Seks a słowa "kocham Cię" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-18, 23:30   #1
marzycielka20
Przyczajenie
 
Avatar marzycielka20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 17

Seks a słowa "kocham Cię"


Witam,
Bardzo Was proszę o opinię, co sądzicie na ten temat. Jestem z chłopakiem ponad 2 miesiące, wcześniej pisaliśmy, spotykaliśmy się. W międzyczasie było chwilę przerwy ale ostatecznie zdecydowaliśmy, że chcemy być razem. Ostatnio podczas rozmowy całkiem przez przypadek zeszliśmy na temat słów "Kocham Cię". Powiedział mi, że mam się nie łudzić, że je teraz usłyszę, że być może za kilka lat dopiero, a w ogóle to on chciałby je wypowiedzieć pierwszy raz na ślubnym kobiercu (!). Troszkę byłam w szoku i zamilkłam na chwilę, co on zaraz zauważył i powiedział, że muszę się z tym pogodzić i tyle. Do czego zmierzam. Już kilka razy namawiał mnie na seks. Gdy kiedyś rozmawialiśmy na temat seksu przed ślubem powiedział, że nie ma nic przeciwko, gdy wie, że kocha tą osobę. Występuje więc tutaj wyraźna sprzeczność. Nie pójdę do łóżka z mężczyzną, który mnie nie kocha! Muszę też nadmienić, że najpierw mnie namawiał na seks (i słyszał moje odmowy) a później była rozmowa o słowach "kocham Cię". Powiedzcie mi proszę, czy nie wygląda to tak, że chce mnie tylko zaciągnąć do łóżka? Jak to wygląda z Waszej perspektywy?
marzycielka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 00:02   #2
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Cytat:
Napisane przez marzycielka20 Pokaż wiadomość
Witam,
Bardzo Was proszę o opinię, co sądzicie na ten temat. Jestem z chłopakiem ponad 2 miesiące, wcześniej pisaliśmy, spotykaliśmy się. W międzyczasie było chwilę przerwy ale ostatecznie zdecydowaliśmy, że chcemy być razem. Ostatnio podczas rozmowy całkiem przez przypadek zeszliśmy na temat słów "Kocham Cię". Powiedział mi, że mam się nie łudzić, że je teraz usłyszę, że być może za kilka lat dopiero, a w ogóle to on chciałby je wypowiedzieć pierwszy raz na ślubnym kobiercu (!). Troszkę byłam w szoku i zamilkłam na chwilę, co on zaraz zauważył i powiedział, że muszę się z tym pogodzić i tyle. Do czego zmierzam. Już kilka razy namawiał mnie na seks. Gdy kiedyś rozmawialiśmy na temat seksu przed ślubem powiedział, że nie ma nic przeciwko, gdy wie, że kocha tą osobę. Występuje więc tutaj wyraźna sprzeczność. Nie pójdę do łóżka z mężczyzną, który mnie nie kocha! Muszę też nadmienić, że najpierw mnie namawiał na seks (i słyszał moje odmowy) a później była rozmowa o słowach "kocham Cię". Powiedzcie mi proszę, czy nie wygląda to tak, że chce mnie tylko zaciągnąć do łóżka? Jak to wygląda z Waszej perspektywy?
Dziwny jakiś. Jakoś nie umiem sobie wyobrazić rozmowy na jednym z pierwszych spotkań o "kocham cię" i teksty że mam się ich nie spodziewać w przeciągu najbliższych paru lat W sumie powiedziałam bym, że chce zaciągnąć do łóżka, ale chyba chłop się źle zabiera, zniechęcając Cię ^^ "kocham cie" to tak wielkie wyznanie, że tylko w dniu ślubu, ale seksić się może bez problemu. Dla mnie dziwny chłopak i tyle xD Ale w końcu parą jesteście obecnie? Jeżeli wyznajesz zasadę, że do łóżka chcesz iść tylko z tym kto Cię kocha to chyba musisz poczekać albo go olać.
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 09:35   #3
chloe89
Raczkowanie
 
