Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-08, 15:47   #4351
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
My już mamy choinkę od ponad tygodnia i światełka w oknach i na zewnątrz domu wywieszone.
A nasza choinka wystrojona od wczoraj Na zewnątrz wywiesimy lampki i ozdoby w przyszłą sobotę.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-08, 18:35   #4352
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Globalnie to ja włąsnie kupiłam sekacza w necie - żeby nie jechać na wschod Jarmarki z taka zywnoscia sa głownie w wiekszych miastach, z takim narzutem cen, ze oko bieleje. W dodatku pare razy kupione produkty były takie sobie, chałwe mi mąz przez tydzien wypominał Pierniczki dziś zatem upiekłam ponownie sama, poprzednie...zniknęły w niepamięci, dobre były
Niestety, Kasztanka, Strawberry to chyba tylko karta? nie używam
Soso, my to się jednak nie nadajemy na dom tymczasowy, nawet awaryjny - prawdopodobnie nasz tymczas z nami zostanie, jak przejdzie wszystkie zabiegi i badania, bo zal oddac takiego fajnego kota do schroniska. tylko pytanie, jak on zareaguje na inne nasze koty i vice versa... Jak będzie wojna to niestety...Ale znowu - szkoda kota...
Z nieplanowanych zakupow - czeka nas prawdopodobnie zakup i szycie zasłon do sypialni. Mamy - stare ale ulubione, nadal ładne, idealnie wpasowane kolorystycznie...Tylko sąsiad, który się włąsnie konczy budowac tuz obok nas - ma jakas manie bezpieczeństwa i oświetlenia Nie mieszka jeszcze, ale dom już jak choinka. Pod dachem ma zamontowane jedna obok drugiej 8 - OSIEM- mocnych lamp, które idealnie nam swieca w okna sypialni

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2019-12-08 o 18:38
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-08, 22:56   #4353
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Globalnie to ja włąsnie kupiłam sekacza w necie - żeby nie jechać na wschod Jarmarki z taka zywnoscia sa głownie w wiekszych miastach, z takim narzutem cen, ze oko bieleje. W dodatku pare razy kupione produkty były takie sobie, chałwe mi mąz przez tydzien wypominał Pierniczki dziś zatem upiekłam ponownie sama, poprzednie...zniknęły w niepamięci, dobre były
Niestety, Kasztanka, Strawberry to chyba tylko karta? nie używam
Soso, my to się jednak nie nadajemy na dom tymczasowy, nawet awaryjny - prawdopodobnie nasz tymczas z nami zostanie, jak przejdzie wszystkie zabiegi i badania, bo zal oddac takiego fajnego kota do schroniska. tylko pytanie, jak on zareaguje na inne nasze koty i vice versa... Jak będzie wojna to niestety...Ale znowu - szkoda kota...
Z nieplanowanych zakupow - czeka nas prawdopodobnie zakup i szycie zasłon do sypialni. Mamy - stare ale ulubione, nadal ładne, idealnie wpasowane kolorystycznie...Tylko sąsiad, który się włąsnie konczy budowac tuz obok nas - ma jakas manie bezpieczeństwa i oświetlenia Nie mieszka jeszcze, ale dom już jak choinka. Pod dachem ma zamontowane jedna obok drugiej 8 - OSIEM- mocnych lamp, które idealnie nam swieca w okna sypialni
Nie mam pojecia, nigdy tam nie kupowalam
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 01:57   #4354
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Poniedzialkowa poranna dostawa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0865.jpg (185,3 KB, 64 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 11:04   #4355
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Anyż u mnie się chyba nigdy nie udało zrobić na gładko kurzych łapek. Zawsze jakaś kreska zostaje, ale też uważam, że to dobrze, bo mimika zostaje zachowana. Fajnie, że jestes zadowolona z podniesienia brwi - miałam je raz, ale mam wrażenie, że bez efektu.
Ty chciałaś robić nitki na owal twarzy, dobrze pamiętam? Zdecydowałaś się na któreś konkretne?

Cinde, jak się udał weekend w Paryżu?
Kręglicka wygląda zjawiskowo, ale akceptuję to, że nie wszystkie musimy tak wyglądać. Przejrzałam jej stare zdjęcia i z wiekiem wygląda coraz lepiej.

