Kosmetyki w sklepach internetowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-24, 06:16   #1
OlaRos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1

Kosmetyki w sklepach internetowych


Cześć!



Mam do Was pytanie. Niestety ciężko przypisać je do konkretnej grupy tutaj. Czego brakuje Wam albo co byście zmieniły w sklepach internetowych w których kupujecie kosmetyki? Pytam o sklepy ogólne a nie tylko te z kosmetykami mineralnymi.

Będę wdzięczna za odpowiedzi
OlaRos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-07, 10:16   #2
Krzyzowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki w sklepach internetowych

Ciężko powiedzieć co bym zmieniła w sklepach internetowych ... wszystko już w sumie zostało jakoś wypróbowane. Przecież istnieją one nie od dziś. Zadbałabym za to żeby podstawowe funkcje działały jak trzeba i koszyk nie wywalał z siebie produktów. Kupowałam ostatnio w sklepie którego z nazwy nie będę wymieniać żeby nie reklamować, parę kosmetyków i suplementów: Garniery, drażetki merz spezial, parę rzeczy od anebelle minerals, i non stop wyrzucało mi produkty z koszyka. Pierwszy raz się z tym spotkałam i najzwyczajniej w świecie się przy tym zagotowałam
Krzyzowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-07, 12:27   #3
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kosmetyki w sklepach internetowych

Szukam podkładów mieneralnych, a w sklepach internetowych jako mineralne wyświetlają mi się te podkłady, które w ogóle nimi nie są.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 12:25   #4
Jaroslawcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki w sklepach internetowych

Cytat:
Napisane przez Krzyzowka Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć co bym zmieniła w sklepach internetowych ... wszystko już w sumie zostało jakoś wypróbowane. Przecież istnieją one nie od dziś. Zadbałabym za to żeby podstawowe funkcje działały jak trzeba i koszyk nie wywalał z siebie produktów. Kupowałam ostatnio w sklepie którego z nazwy nie będę wymieniać żeby nie reklamować, parę kosmetyków i suplementów: Garniery, drażetki merz spezial, parę rzeczy od anebelle minerals, i non stop wyrzucało mi produkty z koszyka. Pierwszy raz się z tym spotkałam i najzwyczajniej w świecie się przy tym zagotowałam
Też miałam kiedyś podobny problem w aptece internetowej. I przyznaję zakupy robiłam całkiem spore ale przecież nie powinny się takie rzeczy zdarzać
Jaroslawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-26, 08:49   #5
HelenaH11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki w sklepach internetowych

Po pierwsze, sklepy te powinny bardziej akcentować informacje o składnikach i działaniu produktów kosmetycznych, aby klienci mogli dokładniej ocenić, czy są odpowiednie dla ich skóry. Po drugie, warto zwiększyć dostępność recenzji i opinii od innych klientów, co pomaga w podjęciu bardziej świadomych decyzji zakupowych.
HelenaH11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-26 09:49:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.