Wrześniówki 2018 cz. 1 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-07, 09:15   #4681
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Pokaż wiadomość
I boję się trochę pierwszej kupy, bo podobno jest spektakularna
O nie, to teraz tez sie bede bac
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 09:15   #4682
babyyzzzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 21
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Mój krzykacz właśnie leży na macie i wścieka się że nie zwracam na niego uwagi. No niestety leciutko nie jest. Pewnie cos ponad 6 kg.

W tym tygodniu mamy kolejne szczepienie..

Mam pytanie do mam chłopców. Wam też tak non stop zalewają sobie plecki? Od wczorajszej kąpieli przebrany był aż 3 razy.. 😞. Nosimy 3 z dady. Na różne sposoby je ubieramy i nic nie pomaga 😞
babyyzzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 09:40   #4683
XdMalgorzataxd
Raczkowanie
 
Avatar XdMalgorzataxd
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 363
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez babyyzzzz Pokaż wiadomość
Mój krzykacz właśnie leży na macie i wścieka się że nie zwracam na niego uwagi. No niestety leciutko nie jest. Pewnie cos ponad 6 kg.

W tym tygodniu mamy kolejne szczepienie..

Mam pytanie do mam chłopców. Wam też tak non stop zalewają sobie plecki? Od wczorajszej kąpieli przebrany był aż 3 razy.. . Nosimy 3 z dady. Na różne sposoby je ubieramy i nic nie pomaga
Witaj
Ja też mam synka, też pieluchy dada 3, nigdy pleców nie miał mokrych, czasem po długiej nocy przecieklo na bok. Ja zawsze pilnuje, gdy zapinan pieluche, żeby siusiak był skierowany do dołu. Tada od innej mamy chłopca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
XdMalgorzataxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 09:45   #4684
babyyzzzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 21
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Tak tak wiem ze ma być w dół.. Ale to nie pomaga 😞. To dzieje się głównie wtedy gdy mały jest w pajacu albo w spioszkach. I podczas wiercenia się (a wierci się niemiłosiernie) jakoś pielucha się przekreca..

Sama już nie wiem co z tym robić..
babyyzzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 09:51   #4685
XdMalgorzataxd
Raczkowanie
 
Avatar XdMalgorzataxd
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 363
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

A może ciaśniej pieluchę zapnij, u mnie nigdy nie zmieniła położenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
XdMalgorzataxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 09:54   #4686
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

U mnie siusial na bok jak spal na boku bo mu sie ulewalo to owszem sie zdarzalo ale to na samym poczatku, teraz to tylko czasem sie zdarzy kupka na pleckach :/ a nosimy 3 ale z Pampersa
U mnie wlasnie czasem z tylu pieluszka sie zsuwa, bo tez bardzo mocno sie wierci, a mam wrazenie ze jak ciasniej mu zapne ze go w brzuszek uciska jak nozki do gory podnosi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 09:58   #4687
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cześć

Mój młody miał chyba raz zasikane plecy, ale to była akurat wina zakładającego pieluchę. Obecnie też mamy dady 3 i nigdy się to nie zdarzyło, zapinam dość ciasno i tyle. Tak, że nie wiem co doradzić.
Mój łaskawy syn spał dziś od 24 do 7 To było piękne, naprawdę.

Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 10:11   #4688
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez blackhaired_witch Pokaż wiadomość
Cześć

Mój młody miał chyba raz zasikane plecy, ale to była akurat wina zakładającego pieluchę. Obecnie też mamy dady 3 i nigdy się to nie zdarzyło, zapinam dość ciasno i tyle. Tak, że nie wiem co doradzić.
Mój łaskawy syn spał dziś od 24 do 7 To było piękne, naprawdę.

Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka


O jak idealnie takie godziny mogłabym zaakceptować. Chociaż też lubię jak Kornelka zaśnie o tej 19 i mogę sobie wziąć spokojnie długą kąpiel


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 10:12   #4689
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Moj czasem mial zasikane jak sie wiercil i pielucha byla za luzno zapieta ale to moze z kilka razy sie zdarzylo, jeszcze jak nosil 1. Tam nie moze sie dac palca wsadzic. A i tak w szpitalu sporo ciasniej zapinali, ze prawie na okolo to szlo


My dzisiaj spacer odpuszczamy co prawda sliczna pogoda, tak fajnie zimowo i slonecznie, ale jakos ja nie mam ochoty wylazic na ten mroz... wiecej zachodu z ubieraniem sie niz faktycznie tego spaceru by bylo


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 10:32   #4690
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

U nas w jedno raz kupa wyszła na całe plecy, masakra w wielo na szczęście nie ma przecieków, chyba że bardzo długo nie zmieniam.

