Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-05, 15:02   #4531
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
zaniesienie do pralni to nie kłopot, ale w momencie, kiedy jest to twoje podstawowe okrycie i musisz to robić raz w tygodniu, to jest to co najmniej uciążliwe (i kosztowne)
Raz w tygodniu to chyba lekka przesada? Ja się wożę autem po mieście, w którym nie ma smogu (przynajmniej znacznego), więc dla mnie to trochę często.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 15:20   #4532
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

nie miałam na myśli dosłownie 1x w tyg.
ale jasny płaszcz w warunkach naszej brudnej zimy wymaga zdecydowanie bardziej intensywnej pielęgnacji. moja jasna przejściówka ląduje w pralni b. często, a to jeden z 5 płaszczy, które mam, więc nie noszę non stop, no i nigdy nie noszę w deszczu. nie mam dzieci, nie chodzę w nim na spacer z psem i jedyne miejsce, gdzie się on syfi, to parkingi i przeciskanie się do samochodu.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 14:43   #4533
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Jaki żakiet?

Dziewczynki prosze o pomoc.
Pietwsze pytanie czy to bedzie pasowac na chrzest? Jestem chrzestna
Drugie pytanie jaki kolorowy zakietu dobrze?IMG-20180106-WA0007.jpeg

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 15:11   #4534
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Jaki zakiet

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Dziewczynki prosze o pomoc.
Pietwsze pytanie czy to bedzie pasowac na chrzest? Jestem chrzestna
Drugie pytanie jaki kolorowy zakietu dobrze?Załącznik 7381446

Sent from my E5823 using Tapatalk
Czy to pasuje?IMG-20180106-WA0011.jpeg

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 16:14   #4535
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki zakiet

No pewnie, że tak. Ramiona są zakryte.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 11:22   #4536
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez antfito Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tym płaszczu?
https://answear.com/1019060-answear-...ssom-mood.html
Chcę kupić sobie jakąś kurtkę na zimę, do tej pory mialam głównie kurtki ciemne ( czerń, granat) ale ciągnie mnie do tego aby tym razem kupić sobie coś jasnego. Jak się taka kurtka będzie nosiła? Mocno będie się brudziła? Dodam,że komunikacją miejską nie jeżdżę
kurtka fajna, owszem jasna będzie się częściej brudzić ale wydaje mi się że w takim kolorze wygląda się korzystniej w pochmurne i deszczowe (niestety śniegu jak nie ma tak nie ma) dni
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 14:33   #4537
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Jaki zakiet

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Czy to pasuje?Załącznik 7381476

Sent from my E5823 using Tapatalk
Bardzo ładny zestaw i jak najbardziej posuje do roli chrzestnej
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-12, 21:32   #4538
Monica Reyes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Jak wyrazisty może być smart casual?

Zostałam zatrudniona w firmie, w której obowiązuje dress code smart casual. Przejrzałam już wiele stron i zdjęć z przykładami, mniej więcej czuję o co chodzi w tym stylu, ale wszystkie stylizacje, jakie widziałam mocno odpowiadały dzisiejszym trendom, które nie są mi bliskie. I tu pojawia się pytanie - na ile mogę pokazać swój styl w smart casual'u? Czy rockowe lub gotyckie elementy (bardzo teatralne) w stonowanych kolorach złagodzone bardzo formalnymi elementami będą odpowiednie? Przykładowo taka stylizacja:

Nie można jej odmówić elegancji, ale ma też "pazur" - czy byłaby odpowiednia, czy jednak zbyt ostra?
Monica Reyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 10:29   #4539
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak wyrazisty może być smart casual?

Cytat:
Napisane przez Monica Reyes Pokaż wiadomość
Zostałam zatrudniona w firmie, w której obowiązuje dress code smart casual. Przejrzałam już wiele stron i zdjęć z przykładami, mniej więcej czuję o co chodzi w tym stylu, ale wszystkie stylizacje, jakie widziałam mocno odpowiadały dzisiejszym trendom, które nie są mi bliskie. I tu pojawia się pytanie - na ile mogę pokazać swój styl w smart casual'u? Czy rockowe lub gotyckie elementy (bardzo teatralne) w stonowanych kolorach złagodzone bardzo formalnymi elementami będą odpowiednie? Przykładowo taka stylizacja:

