musiałabym najpierw obrabowac bank
__________________
Nothing is IMPOSSIBLE, the word itself says "I'M POSSIBLE".
Tarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 22:32   #41
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Mogę spytać jakich aplikacji używasz do oglądania seriali? Oglądałaś je przez internet, dobrze myślę?
Przez internet chyba nie da rady bo strony typu serialeonline działają we fleshu o ile się nie mylę.
Ściągnęłam sobie taką aplikację mediaplayer. Przenoszę odcinki z kompa bezpośrednio do tej aplikacji. Odtwarza z napisami

To ta apka https://itunes.apple.com/us/app/imed...544635606?mt=8
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-02, 21:39   #42
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: iPad - warto kupić?

Ostatnio w sprzedaży pojawił się iPad mini nad którym intensywnie myślę więc odświeżam wątek

może ktoś się jeszcze wypowie, może ktoś opowie o swoich aplikacjach must have ?

I najważniejsze! Dziewczyny co z pamięcią? Czy wg Was 16 gb to mimo wszystko za mało dla użytkownika który nie będzie bawił się w gry?
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 07:27   #43
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: iPad - warto kupić?

Strona serialeonline działa na iPadzie bez żadnych aplikacji, trzeba mieć tylko wykupione konto premium. Natomiast strona zalukaj.pl działa przez przeglądarkę flash, np. Puffin.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 15:29   #44
Tarta
Raczkowanie
 
Avatar Tarta
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Leeds
Wiadomości: 123
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Ostatnio w sprzedaży pojawił się iPad mini nad którym intensywnie myślę więc odświeżam wątek

może ktoś się jeszcze wypowie, może ktoś opowie o swoich aplikacjach must have ?

I najważniejsze! Dziewczyny co z pamięcią? Czy wg Was 16 gb to mimo wszystko za mało dla użytkownika który nie będzie bawił się w gry?
moim zdaniem 16gb to wystarczajaco
mam poinstalowane mnostwo aplikacji, zgrane filmy i jeszcze cale mnostwo miejsca

a iPad mini to dobry pomysl cenowo jest bardzo przystepny
i jest meeega leciutki
moj kumpel ma i zastanawiam sie nad sprzedaza swojego the new Ipad i zakupu mini
co prawda wole standartowa wersje, ale przez to, ze jest taki lekki i poreczny, wygodniej mi by bylo go zabierac codziennie do pracy
bo nie powiem, ze starnartowa wersja ciut ciazy w torebce :/
__________________
Nothing is IMPOSSIBLE, the word itself says "I'M POSSIBLE".
Tarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 17:33   #45
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Ostatnio w sprzedaży pojawił się iPad mini nad którym intensywnie myślę więc odświeżam wątek

może ktoś się jeszcze wypowie, może ktoś opowie o swoich aplikacjach must have ?

I najważniejsze! Dziewczyny co z pamięcią? Czy wg Was 16 gb to mimo wszystko za mało dla użytkownika który nie będzie bawił się w gry?
Uzytkowniczka Tarta ma rację. . Wszystko zależy jak zamierzasz go użytkowac. Mi, przy zwykłym przeglądaniu www, oglądaniu filmów, słuchaniu muzyki, czytaniu ebookow itd. zupełnie wystarcza.
Sama mam iPad 2 ,ale mini zachęca.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 10:39   #46
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: iPad - warto kupić?