Avatar chloe89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 69
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Mój facet zerknął na Twoją wypowiedź i nawet on stwierdził, że albo gość ma ze sobą jakieś problemy/chce wychodzić na super macho albo zwyczajnie chce Cię zaciągnąć do tego łóżka.
Wg mnie najprościej byłoby go zwyczajnie zapytać - powiedziałeś, że seks przed ślubem uprawiałbyś tylko z osobą, którą kochasz, a teraz namawiając mnie na seks, jednocześnie odmawiasz jakichkolwiek wyznań - o co Ci chodzi? No i drążyłabym, dopóki bym nie otrzymała jakiejś sensownej odpowiedzi
chloe89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 09:49   #4
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Przede wszystkim nie rób nic na co nie masz ochoty. Seks ma być przyjemnością, a nie obowiązkiem, ponieważ on chce. Słowa "kocham Cię"... cóż, dla mnie to trochę bzdura, rozmawianie na temat tych słów. One tak jakby wychodzą w praniu i już... Poza tym powiedzieć można wszystko dla osiągnięcia celu, te dwa słowa, jeśli faktycznie chłopak się zakocha będziesz widziała w jego czynach. I to będzie coś wspaniałego.
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 09:54   #5
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Cytat:
Napisane przez marzycielka20 Pokaż wiadomość
Witam,
Bardzo Was proszę o opinię, co sądzicie na ten temat. Jestem z chłopakiem ponad 2 miesiące, wcześniej pisaliśmy, spotykaliśmy się. W międzyczasie było chwilę przerwy ale ostatecznie zdecydowaliśmy, że chcemy być razem. Ostatnio podczas rozmowy całkiem przez przypadek zeszliśmy na temat słów "Kocham Cię". Powiedział mi, że mam się nie łudzić, że je teraz usłyszę, że być może za kilka lat dopiero, a w ogóle to on chciałby je wypowiedzieć pierwszy raz na ślubnym kobiercu (!). Troszkę byłam w szoku i zamilkłam na chwilę, co on zaraz zauważył i powiedział, że muszę się z tym pogodzić i tyle. Do czego zmierzam. Już kilka razy namawiał mnie na seks. Gdy kiedyś rozmawialiśmy na temat seksu przed ślubem powiedział, że nie ma nic przeciwko, gdy wie, że kocha tą osobę. Występuje więc tutaj wyraźna sprzeczność. Nie pójdę do łóżka z mężczyzną, który mnie nie kocha! Muszę też nadmienić, że najpierw mnie namawiał na seks (i słyszał moje odmowy) a później była rozmowa o słowach "kocham Cię". Powiedzcie mi proszę, czy nie wygląda to tak, że chce mnie tylko zaciągnąć do łóżka? Jak to wygląda z Waszej perspektywy?
myślę że niepotrzebnie zakładałaś wątek dla tak jasnej i klarownej sytuacji, bo normalny, zdrowy i poważnie myślący o kobiecie facet nigdy by czegoś takiego nie powiedział; do łóżka chce Cię zaciągnąć i tyle.
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 10:01   #6
lemonhaze
Raczkowanie
 
Avatar lemonhaze
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 323
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Jak na moje oko to pierdzieli bez sensu.
Skoro się nie kocha kobiety przed ślubem i jej się tego nie mówi to po co go brać? Ze złożeniem małżeńskiej przysięgi przyjdzie uczucie? Czary mary czy jak?
Chłopak tego nie czuje i sam wie, że nie zanosi się na to, żeby poczuł do Ciebie coś więcej, więc jeśli nie chcesz być wykorzystana to nie idź z nim do łóżka. Jak nie dasz mu tego, czego oczekuje przez kolejne 2 miesiące to pewnie rzuci Ci tekstem, że do siebie nie pasujecie i bardzo szybko się ulotni.
__________________

Rozpal w sobie ogień i poczuj jego żar, niechaj oświetla drogę, kiedy czujesz, że jesteś sam.
Odnajdź piękno w miejscu, gdzie żyć Ci przyszło, niejeden kwitnie kwiat choć wokół płynie rynsztok...


lemonhaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 10:16   #7
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Przekonałam się na własnej skórze, że jeśli facet mówi, że nie kocha, albo zaczyna wciskać jakieś głodne kawałki o tym, że to takie wielkie słowa, że wypowie je dopiero po zamieszkaniu razem/ślubie/drugim dziecku, to znaczy, że po prostu nie kocha i tyle.
Można po dwóch miesiącach związku uważać, że to za wcześnie na poważne deklaracje, ale nie odstawiać taką szopkę.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 10:21   #8
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Jak dla mnie ewidentnie chce Cię zaciągnąć do łóżka i nie łączy z Twoją osobą żadnych poważniejszych, czy długodystansowych planów.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 12:04   #9
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Przekonałam się na własnej skórze, że jeśli facet mówi, że nie kocha, albo zaczyna wciskać jakieś głodne kawałki o tym, że to takie wielkie słowa, że wypowie je dopiero po zamieszkaniu razem/ślubie/drugim dziecku, to znaczy, że po prostu nie kocha i tyle.


