Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/ - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-27, 12:47   #751
aSkaaa_88
Raczkowanie
 
Avatar aSkaaa_88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

u mnie mlek już po drugi zastosowaniu dało widoczne efekty potem nakładam jeszcze krem bambino z nadtlenkiem cynku i w końcu moja cera wraca do normalności a od października zmagalam się z tym ustrojstwem, wydałam masę kasy, a tu zwykle mleko i krem babino za 5 zł wystarczyło, dzięki za rade
aSkaaa_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 14:23   #752
loveletters
Raczkowanie
 
Avatar loveletters
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 182
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

czesc słodkie!!!
mnie niestety nie przekonuje opisany tu sposób pozbycia się niedoskonalości. tyle mówi się o szkodliwych hormonach, które zawiera mleko (biorą się z paszy, którą karmione są krowy). hormony te są główną przyczyną uczuleń na produkty mleczne u dzieci i dorosłych na całym świecie. to wlasnie wykluczenie mleka z diety powoduje poprawienie stanu skóry. jak to możliwe, ze mleko aplikowane wprost na skóre nie spowoduje reakcji alergicznej?? oczywiscie zgadzam sie, ze kwas mlekowy ma dobroczynne dzialanie, ale mysle, ze warto zastanowic sie nad tym, ze ta kuracja może raczej nam wszystkim zaszkodzic. to wlasnie powiedzial mi alergolog podczas konsultacji telefonicznej.
czylalam gdzies, ze ktos proponowal komus nakladanie krwi menstruacyjnej na zmiany trądzikowe i wydaje mi się, ze skuteczność przypisywana tej kuracji jest niestety mitem, dziala jak placebo.
__________________
Pomagamy pieskom!!!
http://www.pustamiska.pl/
Twoje kliknięcie może uratować życie zwierzaka!!!
Dziękuję!
Zapraszam do poczytania moich recenzji na KWC!
loveletters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 14:36   #753
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

A moja skóra się zapchała od mleka..
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 11:35   #754
marylisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Ja nie mam wielkich problemów z trądzikiem, no ale wągry i od czasu do czasu jakaś krostka. Jako, że jestem młodą mamuśką i karmię piersią, postanowiłam spróbować metody z mlekiem, ale nie krowim tylko ze swoich piersi. Popróbuję i za jakiś czas podzielę się spostrzeżeniami.
marylisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 13:39   #755
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez marylisek Pokaż wiadomość
Ja nie mam wielkich problemów z trądzikiem, no ale wągry i od czasu do czasu jakaś krostka. Jako, że jestem młodą mamuśką i karmię piersią, postanowiłam spróbować metody z mlekiem, ale nie krowim tylko ze swoich piersi. Popróbuję i za jakiś czas podzielę się spostrzeżeniami.
tu własnie chodzi o mleko krowie
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 15:02   #756
paulinarychlak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Unhappy

Witajcie ; ))
Mam pytanko -czy te tabletki visaksinum działają na pryszcze ?
Bo nie wiem czy kupić bo mam czoło i nos w syfach i mam ich już
szczegulnie dosyć ! a i czy jak mam wicherek <chodzi o grzywkę>
na prawej stronie po 1 dniu mam przetłuszczoną grzywkę i nie wiem czy zapuścić grzywkę na lewą strone czy zostawic ? ;dd

Z góry dziękuję za pomoc -paulinarychlak )
paulinarychlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 20:20   #757
Salomea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 12
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez marylisek Pokaż wiadomość
Ja nie mam wielkich problemów z trądzikiem, no ale wągry i od czasu do czasu jakaś krostka. Jako, że jestem młodą mamuśką i karmię piersią, postanowiłam spróbować metody z mlekiem, ale nie krowim tylko ze swoich piersi. Popróbuję i za jakiś czas podzielę się spostrzeżeniami.
Ciekawa jestem efektow, myślę że mogą być pozytywne, chociaż szkoda że to juz nie siara. Tak nie tak dawno modny składnik kosmetyczny "colostrum" to przecież nic innego jak siara, czyli pierwsze mleko krowy. Ale własne mleko to i tak coś. Z pewnoscią nie uczuli No i myślę, ze wciaż zawiera sporo cytokin, ktore przyspieszają gojenie się ran, poprawiają odżywienie i nawilżenie skóry.
Salomea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 13:58   #758
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Sovilo super ze zalozylas ten watek, wczoraj na niego trafilam i postanowilam wyprobowac, mecze sie z moja cera od lat, kiedys mi mowili po 30-tce minie, g... prawda, nadal mam ten problem a dodatkowo choc nie wyciskam nic to slady zostaja mi dlugo, wprawdzie gladkie ale mam takie jakby czerwone plamki, bez pudru ani rusz, nienawidze nakladania rano pudru, wrrrr......