Hej dziewczyny Chcialabym kupić ipada i mam nadzieję że dobrze trafiłam, bo chciałabym uzyskac kilka porad
hymmmm po pierwsze firma czy myslicie ze ipady sa lepsze czy może tablety samsunga, mam iphona dlatego pierwsza moja myśl to zakup ipada, ale może macie doświadczenia z innymi firmami?
Po drugie czy lepiej wybrać ipada zwykłego czy w wersji mini? kolejna kwestia to pojemność 16 czy 32 czy moze więcej? i oczywiście której generacji, 2, 3 czy 4? Zamierzam z niego korzystać wyłączenie w domu a wiadomo w ispotach namawiają na sprzęt najdroższy a chciałabym do tego podejść rozsądnie. Myślałam o 2 lub 3 w wersji 32?
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 11:58   #47
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka26 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Chcialabym kupić ipada i mam nadzieję że dobrze trafiłam, bo chciałabym uzyskac kilka porad
hymmmm po pierwsze firma czy myslicie ze ipady sa lepsze czy może tablety samsunga, mam iphona dlatego pierwsza moja myśl to zakup ipada, ale może macie doświadczenia z innymi firmami?
Po drugie czy lepiej wybrać ipada zwykłego czy w wersji mini? kolejna kwestia to pojemność 16 czy 32 czy moze więcej? i oczywiście której generacji, 2, 3 czy 4? Zamierzam z niego korzystać wyłączenie w domu a wiadomo w ispotach namawiają na sprzęt najdroższy a chciałabym do tego podejść rozsądnie. Myślałam o 2 lub 3 w wersji 32?
Czy ipad jest lepszy? Trudne pytanie, na pewno działa szybciej i płynniej niż Galaxy. Na ipadzie nie dzialaja natomiast strony flash (trzeba sciagac jakies inne przegladarki itd. - mi to nie bylo potrzebne), co za tym idzie nie ma reklam Ale skoro masz iphona to znasz zalety i wady ios.

Sama mam ipada 2, 32gb i uważam, że jest ok. Nie wprowadzili zadnej rewolucyjnej zmiany, ktora sklonilaby mnie do kupna nowego sprzetu. Ciut lepszy wyswietlacz to wg mnie jeszcze nie przewrot.

Co do wielkosci ekranu to juz sama musisz sobie odpowiedziec kiedy i do czego bedzie ci potrzebny ipad. Ja nie zamienilabym na mniejszy.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 13:47   #48
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Czy ipad jest lepszy? Trudne pytanie, na pewno działa szybciej i płynniej niż Galaxy. Na ipadzie nie dzialaja natomiast strony flash (trzeba sciagac jakies inne przegladarki itd. - mi to nie bylo potrzebne), co za tym idzie nie ma reklam Ale skoro masz iphona to znasz zalety i wady ios.

Sama mam ipada 2, 32gb i uważam, że jest ok. Nie wprowadzili zadnej rewolucyjnej zmiany, ktora sklonilaby mnie do kupna nowego sprzetu. Ciut lepszy wyswietlacz to wg mnie jeszcze nie przewrot.

Co do wielkosci ekranu to juz sama musisz sobie odpowiedziec kiedy i do czego bedzie ci potrzebny ipad. Ja nie zamienilabym na mniejszy.

no chyba maz racje z tym mini skoro i tak będe go uzywala w domu, w pracy mam maca laptopa więc tylko w domku chyba jednak zdecyduje sie na 2 32 gb Dziekuję za porady i już się go doczekać nie mogę
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 05:44   #49
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: iPad - warto kupić?

W końcu jest ze mną wersja 4 mini jest śliczny i mój
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 11:36   #50
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: iPad - warto kupić?

Gratuluję
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 14:11   #51
Tarta
Raczkowanie
 
Avatar Tarta
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Leeds
Wiadomości: 123
Dot.: iPad - warto kupić?

Tak mi sie przypomnialo i postanowilam sie podzielic nowa (dla mnie) apka
Nazywa sie AppGratis
i codziennie sa na niej pokazane aplikacje, ktore normalnie sa platne, a danego dnia mozna je pobrac za darmo
fajny gadzet, wylowilam dzieki niej pare fajnych perelek
__________________
Nothing is IMPOSSIBLE, the word itself says "I'M POSSIBLE".
Tarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 16:03   #52
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: iPad - warto kupić?