Witamy nowa wrześniowke z której części Polski jesteś?

Ja odpuszczam spacer bo schody w bloku są tak śliskie że nie idzie z wózkiem zejść musiałabym posypać piachem. Może zadzwonię do spółdzielni i o. To poproszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 10:40   #4691
babyyzzzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 21
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Dziękuję za miłe przyjęcie ��.

No właśnie nie ściskamy mu mocno pieluszki bo boimy się o brzuszek..

Jestem z podkarpackiego a dokładnie z Rzeszowa. U nas zima na całego. Także o spacerze mogę zapomnieć. Zresztą i tak jak gdzieś wychodzę to muszę liczyć na czyjąś pomoc bo mimo iz wózek jest dość lekki i mam windę w bloku to jeszcze mam 9 stromych schodów do pokonania..


Dziecko przed chwilą takie mi krzyki robiło że aż się cała spocilam... Jak się dobrze nie wyspi to tak spazmuje że szok.. Najgorsze jest to że sąsiadów mam mało wyrozumiałych ��

Edytowane przez babyyzzzz
Czas edycji: 2019-01-07 o 10:48
babyyzzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 11:51   #4692
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Babyyzzzz - to Twój synek równieśnik z moim tylko, ze Filip z godziny 14:25

Mój Minio nosi pampers premium care 3 - wydane mi się ze pampersy są ciut większe od dady czy lupilu i dlatego przy nich zostaliśmy. Zdarzało się czasem ze przesikal ale to jak spał na boku. Prawdopodobnie za duży/za mały rozmiar bo było to na granicy zmiany z 1 na 2 bodajże.

Co to temperatury to ja tez słyszałam ze większe niemowlaki do -10 stopni mogą wyjść. Oczywiście odpowiednio ubrane i zabezpieczone


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 12:15   #4693
babyyzzzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 21
Talking Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

[QUOTE=lupinka;86336275]Babyyzzzz - to Twój synek równieśnik z moim tylko, ze Filip z godziny 14:25

Miło
Masz rację dady sa mniejsze. Jak 3 będzie za mała to kupimy może pampersy.

A właśnie a propo ćwiczeń mięśni dna miednicy bo widziałam był taki temat. Chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami na ten temat. Jako że jestem po cc zainteresowałam się tym tematem i postanowiłam się umówić do fizjoterapeutki. Wiadomo mój brzuch niewyglada tak jak przed ciążą.. Oceniła mi rozejscie kresy białej i nauczyła jak poprawnie ćwiczyć te właśnie mięśnie. Dowiedziałam się też że wszystkie kobiety nie tylko po cesarce, w ciąży a nawet faceci powinni te mięśnie ćwiczyć. Bo podobno już nawet mężczyzni mają coraz częściej problem z nietrzymaniem moczu.
Przede wszystkim nie powinniśmy ich ćwiczyć podczas robienia siku. To jest najgorsze co możemy sobie zafundować, bo potem możemy mieć problemy z sikaniem. Najlepiej na początku położyć się na plecach ugiac kolana i spróbować napiąć jednocześnie pochwe i odbyt nie zaciskajac przy tym ud ani pośladków. Jak mówi moja fizjoterapeutka wyobrazić sobie że chcemy tampona mięśniami podsunac do góry. Po takim spieciu należy mięśnie rozluźnić. Powtarzać 6-8 razy po pare razy dziennie. Gdy już nauczymy się w takiej pozycji możemy przejść do trudniejszej czyli w staniu lub innych.
Oczywiście najlepiej iść samej i niech specjalista oceni. Tak samo tyczy się rany po cc. Dlaczego boli? Bo podobno zrobiły się tam zrosty..
Mam nadzieję że coś tam komuś pomogłam
babyyzzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 12:34   #4694
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez babyyzzzz Pokaż wiadomość
Mam pytanie do mam chłopców. Wam też tak non stop zalewają sobie plecki? Od wczorajszej kąpieli przebrany był aż 3 razy.. 😞. Nosimy 3 z dady. Na różne sposoby je ubieramy i nic nie pomaga 😞

Nie, raz miałam kupę po kark. Siku raz, jak ojciec za luźno pampersa zapiął. Nosi pampers premium care, rozmiar 3. W nocy jak przysypia po jedzeniu to zmieniam dopiero rano nie przeciekł nigdy.


Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
My dzisiaj spacer odpuszczamy co prawda sliczna pogoda, tak fajnie zimowo i slonecznie, ale jakos ja nie mam ochoty wylazic na ten mroz... wiecej zachodu z ubieraniem sie niz faktycznie tego spaceru by bylo


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...

No właśnie na spacer pogoda idealna, szłam około 10tej. Rewelacyjne słoneczko i mróz, że nie było na chodnikach ciapy. Bardzo udany spacer dziś był


Cytat:
Napisane przez babyyzzzz Pokaż wiadomość
Jestem z podkarpackiego a dokładnie z Rzeszowa.



Najgorsze jest to że sąsiadów mam mało wyrozumiałych ��

Pozdrawiam ja z Kolbuszowej.
Mało wyrozumiałych tzn??
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 12:43   #4695
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez babyyzzzz Pokaż wiadomość
A właśnie a propo ćwiczeń mięśni dna miednicy bo widziałam był taki temat. Chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami na ten temat. Jako że jestem po cc zainteresowałam się tym tematem i postanowiłam się umówić do fizjoterapeutki. Wiadomo mój brzuch niewyglada tak jak przed ciążą.. Oceniła mi rozejscie kresy białej i nauczyła jak poprawnie ćwiczyć te właśnie mięśnie. Dowiedziałam się też że wszystkie kobiety nie tylko po cesarce, w ciąży a nawet faceci powinni te mięśnie ćwiczyć. Bo podobno już nawet mężczyzni mają coraz częściej problem z nietrzymaniem moczu.
Przede wszystkim nie powinniśmy ich ćwiczyć podczas robienia siku. To jest najgorsze co możemy sobie zafundować, bo potem możemy mieć problemy z sikaniem. Najlepiej na początku położyć się na plecach ugiac kolana i spróbować napiąć jednocześnie pochwe i odbyt nie zaciskajac przy tym ud ani pośladków. Jak mówi moja fizjoterapeutka wyobrazić sobie że chcemy tampona mięśniami podsunac do góry. Po takim spieciu należy mięśnie rozluźnić. Powtarzać 6-8 razy po pare razy dziennie. Gdy już nauczymy się w takiej pozycji możemy przejść do trudniejszej czyli w staniu lub innych.
Oczywiście najlepiej iść samej i niech specjalista oceni. Tak samo tyczy się rany po cc. Dlaczego boli? Bo podobno zrobiły się tam zrosty..
Mam nadzieję że coś tam komuś pomogłam

Jak milo, ze to napisalas Szczegolnie to:
Cytat:
nie powinniśmy ich ćwiczyć podczas robienia siku
bo ja tak wlasnie robilam!!! matulo jedyna.
Z trzymaniem moczu na szczescie zbyt duzych problemow nie mam, ale czasem nie potrafie kontrolowac bakow, a przed ciaza NIGDY mi sie to nie zdarzalo i jest to mega zenujace, szczegolnie gdy jestem w towarzystwie osob trzecich i mi sie cos takiego zdarzy, a juz sie zdarzylo chyba ze 3 razy
Juz robie cwiczenia z youtuba na miesnie kegla, ale szczerze mowiac nie widze poprawy
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 13:20   #4696
babyyzzzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 21
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Wicherku - mało wyrozumiałych tzn że zapomnieli sami jak mieli dzieci, że dzieci płaczą, krzyczą, tupią itp. Zresztą akurat z tymi co pode mną mieszkają to od zawsze moja rodzina ma na pienku..

Sarahxoxo - nie ma za co . Musisz to robić systematycznie i co ważne być pewną, że to co ćwiczysz to mięśnie dna miednicy.