dzisiaj pierwszy raz umylam twarz mlekiem i po pol godzinie zmylam tonikiem, roznica w wygladzie jest kolosalna, mam nadzieje ze z kazdym uzyciem bedzie lepiej, bede raportowac, na razie nakladajac dzisiaj puder nalozylam tylko polowe tego co zwykle, bo przebarwienia po mleku nie byly juz tak bardzo widoczne i nie potrzebowalam mocno sie starac zeby je zatuszowac

wielkie dzieki ze podzielilas sie swoim doswiadczeniem
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 18:05   #759
paulinarychlak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Poszperałam troszkę na temat pasty do zębów ; ))
Ale nie wiem czy to bezpieczne i czy to się zmywa ,
może wypróbuje a mleko ,cud miód i malinki !
działa błyskawicznie ! Naprawdę ; )) rewelacja .

pozdrawiam
paulinarychlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 20:44   #760
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez paulinarychlak Pokaż wiadomość
Poszperałam troszkę na temat pasty do zębów ; ))
Ale nie wiem czy to bezpieczne i czy to się zmywa ,
może wypróbuje a mleko ,cud miód i malinki !
działa błyskawicznie ! Naprawdę ; )) rewelacja .

pozdrawiam
Ja ze swojego doświadczenia nie polecam pasty do zębów na wszelkie zmiany. Mi osobiście podrażniło skórę wokół zmiany trądzikowej i ogólnie tylko zaszkodziło. Miałam wrażenie, że pryszcz zamiast się zmniejszyć urósł do pokaźnych rozmiarów... Pasty próbowałam dobre parę lat temu, ale z tego co wiem nie daje świetnych efektów i nie jest zbyt często polecana.
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 20:54   #761
martusiekk
Raczkowanie
 
Avatar martusiekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 122
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Dziewczęta! Ja znalazłam niegdyś, na pewnym blogu, przepis na okłady ziołowe, które naprawdę czynią cuda i polecam wam

Wciąż mam zaskórniki, ale jest ich mniej, a pryszcze wyskakują tylko przed @ i od czasu do czasu jakiś tam sporadyczny, ale to nie to samo co wcześniej

I polecam mycie buźki szczoteczką lub muślinem

oto link do przepisu: http://nudelipstick.bloog.pl/id,6531...l?ticaid=6bb66

SERDECZNIE POLECAM
martusiekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 16:05   #762
paulinarychlak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość
Ja ze swojego doświadczenia nie polecam pasty do zębów na wszelkie zmiany. Mi osobiście podrażniło skórę wokół zmiany trądzikowej i ogólnie tylko zaszkodziło. Miałam wrażenie, że pryszcz zamiast się zmniejszyć urósł do pokaźnych rozmiarów... Pasty próbowałam dobre parę lat temu, ale z tego co wiem nie daje świetnych efektów i nie jest zbyt często polecana.
Masz racje ; < mi też one się zwiekszyły i jest ich więcej !
i również mam podrażnioną skóre. I powychodziły mi tyle pryszczy na czole i w okolicy nosa ! masakra ! nie polecam pasty !
paulinarychlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 09:23   #763
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

dawno temu stosowalam paste na pryszcze, u mnie pomagalo, ale tylko biala pasta, nie zel albo pasta dwukolorowa

dzisiaj trzeci dzien mylam buzie mlekiem, jest dobrze, moje slady potradzikowe sa mniej widoczne, dzisiaj bylo jeszcze mniej podkladu (strasznie dlugo mi zostaja zaczerwienienia po kazdym wiekszym pryszczu choc nie wyciskam), no i jako wykonczenie nalozylam puder domowej roboty (wczoraj trafilam na watek o tym) - maka ziemniaczana, cynamon i glinka (ja dalam biala bo innej nie mam ale dziewczyny na watku uzywaja zielonej), na razie jest fajnie, mam nadzieje ze to nie jednorazowy efekt
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 12:47   #764
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Dołączam do Was , wypróbuję dziś ten mleczny sposób
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 16:37   #765
lady1808
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 198
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Dołączam do Was , wypróbuję dziś ten mleczny sposób
Ja też
lady1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 17:07   #766
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

