Multikino-praca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-07, 10:38   #1
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150

Multikino-praca


Jak powszechnie wiadomo ciężko jest z kasą,więc pomyślalam żeby zarobić sobie w multikinie.Na stronie pisze żeby przesłać aplikacje na podany adres.I tutaj mam problem jak taka aplikacja ma wyglądać,co powinnam napisać.?
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 10:40   #2
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Multikino-praca

aplikacja= cv + list motywacyjny
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 18:27   #3
baska201
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 081
GG do baska201
Praca w Multikinie

Witam

Ja właśnie zastanawiam się nad taką pracą i dlatego zwracm się z pytaniem do Was..
Jak wygląda taka praca?
Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna?

Byłam bym wdzieczna za odpowiedzi

Pozdrawiam
baska201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 18:59   #4
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Praca w Multikinie

Napisz do tulipanki, ona pracuje w kinie. Może Ci pomoże.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 14:51   #5
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 953
Dot.: Praca w Multikinie

Hopla Może po kilku miesiącach znajdzie sie ktoś kto tam pracował? Dostałam telefon i szykuje sie na rozmowe kwalifikacyjną. No i przydałaby się jakaś rada
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 17:33   #6
natalia111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Dot.: Multikino-praca

Witam, czy moglabys powiedziec jak wygladala rozmowa kwalifikacyjna?
Ja wlasnie mam we wtorek i nie wiem czego sie spodziewac.
A i czy dostalas ta prace?
pozdrawiam
natalia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 19:55   #7
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Multikino-praca

Znam pare osob ktore pracuja w kinie i wszystkie mowia ze najwiekszy rygor jest w multikinie. Ci ktorzy pracuja w kinopleksie mimo ze narzekaja na kase to mowia ze atmosfera jest super, no i kino za darmo
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 09:00   #8
Creatyvna
Raczkowanie
 
Avatar Creatyvna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 120
Dot.: Praca w Multikinie

Cytat:
Napisane przez baska201 Pokaż wiadomość
Witam

Ja właśnie zastanawiam się nad taką pracą i dlatego zwracm się z pytaniem do Was..
Jak wygląda taka praca?
Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna?

Byłam bym wdzieczna za odpowiedzi

Pozdrawiam
Temat może juz stary, ale widzę, że nikt w dalszym ciągu nie udzielił odpowiedzi, a może komuś ona się jeszcze przydać...

Ja pracuję w Multikinie od niedawna. Wysłałam swoje CV za pośrednictwem strony internetowej i następnego dnia zostałam zaproszona na rozmowę.
Pytano mnie dlaczego chcę tam pracować, czy interesuję się filmem, kiedy byłam ostatnio w kinie i jak poleciłabym komuś pójście na wybrany seans. Standardowy zestaw pytań.
Studiuję, a więc zależało mi na pracy głównie popołudniami i w weekendy. Kierownictwo Multikina zatrudnia wiele takich osób i wcale im to nie przeszkadza. Grafik ustalają zgodnie z moimi prosbami.

Jak wygląda praca? Na początku to głównie sprawdzanie biletów. Do tego dochodzi również dbanie o czystość w kinie, tj. sprzątanie sal, wynoszenie śmieci, czasem nawet bieganie po holu ze zmiotką i usuwanie wszędobylskiego popcornu.
Później jest to praca na barze, tj. sprzedaż popcornu, coli, zestawów, a także sama sprzedaż biletów.
Jeśli chodzi o płacę, to w moim przypadku zarobki wynoszą 8,5zł/h brutto. Nie są to wielkie pieniądze, ale dla kogoś, kto chce dorobić, w sam raz.

Atmosfera w pracy jest całkiem dobra. Pracuje się w młodym zespole z ludźmi w wielku 18-23lata. Zdarzają się oczywiście kierownicy, czy asystenci, którzy we krwi mają psucie życia innym, ale to wszystko zalezy od charakteru człowieka.