Miałam okazję korzystać z internetu i na iPadzie i na Samsungu, ten drugi chodził zdecydowanie szybciej (sieć internetowa ta sama). Niestety nie mogę stwierdzić nic na pewno, bo nie posiadam żadnego na własność, ale rozważam zakup w przyszłości i pewnie zdecyduję się jednak na Samsunga.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 21:09   #53
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Strona serialeonline działa na iPadzie bez żadnych aplikacji, trzeba mieć tylko wykupione konto premium. Natomiast strona zalukaj.pl działa przez przeglądarkę flash, np. Puffin.
Hej chciałabym oglądać filmy na zalukaj.pl jak to zrobić hymn.... Mogłabym poprosić o dokładniejsze wytłumaczenie Help me

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Gratuluję
Dziękuje
Już się uzależniłam

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Help ... Nie mogę odtworzyć filmu ani z seriale.pl ani z TVN player
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 18:29   #54
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: iPad - warto kupić?

Kupujesz na AppStore aplikację-przeglądarkę i w niej, zamiast w Safari oglądasz strony takie jak np. zalukaj.
Przeglądarka Puffin jest dostępna w bezpłatnej wersji testowej, możesz jej używać przez kilka tygodni za darmo.
http://www.puffinbrowser.com/index.php
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 21:22   #55
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Kupujesz na AppStore aplikację-przeglądarkę i w niej, zamiast w Safari oglądasz strony takie jak np. zalukaj.
Przeglądarka Puffin jest dostępna w bezpłatnej wersji testowej, możesz jej używać przez kilka tygodni za darmo.
http://www.puffinbrowser.com/index.php
Thank You
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 08:29   #56
Tarta
Raczkowanie
 
Avatar Tarta
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Leeds
Wiadomości: 123
Dot.: iPad - warto kupić?

Mam do Was pytanko a propo tematu ogladania seriali na iPad.
Czy ktoras z wizazanek, ktora mieszka za granica wie moze czy da sie ogladac TVN player? Bo mi sie zawsze wyswietlalo, ze "material nie jest dostepny na terenie Twojego kraju"
Nie wiecie, czy da sie to jakos obejsc?
Co prawda mam u siebie polska TV, ale czasami jak ominie mnie jakis ulubiony serial albo program, fajnie by bylo miec mozliwosc obejrzenia go przez neta
__________________
Nothing is IMPOSSIBLE, the word itself says "I'M POSSIBLE".
Tarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 23:12   #57
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: iPad - warto kupić?

Ja nie moge odtworzyć filmów ze strony tvnplayer. Wyswietla mi się informacja, ze nie mam polskiego IP. Macie jakis pomysł, jak to obejść?
__________________
Wędrujące pocztówki
http://tashapostcards.blogspot.com/
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 01:16   #58
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: iPad - warto kupić?

a posiada usb??
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:35   #59
Tarta
Raczkowanie
 
Avatar Tarta
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Leeds
Wiadomości: 123
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja nie moge odtworzyć filmów ze strony tvnplayer. Wyswietla mi się informacja, ze nie mam polskiego IP. Macie jakis pomysł, jak to obejść?
Mam wlasnie ten sam problem ..


Yeeeeey! Wczoraj do mojej kolekcji dolaczyl nowiutki, sliczny, bialy iPhone 5 juz nie moge sie doczekac, az wroce dzisiaj do domu i go w koncu uruchomie i zaczne uzywac
Do tego trafilam na piekny pokrowiec do niego z sowa w Accesorize <3 boski jest
__________________
Nothing is IMPOSSIBLE, the word itself says "I'M POSSIBLE".
Tarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 16:28   #60
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: iPad - warto kupić?

Cytat:
Napisane przez paula689 Pokaż wiadomość
a posiada usb??
Nie ma.

Już rozwiązałam problem. Nie działał mi, kiedy próbowałam oglądać filmy przez ich stronę internetową. Po zainstalowaniu programu TVNPlayer już mi działa
__________________
Wędrujące pocztówki
http://tashapostcards.blogspot.com/
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-24 13:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.