Warto też dodać jak powinno się podobno poprawnie kichać, kaszleć czy wydmuchiwać nos. Najlepiej odwrócic się w bok i lekko przycisnac rękę do brzucha absolutnie nie pochylać się (co robiłam namiętnie po cesarce jak dusił mnie kaszel). I oczywiście wstawać zawsze przez bok.

Edytowane przez babyyzzzz
Czas edycji: 2019-01-07 o 13:23
babyyzzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 13:57   #4697
XdMalgorzataxd
Raczkowanie
 
Avatar XdMalgorzataxd
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 363
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Dzięki za rady. Ja się zbieram żeby zaprosic fizjo do domu, siostrzenica męża jest masażystka i ma koleżanke, co przyjeżdża do pacjentki. Ja mam rozejście mięśni na 4 palce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez XdMalgorzataxd Pokaż wiadomość
Dzięki za rady. Ja się zbieram żeby zaprosic fizjo do domu, siostrzenica męża jest masażystka i ma koleżanke, co przyjeżdża do pacjentki. Ja mam rozejście mięśni na 4 palce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I mam ogromny problem żeby wstawac inaczej niż z pleców Lata nawyku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
XdMalgorzataxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 13:59   #4698
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez XdMalgorzataxd Pokaż wiadomość
Ja mam rozejście mięśni na 4 palce.
A skad o tym wiesz? Da sie to jakos sprawdzic "domowymi" sposobami?
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 14:06   #4699
XdMalgorzataxd
Raczkowanie
 
Avatar XdMalgorzataxd
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 363
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Mam od 10 lat, da się samemu. Kładziesz się na plecach uginasz nogi w kolanach, potem podnosisz głowę i macasz/dociskasz palcami brzuch w lini prostej od pępka w górę. Jesli wyczujesz taki,,rów" pośrodku, wejdą tam palce to jest rozejście. Na youtubie możesz zerknąć, myślę, że jak zobaczysz to będziesz wiedzieć jak to zrobic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez XdMalgorzataxd Pokaż wiadomość
Mam od 10 lat, da się samemu. Kładziesz się na plecach uginasz nogi w kolanach, potem podnosisz głowę i macasz/dociskasz palcami brzuch w lini prostej od pępka w górę. Jesli wyczujesz taki,,rów" pośrodku, wejdą tam palce to jest rozejście. Na youtubie możesz zerknąć, myślę, że jak zobaczysz to będziesz wiedzieć jak to zrobic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A wiem bo mnie chirurg badał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
XdMalgorzataxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 14:30   #4700
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez XdMalgorzataxd Pokaż wiadomość
Mam od 10 lat, da się samemu. Kładziesz się na plecach uginasz nogi w kolanach, potem podnosisz głowę i macasz/dociskasz palcami brzuch w lini prostej od pępka w górę. Jesli wyczujesz taki,,rów" pośrodku, wejdą tam palce to jest rozejście. Na youtubie możesz zerknąć, myślę, że jak zobaczysz to będziesz wiedzieć jak to zrobic.

A wiem bo mnie chirurg badał.
Wlasnie sprawdzilam tak jak napisalas i faktycznie mam taki row, ale tam wejdzie tylko jeden palec. To zle czy dobrze? Tzn lepiej, zeby zaden nie wszedl czy jak to jest?
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 14:34   #4701
XdMalgorzataxd
Raczkowanie
 
Avatar XdMalgorzataxd
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 363
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Póki co jednym bym się nie martwiła. One w ciązy się rozchodzą, a potem wracają na miejsce. Ale to chyba też troszkę trwa. Ja mam nad pępkiem na 4 palce, pod na 2.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
XdMalgorzataxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 14:38   #4702
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez XdMalgorzataxd Pokaż wiadomość
Póki co jednym bym się nie martwiła. One w ciązy się rozchodzą, a potem wracają na miejsce. Ale to chyba też troszkę trwa. Ja mam nad pępkiem na 4 palce, pod na 2.
Ok. Dzieki za pomoc
Ja generalnie musze sie troche zainteresowac cwiczeniami po ciazy itp bo mam wiedze zero na ten temat
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 14:54   #4703
XdMalgorzataxd
Raczkowanie
 