La Mary dziękuję, obym się własnie w nich tak czuła

Zastrzeżona mnie bardziej zastanawia, czy miałabym budżet na ME i operacje oraz samozaparcie, by wyglądać tak jak Kręglicka - z tymi idealnie uczesanymi włosami, wypracowaną figurą i świetnym stylem.

Kama również noszę okulary, bo muszę, ale jak już muszę, to niech będą takie, że dodadzą uroku, a przynajmniej go nie odejmą. Pizza Hut to jak dla mnie fast food i ich jedzenie jest bardzo daleko od typowej włoskiej pizzy, którą uwielbiam, ale w moim mieście o taką ciężko. Jedyna włoska restauracja z włoskimi kucharzami zamknęła się kilka lat temu. Raz trafiłam w Wiedniu na takie cudo, również robione przez włochów.

Kasztanka jakie radosne kolory! Zaczyna mi się Twój styl podobać na tyle, że na lato chcę się wyposażyć w kilka retro ciuchów.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 11:12   #4356
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kasztanka jakie radosne kolory! Zaczyna mi się Twój styl podobać na tyle, że na lato chcę się wyposażyć w kilka retro ciuchów.
Widzialabym Cie w ciuchach Dangerfield, ale stacjonarnie one sa niestety tylko w Australii.

Mam problem z PayPalem, sprzedalam kilka rzeczy na facebooku, w sumie otrzymalam 15 wplat w ciagu 2 tygodni, PayPal stwierdzil, ze to podejrzanie duzo (troche z tej kasy wydalam, w tej chwili mam tam ok. $720) i zablokowal mi konto, najpierw tymczasowo. Poprosili mnie o wyslanie zdjecia prawa jazdy i dowodow finalizacji transakcji (nr trackingowych z poczty). Wszystko im wyslalam, a oni w odpowiedzi zablokowali mi konto juz na dobre i teraz musze czekac pol roku, az bede mogla miec znowu dostep do tych pieniedzy, i juz nigdy nie bede mogla uzywac PayPala ze wzgledu na moje "podejrzane czynnosci", no slowo daje, kpina
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 17:28   #4357
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

PaniRobot jeszcze na nici nie poszłam. Lubię robić różne zabiegi w odstępach czasowych, aby ocenić efekty. Tak to wszystko się zlewa i wyglądam doskonale i nie wiem po czym

Kasztanka współczuje. W okresie przedświątecznym mam wrażenie, że czujność wzrasta. Jest dużo przypadków prób przekrętów. A może ich działania wynikają z regulaminu ? Sama miałam absurdalną sytuacje z ebay jako sprzedająca firma poza granicami Polski.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-09, 18:18   #4358
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka i oni Ci mogą tak bezprawnie zablokować pieniądze? Chociaż lata temu trafiłam na sklep widmo i Paypal odmówił mi zwrotu mimo sprawy toczącej się w sądzie określając to "jednorazowym, mało wiarygodnym incydentem", więc nie powinno mnie to w zasadzie dziwić.

Anyż to ja tak trochę z kosmetykami ostatnio - coś mi pomaga, ale zmieniłam pielęgnację o 180' i szybko nie dojdę co to takiego.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 21:02   #4359
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka, mi tez paypal czasowo zablokował, bo robiłam przelewy do jednej firmy, musiałam podac rozne dane i swoje konto w mbanku ustalić i od tej pory jest spokoj. Kurcze, żeby oni tak prawdziwych bandytow ścigali, jak nas, biedne żuczki, podejrzewane o pranie pieniędzy...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 21:34   #4360
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziękuję Wam bardzo za życzenia miłego pobytu! Wróciliśmy wczoraj wieczorem, padnięci. W sobote schodziliśmy 15km po Paryżu. Pogoda okay - nie było zimno, nie padało, ale było pochmurno i ogólnie taka typowa, grudniowa aura. Zdecydowanie wole Paryż w lecie , chociaż i w zimie ma swój urok (w szczególności ze świątecznymi dekoracjami naookoło). Oświadczyny były - byłam troche skrępowana i zawstydzona całą sytuacją. Oczywiście rodziny się dowiedziały, telefony się rozdzwoniły z gratulacjami, prawde powiedziawszy nie lubie takiego szumu wokół siebie... Jestem chyba zbyt praktyczna, a za mało romantyczna - ciężko mi się podniecać zaręczynami i pierścionkiem, może to dziwne, nie wiem. Dobrze, że już po . Obiecałam zdjęcie pierdzionka, wiec wklejam.