Można po dwóch miesiącach związku uważać, że to za wcześnie na poważne deklaracje, ale nie odstawiać taką szopkę.


Prawda razy miljon.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 13:26   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Ale amant, nie ma co

Do odstrzału.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 13:27   #11
elkaba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 41
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
ale amant, nie ma co :d

do odstrzału.
zdecydowanie!!!!
elkaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 13:34   #12
marzycielka20
Przyczajenie
 
Avatar marzycielka20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 17
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Przekonałam się na własnej skórze, że jeśli facet mówi, że nie kocha, albo zaczyna wciskać jakieś głodne kawałki o tym, że to takie wielkie słowa, że wypowie je dopiero po zamieszkaniu razem/ślubie/drugim dziecku, to znaczy, że po prostu nie kocha i tyle.
Można po dwóch miesiącach związku uważać, że to za wcześnie na poważne deklaracje, ale nie odstawiać taką szopkę.
Tak właśnie. Zaczął tłumaczyć, że to słowo o największej wartości na świecie i prędko mam się jej nie spodziewać. I tak jak jedna z Was powiedziała - nawet samo przyjęcie oświadczyn i nie usłyszenie wtedy "kocham Cię" jest dla mnie jakimś absurdem. Nie mówię, że po 2 miesiącach chciałabym to usłyszeć bo wiadomo, że dla kogoś może to być za szybko i może nie być pewny jeszcze swoich uczuć, ale jeśli zostaję już z góry uprzedzona, że kilka lat sobie poczekam i muszę się z tym pogodzić bo on ma takie zasady to coś tu jest nie halo...
marzycielka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 13:44   #13
lemonhaze
Raczkowanie
 
Avatar lemonhaze
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 323
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Cytat:
Napisane przez marzycielka20 Pokaż wiadomość
Tak właśnie. Zaczął tłumaczyć, że to słowo o największej wartości na świecie i prędko mam się jej nie spodziewać. I tak jak jedna z Was powiedziała - nawet samo przyjęcie oświadczyn i nie usłyszenie wtedy "kocham Cię" jest dla mnie jakimś absurdem. Nie mówię, że po 2 miesiącach chciałabym to usłyszeć bo wiadomo, że dla kogoś może to być za szybko i może nie być pewny jeszcze swoich uczuć, ale jeśli zostaję już z góry uprzedzona, że kilka lat sobie poczekam i muszę się z tym pogodzić bo on ma takie zasady to coś tu jest nie halo...
I jeszcze Ci mówi otwarcie, że jak Ci się nie podobają jego zasady to nara. Nieważne, czego Ty oczekujesz. Jego to nie obchodzi.
__________________

Rozpal w sobie ogień i poczuj jego żar, niechaj oświetla drogę, kiedy czujesz, że jesteś sam.
Odnajdź piękno w miejscu, gdzie żyć Ci przyszło, niejeden kwitnie kwiat choć wokół płynie rynsztok...


lemonhaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 21:37   #14
marzycielka20
Przyczajenie
 
Avatar marzycielka20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 17
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Utwierdziłyście mnie w mojej decyzji... Dziękuję bardzo za Wasze odpowiedzi

Edytowane przez marzycielka20
Czas edycji: 2014-10-19 o 21:44
marzycielka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 23:04   #15
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Cytat:
Napisane przez marzycielka20 Pokaż wiadomość
Utwierdziłyście mnie w mojej decyzji... Dziękuję bardzo za Wasze odpowiedzi
Kochana dobrze zrobisz.
Jak ktoś kogoś kocha, to powie to po prostu od siebie, a nie będzie już na starcie apelował, żebyś na coś nie liczyła itp.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 11:22   #16
Pejsik
Raczkowanie
 