Jest jeszcze oczywiście największy plus pracy w kinie - możesz wejść za darmo na dowolny seans. Kilka razy w miesiącu można zabrać osobę towarzyszącą.
Creatyvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 19:55   #9
yeyo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Multikino-praca

hej, a mam pytanie, co zawarliście w liście motywacyjnym na stanowisko: "pracownika obsługi kompleksu kinowego"
bo list motywacyjny ma zachęcić, ale dziwne, że na takie stanowisko to wymagane :pp no nic, napisze chyba, że lubie sprzątać sprawdzać bilety i pasjonuje sie filmami hehe, nie no, tak poważnie to się zastanawiam, jak to ująć w tym liście...

liczę na odzew
yeyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 16:55   #10
Creatyvna
Raczkowanie
 
Avatar Creatyvna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 120
Dot.: Multikino-praca

Odpisałam Ci na pw. Od razu przepraszam, że tak późno, ale dopiero teraz zajrzałam na forum.
Jeszcze raz, powodzenia
Creatyvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:09   #11
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Multikino-praca

.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Nija_
Czas edycji: 2009-02-15 o 21:10 Powód: pomyłka
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 13:29   #12
kjarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Multikino-praca

Witam...
Chciałbym sie dowiedziec co mam umiescic w liscie motywacyjnym..chce zaczac prace w multikinie, ale tak naprawde nie wiem co napisac w LM...
Prosze o odpowiedz...dziekuje
kjarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 18:24   #13
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Multikino-praca

ponawiam pytanie kjarty oraz mam takie odnośnie nagłówku w liście motywacyjnym, mam napisać Do... no do kogo ? chodzi o kino Kinoplex na stronie internetowej nie ma jakiegoś "właściciela"/"menedżera" nie wiem
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:30   #14
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Multikino-praca

JA też aplikuję o pracę w kinie CC i mam pytanie : skoro nie mam żadnego doświadczenia (nigdy wcześniej nie pracowałam na żadnym stanowisku no chyba że licząc rozdawanie ulotek ;P) to co mam wpisać ?? Doświadczenia brak ??? Czy jeszcze coś warto wpisać w CV ?? Jakieś podpowiedzi ??

Byłabym wdzięczna bo zielonego pojęcia nie mam co mam napisać, aby ich w miarę zainteresować
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 07:24   #15
Creatyvna
Raczkowanie
 
Avatar Creatyvna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 120
Dot.: Multikino-praca

Witam!
Napiszę na forum, co ja sama zawarłam w liście motywacyjnym i pytania, jakie pamiętam z rozmowy, gdyż dużo osób o to pyta...

Cytat:
Pamiętam, że w liście, oprócz tej części standardowej, napisałam, że interesuję się filmem i nowościami na dużem ekranie, dlatego też praca w kinie nie byłaby dla mnie obowiązkiem, ale czystą przyjemnością, z uwagi na to, że będę mogła rozwijać swoje zainteresowania na bieżąco. Ponadto, jestem osobą punktualną, obowiązkową, otwartą, łatwo nawiązuję kontakty. Nie mam żadnych problemów z pracą w grupie, łatwo dogaduję się z rówieśnikami.
Jeśli masz wcześniejsze doświadczenie w jakiejś pracy to też o tym napisz... że pracowałaś już w zespole, czy znasz obsługę kasy fiskanej...
Jeśli żadnego doświadczenia nie posiadasz, to po prostu przemilcz ten temat - ja przynajmniej tak zrobiłam ;-) albo po prostu szczerze napisz, że go nie masz, jednak czujesz, że to praca dla Ciebie i chcesz to sprawdzić....
Napisz też o swojej znajomości języka obcego, gdyż podczas pracy w kinie wielokrotnie jestem zmuszona do rozmów w innym języku. Dobrze, że Niemcy tak dobrze znają angielski