Co jeszcze... w Paryżu czułam się troche jak wieśniak Postawiłam raczej na wygodne, praktycznie ubrana, a tam każdy na ulicach tak pięknie ubrany, jak z żurnala. Kobiety w cudnych płaszczach (takich długich, przed kostki), piękne, klasyczne style naookoło, za każdą osobą tam ciągnie się kilometrami zapach drogich perfum.

Co do Kręglickiej, to bardzo ładnie wyglądała, fakt, ale to też nie oznaczało, że na mniej niż ma, ale nie o to w tym chodzi. Na zdjęciach zawsze ją kojarzyłam z poważną, jakby trochę smutną, miną, sprawiającą wrażenie chłodnej, a na żywo trajkotała jak katarynka, bardzo energiczna, ma ciepły głos i usposobienie, zero arogancji czy wyniosłości. Cudnie pachniała . Korciło mnie, żeby ją zapytać czym pachnie, ale nie chciałam jej przeszkadzać i burzyć tych chwil prywatnosci, których zapewne ma niewiele w życiu. Jednak tak mi siedział ten zapach w głowie, że postanowiłam do niej napisać na Instagramie. Odpisała bardzo miło, że jestem drugą osobą, która ją o to tamtego dnia zapytała, bo ponoć jakieś Hiszpanki biegły za nią ulicami Paryża i pytały czym pachnie. Ten perfum, to: https://www.sephora.pl/Perfumy/Dla-K...owana/P2850014 - ja jestem w szoku, bo zapach mocno kwiatowy, różany, na niej zupełnie inaczej pachniał - świeżo, owocowo i delikatnie, ale niektóre osoby tak mają z perfumami, ze na nich pachna zupelnie inaczej niz na kims innym, a może to był po prostu zapach jej płynu do płukania ubrań czy jakiegoś kosmetyku do włosów?

Z ubrań nie kupiłam nic, bo jakoś na punkcie niczego nie oszalałam, a jeżeli już coś mi się w miare podobało, to ceny były takie, że mdlałam. Za to kupiłam sobie podkład Tom Ford, który już od dawna miałam na oku: https://www.douglas.pl/productbrand_...4aAqv3EALw_wcB

W Sephora w Paryżu można go dostać za 300zł, a Douglas wywalił u nas cene 365zl, w Polsce dużo rzeczy mamy droższych niż zagranica, bez sensu

Kasztanka, zestaw uroczy, piękne zestawienie kolorów

Piszecie o botoksie - jeszcze nie robiłam nigdzie, oprócz żwaczy, ale moją coraz częstszą uwage przyciągają boki czoła (nad brwiami). Myśle, że 2020, to może być ten rok, w którym zdecyduje się na botoks na czoło. Takie pytanie: kiedyś przeczytałam, że jak zrelaksujemy botoksem jedne mięśnie gdzieś na twarzy, to inne przez to zaczynają mocniej pracować i problem z kolei pojawia się w nowym miejscu - też coś takiego zauważyłyście? Pytam, bo nie mam lwiej zmarszczki, ani tendencji do niej, ale mam obawy, że jak zrobie czoło, to mi może wyskoczyć


Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-12-09 o 21:49
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 22:19   #4361
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Kasztanka, mi tez paypal czasowo zablokował, bo robiłam przelewy do jednej firmy, musiałam podac rozne dane i swoje konto w mbanku ustalić i od tej pory jest spokoj. Kurcze, żeby oni tak prawdziwych bandytow ścigali, jak nas, biedne żuczki, podejrzewane o pranie pieniędzy...
Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kasztanka i oni Ci mogą tak bezprawnie zablokować pieniądze? Chociaż lata temu trafiłam na sklep widmo i Paypal odmówił mi zwrotu mimo sprawy toczącej się w sądzie określając to "jednorazowym, mało wiarygodnym incydentem", więc nie powinno mnie to w zasadzie dziwić.