Nie można jej odmówić elegancji, ale ma też "pazur" - czy byłaby odpowiednia, czy jednak zbyt ostra?
Myślę, że gorset i tiulowa spódnica jednak odpadają, jeśli firma ma określony dress code.
Ja nie mam żadnego dress code'u u siebie w pracy, ale też bym takich elementów nie założyła, bo to po prostu nie miejsce na to. Jeśli chcesz przemycić trochę rockowych, gotyckich elementów, to może skórzane elementy? Choćby ramoneska. Nie wiem, jak się konkretnie ubierasz... Możesz też dodać trochę biżuterii z "pazurem", ale jednak postawiłabym na bardziej proste stroje, bo takie wydanie w pracy będzie wyglądać... dziecinnie. Jakbyś się urwała z imprezy dla nastolatków. Nie mówię, że ogólnie coś złego jest w rockowym/gotyckim stylu. Po prostu w zestawieniu z ubraniami zgodnymi z dress code w Twojej pracy, Twój strój nabierze kontrastu, raczej w negatywnym tego słowa znaczeniu.
Tak jak mówię - jeśli w pracy jest dress code, to wypada go przestrzegać, z ewentualnymi drobnymi akcentami. Swój styl zachowaj na czas po pracy. Jeśli nie jesteś w stanie się dostosować, poszukaj pracy, gdzie jest obojętne, jak wyglądasz.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

A co sądzisz o takich strojach:











Myślę, że to jest niezły kompromis między stylem smart casual do pracy a gotycko-rockowym stylem na co dzień. Może nie ma tu za wiele teatralności, ale ciężko z tym w pracy

Ogólnie na pintereście znajdziesz sporo pomysłów, ja wpisałam akurat "business goth work outfits", ale można kombinować.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 11:47   #4540
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Jak wyrazisty może być smart casual?

@Monica Reyes
dla mnie ta stylizacja z krawacikiem nie jest ani trochę elegancka. może nie jest wulgarna, ale jakbyś przyszła tak do mojego biura i usiadła na sekretariacie, to bym cię poprosiła, abyś wróciła do domu i się przebrała. to po prostu nie wygląda profesjonalnie, a biznesowy dress code to nie tyle określone kolory czy ciuchy a właśnie profesjonalizm.
chcesz swój rokowy styl pokazywać - pomaluj paznokcie na ciemny kolor (ale niechaj wtedy będą krótsze), pokaż to w dodatkach (nawet w tych miejscach gdzie należy ograniczyć biżuterię da się przemycić bransoletkę czy pierścionek lub wisiorek), po godzinach pociągnij usta mocniejszą szminką lub postaw na biznesowy makijaż z ciemniejszymi ustami
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 13:59   #4541
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak wyrazisty może być smart casual?

Cytat:
Napisane przez Monica Reyes Pokaż wiadomość
Zostałam zatrudniona w firmie, w której obowiązuje dress code smart casual. Przejrzałam już wiele stron i zdjęć z przykładami, mniej więcej czuję o co chodzi w tym stylu, ale wszystkie stylizacje, jakie widziałam mocno odpowiadały dzisiejszym trendom, które nie są mi bliskie. I tu pojawia się pytanie - na ile mogę pokazać swój styl w smart casual'u? Czy rockowe lub gotyckie elementy (bardzo teatralne) w stonowanych kolorach złagodzone bardzo formalnymi elementami będą odpowiednie? Przykładowo taka stylizacja:

Nie można jej odmówić elegancji, ale ma też "pazur" - czy byłaby odpowiednia, czy jednak zbyt ostra?
Mnie by się to podobało na barmance w metalowym barze, ale ciężko mi sobie wyobrazić inne miejsce pracy (poza zawodami, które polegają m.in. na ubieraniu się ekstrawagancko), gdzie by się taki strój sprawdził.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-13, 14:09   #4542
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Jak wyrazisty może być smart casual?

Cytat:
Napisane przez Monica Reyes Pokaż wiadomość
Zostałam zatrudniona w firmie, w której obowiązuje dress code smart casual. Przejrzałam już wiele stron i zdjęć z przykładami, mniej więcej czuję o co chodzi w tym stylu, ale wszystkie stylizacje, jakie widziałam mocno odpowiadały dzisiejszym trendom, które nie są mi bliskie. I tu pojawia się pytanie - na ile mogę pokazać swój styl w smart casual'u? Czy rockowe lub gotyckie elementy (bardzo teatralne) w stonowanych kolorach złagodzone bardzo formalnymi elementami będą odpowiednie? Przykładowo taka stylizacja:

Nie można jej odmówić elegancji, ale ma też "pazur" - czy byłaby odpowiednia, czy jednak zbyt ostra?
Zdecydowanie nie.