Avatar Pejsik
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 197
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Kochana dobrze zrobisz.
Jak ktoś kogoś kocha, to powie to po prostu od siebie, a nie będzie już na starcie apelował, żebyś na coś nie liczyła itp.
Poza tym, to widać w spojrzeniu 2 osoby
__________________
"Sodomitą to może być byle żak, mnich, żebrak, chłop czy inny łazęga. O książętach i dostojnikach Kościoła mówimy natomiast, że w sprawach miłości cielesnej wznoszą się ponad zwyczajowe standardy kultywowane przez większość społeczności." - Ja Inkwizytor. Wieże do nieba (Jacek Piekara)
Pejsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 11:42   #17
Pitek68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 19
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Brutalna prawda jest taka, ze on Cię nie kocha.
Ja swojej obecnej zonie napisałem, że ją kocham po tygodniu znajomości, mimo że jej nie widziałem na oczy, wystarczyły rozmowy przez telefon, gg, itp. Teraz jesteśmy 4 lata po ślubie i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Także skoro facet nie chce tego powiedzieć to znaczy, że nie myśli poważnie o Tobie
Pitek68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 20:15   #18
weyda12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 121
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Co za koleś.... Ja po jego wypowiedzi powiedziałabym, że seksu przedmałżeńskiego nie uprawiam, może za kilka lat i ma się z tym pogodzić i tyle : -D

Ale tak serio to koleś nie jest Ciebie wart. Ewidentnie chce Cię zaciągnąć do łóżka i nawet się z tym nie kryje. Nie rób nic wbrew swojej woli, aby potem nie żałować. Bo to jest najgorsze.
weyda12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 02:30   #19
prawiczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Gdańsk Górny Wrzeszcz
Wiadomości: 177
GG do prawiczek
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

To że facet mówi kocha, nie musi oznaczać, że mówi prawdę.
Mnie się czasem zdarza powiedzieć kobiecie, że "jest ładna" jak mi się w ogóle fizycznie nie podoba.
Jak się kogoś lubi to się trochę koloryzuje.
Według mnie ważniejsze są czyny od słów.
prawiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 18:59   #20
emadzj
Przyczajenie
 
Avatar emadzj
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 24
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

...

Edytowane przez emadzj
Czas edycji: 2015-07-28 o 16:45
emadzj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 19:07   #21
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

przecież w opisanej przez autorkę sytuacji jest całkiem inaczej... Twój czekał ile trzeba, tutaj jest namawianie, w Twoim przypadku słowo 'kocham' pojawiło się kiedy pojawiło się uczucie, kiedy chcieliście, nie było mowy o tym by to było po ślubie bo tak i żebyś się nie nastawiał (co to w ogóle za tekst )

facet z opisu to cham, bo namawia dziewczynę na seks i ułożył sobie jakieś chore ramy co i kiedy powie bo tak i już i żeby się nie nastawiała na zmiane...

facet do odstrzału, tryb natychmiastowy.

Edytowane przez 818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Czas edycji: 2015-08-12 o 17:10
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 20:19   #22
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;48617984]przecież w opisanej przez autorkę sytuacji jest całkiem inaczej... Twój czekał ile trzeba, tutaj jest namawianie, w Twoim przypadku słowo 'kocham' pojawiło się kiedy pojawiło się uczucie, kiedy chcieliście, nie było mowy o tym by to było po ślubie bo tak i żebyś się nie nastawiał (co to w ogóle za tekst )

facet z opisu to cham, bo namawia dziewczynę na seks i ułożył sobie jakieś chore ramy co i kiedy powie bo tak i już i żeby się nie nastawiała na zmiane...

facet do odstrzału, tryb natychmiastowy.[/QUOTE]

Nic dodać, nic ująć.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 21:15   #23
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Cytat:
Napisane przez emadzj Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z żadną z Was.
Podchodzicie do słów bardzo poważnie. Przecież "Kocham Cię" to tylko słowa... A to czyny są najważniejsze.