a ja zglaszam malutki raporcik - dzisiaj 11ty dzien mycia buzi mlekiem, jest coraz lepiej, nowe wypryski jesli sie pojawiaja sa bladsze, nie jatrza sie i bardzo szybko sie goja (mialam 2 w tym okresie), reszta przebarwien po tradziku, zaskorniakach zaczyna bladnac, zdecydowanie sluzy mi mleko
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 17:11   #767
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

ja też się dołączę
mam nadzieję, że mleko pomoże w walce z zaskórnikami. Tylu specyfików już próbowałam..
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 17:16   #768
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
ja też się dołączę
mam nadzieję, że mleko pomoże w walce z zaskórnikami. Tylu specyfików już próbowałam..
mi sie szafka nie domyka bo tyle napchane ale od 1 lutego tylko mleko, widze rezultaty i choc mowie sobie: dzisiaj maseczka z glinki albo peeling to wieczorem zmywam makijaz i lapie za mleko
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 18:25   #769
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Kurczaczki , nałożyłam mleko na twarz tak jak pisałyście , na pół godziny zmoczonym wacikiem , zmyłam i zonk ... moje podskórne pryszcze były jeszcze bardziej zaczerwienione , za to gdy użyłam żelu punktowego i na to maści cynkowej na jakieś 2h były praktycznie w odcieniu reszty skóry , czy to normalne ? tzn. z tym mlekiem ...
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 14:03   #770
Frootka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 32
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Witam
Dziś też zastosuje wieczorkiem mleko. Jestem ciekawa czy coś mi pomoże... bo ostatnio przeproziłam sobie twarz, a co za tym idzie, stała się ona strasznie sucha i chcąc nie chcąc nadszedł wysyp krostek ;/ Niefajna sprawa, gdyż takiego wysypu nie miałam już od dłuższego czasu. Zawsze coś miałam na twarzy, ale nie aż tyle tego. Mam nadzieje, że to mleko przynajmniej częściowo z tym sobie poradzi.
Po dłużysz stosowaniu zdam relacje.
Pozdrawiam
Frootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 18:29   #771
201606280916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 258
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

I to mleko domywa Wam buzię?
Ja swego czasu myłam twarz papką z mleka, miodu i zmielonych płatków owsianych. Efekty były świetne, tylko nie malowałam się wtedy, więc nie było tyle zanieczyszczeń do zmycia. Później, kiedy już stan mojej cery się poprawił i wróciłam do malowania się, to mimo wcześniejszego demakijażu czułam, że po tej mieszance moja twarz była niedomyta.
201606280916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:08   #772
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez kataanna Pokaż wiadomość
I to mleko domywa Wam buzię?
Ja swego czasu myłam twarz papką z mleka, miodu i zmielonych płatków owsianych. Efekty były świetne, tylko nie malowałam się wtedy, więc nie było tyle zanieczyszczeń do zmycia. Później, kiedy już stan mojej cery się poprawił i wróciłam do malowania się, to mimo wcześniejszego demakijażu czułam, że po tej mieszance moja twarz była niedomyta.
domywa ja robie demakijaz (maluje oczy i nakladam troche pudru) a potem biore wacik i mlekiem, ale nie przemywam raz, pare razy az czuje ze skora czysta, na jedno takie mycie idzie mi ok. 10 ml mleka, mam mala menzurke i nalewam sobie do niej w kuchni i zabieram do lazienki
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 16:03   #773
201606280916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 258
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