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 15:49   #4543
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Monica, tej stylizacji można odmówić elegancji, za to nie można jej odmówić podobieństwa do stylizacji dziewczyn z Tatu. Sławę zdobyły między tymi innymi śpiewem, ale nie praca biurowych mróweczek. Stylizacje odpowiednie do biura wstawiła Martaakov, chociaż ja bym odrzucila ostatnią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-14, 19:47   #4544
Niezdecydowana99x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Unhappy Kolor sukienki na studniówkę

Chodzi o studniówkę.
Nie chce mieć potem kłopotu z doborem dodatków.
Wydaje mi się tez, ze do bordowej musialabym mieć w podobnym odcieniu szminkę i paznokcie, a przy kobaltowej jest wieksze pole manewru.
Włosy średniej długości, jasny brąz, karnacja jasna.

Zdjecia w zalacznikach

:conf used:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180114_154359.jpg (136,5 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180114_154206.jpg (121,0 KB, 79 załadowań)
Niezdecydowana99x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-15, 09:33   #4545
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

niekoniecznie.
osobiście nie lubię zestawów, gdzie buty, torebka, szminka i paznokcie (+ sukienka) są w tym samym ocideniu. trochę babcią mi to trąci.

natomiast co do sukienki - ten kobaltowy pasuje mi jakoś bardziej do twojej chłodnej karnacji.
p.s. jaaaaakie nogi!
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-15, 09:46   #4546
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Też mi się bardziej w kobalcie podobasz Sama jestem bladotą i też poszłabym w ten kolor.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-15, 12:12   #4547
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Kolor sukienki na studniówkę

Cytat:
Napisane przez Niezdecydowana99x Pokaż wiadomość
Chodzi o studniówkę.
Nie chce mieć potem kłopotu z doborem dodatków.
Wydaje mi się tez, ze do bordowej musialabym mieć w podobnym odcieniu szminkę i paznokcie, a przy kobaltowej jest wieksze pole manewru.
Włosy średniej długości, jasny brąz, karnacja jasna.

Zdjecia w zalacznikach

:conf used:
Kobaltowa lepsza
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-15, 20:58   #4548
mandee
amandaniedrich
 
Avatar mandee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 456
Dot.: Kolor sukienki na studniówkę

[QUOTE=Niezdecydowana99x;8 0504411= do bordowej musialabym mieć w podobnym odcieniu szminkę i paznokcie, a przy kobaltowej jest wieksze pole manewru.
=[/QUOTE]


Uważam podobnie. Zresztą kobaltowa nawet bardziej mi się podoba niż bordowa
__________________
Amanda Niedrich BLOG
mandee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 09:42   #4549
bartekkoks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 14
Slim joggery

Czy denim slim joggerów czarnych pasują brązowe kozaki ze skóry ?
Czy lepiej zostać przy bardziej sportowych butach ?
bartekkoks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-18, 11:46   #4550
Marcelinaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 23
Co myślicie o takich naszyjnikach?

Co myślicie o osobach noszących takie naszyjniki?
Zastanawiałam się ostatnio czy sobie taki kupić, bardzo mi się podoba. Oczywiście nie mówię koniecznie o jakimś dużym, mega widocznym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krzyz4.jpg (32,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krzyz3.jpg (84,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krzyz2.jpg (28,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krzyz1.jpg (38,2 KB, 46 załadowań)
Marcelinaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 07:32   #4551
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co myślicie o takich naszyjnikach?

Pytasz co myślimy o noszeniu naszyjników-krzyży czy ciężkich naszyjników?
Do jednych i drugich nic nie mam. Jak komuś się podobają, jest to element jego stylu to niech nosi. Ja nie noszę, za to zdarza mi się zakładać biżuterię nordycką (mam z racji zainteresowań i sposobów spędzania wolnego czasu), a niektórzy moi znajomi chodzą nią obwieszeni i też mi się to całkiem podoba.
Zapytałam o co dokładnie pytasz, bo nie raz słyszałam krytykę noszenia krzyży jako biżuterii, co jest rzekomo zbyt lekkim traktowaniem wiary swojej czy innych osób, które taka biżuteria razi. Moim zdaniem nie ma w tym nic złego, bo kościół nie ma monopolu na krzyż.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 08:04   #4552
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Ja myślę, że chodzi o sam odwrócony krzyż, który często jest utożsamiany z satanizmem, chociaż sam w sobie ma troche inne korzenie, ale pewnie o tym wie mniej osób niż o tym, że paskudni satanisci go noszą, antychrysty, diabły wcielone.
Coś jak ze swastyką.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 08:15   #4553
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja myślę, że chodzi o sam odwrócony krzyż, który często jest utożsamiany z satanizmem, chociaż sam w sobie ma troche inne korzenie, ale pewnie o tym wie mniej osób niż o tym, że paskudni satanisci go noszą, antychrysty, diabły wcielone.
Coś jak ze swastyką.
AAA, NIE ogarnęłam A ze swastyką akurat też mamy przeboje. Ja nie byłam w zeszłym roku na festiwalu wolińskim, ale jakis niemiecki portal opisał to wydarzenie jako "omatuluwszędzieswast yki" i że ten festiwal jest świetną okazją dla neonazistów, żeby się mogli obnosić ze swoimi przekonaniami. Tylko szkoda, że autor nie zadał sobie trudu i nie poczytał o swastykach chociażby na wikipedii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-19, 12:17   #4554
Marcelinaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 23
Dot.: Co myślicie o takich naszyjnikach?

