Sama w ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-02, 16:59   #1
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154

Sama w ciąży


Dziewczyny czy są tu takie które w ciąży były same i które już na starcie same wychowywały dzieciaczka? Na ten moment w miarę poukładałam to w głowie ale początek był tragiczny. Wpakowałam się na własne życzenie w durny układ i chociaż nie robię sobie wielkich nadziei to cały czas myślę że może dziecko jeszcze coś zmieni...Czy macie takie doświadczenia że po narodzinach tata oszalał na punkcie dziecka i przestał być tylko"dochodzący"?
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 10:58   #2
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy są tu takie które w ciąży były same i które już na starcie same wychowywały dzieciaczka? Na ten moment w miarę poukładałam to w głowie ale początek był tragiczny. Wpakowałam się na własne życzenie w durny układ i chociaż nie robię sobie wielkich nadziei to cały czas myślę że może dziecko jeszcze coś zmieni...Czy macie takie doświadczenia że po narodzinach tata oszalał na punkcie dziecka i przestał być tylko"dochodzący"?
A co na to wszystko ojciec dziecka? Jak zareagował na wieść o ciąży?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 11:31   #3
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 426
Dot.: Sama w ciąży

Co to znaczy "dochodzący" ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 11:36   #4
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy są tu takie które w ciąży były same i które już na starcie same wychowywały dzieciaczka? Na ten moment w miarę poukładałam to w głowie ale początek był tragiczny. Wpakowałam się na własne życzenie w durny układ i chociaż nie robię sobie wielkich nadziei to cały czas myślę że może dziecko jeszcze coś zmieni...Czy macie takie doświadczenia że po narodzinach tata oszalał na punkcie dziecka i przestał być tylko"dochodzący"?
Strasznie chaotyczny post. Jesteś w ciąży z nieodpowiednim facetem czy próbujesz jakiegoś złapać na dziecko?
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 12:06   #5
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Sama w ciąży

[1=eae41177eb364e60e3fe3d4 7289b23a1b4ea3858_5d8e947 1c90a4;86960364]Co to znaczy "dochodzący" ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Odwiedza dziecko gdy zachodzi potrzeba.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 12:15   #6
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Sama w ciąży

Facet może oszaleć na punkcie dziecka po jego narodzinach, co nie jest równoznaczne z tym, że oszaleje na punkcie matki. Jesli jasno dał Ci do zrozumienia, że nic nie bedzie miedzy Wami to bym sie specjlanie nie nastawiała.
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 12:47   #7
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
A co na to wszystko ojciec dziecka? Jak zareagował na wieść o ciąży?
Ojciec dziecka jest w wieloletnim związku. Bez dzieci. Powiedział że mnie nie zostawi z tym samej, że zawsze mogę na niego liczyć, że będzie brał udział w wychowaniu ale od niej nie odejdzie. Generalnie było kilka rozmów, jego zachowanie przez całą naszą znajomość było takie że mi spokoju nie chciał dać ale jej nie zostawił.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez pixelova Pokaż wiadomość
Odwiedza dziecko gdy zachodzi potrzeba.
No dokładnie. Może nawet nie gdy jest potrzeba tylko dla dziecka będzie zawsze. Ale nie będzie z nami mieszkał.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez brziw Pokaż wiadomość
Facet może oszaleć na punkcie dziecka po jego narodzinach, co nie jest równoznaczne z tym, że oszaleje na punkcie matki. Jesli jasno dał Ci do zrozumienia, że nic nie bedzie miedzy Wami to bym sie specjlanie nie nastawiała.

Tak też staram się nastawiać. Ale jestem strasznie niestabilna. Raz z nim nie chcę gadać i skłaniam się ku temu że kontakt powróci jak dziecko już będzie raz znowu myślę że to zły pomysł. A on się cały czas odzywa, interesuje to mi pewnie utrudnia wybicie go sobie z głowy.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Strasznie chaotyczny post. Jesteś w ciąży z nieodpowiednim facetem czy próbujesz jakiegoś złapać na dziecko?
Wiem post chaotyczny ale nie da się streścić wszystkiego tak od razu. Na każde pytanie odpowiem.
Ani to ani to. Po prostu jest w związku.
Głównie zależy mi na spotkaniu kogoś kto był z dzieckiem od początku sam, chyba po prostu potrzebuję usłyszeć że wszystko się jakoś ułoży.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 12:48   #8
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Sama w ciąży