To dobrze Ci. Ja po tygodniu, czy dwóch zauważyłam, że moje pory toną w sebum i porobiły mi się zaskórniki. Widocznie za krótko szorowałam.
201606280916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 16:14   #774
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez kataanna Pokaż wiadomość
To dobrze Ci. Ja po tygodniu, czy dwóch zauważyłam, że moje pory toną w sebum i porobiły mi się zaskórniki. Widocznie za krótko szorowałam.
ja mialam problem bo mi sie nowe pryszcze robily przez jakis czas pomimo mleka (choc goily sie szybko) ale na szczescie jest wizaz i odkrylam czemu, a mianowicie uzywalam na wlosy olej kokosowy i zazwyczaj nakladalam na noc, olej kokosowy ma niestety tendencje zapychajace i tradzikotworcze, w nocy wlosy widocznie majtaly sie kolo buzi i wiadomo tez przy szyji, efekt byl paskudny na buzi i szyji, odstawilam kokosa 1.5 tygodnia temu i wszystko znika a dzieki mleku buzia gladka i stare blizny zaczely blednac
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 16:30   #775
201606280916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 258
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Naprawdę olej kokosowy tak działa? Kiedyś nawilżałam twarz olejem z pestek moreli, ze słodkich migdałów i ryżowym. Dobrze, że nie wpadłam na kokosowy. Ja kokosowy kładę na końcówki włosów, ale po myciu i szybko mi się wchłania, więc nie zauważyłam żadnych wyprysków od tego.
201606280916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 16:47   #776
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez kataanna Pokaż wiadomość
Naprawdę olej kokosowy tak działa? Kiedyś nawilżałam twarz olejem z pestek moreli, ze słodkich migdałów i ryżowym. Dobrze, że nie wpadłam na kokosowy. Ja kokosowy kładę na końcówki włosów, ale po myciu i szybko mi się wchłania, więc nie zauważyłam żadnych wyprysków od tego.
ja nakladalam na cale wlosy a vatike (olej kokosowy z hinduskimi ziolami) tez na skalp, na wlosy podzialalo cudownie ale na buzie paskudnie, pryszcze od kokosa sa takie wielkie, czerwona i bolace, kolezanka na innym watku miala dokladnie to samo ale na ramionach bo kladala olej przed myciem i pozwalala wlosom lezec na karku

z olejow na buzie to uzywam jojobe, winogronowy, avocado, czasami sojowy i po nich wszystko ok ale po kokosie masakra (to tylko tyle co z wlosow dotknal buzi)

a wracajac do tlustosci naszych cer, probowalas stosowac skrobie ziemniaczana jak sypki puder, nie wierzylam ze to dziala, zwykle po godzinie od nalozenia pudru matujacego swiecilam sie strasznie a teraz potrafie przechodzic prawie caly dzien bez poprawiania, jest watek o tym, skrobia ziemniaczna to poprostu maka ziemniaczana, tyle ze ja robie mieszanke, dziewczyny mieszaja make z cynamonem i glinka zielona ale ja dodalam biala glinke bo taka mialam, najlepszy puder na ziemi, zaczelam stosowac mniej wiecej w tym samym czasie co mleko, duet niesamowity
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 16:56   #777
201606280916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 258
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Nie próbowałam. Zresztą obecnie już nie mam problemów z nadmiernym przetłuszczaniem się cery - może sporadycznie na czole. A miałam bardzo przetłuszczającą się. Przestałam ją przesuszać, przestałam się bać mocnego nawilżania i po dwóch latach mogę powiedzieć, że mam cerę prawie normalną (zimą jest trudniej przez kaloryfery). Ale wiesz, może wypróbuję tę mąkę jako puder, zawsze to jeden chemiczny produkt na twarzy mniej. Dzięki
201606280916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 14:12   #778
balbinka98
Raczkowanie
 
Avatar balbinka98
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ligowo, okolice Płocka (Mazowieckie)
Wiadomości: 66
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Byłam zaskoczona tym co piszecie - zwykłe mleko ? A jednak ! Przetarłam, potrzymałam pół godziny i krostki były mniejsze i na dodatek wyrównał się kolor na całej twarzy ! Nie ma już zaczerwienień. Blizny też jakby mniej widoczne. Świetnie ! Oj tak przechodzę na naturalne sposoby ! Ten tonik z olejkiem pichtowym też już zrobiony . Zacznę stosować ! mhm...ciekawi mnie też ta maseczka z aspiryny. heheh też spróbuję. No i oczywiście ten kompres : http://nudelipstick.bloog.pl/id,6531...l?ticaid=6bcc7

Po dłuższym stosowaniu zdam raport !
balbinka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:12   #779
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez balbinka98 Pokaż wiadomość
Byłam zaskoczona tym co piszecie - zwykłe mleko ? A jednak ! Przetarłam, potrzymałam pół godziny i krostki były mniejsze i na dodatek wyrównał się kolor na całej twarzy ! Nie ma już zaczerwienień. Blizny też jakby mniej widoczne.
Gratuluję efektu! Ja używam, już prawie tydzień i niezbyt widzę poprawę
__________________

if you were happy with the wrong one
just think how happy you will be when

the right one comes


od 01.02. olejuje włosy
13.10 - pokrzywa
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:17   #780
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Pokaż wiadomość
Gratuluję efektu! Ja używam, już prawie tydzień i niezbyt widzę poprawę
u mnie efekt byl juz po pierwszym razie, a nie jestes uczulona na laktoze albo w ogole mleko?
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-23 13:49:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.