Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-19, 14:38   #1291
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Ja generalnie preferuje trochę droższe podkłady, ale dzisiaj zachęcona dobrymi opiniami na wizazu i promocją w superpharmie (minus 25% od 24,99 ) kupiłam ten podkład: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...luid-baza.html

Ma fajne kolory, najjaśniejszy jest super, dobrze się nakłada, po paru godzinach ciągle dobrze wygląda. Na razie ciężko więcej powiedzieć, ale polecam do bliższego zapoznania się z tym podkładem. W promocji można upolować go za niecałe 20 zł, a z tego co czytam jest niezły.
Ja też dotychczas uzywałam tylko drozsze podkłady (najczęściej Shiseido), ale zachęciły mnie recenzje w KWC i skusiłam sie na Lirene. Powiem szczerze, że nie jest zły. Ładnie się rozprowadza, nieźle trzyma twarzy - z minusów: brak jakichkolwiek filtrów i słaba gama kolorów (mam kolor Light - troche zbyt jasny, ale następny Toffee - strasznie "ziemisty" mi się wydawał).
Niestety zapłaciłam za niego 30 zł, bo w Olsztynie nie znalazłam go w żadnej promocji (superpharm'u brak ), ale to i tak niezbyt drogo. Na pewno będzie dużo mniej wydajny niż Shiseido, gdyz jest dość gęsty (do tej pory wszystkie podkłady które używałam były płynne i bardzo przez to wydajne).
Reasumując - fajny podkład, ale latem na pewno wrócę do Shiseido głównie przez wzglad na wysokie filtry.
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 15:42   #1292
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez balbinka98 Pokaż wiadomość
Słyszałam, że dobry jest z Vichy, ale to jest podkład pudrowy. Czy to jakaś różnica ? ...i czy nadaję się dla młodej cery ? <mam 13 lat>
Myślę, że powinien być dobry ! Ma aż 96 % minerałów, mało składników nie zawiera żadnych zapychających pory. Do najtańszych nie należy, ale chyba jest wart tej ceny mhm...jest napisane, że ma działanie lecznicze. Co myślicie ? Proszę o odpowiedź ! ...i z góry dziękuję !
Hmm na pewno nie bez znaczenia jest fakt, że masz 13 lat i jeśli teraz zaniedbasz pielęgnację to możesz poważne kłopoty ze swoją cerą w przyszłości. Co do samego podkładu Vichy - różnica jest taka że konsystencja tego podkładu jest pudrowa, sypka, taka jak np. mąka nie jest to typowy fluid w tubce, ale daje taki właśnie efekt. Zajrzyj na wątek o kosmetykach mineralnych, tam dziewczyny na pewno Ci doradzą. Z tego co wiem bardzo dobre sypkie podkłady są z firmy Every Day Minerals. I z cała pewnościa sypkie podkłady jak np Vichy czy EDM są na pewno zdrowsze i mniej szkodliwe dla skóry niż typowe fluidy. Są lżejsze, nie obciążają skóry i produkowane są z naturalnych składników, jak sama nazwa wskazuje - z minerałów
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 15:58   #1293
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

to ze ejst napisane ze pdklad jets mineralny i nie zatyka porow nie daje gwarancji ze tak wlasie jest :/ vichy to nie jest jakas naturalna bezpieczna firma przynajmniej moim zdaniem i wcale nie maja takich boskich kosmetykw z dobrym skladem a sa dosc drogie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 16:06   #1294
balbinka98
Raczkowanie
 
Avatar balbinka98
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ligowo, okolice Płocka (Mazowieckie)
Wiadomości: 66
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dzięki ! ...zbieram te informacje, bo w gimnazjum zamierzam zacząć się malować, oczywiście lekko, właśnie tak żeby sobie nie zaszkodzić ! <chodzi mi o zakrycie niedoskonałości> ...jak na razie kupię krem tonujący ziaja nuno ;-) ...to <2 półrocze> 6 kl podstawówki, więc jak na ten moment powinien wystarczyć !
__________________
♫ 
balbinka98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 16:08   #1295
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

pewnie, nie ma co sie na razie wychylać, Twoja skora dopiero hm dojrzewa i trzeba dac jej jak najwiecej swobody
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 21:46   #1296
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A co powiecie na temat tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...20.html&next=1 stosowanego w formie podkładu? Do krycia używam korektora, chętnie odstawię mojego pseudominerałka vichy
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 13:53   #1297
Bohitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Pomóżcie dziewczyny - podkład!