Eee no chyba nie chcesz bawic sie w zwiazek z kolesiem, ktory ma wieloletnia partnerke i prawdopodobnie nie ma zamiaru powiedzieć jej o tym, że zrobił Ci dziecko? Znaczy tak to rozumiem, skoro powiedział ze od niej nie odejdzie. Jak w takiej sytuacji on chce miec czas dla dziecka?
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 12:58   #9
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez brziw Pokaż wiadomość
Eee no chyba nie chcesz bawic sie w zwiazek z kolesiem, ktory ma wieloletnia partnerke i prawdopodobnie nie ma zamiaru powiedzieć jej o tym, że zrobił Ci dziecko? Znaczy tak to rozumiem, skoro powiedział ze od niej nie odejdzie. Jak w takiej sytuacji on chce miec czas dla dziecka?
On jej już powiedział. Ciężko na razie sprecyzować jak to będzie wyglądało wszystko się okaże. Sama chciałabym to wiedzieć w jakim stopniu będzie jego zaangażowanie. Aktualnie na pierwsze badania prenatalne ma jechać ze mną.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:09   #10
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Sama w ciąży

Moim zdaniem jeśli nie zostawił jej teraz kiedy dowiedział się o ciąży to praktycznie nie ma szans na to zeby odszedł jak się dziecko urodzi chyba że ona go wykopie z chaty to może wtedy ;-)
Zdecydowanie wasz związek nie był dla niego tak ważny żeby poświęcić swoją długoletnią relację, dziwi mnie ze zdecydowałaś się na ciążę w takim układzie

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2019-07-03 o 13:11
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:11   #11
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 426
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
On jej już powiedział. Ciężko na razie sprecyzować jak to będzie wyglądało wszystko się okaże. Sama chciałabym to wiedzieć w jakim stopniu będzie jego zaangażowanie. Aktualnie na pierwsze badania prenatalne ma jechać ze mną.
A jak Ty się z tym wszystkim czujesz?
Co czujesz do tego mężczyzny?
Co sądzisz o jego dziewczynie/partnerce/żonie? Znacie się? A może nawet lubicie?
Długo się znasz z chłopakiem?
Szybko zaszlas w ciążę czy już byliście jakiś czas "razem" ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 13:28   #12
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Sama w ciąży

[1=eae41177eb364e60e3fe3d4 7289b23a1b4ea3858_5d8e947 1c90a4;86960730]A jak Ty się z tym wszystkim czujesz?
Co czujesz do tego mężczyzny?
Co sądzisz o jego dziewczynie/partnerce/żonie? Znacie się? A może nawet lubicie?
Długo się znasz z chłopakiem?
Szybko zaszlas w ciążę czy już byliście jakiś czas "razem" ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Teraz już jest lepiej potrafię spojrzeć optymistyczniej w przyszłość chociaż nie ukrywam że mam dalej napady przerażenia. Początek był straszny. To był jeden wielki ryk i poczucie bezsensu. Co czuję? Dlatego weszłam w tą "relację" ponieważ po krótkim spotykaniu się z kimś innym chciałam po prostu miło spędzić czas i żeby nikt nic ode mnie nie oczekiwał. Prawdą chyba jednak jest to że kobiety rzadko potrafią na dłuższą metę być w z kimś bez zobowiązań, mi się udało trzy miesiące zanim zdałam sobie sprawę że chyba zaczynam coś czuć. Natomiast to on pierwszy wykazywał objawy zazdrości itd. Na ten moment tak chciałabym z nim być szczególnie że będziemy mieli razem dziecko.
Co do partnerki nie znam osobiście ale wiem że jest moim totalnym przeciwieństwem i wiem że mają raczej związek bardzo spokojny w którym generalnie on nie ma jakiś większych ograniczeń. Ja nie jestem obiektywna-wiadomo, natomiast w opinii ludzi z naszej pracy nikt nie wie czemu oni są dalej razem. Znam się z nim bardzo długo ale nigdy nic nas nie łączyło, zanim zaszłam w ciąże spotykaliśmy się 8 miesięcy.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;86960725]Moim zdaniem jeśli nie zostawił jej teraz kiedy dowiedział się o ciąży to praktycznie nie ma szans na to zeby odszedł jak się dziecko urodzi chyba że ona go wykopie z chaty to może wtedy ;-)
Zdecydowanie wasz związek nie był dla niego tak ważny żeby poświęcić swoją długoletnią relację, dziwi mnie ze zdecydowałaś się na ciążę w takim układzie[/QUOTE]