Anyż to ja tak trochę z kosmetykami ostatnio - coś mi pomaga, ale zmieniłam pielęgnację o 180' i szybko nie dojdę co to takiego.
Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
PaniRobot jeszcze na nici nie poszłam. Lubię robić różne zabiegi w odstępach czasowych, aby ocenić efekty. Tak to wszystko się zlewa i wyglądam doskonale i nie wiem po czym

Kasztanka współczuje. W okresie przedświątecznym mam wrażenie, że czujność wzrasta. Jest dużo przypadków prób przekrętów. A może ich działania wynikają z regulaminu ? Sama miałam absurdalną sytuacje z ebay jako sprzedająca firma poza granicami Polski.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No wlasnie wszystkie dane im podalam, nr konta w banku, zdjecie prawa jazdy, wszystkie numery trackingowe, a oni i tak mi zablokowali konto i srodki, nie mam pojecia czemu
Troche poczytalam w sieci o takich przypadkach i widze, ze PayPal ma ok. 10 tysiecy skarg z uwagi na wlasnie takie sytuacje i ze to sie bardzo czesto zdarza, no super I ze nie mam innego wyjscia, tylko czekac te pol roku, a i wtedy nie jest pewne, ze pieniadze odzyskam, bo nie wiem, czy oni uznaja australijskie konto w banku.

Cinde, gratulacje, piekny pierscionek
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-09, 22:24   #4362
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Gratuluję Cinde! Pierścionek śliczny
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 08:00   #4363
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87406813]Dziękuję Wam bardzo za życzenia miłego pobytu! Wróciliśmy wczoraj wieczorem, padnięci. W sobote schodziliśmy 15km po Paryżu. Pogoda okay - nie było zimno, nie padało, ale było pochmurno i ogólnie taka typowa, grudniowa aura. Zdecydowanie wole Paryż w lecie , chociaż i w zimie ma swój urok (w szczególności ze świątecznymi dekoracjami naookoło). Oświadczyny były - byłam troche skrępowana i zawstydzona całą sytuacją. Oczywiście rodziny się dowiedziały, telefony się rozdzwoniły z gratulacjami, prawde powiedziawszy nie lubie takiego szumu wokół siebie... Jestem chyba zbyt praktyczna, a za mało romantyczna - ciężko mi się podniecać zaręczynami i pierścionkiem, może to dziwne, nie wiem. Dobrze, że już po . Obiecałam zdjęcie pierdzionka, wiec wklejam.

Co jeszcze... w Paryżu czułam się troche jak wieśniak Postawiłam raczej na wygodne, praktycznie ubrana, a tam każdy na ulicach tak pięknie ubrany, jak z żurnala. Kobiety w cudnych płaszczach (takich długich, przed kostki), piękne, klasyczne style naookoło, za każdą osobą tam ciągnie się kilometrami zapach drogich perfum.

Co do Kręglickiej, to bardzo ładnie wyglądała, fakt, ale to też nie oznaczało, że na mniej niż ma, ale nie o to w tym chodzi. Na zdjęciach zawsze ją kojarzyłam z poważną, jakby trochę smutną, miną, sprawiającą wrażenie chłodnej, a na żywo trajkotała jak katarynka, bardzo energiczna, ma ciepły głos i usposobienie, zero arogancji czy wyniosłości. Cudnie pachniała . Korciło mnie, żeby ją zapytać czym pachnie, ale nie chciałam jej przeszkadzać i burzyć tych chwil prywatnosci, których zapewne ma niewiele w życiu. Jednak tak mi siedział ten zapach w głowie, że postanowiłam do niej napisać na Instagramie. Odpisała bardzo miło, że jestem drugą osobą, która ją o to tamtego dnia zapytała, bo ponoć jakieś Hiszpanki biegły za nią ulicami Paryża i pytały czym pachnie. Ten perfum, to: https://www.sephora.pl/Perfumy/Dla-K...owana/P2850014 - ja jestem w szoku, bo zapach mocno kwiatowy, różany, na niej zupełnie inaczej pachniał - świeżo, owocowo i delikatnie, ale niektóre osoby tak mają z perfumami, ze na nich pachna zupelnie inaczej niz na kims innym, a może to był po prostu zapach jej płynu do płukania ubrań czy jakiegoś kosmetyku do włosów?