Jeśli chodzi o rozmowę, to nastąpiła ona już następnego dnia po wysłaniu listu i CV. Kierowniczka pytała jeszcze raz o moją dyspozycyjność, co studiuję i czy nie przeszkadzałaby mi praca w nocy. Pytała również o kino. Kiedy ostatnio byłam i na czym. Później poprosiła o to, bym przykładowo zainteresowała kogoś wybranym filmem... Ogólnie rozmowa nie była trudna. Mówiłam po prostu to, co myślałam.
Zyczę powodzenia wszystkim składającym aplikację. Bedzie dobrze! ;-)

Edytowane przez Creatyvna
Czas edycji: 2009-03-01 o 07:25
Creatyvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 13:18   #16
h anka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Multikino-praca

Witam wszystkich serdecznie w moim pierwszym poście na tym forum.
Chciałabym zapytać czy wiecie może jak wygląda sprawa pracy w multikinie w okresie wakacji? Niedługo kończę drugą klasę liceum i chciałabym pracować w kinie przez te 2 miesiące. Zależałoby mi na pracy właśnie w kinie, bo byłoby to połączeniem pracy i moich zainteresowań - a miło jest przebywać w miejscu, które się lubi.
h anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 21:45   #17
cartoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: Multikino-praca

Witam!
A do kogo adresowaliscie list motywacyjny? Bo chyba trzeba napisac adresata??
cartoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 23:13   #18
Creatyvna
Raczkowanie
 
Avatar Creatyvna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 120
Dot.: Multikino-praca

Z tego, co pamiętam, to ja napisałam coś w stylu:
"Multikino" jako adresata i to by było na tyle.
Można pokusić się jeszcze o ulicę i nr, ale nie to jest przecież najważniejsze ;-)

Jeśli chodzi o wakacje, to zależy na jakich warunkach u Ciebie w mieście zatrudniają pracowników. U nas jest to umowa-zlecenie, a zatem możesz zwolnić się w każdej chwili. Jeśli podpisujesz umowę o pracę, to już chyba inaczej wygląda, bo masz 3-miesięczny okres próbny... Musisz zapytać po prostu na miejscu.

Edytowane przez Creatyvna
Czas edycji: 2010-08-24 o 23:37
Creatyvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 20:59   #19
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Multikino-praca

Ja też chciałabym spróbować pracy w multikinie ale tak sobie myślę, że chyba lepiej jak zaniosę dokument osobiście, wtedy chyba większa szansa, że ktoś je przeczyta, bo wiem że kiedyś wysłałam CV i nie miałam kompletnie żadnego odzewu...Jeśli chciałabym zanieść osobiście to kogo muszę poprosić? Menagera? Kierownika?
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 10:06   #20
Creatyvna
Raczkowanie
 
Avatar Creatyvna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 120
Dot.: Multikino-praca

Ja wysłałam CV drogą elektroniczną i następnego dnia otrzymałam telefon w tej sprawie

Jeśli jednak chcesz zanieść osobiście, CV zostawiasz u jakiegokolwiek z pracowników. Mówisz: "Dzień dobry, przyniosłam swoje CV, czy mogę je u Pani/Pana zostawić?" My je później przekazujemy gdzie trzeba ;-)
Creatyvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 10:57   #21
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Multikino-praca

Oki dzięki Pytałam bo na jakimś forum przeczytałam, że najlepiej poprosić menagera i jemu zostawić. Znając moje szczęście w ostatnim czasie to i tak się do mnie nie odezwą Ale 3 majcie kciuki!
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 21:50   #22
Creatyvna
Raczkowanie
 
Avatar Creatyvna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 120
Dot.: Multikino-praca

U nas na pytanie: "Można rozmawiać z kierownikiem", każdy z pracowników odpowie: "A o co chodzi?", wtedy Ty powiesz, że chcesz zostawić CV, na co usłyszysz odpowiedź, że możesz je zostawić właśnie u niego...
Kierownika fatygujemy w bardziej skomplikowanych sprawach ;-)
Nie wiem, czy tak jest wszędzie jednak... Różne przypadki się zdarzają ;-)