Hej kobietki
Mam do was ogromną prosbe!
Wciaz mam problem z dobraniem podkładu, wydałam majątek na różne kosmetyki ale żaden mi nie podchodzi i nie pasuje!
Chodzi mi o taki efekt jak na zdjeciach idealna skora, zmatowienie i idealne krycie! Co polecacie z jakis lepszych i drozszych podkladów?
I jeszcze jedno pytanko co zrobic aby miec takie lsniace wlosy jak na zdjeciu ponizej? Z góry dzieki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5467i8o.jpg (22,4 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 45678.jpg (17,8 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 45678o9p.jpg (12,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg r45tw367.jpg (20,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z8712777X,Kim-Kardashian.jpg (61,4 KB, 63 załadowań)
Bohitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 13:57   #1298
Anusia1709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Pomóżcie dziewczyny - podkład!

Ja używam podkładu Miss Sporty matującego ; ) jest dość tani ale dobrze kryje lasting finish rimmel też jest fajny, bo miałam ostatnio ; ) a do włosów używam jedwabiu nakładam na wilgotne włosy, malutko bo jak da się za dużo to wyglądają na przetłuszczone albo maski mlecznej
Anusia1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 14:25   #1299
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Pomóżcie dziewczyny - podkład!

co do podkładu to chyba KWC Ci najlepiej pomoże. nie napisalas jaka masz cere ani jakich podkladow do tej pory uzywalas.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 14:27   #1300
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Pomóżcie dziewczyny - podkład!

Ja używam Maybelline Affinitone zmieszany z Dermacolem (jeżeli chce mieć mocne krycie i nieskazitelną cere) na to nakladam puder prasowany(tutaj zależy od dnia-raz nakładam Dermacol, a raz Shiseido ) i sypki (używam Sally Hansen'a).

A włosy, napewno dziewczyna ma bardzo mocno wyprostowane więc dobra prostownica funkcją nadawania włosom połysku (ja mam Remingtona i świetnie się sprawdza i włosy fakt- bardzo ładnie wyprostowane i błyszczące) , no i dziewczyna ma raczej zdrowe włosy więc dużo pielęgnacji - ewentualnie jakiś spray nabłyszczający.

(poza tym wydaje mi się , że dziewczyny na tych zdjęciach mają cere poprawioną w Photoshopie )
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram

Edytowane przez iv3
Czas edycji: 2011-02-21 o 14:32
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 14:42   #1301
Bohitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pomóżcie dziewczyny - podkład!

Uzywalam Revlon Colorstay tak bardzo zachwalany ale jednak wogole nie kryl wysuszal i robily sie plamy, dermacol lecz jednak jest za gesty aby uzywac jako podklad, uzwalam tez Max Factor Lasting Performance przez ten podklad twarz mialam szarawą bez zycia i tez nie kryl myslalam o Estee Lauder Double Wear albo Mac Studio Fix co myslicie?
Skore mam raczej normalną troszke z tendencja do przesuszania sie, na czole widac skorki gdy naloze podklad i troszke z przebarwieniami wiec zalezy mi na mocnym kryciu!

Edytowane przez Bohitka
Czas edycji: 2011-02-21 o 14:44
Bohitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 16:08   #1302
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Pomóżcie dziewczyny - podkład!

KWC i wyszukiwarka
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 16:15   #1303
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: Pomóżcie dziewczyny - podkład!

Przeciez wiekszosc tych zdjec idealnych cer jest przerobionych w photoshopie, wiec jak mozna szukac podkladu na podstawie photoshopa?

Idz do Sephory/Douglasa/Marionnaud i pozwol sobie doradzic. Z ciezkich podkladow masz ColorStay i Double Wear, a z naturalniejszych sa tony innych. Poszukaj w KWC.

Wlosy ze zdjecia sa lsniace, bo na nie tak swiatlo pada, sa wyprostowane i rozczesane. Aby zwiekszyc blask wlosow mozesz uzywac preparatow do wlosow na bazie silikonu, ktory na pewno sprawi, ze wlosy beda pieknie blyszczaly, ale moze je tez wysuszyc, to zalezy juz indywidualnie od wlosow.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 16:38   #1304
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Pomóżcie dziewczyny - podkład!

KWC Ci najlepiej doradzi, tysiace recenzji.
Co do skorek i plam to warto zadbac o odpowiednie nawilzenie i peelingi Moze pomóc. Ale im bardziej kryjacy podklad tym wiekszy sztuczny efekt maski, trzeba te zo tym pamietac. Wiec zawsze to jest cos za cos. Warto zainwestowac w dobry korektor.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 17:44   #1305
andamibo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Pomóżcie dziewczyny - podkład!