Z ubrań nie kupiłam nic, bo jakoś na punkcie niczego nie oszalałam, a jeżeli już coś mi się w miare podobało, to ceny były takie, że mdlałam. Za to kupiłam sobie podkład Tom Ford, który już od dawna miałam na oku: https://www.douglas.pl/productbrand_...4aAqv3EALw_wcB

W Sephora w Paryżu można go dostać za 300zł, a Douglas wywalił u nas cene 365zl, w Polsce dużo rzeczy mamy droższych niż zagranica, bez sensu

Kasztanka, zestaw uroczy, piękne zestawienie kolorów

Piszecie o botoksie - jeszcze nie robiłam nigdzie, oprócz żwaczy, ale moją coraz częstszą uwage przyciągają boki czoła (nad brwiami). Myśle, że 2020, to może być ten rok, w którym zdecyduje się na botoks na czoło. Takie pytanie: kiedyś przeczytałam, że jak zrelaksujemy botoksem jedne mięśnie gdzieś na twarzy, to inne przez to zaczynają mocniej pracować i problem z kolei pojawia się w nowym miejscu - też coś takiego zauważyłyście? Pytam, bo nie mam lwiej zmarszczki, ani tendencji do niej, ale mam obawy, że jak zrobie czoło, to mi może wyskoczyć

[/QUOTE]Gratulacje

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 10:52   #4364
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witajcie!


Cindy gratulacje

Zapach powącham z ciekawości, jak będę w Douglasie.


La Mary kurtka sztos.


Kupiłam krem.
Uklika pytałas o bogaty.
Ten jest ,a przy okazji skradł moje serce na tyle,że kliknełam zakup.


https://www.topestetic.pl/dottore/c-...tamina-c-50-ml

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2019-12-11 o 09:05
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 10:58   #4365
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Globalnie to ja włąsnie kupiłam sekacza w necie - żeby nie jechać na wschod Jarmarki z taka zywnoscia sa głownie w wiekszych miastach, z takim narzutem cen, ze oko bieleje. W dodatku pare razy kupione produkty były takie sobie, chałwe mi mąz przez tydzien wypominał Pierniczki dziś zatem upiekłam ponownie sama, poprzednie...zniknęły w niepamięci, dobre były

Niestety, Kasztanka, Strawberry to chyba tylko karta? nie używam

Soso, my to się jednak nie nadajemy na dom tymczasowy, nawet awaryjny - prawdopodobnie nasz tymczas z nami zostanie, jak przejdzie wszystkie zabiegi i badania, bo zal oddac takiego fajnego kota do schroniska. tylko pytanie, jak on zareaguje na inne nasze koty i vice versa... Jak będzie wojna to niestety...Ale znowu - szkoda kota...

Z nieplanowanych zakupow - czeka nas prawdopodobnie zakup i szycie zasłon do sypialni. Mamy - stare ale ulubione, nadal ładne, idealnie wpasowane kolorystycznie...Tylko sąsiad, który się włąsnie konczy budowac tuz obok nas - ma jakas manie bezpieczeństwa i oświetlenia Nie mieszka jeszcze, ale dom już jak choinka. Pod dachem ma zamontowane jedna obok drugiej 8 - OSIEM- mocnych lamp, które idealnie nam swieca w okna sypialni




Haha... Kama to masz chyba mniejsze rachunki za prąd



Kawa i może przegryzłabym prozak albo inną pigułkę szczęścia. Dlaczego na dworze tak szaro, buro i byle jak...



Wczoraj piekłyśmy ekspresowe pierniczki, ekspresowe tylko z nazwy... ale wyżyłam się już kulinarnie



Cinderella gratuluję

Było na pewno magicznie

A pierścionek pięknie połyskuje na Twoim palcu



Kasztanka piękny zestaw Podoba mi się ten zestaw kolorystyczny. Chce mi się lata albo trochę słońca...



Niedługo święta a ja jak co roku Jeszcze daleko w polu... żadnej zakupionej spożywki takiej bardziej de Luxe o prezentach tylko wspomnę...

Czyli u mnie jak zwykle klasyka Powielam coroczne schematy, w związku z tym przed świętami będę rozładowywała złość tudzież nerwy na kompulsywnych zakupach z obłędem i dzikością w oczach Chyba powinnam zakupić już jakąś melisę żeby osiągnąć wcześniej spokój wewnętrzny...



Dzisiaj wielkie wydarzenie, O. Tokarczuk odbiera literackiego Nobla



Dla mnie również Fleur Musi Narciso Rodriguez jest bardzo różano-piwoniowy... ale jak juz wcześniej wspominałam perfumom NR trzeba dać trochę czasu na rozwinięcie zapachu. Ten proces związany jest chyba przez dominujące piżmo, które ewoluuje na skórze. One rozwijają się stopniowo.