Pewnie jest jak mówisz. Kilka razy to kończyłam ale jak widać nie potrafiłam wytrwać w swej decyzji. Gdyby przestał się do mnie odzywać ogarnęłabym się ale nie dawał mi zapomnieć a ja się na to godziłam. Ciąża nie była planowana chociaż przyznam się szczerze że pewnie z racji na mój wiek miałam z tyłu głowy że to się może tak skończyć. Natomiast co innego gdybać a co innego jak już jest się w takiej sytuacji.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:31   #13
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Teraz już jest lepiej potrafię spojrzeć optymistyczniej w przyszłość chociaż nie ukrywam że mam dalej napady przerażenia. Początek był straszny. To był jeden wielki ryk i poczucie bezsensu. Co czuję? Dlatego weszłam w tą "relację" ponieważ po krótkim spotykaniu się z kimś innym chciałam po prostu miło spędzić czas i żeby nikt nic ode mnie nie oczekiwał. Prawdą chyba jednak jest to że kobiety rzadko potrafią na dłuższą metę być w z kimś bez zobowiązań, mi się udało trzy miesiące zanim zdałam sobie sprawę że chyba zaczynam coś czuć. Natomiast to on pierwszy wykazywał objawy zazdrości itd. Na ten moment tak chciałabym z nim być szczególnie że będziemy mieli razem dziecko.
Co do partnerki nie znam osobiście ale wiem że jest moim totalnym przeciwieństwem i wiem że mają raczej związek bardzo spokojny w którym generalnie on nie ma jakiś większych ograniczeń. Ja nie jestem obiektywna-wiadomo, natomiast w opinii ludzi z naszej pracy nikt nie wie czemu oni są dalej razem. Znam się z nim bardzo długo ale nigdy nic nas nie łączyło, zanim zaszłam w ciąże spotykaliśmy się 8 miesięcy.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------



Pewnie jest jak mówisz. Kilka razy to kończyłam ale jak widać nie potrafiłam wytrwać w swej decyzji. Gdyby przestał się do mnie odzywać ogarnęłabym się ale nie dawał mi zapomnieć a ja się na to godziłam. Ciąża nie była planowana chociaż przyznam się szczerze że pewnie z racji na mój wiek miałam z tyłu głowy że to się może tak skończyć. Natomiast co innego gdybać a co innego jak już jest się w takiej sytuacji.
Mleko się rozlało, musisz sobie jakoś radzić.
Wywnioskowałam, że świadomie weszłaś w romans z zajętym facetem i teraz jesteś szczerze zaskoczona, że nie zmienił i nie rzucił dla ciebie swojego życia. Dlaczego miałby to zrobić? Byłaś tylko kochanką.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:36   #14
Annarrrrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 66
Dot.: Sama w ciąży