Ja też uwilbiam taki efekt i moim zdecydowanym faworytem wśród miliarda wypróbowanych jest podkład Dermacol.Jest bardzo mocno kryjacy i idealny dla mojej tłustej cery.Używam na niego delikatnego pudru matującego ale to tylko do kilku poprawek dziennie.Efekt jest idealny matowy i kryjący.Musisz tylko uwazac z jego nakladanie bo trzeba zaaplikowac naprawde mala dawke i rozsmarowac.
To ten fluid:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...er.html&next=1
andamibo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 18:03   #1306
kasia__123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: Pomóżcie dziewczyny - podkład!

Jeśli chodzi o podkład to mi najbardziej pasuje z firmy Clinique. Moja buzia
nie wygląda wtedy sztucznie ale jest ładnie rozświetlona i nabiera przyjemnego odcieniu. Niestety Clinique to drogi podkład w Sephorze ok.130 zł za 30 ml. Jeśli chodzi natomiast o mnie to ja często używam pudru matującego z Rimella Stay Matte - nie jest drogi ok. 20 zł, a mimo to jest bardzo dobry, skóra jest matowa i nie świeci się. Pamiętaj, że jeśli zależy Ci na 100% kryciu to moim zdaniem sam podkład to za mało- powinnaś pamiętać o korektorze i oczywiście dobry puder matujący to podstawa.

Natomiast na włosach za bardzo się nie znam. Ale osiągniecie takiego efektu jak na zdjęciach to chyba bez fryzjera sie nie da. Te dziewczyny mają tez na włosach różne specyfiki nabłyszczające powodujące takie efekt. Ale mogę polecić jedwab do włosów- staja się wtedy miękkie i pachnące.
kasia__123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 18:36   #1307
jamaica988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 28
Dot.: Pomóżcie dziewczyny - podkład!

bardzo fajny matujacy i kryjacy jest podklad mattitude astora. ma taka fajna lekka konsystencje i takie pudrowe wykonczenie przez co skora jest jedwabiscie gladka. jest najprawde super. cena ok 43zl
ewentualnie podklad kryjacy gosh X-CEPTIONAL WEA. doskonale kryje i ma kremowa konsystencje. jest ciezszy jednak od tego astora. oba goraco polecam. cena ok 38zl

a jesli chodzi o stay matte rimmela wspomniany wyzej... odradzam. wcale nie matuje dlugo. mam mieszana cere a jednak zaraz sie swiece. ma okropna konsystencje bo szybko zasycha nawet nakladajac go na gruba warstwe kremu. rozcierajac go tylko na sile robie sobie zmarszczki. paskudztwo. a do tego okropnie pachnie...

Edytowane przez jamaica988
Czas edycji: 2011-02-21 o 18:38
jamaica988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 18:55   #1308
kasia__123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: Pomóżcie dziewczyny - podkład!

Jeśli chodzi o STAY MATTE Rimella to chodziło mi o puder , nie o podkład. O podkładzie sie nie wypowiem bo nigdy nie stosowałam.

Pozdrawiam
kasia__123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 20:25   #1309
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Pomóżcie dziewczyny - podkład!

podkłąd -->kwc
puder --> kwc
polecam szukać podkładu kryjącego a pudru matującego bo jak bedziesz szukała kosmetyków do wszystkiego to skończysz z kosmetykiem do niczego, lepiej kupić dwa osobne a działajace
włosy --> wyszukiwarka (mi to wygląda na włosy wyprostowane keratyną więc pod tym hasłem poszukaj bo jest mnóstwo wątków)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 22:34   #1310
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
A co powiecie na temat tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...20.html&next=1 stosowanego w formie podkładu? Do krycia używam korektora, chętnie odstawię mojego pseudominerałka vichy
jako baza calkiem ok, aczkolwiek mocno zapycha.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 07:58   #1311
jowka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gubin
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

nie ma tu nikogo kompetentnego kto mógłby odpowiedzieć na moje pytanie zadane kilka postów wyżej?
jowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 09:28   #1312
suiton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Witam, ja też mam pytanie odnośnie makijażu buzi, nie lubię się malować, ale ostatnio myślę, że powinnam. Mam wrażliwą, alergiczną, jasną cerę do tego bardzo suchą na policzkach, a tłustą na czole i nosie. Tak jak wspomniałam maluję zazwyczaj tylko rzęsy, czasem delikatny cień. Szukałam ostatnio dobrego pudru by lekko ujednolicić cerę, aby nie zatykać porów i nie niszczyć cery, ale nie wychodzi mi to, pomocy?