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Pytasz co myślimy o noszeniu naszyjników-krzyży czy ciężkich naszyjników?
Do jednych i drugich nic nie mam. Jak komuś się podobają, jest to element jego stylu to niech nosi. Ja nie noszę, za to zdarza mi się zakładać biżuterię nordycką (mam z racji zainteresowań i sposobów spędzania wolnego czasu), a niektórzy moi znajomi chodzą nią obwieszeni i też mi się to całkiem podoba.
Zapytałam o co dokładnie pytasz, bo nie raz słyszałam krytykę noszenia krzyży jako biżuterii, co jest rzekomo zbyt lekkim traktowaniem wiary swojej czy innych osób, które taka biżuteria razi. Moim zdaniem nie ma w tym nic złego, bo kościół nie ma monopolu na krzyż.
Właśnie chodzi o te naszyjniki-krzyże. Często spotykam się z opiniami, że to może obrażać czyjeś uczucia religijne
A ja nie mam tego na celu oczywiście, ale tak jak napisałaś - kościół nie ma monopolu na krzyż, ale katolicy często tak ten krzyż traktują.
Marcelinaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 05:16   #4555
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Co myślicie o takich naszyjnikach?

Cytat:
Napisane przez Marcelinaq Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi o te naszyjniki-krzyże. Często spotykam się z opiniami, że to może obrażać czyjeś uczucia religijne
A ja nie mam tego na celu oczywiście, ale tak jak napisałaś - kościół nie ma monopolu na krzyż, ale katolicy często tak ten krzyż traktują.
Ja bym co najwyżej unikała tak kontrowersyjnego motywu w pracy i na obiedzie u babci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 13:56   #4556
sylwusiia1993
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 636
Dot.: Replay Jeans

co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a4f545ad41b2894db115df5a72e0.jpg (114,4 KB, 74 załadowań)
__________________
kobiety są po to, by je kochać, a nie po to, by je rozumieć.
ZAPRASZAM!

Pieniądze szczęścia nie dają... dopiero zakupy!
sylwusiia1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 20:54   #4557
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Replay Jeans

Cytat:
Napisane przez sylwusiia1993 Pokaż wiadomość
co myślicie?
Podoba mi się! Ale trzeba być do tej sukienki bardzo szczupłą i wiotką.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 21:14   #4558
phobie
Raczkowanie
 
Avatar phobie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 134
Dot.: Replay Jeans

Cytat:
Napisane przez sylwusiia1993 Pokaż wiadomość
co myślicie?
dla mnie wygląda trochę jak ciążowa, chociaż jest śliczna.
__________________
park that car, drop that phone, sleep on the floor, dream about me.
phobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 01:12   #4559
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

Ja w pierwszej chwili pomyślałam, że nie wiem co myślę o tej sukience - właśnie dlatego, że tutaj dużo zależy od figury. Sama sukienka jest urocza, ale stworzona dla wąskiej grupy kobiet. Za to kolor bardzo zwrócił moją uwagę, bo gołębi i gołębi przełamany niebieskim lub fioletem już od dawna leży w grupie poszukiwanych przeze mnie kolorów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 09:23   #4560
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: jakie buty do spodnicy na jesien?

sukienka świetna na wszystkie weselno-chrzcielne okazje, natomiast efekt ciąży to chyba niezbyt korzystne zdjęcie. w każdym razie wdzięczna (i ja bym się może nie obawiała że tylko na chudzielca, natomiast sylwetka powinna być proporcjonalna)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.