A jesteś w ogóle pewna, że on powiedział swojej partnerce o Twojej ciąży? Trudo uwierzyć, że ona wie, że on ją zdradził i zrobił dziecko innej kobiecie, a dalej z nim jest. Tym bardziej jeśli razem pracujecie i ona wie, że macie codzienny kontakt. Nie chce mi się wierzyć, że on się jej przyznał do czegokolwiek.
Annarrrrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:50   #15
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez pixelova Pokaż wiadomość
Mleko się rozlało, musisz sobie jakoś radzić.
Wywnioskowałam, że świadomie weszłaś w romans z zajętym facetem i teraz jesteś szczerze zaskoczona, że nie zmienił i nie rzucił dla ciebie swojego życia. Dlaczego miałby to zrobić? Byłaś tylko kochanką.
Może nie szczerze zaskoczona ale jednak trochę zamieszania mi zrobił dając sprzeczne sygnały. W dalszym ciągu zresztą nie daje mi spokoju chociaż akurat w ten sytuacji to dobrze że się interesuje.
Poradzę sobie. Wiem o tym. Ale łatwiej jeżeli spotka się kogoś kto był w podobnej sytuacji.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:52   #16
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Może nie szczerze zaskoczona ale jednak trochę zamieszania mi zrobił dając sprzeczne sygnały. W dalszym ciągu zresztą nie daje mi spokoju chociaż akurat w ten sytuacji to dobrze że się interesuje.
Poradzę sobie. Wiem o tym. Ale łatwiej jeżeli spotka się kogoś kto był w podobnej sytuacji.
Jakie sprzeczne sygnały masz na myśli?
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:00   #17
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez Annarrrrr Pokaż wiadomość
A jesteś w ogóle pewna, że on powiedział swojej partnerce o Twojej ciąży? Trudo uwierzyć, że ona wie, że on ją zdradził i zrobił dziecko innej kobiecie, a dalej z nim jest. Tym bardziej jeśli razem pracujecie i ona wie, że macie codzienny kontakt. Nie chce mi się wierzyć, że on się jej przyznał do czegokolwiek.
To że z nim dalej jest bardzo do niej pasuje. Pewna nie jestem bo wiadomo nie byłam przy tej rozmowie ale nie ma powodu by kłamać ja na tamtym etapie nie nalegałam żeby cokolwiek jej mówił. On nie jest w firmie na co dzień ale faktem jest że widzimy się w pracy. Nie wiem na ile on ją informuję jaki mamy kontakt na ten moment. A mamy.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez pixelova Pokaż wiadomość
Jakie sprzeczne sygnały masz na myśli?
To że nie dawał mi spokoju-tak wiem mogło to wynikać z tego że tak mu było dobrze i wygodnie. To że przez ten czas mogłam na niego liczyć z wieloma rzeczami. Jak byłam chora itd. Ale wiem też że może po prostu takim jest człowiekiem. Jego zazdrość-nigdy nie była zaborcza żeby miał o coś pretensje wiadomo że nie miał prawa. I był kiedyś jeden moment inny niż pozostała część naszej relacji kiedy był na rozstaju i chyba myślał nad zmianą. Coś jednak zadecydowało że jednak pozostanie z nią. Ja wiem ile jest czynników wpływających na to-sama się rozstawałam po 10 latach i nie było to proste, ale wiem też że pewnie gdyby nie potrafił być beze mnie to by tą decyzję podjął. Natomiast czasem mam wrażenie że on wcale nie ma zamiaru ze mnie rezygnować. Tyle że wiadomo nie mogę tkwić w czymś takim.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:05   #18
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
To że z nim dalej jest bardzo do niej pasuje. Pewna nie jestem bo wiadomo nie byłam przy tej rozmowie ale nie ma powodu by kłamać ja na tamtym etapie nie nalegałam żeby cokolwiek jej mówił. On nie jest w firmie na co dzień ale faktem jest że widzimy się w pracy. Nie wiem na ile on ją informuję jaki mamy kontakt na ten moment. A mamy.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------



To że nie dawał mi spokoju-tak wiem mogło to wynikać z tego że tak mu było dobrze i wygodnie. To że przez ten czas mogłam na niego liczyć z wieloma rzeczami. Jak byłam chora itd. Ale wiem też że może po prostu takim jest człowiekiem. Jego zazdrość-nigdy nie była zaborcza żeby miał o coś pretensje wiadomo że nie miał prawa. I był kiedyś jeden moment inny niż pozostała część naszej relacji kiedy był na rozstaju i chyba myślał nad zmianą. Coś jednak zadecydowało że jednak pozostanie z nią. Ja wiem ile jest czynników wpływających na to-sama się rozstawałam po 10 latach i nie było to proste, ale wiem też że pewnie gdyby nie potrafił być beze mnie to by tą decyzję podjął. Natomiast czasem mam wrażenie że on wcale nie ma zamiaru ze mnie rezygnować. Tyle że wiadomo nie mogę tkwić w czymś takim.
Czyli w zasadzie nie zachował się w żaden sposób wyjątkowo. Traktował cię jak czasoumilacza po czym wracał do niej. Klasyk. Upewnij się, czy jego kobieta na pewno wie o dziecku. Bo wersja dla ciebie i dla niej mogą się diametralnie różnić.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:09   #19
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez pixelova Pokaż wiadomość
Czyli w zasadzie nie zachował się w żaden sposób wyjątkowo. Traktował cię jak czasoumilacza po czym wracał do niej. Klasyk. Upewnij się, czy jego kobieta na pewno wie o dziecku. Bo wersja dla ciebie i dla niej mogą się diametralnie różnić.
W jaki sposób mam się teraz upewnić? Życie pewnie samo to zweryfikuje.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 14:15   #20
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 426
Dot.: Sama w ciąży