Czasami bywają kapryśne czasami uwalniają nuty zapachowe niechętnie, powoli a czasami żyją własnym życiem... ale przez to uzależniają nasze zmysły



Miłego dnia

Załącznik 7700290

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-12-24 o 11:53
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 11:27   #4366
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cindi gratulacje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 12:10   #4367
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Kasztanka piękny zestaw Podoba mi się ten zestaw kolorystyczny. Chce mi się lata albo trochę słońca...
Mnie tez sie chce slonca, bo przez ten dym od pozarow kompletnie nie widac slonca. Miasto wyglada tak:
(zdjecia bez nalozonych filtrow)











__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 14:00   #4368
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

straszne te pozary. I te głupiutkie koala, które nie uciekają...
A estaw sliczny - te kolory...
Pierscionek bardzo ładny
Cinde, czoło robisz, jak Ci zaczyna przeszkadzać i wtedy pokazujesz palcem, co Ci nie pasuje, bo można wyłaczac rozne miesnie. Mi teraz naprawdę łądnie zrobił - brwi lekko uniesione, czoło ma normalna mimike, a zadnych specjalnych zmarszczek nie ma.
Prezenty zawsze zbieram wcześniej, u siebie przed swietami nic bym nie kupiła, a jechać gdzies i tłoczyć się w galeriach nie chce.
Ciezki mam ten tydzień, walcze z e-receptami. A walka to ciezka, bo mnóstwo rzeczy trzeba stworzyć, nazbierać...Poczynajac od profilu zaufanego przez różnorakie wnioski do izby lekarskiej ( "pani Grazynki nie ma, to nie rozpatruje wnioskow, może jutro...") i dalej, szukanie na gwałt prostego i taniego albo bezpłatnego programu, którym będę się mogłą podaczyc do ogólnopolskiej bazy... Wczoraj przeszłam przez te procedury dla meza, coz, dopbrze, ze dla pewnego etapu dodali film instruktazowy, bo tworzenie roznych certyfikatow w specyficznym programie nie jest takie proste. doczytałąm, ze firma, od której biore oprogramowanie - robi to zdalnie...za 500 PLN. przegięcie, skoro i tak lwia czesc roboty trzeba robic samemu, a udzielanie jakiejś firmie dostępu do własnych danych wydaje się ryzykowne. no i ten etap, za ktory kasuja to 15 minut - z filmikiem...A starsi lekarze, nie siedzący w necie...? powinni chyba zamknąć praktyki.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 14:08   #4369
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka, macie piękny klimat postapo Kolorystyka jest niesamowita.

Cinde gratulacje Nie zauważyłam nigdy przy botoxie, żeby mi się marszczyło w innym miejscu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-10, 15:33   #4370
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzisiaj wtorek, dłużej w pracy... od dobrej godziny biorę się za pisanie i ktoś mi za każdym razem przeszkadza
No jak można tak w godzinach pracy

Miszka, jeśli chodzi o Narciso to jego perfumy są tylko w Sephorze.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kasztanka, macie piękny klimat postapo Kolorystyka jest niesamowita.

Cinde gratulacje Nie zauważyłam nigdy przy botoxie, żeby mi się marszczyło w innym miejscu.
Pani Robot bo miałaś podany właściwie.