Edytowane przez suiton
Czas edycji: 2011-02-22 o 09:33
suiton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 12:52   #1313
andamibo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Pomóżcie dziewczyny - podkład!

a co do włosów aby uzyskać podobny efekt polecam L'oreal liss ultime.Nałożyć krople na wilgotne włosy i efekt jest genialny.
andamibo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 16:38   #1314
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Cytat:
Napisane przez suiton Pokaż wiadomość
Witam, ja też mam pytanie odnośnie makijażu buzi, nie lubię się malować, ale ostatnio myślę, że powinnam. Mam wrażliwą, alergiczną, jasną cerę do tego bardzo suchą na policzkach, a tłustą na czole i nosie. Tak jak wspomniałam maluję zazwyczaj tylko rzęsy, czasem delikatny cień. Szukałam ostatnio dobrego pudru by lekko ujednolicić cerę, aby nie zatykać porów i nie niszczyć cery, ale nie wychodzi mi to, pomocy?
Myślę, że powinnaś zacząc od odpowiedniej pielęgnacji. Może wizyta u dermatologa, hmm? a co do podkładu to ja używam Lasting Finish Rimmela 25 H i jestem zadowolona. Mam cerę mieszaną (strefa T) czyli podobnie jak Ty, ostatnio miałam bardzo przesuszone policzki i okolice ust. I muszę przyznac, że podkład dobrze się spisał. Zmatowił to co trzeba, i nie dośc, że nie podkreślił suchych partii, ani dodatkowo ich nie przesuszył to dodatkowo miałam wrażenie, że je nawilżył. Może spróbuj matowic strefę T tylko lekkim pudrem, np. sypkim a na policzki nałożyc nawilżający podkład lub krem tonujący
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2011-02-22 o 16:40
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 17:06   #1315
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Pomóżcie dziewczyny - podkład!

Polecam Revlon Colorstay i lekturę wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311926:)
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 17:31   #1316
florencja16
Raczkowanie
 
Avatar florencja16
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 199
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Kochane dziewczyny! Mam pytanko. Co zrobić kiedy szyja jest w zupełnie innym kolorze niż buzia ? Szyje mam opaloną, wpadającą w żółć , a twarz jest o wiele jaśniejsza , mam ogromny problem z dobraniem podkładu . Macie jakieś propozycje ?
__________________
Do kogo pobiegniesz,gdy jedyną osobą, która może zatrzymać Twoje łzy, jest ta sama osoba, przez którą płaczecz?

Nie poddam się,dla Ciebie.
florencja16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:09   #1317
gg83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Pomóżcie dziewczyny - podkład!

Używaj kosmetyków do makijażu HD.
gg83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:18   #1318
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Cytat:
Napisane przez suiton Pokaż wiadomość
Witam, ja też mam pytanie odnośnie makijażu buzi, nie lubię się malować, ale ostatnio myślę, że powinnam. Mam wrażliwą, alergiczną, jasną cerę do tego bardzo suchą na policzkach, a tłustą na czole i nosie. Tak jak wspomniałam maluję zazwyczaj tylko rzęsy, czasem delikatny cień. Szukałam ostatnio dobrego pudru by lekko ujednolicić cerę, aby nie zatykać porów i nie niszczyć cery, ale nie wychodzi mi to, pomocy?
A może spróbuj Mat morphose? Nie wysusza tak jak inne musy, a fajnie matuje strefę T i jest bardzo naturalny i leciutki, zdecydowanie go nie czuć na buzi. Moje koleżanki zachwycają się moją cerą i ostatnio były zdziwione, kiedy im powiedziałam, że to zasługa podkładu
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:22   #1319
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez florencja16 Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny! Mam pytanko. Co zrobić kiedy szyja jest w zupełnie innym kolorze niż buzia ? Szyje mam opaloną, wpadającą w żółć , a twarz jest o wiele jaśniejsza , mam ogromny problem z dobraniem podkładu . Macie jakieś propozycje ?
Hmm... Ciężka sprawa myślę, że przy wyborze koloru podkładu raczej kierowałabym się kolorem szyji (szyii?) Jeśli dopasujesz podkład do koloru cery będzie się odznaczał od szyi i dziwnie to będzie wyglądało. Chociaż muszę przyznac, że czasami mam podobny problem
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:35   #1320
florencja16
Raczkowanie
 
Avatar florencja16
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 199
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

sensualitat.. dzięki za odpowiedź Tak będe chyba musiala zrobic , a najgorsze jest to że szyja wpada w żółć a buzia w róż
__________________
Do kogo pobiegniesz,gdy jedyną osobą, która może zatrzymać Twoje łzy, jest ta sama osoba, przez którą płaczecz?

Nie poddam się,dla Ciebie.
florencja16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.