Fajny ten wasz trójkąt.
Koleś ma dwie kobiety i żadnej nie przeszkadza ta druga
Może uda mu się jeszcze jedną znalesc do tego układu i będzie niezły gangbang

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:17   #21
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
W jaki sposób mam się teraz upewnić? Życie pewnie samo to zweryfikuje.
Ja bym zapytała ją.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:19   #22
luks_baba
Raczkowanie
 
Avatar luks_baba
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 369
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość

Wiem post chaotyczny ale nie da się streścić wszystkiego tak od razu. Na każde pytanie odpowiem.
Ani to ani to. Po prostu jest w związku.
Głównie zależy mi na spotkaniu kogoś kto był z dzieckiem od początku sam, chyba po prostu potrzebuję usłyszeć że wszystko się jakoś ułoży.

Więc to jest nieodpowiedni partner, skoro jest w związku i nie ma zamiaru się rozstać.
Skoro do tej pory jej nie zostawił, to nie nie zostawi jej po tym jak urodzisz. W związku się nie jest z dzieckiem, tylko z jego rodzicem. Pewnie ma jakieś resztki przyzwoitości, i po prostu z poczucia obowiązku pyta Cię o dziecko, i przy okazji o Ciebie, bo Ty je w sobie nosisz. Ale jak widać, nie ma zamiaru zmieniać swojego życia tylko dlatego, że jesteś z nim w ciąży.
Pewnie wszystko się ułoży, ale jeżeli przez to rozumiesz, że on wszystko rzuci i przybiegnie bo urodziłaś, to raczej się mylisz.
__________________
W życiu przecież chodzi o to, żeby pićko pić.
luks_baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:24   #23
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Sama w ciąży

[1=eae41177eb364e60e3fe3d4 7289b23a1b4ea3858_5d8e947 1c90a4;86960980]Fajny ten wasz trójkąt.
Koleś ma dwie kobiety i żadnej nie przeszkadza ta druga
Może uda mu się jeszcze jedną znalesc do tego układu i będzie niezły gangbang

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Kto powiedział że mi to nie przeszkadza? Tym bardziej teraz jak targały mną emocje przestawałam z nim gadać. Tylko czy to jest wyjście z sytuacji?

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez luks_baba Pokaż wiadomość
Więc to jest nieodpowiedni partner, skoro jest w związku i nie ma zamiaru się rozstać.
Skoro do tej pory jej nie zostawił, to nie nie zostawi jej po tym jak urodzisz. W związku się nie jest z dzieckiem, tylko z jego rodzicem. Pewnie ma jakieś resztki przyzwoitości, i po prostu z poczucia obowiązku pyta Cię o dziecko, i przy okazji o Ciebie, bo Ty je w sobie nosisz. Ale jak widać, nie ma zamiaru zmieniać swojego życia tylko dlatego, że jesteś z nim w ciąży.
Pewnie wszystko się ułoży, ale jeżeli przez to rozumiesz, że on wszystko rzuci i przybiegnie bo urodziłaś, to raczej się mylisz.
Nie, to że się ułoży miałam na myśli ogólnie że dam sobie radę i że jeszcze sobie ułożę życie.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:24   #24
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Kto powiedział że mi to nie przeszkadza? Tym bardziej teraz jak targały mną emocje przestawałam z nim gadać. Tylko czy to jest wyjście z sytuacji?
Twoje jedyne wyjście z sytuacji to o pozew o alimenty, przyjdzie odpis z sądu na adres domowy, to i większa pewność że partnerka się dowie, jeśli nie wie. Jeśli to prawda co on Ci wciska - że wie i o tobie i o ciąży, to ona nigdy go nie zostawi. Bo co miałby jeszcze wiecej zrobić, żeby go zostawiła, niz regularny romans zwieńczony dzieckiem na boku? Zasztyletować ją?
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:25   #25
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez pixelova Pokaż wiadomość
Ja bym zapytała ją.