Jak poznałam mojego chłopaka to rozmawialiśmy o miłości. Powiedział, że nie traktuje miłości pobieżnie i nie mówi pierwszej lepszej kobiecie po paru miesiącach związku, że ją kocha, bo żeby pokochać trzeba czasu, by uczucie powstało, było prawdziwe i się wzmocniło.
I nawet mi przez myśl nie przeszło, że chce tylko seksu, bo widziałam w czynach, że mu po prostu na mnie zależy i nie potrzebowałam do tego deklaracji słownych. Jasne, że chciał się ze mną kochać, ale zawsze powtarzał, że poczeka tyle czasu ile tylko potrzebuje.

Suma sumarum wyszło tak, że po więcej niż pół roku poszliśmy do łóżka, a miłość wyznaliśmy sobie po roku, mimo, że w zachowaniu i czynach było już dawno widać, jak bardzo nam zależy na szczęściu drugiej osoby.

Wszystko zależy jak kto do tego podchodzi.
Ale u różnych osób, różnie to wygląda. My sobie niemalże od razu wpadliśmy w oko. Po trzech tygodniach znajomości poszliśmy do łóżka, po jakiś dwóch wyznaliśmy sobie miłość, po trzech ze sobą mieszkaliśmy. Nie zawsze poważne traktowanie oznacza czekanie z seksem i nie zawsze szacunek do miłości oznacza wstrzymywanie się z wyznaniami.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 15:38   #24
marzycielka20
Przyczajenie
 
Avatar marzycielka20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 17
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Cytat:
Napisane przez emadzj Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z żadną z Was.
Podchodzicie do słów bardzo poważnie. Przecież "Kocham Cię" to tylko słowa... A to czyny są najważniejsze.

Jak poznałam mojego chłopaka to rozmawialiśmy o miłości. Powiedział, że nie traktuje miłości pobieżnie i nie mówi pierwszej lepszej kobiecie po paru miesiącach związku, że ją kocha, bo żeby pokochać trzeba czasu, by uczucie powstało, było prawdziwe i się wzmocniło.
I nawet mi przez myśl nie przeszło, że chce tylko seksu, bo widziałam w czynach, że mu po prostu na mnie zależy i nie potrzebowałam do tego deklaracji słownych. Jasne, że chciał się ze mną kochać, ale zawsze powtarzał, że poczeka tyle czasu ile tylko potrzebuje.

Suma sumarum wyszło tak, że po więcej niż pół roku poszliśmy do łóżka, a miłość wyznaliśmy sobie po roku, mimo, że w zachowaniu i czynach było już dawno widać, jak bardzo nam zależy na szczęściu drugiej osoby.

Wszystko zależy jak kto do tego podchodzi.
Bingo. On mi niestety nie pokazywał, że mu zależy, albo czasami zależało a zaraz potem mnie olewał, nie odzywał się albo informował, że dzisiaj się nie spotkamy bo on wychodzi na imprezę (kolejną w tym tygodniu). Do tego dowiedziałam się, że nie jestem najważniejsza i według mnie chyba wszystko powinno się kręcić wokół mnie. Ja po prostu chciałam zobaczyć, że mu zależy a słysząc, że prędko nie usłyszę "kocham Cię" cała moja chęć budowania związku zmalała a iskierka, która się tliła (bo od jakiegoś czasu nie było idealnie) kompletnie się ugasiła.
marzycielka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 07:38   #25
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Czyny czynami, owszem, ale jak facet kocha, to MUSI mi to powiedzieć.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 14:29   #26
prawiczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Gdańsk Górny Wrzeszcz
Wiadomości: 177
GG do prawiczek
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Czyny czynami, owszem, ale jak facet kocha, to MUSI mi to powiedzieć.
Bohater serialu "Arrow" każdej napotkanej kobiecie mówi, że ja kocha.
prawiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 22:52   #27
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Seks a słowa "kocham Cię"

kocham Cię usłyszane zaraz po równa się z orgazmem. na moje oko koleś ma zamiar zaciągnąć Cię do łóżka. rozumiem, że nie chce wyskakiwać z deklaracjami po dwóch miesiącach znajomości, ale niech będzie konsekwentny i jednocześnie nie namawia Cię na seks... wychodzi na to, że pójście z dziewczyną do łóżka nic dla niego nie znaczy i nie podchodzi do sprawy zbyt emocjonalnie. na Twoim miejscu bałabym się, że mnie wystawi, gdybym się już zgodziła. w końcu nic nie obiecywał, więc z jakiej paki miałabym się czuć oszukana? jakby nie patrzeć to racja.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-23 23:52:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.