Cinderella, jeśli mogę doradzić... to na Twoim miejscu nie zaczynałabym "przygody " z ME od botoksu. Dlaczego? Bo po botoksie nie należy spodziewać się nawilżenia, odżywienia czy minimalnego wygładzenia. owszem wygładzi co musi ale tylko na czas działania botoksu.
Po kwasie Ha nieutrwalone zmarszczki giną bo skóra zostaje odpowiednio nawilżona. Cóż, na czoło, w okolicy brwi kwas się niestety nie nadaje. Botoks już tak ale...przecież Ty nie masz utrwalonych zmarszczek więc Twoja młoda skóra potrzebuje porządnego "kopa" pod postacią regeneracji czy stymulacji. Może dobrym rozwiązaniem byłboby osocze albo mezoterapia z HA? TYle, że tu nie doradzę bo od tego jest lekarz
Botoks natomiast sparaliżuje Ci mięśnie na moment ( kilka miesięcy) a po tym czasie zmarszczka i tak powraca... identyczna To takie przesunięcie problemu w czasie. Kupuje się iluzję.
Owszem, można się doczepić, że też korzystam... ale jestem starsza i mi zegar bije tik-tak, tik-tak... i w moim wieku mam większą obawę przed utrwalonymi zmarszczkami... a chciałoby się jednak zachować tylko te linie papilarne jak głosi moja optymistyczna maksyma hehe... Botoks w moim przypadku stosuję na "otwarcie spojrzenia" przy okazji wygładzi mi w gratisie okolicę oka oraz okolicę czoła ( mam ten sam problem co Ty) i botoks nad górną wargą, przy okazji delikatnie ją powiększy i mam w gratisie powiększenie ust
A poważnie można by się zastanowić, dlaczego lekarze przestrzegają przed częstym "ostrzykiwaniem". Nie czytaj internetów bo tam spotkałam się nawet z opinią, że mozna co 3 m-ce, ba, a każdy kolejny botoks wygładza zmarszczkę. No wspaniali bajkopisarze
A prawda jest w gabinetach... sparaliżowany mięsień relaksuje się, nie pracuje, jest pozbawiony swojej funkcji. A kiedy on ma mieć czas na pracę...

Kasztanka smutne... chodzisz w masce?
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 16:44   #4371
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Gratuluje Cinde piekny pierscionek

Pozdrawiam Was dziewczyny milego dnia


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 17:33   #4372
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cinde wszystkiego najlepszego. Żeby związek był spełnieniem Twoich marzen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 18:12   #4373
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

I ja się dołączam do gratulacji

Fajnie, że wróciliście cali i zdrowi.

U mnie zimno dziewczyny, znów mnie coś zbiera, bo kicham i mnie głowa boli, byle do świąt

Też jeszcze nic nie mam La Mary, żadnego jedzenia i żadnych planów na jedzenie, w sumie tylko przepis na pierniki wzięłam od koleżanki, bo dobre zrobiła i przyniosła próbkę do pracy. Smaczne były...

A co do estetycznej też się zastanawiam...ale chyba muszę wybrać: leczenie kanałowe zęba czy upiększanie. U mnie leczenie kanałowe kompleksowe ok. 1000 zł. Szukam promocji
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 18:18   #4374
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ja też dołączam do smakąjacych... Szef rozsiał wirusa. Super. Już 5 osób dopadło. Oby do świąt Może jutro zabiorę się za ciasteczka... Dzisiaj sofa i kocyk. Nie mam siły na nic więcej. Niestety nie mogę czytać. Ból głowy mi nie daje.
LaMary twoje pierniczki wyglądają smakowicie

Myjecie okna na święta?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 20:30   #4375
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pierniczenie zakończone
Jeden jest smutny, bo na nockę do pracy idzie IMG_20191210_191858.jpgIMG_20191210_191754.jpg
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 21:17   #4376
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Kasztanka smutne... chodzisz w masce?
Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kasztanka, macie piękny klimat postapo Kolorystyka jest niesamowita.
Podobno nawet zostanie w domu nie jest w pelni bezpieczne, a maski niby sa bezuzyteczne przy takiej ilosci dymu. A na to nie mam slow: https://chaser.com.au/general-news/s...cemasks-level/
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 21:59   #4377
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cinde, gratulacje

Krem Ren doszedł, dopiero po pierwszym smarowaniu, ale już wiem, że fajny Dzięki za polecenie

U mnie okna umyte, dekorowanie rozpoczęte

Zdrowia wszystkim chorujacym U nas też wirusy szaleja. Na szczęście mnie nic nie dopada (bardzo rzadko się przeziębiam) i oby tak zostało

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2019-12-10 o 22:05
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 10:21   #4378
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziękuję bardzo każdej z Was z osobna Kochane jesteście .