Nie wiem w jaki sposób mogłabym do niej dotrzeć. Zresztą nie wiem czy to jest konieczne. Jeżeli będzie się wywiązywał ze swoich obowiązków a na ten moment wygląda że będzie to po co mam kombinować?
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:28   #26
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Twoje jedyne wyjście z sytuacji to o pozew o alimenty, przyjdzie odpis z sądu na adres domowy, to i większa pewność że partnerka się dowie, jeśli nie wie. Jeśli to prawda co on Ci wciska - że wie i o tobie i o ciąży, to ona nigdy go nie zostawi. Bo co miałby jeszcze wiecej zrobić, żeby go zostawiła, niz regularny romans zwieńczony dzieckiem na boku? Zasztyletować ją?
Tylko wersja, że kobieta wie o romansie i dziecku pochodzi od niego samego.
Nie ma pewności czy dziewczyna wie i... ile wie.

Cytat:
Jeżeli będzie się wywiązywał ze swoich obowiązków
A jakie ma teraz obowiązki? Pyta cię co jakiś o samopoczucie?
Dziecka na świecie jeszcze nie ma i bardzo mocno sobie gdybasz. A co w przypadku gdy dziecko zachoruje i o 2 w nocy zadzwonisz do niego, że ma 40 stopni gorączki? Albo okaże się, że potrzebuje rehabilitacji? Nie wiesz tego. A im mniej wiesz tym bardziej powinnaś się zabezpieczyć.

Edytowane przez pixelova
Czas edycji: 2019-07-03 o 14:31
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:30   #27
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez pixelova Pokaż wiadomość
Tylko wersja, że kobieta wie o romansie i dziecku pochodzi od niego samego.
Nie ma pewności czy dziewczyna wie i... ile wie.
No to jak pieniądze, co miesiąc przelewane na jeden rachunek bankowy, zaczną z konta, ubywać to się dowie

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

A jeśli to taki dobry gość, jak o nim mówi autorka, to chyba nie będzie miał nic przeciwko, żeby te alimenty były prawnie uregulowane
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:32   #28
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 426
Dot.: Sama w ciąży

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Kto powiedział że mi to nie przeszkadza?

Sama napisałaś że znasz go bardzo długo a zanim zaszlas w ciążę spotykaliście się 8 miesięcy.
1) Wiedziałaś już wtedy że ma partnerkę?
Czyli nie przeszkadzało Ci to

2) nie wiedziałaś że ma partnerke?
Facet to oszust


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Jeśli to prawda co on Ci wciska - że wie i o tobie i o ciąży, to ona nigdy go nie zostawi. Bo co miałby jeszcze wiecej zrobić, żeby go zostawiła, niz regularny romans zwieńczony dzieckiem na boku? Zasztyletować ją?

Hehe, a on to nie może jej zostawić?
On też nie chce się rozstawiać skoro jest z nią


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:35   #29
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Sama w ciąży

[1=eae41177eb364e60e3fe3d4 7289b23a1b4ea3858_5d8e947 1c90a4;86961027]

Hehe, a on to nie może jej zostawić?
On też nie chce się rozstawiać skoro jest z nią


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
No to raczej oczywiste
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 14:37   #30
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Sama w ciąży

Acha, już wszystko rozumiem. Romans z zajętym facetem zakończony niechcianą ciążą.

Słuchaj, ale dla Ciebie to jest lepiej, że on nie chce jej zostawić dla Ciebie. Po co Ci taki facet, który zdradza? Ciebie pewnie też by robił potem na boku i tylko byś miała bardziej życie popsute z takim kolesiem.

Co masz robić? Uregulować to prawnie. Kwestie ojcostwa, alimentów, widzeń. Ile on się sam z siebie tym dzieckiem będzie potem interesował, to się okaże. Ale na pewno ma obowiązek je utrzymywać na równi z Tobą.

Jak dziewczyny napisały, ja bym się skontaktowała z tą jego partnerką. Bo możliwe, że wcale jej nie powiedział, a jak powiedział to na zasadzie, jakim to byłaś wielkim błędem, jak to się raz zdarzyło i więcej nie powtórzy. Kobieta też ma prawo wiedzieć, z kim jest.

Jak wygląda Twoja obecna sytuacja materialna? Masz stałą umowę, mieszkanie? Wiem, że coś do tego faceta czujesz i myślisz głównie emocjami teraz, ale dla dobra swojego i dziecka powinnaś zacząć myśleć o rzeczach praktycznych.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-25 13:59:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.