Avatar XdMalgorzataxd
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 363
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Co się przejmujesz ja tam nigdy nie ćwiczyłam, zaczęłam 8 mies przed ciążą, bo to takie modne było no i trochę czasu wolnego teraz pora zadbać o ujędrnienie bo już nie te lata, ze się skora ładnie ściąga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
XdMalgorzataxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 15:04   #4704
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Kurde, tez musze isc do fizjo chyba, niech sprawdzi cZemu po chwili siedzenia doslownie mam bol plecow po lewej stronie... wg obrazkow pasowaloby to na miesien czworoboczny ledzwi, ale dlaczego tylko po jednej stronie i czy to na pewno ten? Hmm...


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 15:10   #4705
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez babyyzzzz Pokaż wiadomość
Wicherku - mało wyrozumiałych tzn że zapomnieli sami jak mieli dzieci, że dzieci płaczą, krzyczą, tupią itp. Zresztą akurat z tymi co pode mną mieszkają to od zawsze moja rodzina ma na pienku..

Ale to jak Ci dziecko płacze między 22 a 6 rano to przychodzą i się plują, że cisza nocna??
Ja mam spokój, mieszkam na osiedlu nowym, typowa wylęgarnia dzieci. Moje się kiedyś darło od 21 do 4 rano i nikt nie przyszedł z pretensjami, bo w prawie każdym mieszkaniu jakieś dzieci
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 16:01   #4706
babyyzzzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 21
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Ale to jak Ci dziecko płacze między 22 a 6 rano to przychodzą i się plują, że cisza nocna??
Ja mam spokój, mieszkam na osiedlu nowym, typowa wylęgarnia dzieci. Moje się kiedyś darło od 21 do 4 rano i nikt nie przyszedł z pretensjami, bo w prawie każdym mieszkaniu jakieś dzieci
Wiesz tak się składa że mieszkam tu gdzie mieszkam od małego Większość ludzi są w wieku koło 55 lat. Dzieci jest mało. Jak byłam małym dzieckiem to sąsiadom zawsze przeszkadzalo tupanie, bieganie a uwierz byłam naprawdę grzecznym dzieckiem, ale podobno sasiadka skarzyla się na mnie i na moje rodzeństwo do całego osiedla. Gdy tymczasem jej dzieci a potem wnuki robiły to samo.
Temat rzeka. Dużo by tu opowiadać. Po prostu jak się kogoś nie lubi to do wszystkiego się można przyczepić..

Niestety jestem wręcz pewna, że na moje też będzie nagadywać.. No cóż pani osiedla.. Z nią nie wygrasz

Co do rozejscia to faktycznie jeden palec nie jest tragicznie zresztą naturalnie mamy podobno lekką przerwę między mięśniami. No ale 4 to już chyba trochę jest

Edytowane przez babyyzzzz
Czas edycji: 2019-01-07 o 16:02
babyyzzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 11:23   #4707
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Hmmm ja bym się chyba wybrała do fizjo bo sama nic nie umiem ocenić ani zdiagnozować :P tylko, ze nie plecy bolą i ostatnio trochę brzuch. Muszę się rozejrzeć za kimś w Krakowie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 12:15   #4708
DarkDevil
Zakorzenienie
 
Avatar DarkDevil
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nie powiem, tajemnica :D
Wiadomości: 8 030
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Hej dziewczyny!

My dzisiaj mamy kolędę, pewnie się nasłuchamy, że dziecko bez ślubu mamy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
studentka





https://www.instagram.com/jestem.oliwka
DarkDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 12:47   #4709
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Wrześniówki 2018 cz. 1

Hehe, my co roku słyszeliśmy dlaczego jeszcze nie mamy dziecka, a w tym roku „pamiętajcie, ze synek moze mieć jeszcze brata lub siostrzyczkę...” także tego... jedno i to samo w kółko, ja na początku się przejmowałam takim gadaniem ale teraz już mam dystans ;P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 12:51   #4710
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

My księdza nie przyjmujemy, ale na temat robienia w tym roku siostrzyczki mowę wygłosił mi niedawno pan menel na ulicy

Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-21 09:27:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.