Powodzenia!
Creatyvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:43   #23
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Multikino-praca

Zaniosłam dzisiaj aplikację do jednego i drugiego multikina Mam nadzieję, że się odezwą...
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 21:46   #24
Creatyvna
Raczkowanie
 
Avatar Creatyvna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 120
Dot.: Multikino-praca

Daj znać, jak już będziesz wiedziała coś więcej

Może trochę niedyskretne pytanie, ale... Jesteś z Poznania, z Warszawy czy z Wrocławia? ;-)
Creatyvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 23:03   #25
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Multikino-praca

Jakie tam niedyskretne Jestem z Poznania Dobrze, że mamy 2 multikina, może to zwiększa moje szanse Dam znać jak coś będę wiedzieć. Powiedz mi jeszcze czy muszę mieć wyrobioną książeczkę sanepidu, bo jeszcze jej nie mam, a teraz to już w ogóle z sianem ciężko...Mam nadzieję, że w razie czego się dogadam z nimi skoro i tak zaczyna się od sprawdzania biletów :P
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 06:29   #26
h anka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Multikino-praca

'Wkrótce' ma być otwarte trzecie multikino.. Oby przed wakacjami
h anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 09:42   #27
cartoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: Multikino-praca

A ja wysłalem aplikacje i sie nie odzywaja W poniedzialek ide na bollymonday (w Krakowie) takze chyba wezme ze soba CV i LM i dam osobiscie...
cartoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:54   #28
Creatyvna
Raczkowanie
 
Avatar Creatyvna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 120
Dot.: Multikino-praca

Mi pozwolili zacząć pracę bez książeczki, jednakże jest ona obowiązkowa. Przez pierwszy tydzień-dwa i tak będziesz musiała ją zrobić... Trzeba w nią zainwestwoać. Niestety ;/
Creatyvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 08:15   #29
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez sweet88 Pokaż wiadomość
Jakie tam niedyskretne Jestem z Poznania Dobrze, że mamy 2 multikina, może to zwiększa moje szanse Dam znać jak coś będę wiedzieć. Powiedz mi jeszcze czy muszę mieć wyrobioną książeczkę sanepidu, bo jeszcze jej nie mam, a teraz to już w ogóle z sianem ciężko...Mam nadzieję, że w razie czego się dogadam z nimi skoro i tak zaczyna się od sprawdzania biletów :P
mój TŻ pracuje w Multi w Pzn i z tego co wiem to niestety na razie nikogo nie szukają, chyba, że coś się zmieniło (sama szukałam pracy jakiś miesiąc temu i zastanawiałam się nad Multi) Zapytam go jak wstanie A tak w ogóle, to tam raczej nie zapraszają pojedynczych osób na rozmowy, jest wyznaczany jeden termin dla wszystkich osób (i najczęściej wszystkie chętne przyjmują)
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe

Edytowane przez nagi_aniolek
Czas edycji: 2009-04-05 o 08:17
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 13:15   #30
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Multikino-praca

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
mój TŻ pracuje w Multi w Pzn i z tego co wiem to niestety na razie nikogo nie szukają, chyba, że coś się zmieniło (sama szukałam pracy jakiś miesiąc temu i zastanawiałam się nad Multi) Zapytam go jak wstanie A tak w ogóle, to tam raczej nie zapraszają pojedynczych osób na rozmowy, jest wyznaczany jeden termin dla wszystkich osób (i najczęściej wszystkie chętne przyjmują)
Dziękuję za info No powiem Ci, że nie pocieszona się czuję bo liczyłam na tą pracę no ale cóż...W czwartek idę na rozmowę do jakiegoś telemarketingu... Zobaczymy co to będzie ale mogę stwierdzić jedno---> kryzys odciska mi się na mózgu
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-11 14:30:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.