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Cinderella, jeśli mogę doradzić... to na Twoim miejscu nie zaczynałabym "przygody " z ME od botoksu. Dlaczego? Bo po botoksie nie należy spodziewać się nawilżenia, odżywienia czy minimalnego wygładzenia. owszem wygładzi co musi ale tylko na czas działania botoksu.
Po kwasie Ha nieutrwalone zmarszczki giną bo skóra zostaje odpowiednio nawilżona. Cóż, na czoło, w okolicy brwi kwas się niestety nie nadaje. Botoks już tak ale...przecież Ty nie masz utrwalonych zmarszczek więc Twoja młoda skóra potrzebuje porządnego "kopa" pod postacią regeneracji czy stymulacji. Może dobrym rozwiązaniem byłboby osocze albo mezoterapia z HA? TYle, że tu nie doradzę bo od tego jest lekarz
Botoks natomiast sparaliżuje Ci mięśnie na moment ( kilka miesięcy) a po tym czasie zmarszczka i tak powraca... identyczna To takie przesunięcie problemu w czasie. Kupuje się iluzję.
Owszem, można się doczepić, że też korzystam... ale jestem starsza i mi zegar bije tik-tak, tik-tak... i w moim wieku mam większą obawę przed utrwalonymi zmarszczkami... a chciałoby się jednak zachować tylko te linie papilarne jak głosi moja optymistyczna maksyma hehe... Botoks w moim przypadku stosuję na "otwarcie spojrzenia" przy okazji wygładzi mi w gratisie okolicę oka oraz okolicę czoła ( mam ten sam problem co Ty) i botoks nad górną wargą, przy okazji delikatnie ją powiększy i mam w gratisie powiększenie ust
A poważnie można by się zastanowić, dlaczego lekarze przestrzegają przed częstym "ostrzykiwaniem". Nie czytaj internetów bo tam spotkałam się nawet z opinią, że mozna co 3 m-ce, ba, a każdy kolejny botoks wygładza zmarszczkę. No wspaniali bajkopisarze
A prawda jest w gabinetach... sparaliżowany mięsień relaksuje się, nie pracuje, jest pozbawiony swojej funkcji. A kiedy on ma mieć czas na pracę...
Dzięki za porade Hmmm... kurcze, nie wiem czy stymulacja lub/i regeneracja pomoże mi na to co mam - bo, fakt, zmarszczek utrwalonych jeszcze nie mam, skóra jest nawilżona, natomiast widze, ze mi tam z wiekiem po prostu mocniej pracują mięśnie i robią się coraz bardziej widocznie (jak unosze brwi, a mam taką mimike, że unosze, poza tym, jak unosze, to oko lepiej wygląda). Te mięśnie nad brwiami zapewne w ostateczności będą prowadzić do utrwalania się tzw. zmarszczek mimicznych - myśle, że jedynie botoks tutaj pomoże. Zabiegi regeneracyjnie raczej nie opanują tych mięśni. Jakbym jeszcze w bonusie dostała ten efekt "otwartego oka", o którym piszesz, to już w ogóle by super było . No nic, pójde w nowym roku do ME i zapytam, ale jak czytam porady lekarzy online na zagranicznych stronach, to na podobne problemy każdy zaleca botoks.

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Krem Ren doszedł, dopiero po pierwszym smarowaniu, ale już wiem, że fajny Dzięki za polecenie
Fajnie . U mnie plusem jest to, że w ogóle nie mam po nim krostek. Jednak wiele kremów/olejków mnie zapycha, a ten w ogóle. Skóra dochodzi u mnie do siebie .

Udało mi się umówić do mojego fryzjera na ten piątek, co by oznaczało, że jutro musiałabym jechać na Podkarpacie, a już w sobote wracać, bo w niedziele czeka mnie praca Chyba jestem nienormalna, żeby przemierzać tyle drogi dla włosów. Siedze i nie wiem co robić, bo jechać mi się koszmarnie nie chce, a też to ostatni weekend kiedy będę miała czas rozglądnąć się w Łodzi za prezentami na święta, wiec ten wyjazd w ogóle mi nie pasuje.

Miłego dnia

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-12-11 o 10:23
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 18:22   #4379
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kamlisa gratuluję kotka ) Mnie też się ciężko z tymczasami rozstać, zwłaszcza że całkowicie podbiły moje serce, ale jeszcze jakieś czas chcę poczekać z braniem kota na stałe.

Cinde gratulacje co do botoxu ja zrobiłam ponad rok na czoło, zarys lwiej zmarszczki, i do dziś nie ma po niej śladu. Nie sądziłam, że tak długo efekt się utrzyma.

Aussie nie myję okien, nie robię też generalnych porządków, nie kupuję tego. Cały rok mam względny porządek i nie zamierzam się katować z okazji świąt.



Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 21:01   #4380
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama, pokażesz nowego kotka?
A tu Rokuś, znalazł sobie miejscówkę na stole PicsArt_12-11-07.52.34.jpg
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.