ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-18, 17:30   #1741
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Sprawa już z 2020 roku jest ale ogólnie pisałam do sklepu jak i Ali i każdy umywa ręce
Dziwne, ciekawe gdzie pieniądze się podziały


Haggat, oby nie było takich sytuacji więcej. Trzeba pilnować każdej paczki, bo szkoda kasy, nawet jeśli to "grosze".
Przypomniałam sobie swoją wpadkę, zamawiałam kartę pamięci, działała kilka dni a potem d**a. Błam początkowym aliholikiem i coś źle poklikałam zakładając spór, bo stanęło na tym, że sprzedawca miał zwrócić kasę jak odeślę towar, a przesyłka do Chin wyniosłaby dużo więcej niż wartość karty. Odpuściłam potem zaczęłam czytać w internetach, czytać wasze porady, ale jak zmądrzałam było już za późno.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-19, 13:19   #1742
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Haggat, oby nie było takich sytuacji więcej. Trzeba pilnować każdej paczki, bo szkoda kasy, nawet jeśli to "grosze".
Właśnie nie wiem o co chodzi bo wiele razy zakładam spór i zawsze był zwrot kasy, a wtedy było tak jakby Ali uwierzył chińczykowi i tyle, nic nie mogłam zrobić. Może to przez pandemię tak postępowali, nie wiem?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-19, 13:23   #1743
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Mnie taka nauka kosztowała prawie 250zl. Zgodziłam się na odesłanie, nie sprawdzając ile kosztuje paczka do Chin. Generalnie mam mega niesmak, towar miał iść z Francji z darmową opcja zwtrotu. Aukcja została usunięta, towar przyszedł z Chin.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 11:58   #1744
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Smile Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Dziwne, ciekawe gdzie pieniądze się podziały


Haggat, oby nie było takich sytuacji więcej. Trzeba pilnować każdej paczki, bo szkoda kasy, nawet jeśli to "grosze".
Przypomniałam sobie swoją wpadkę, zamawiałam kartę pamięci, działała kilka dni a potem d**a. Błam początkowym aliholikiem i coś źle poklikałam zakładając spór, bo stanęło na tym, że sprzedawca miał zwrócić kasę jak odeślę towar, a przesyłka do Chin wyniosłaby dużo więcej niż wartość karty. Odpuściłam potem zaczęłam czytać w internetach, czytać wasze porady, ale jak zmądrzałam było już za późno.

No właśnie nie wiem :/ może uda mi się wkleić screena to pokaże status


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CD57CA59-4160-4759-BC24-8D056E09E247.jpg (35,3 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez Kamilaa21
Czas edycji: 2022-01-20 o 12:02
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 11:56   #1745
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

A ja właśnie dostałam paczkę matkę gdzie brakowało 5 paczek z 14, nie zgadza się sumaryczna waga. Przepakowywał Sinotrans. Miał ktoś taką sytuację i może mi podpowiedzieć gdzie mam pisać? Sinotrans pl czy cn? Poczta? Na Ali na czacie pisze do mnie jakiś niewydarzony bot. Towar którego brakuje jest na kwotę 53 zł
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 10:40   #1746
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Iselle Pokaż wiadomość
A ja właśnie dostałam paczkę matkę gdzie brakowało 5 paczek z 14, nie zgadza się sumaryczna waga. Przepakowywał Sinotrans. Miał ktoś taką sytuację i może mi podpowiedzieć gdzie mam pisać? Sinotrans pl czy cn? Poczta? Na Ali na czacie pisze do mnie jakiś niewydarzony bot. Towar którego brakuje jest na kwotę 53 zł
Ja bym uderzyła ze wszystkich stron
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-26, 12:39   #1747
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Moje zamówienia, które otrzymałam w osttanim czasie:

torba na zakupy, nie jest zbyt wielka, ale dobrze wykonana, wzór 5024 https://www.aliexpress.com/item/Fred...44e75c0fkc7u8L

zakładka do książki z Severusem, bardzo fajny gadżet https://www.aliexpress.com/item/1pcs...44e75c0fkc7u8L

case na telefon, słaba jakość nadruku, chropowaty w dotyku, mam tęczowy model https://www.aliexpress.com/item/sele...44e75c0fkc7u8L

bluza Selena, mam rozmiar 4XL i odpowiada naszej 50, fajna, luźna, ale bardzo ciasna w szyi, coś będę musiała pomyśleć. Mój wzór to WY12 https://www.aliexpress.com/item/sele...44e75c0fkc7u8L

A i otrzymałam w tamtym tygodniu paczkę z naklejkami świątecznymi na szybę, którą zamówiłam 3 października
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-27, 18:40   #1748
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Gdzie w aplikacji jest czas ochrony? Zamawiałam 30 grudnia i nadal nic nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 12:16   #1749
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Właśnie nie da się chyba tego sprawdzić w aplikacji więc zawsze się loguję przez stronę w tym celu
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 14:58   #1750
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Da się, wchodzi się w dostawę i klikacie na obrazek lub tytuł zamówienia (nad tracking). Tam pokazuje się ile dni zostało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 18:59   #1751
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Da się, wchodzi się w dostawę i klikacie na obrazek lub tytuł zamówienia (nad tracking). Tam pokazuje się ile dni zostało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki
31 dni....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-28, 08:28   #1752
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cześć, poszukuję takiego naszyjnika lub samego wisiora. Przeszukałam aliexpress wzdłuż i wszerz i nie mogę znaleźć... Może którejś z Was rzucił się w oczy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zawieszka.jpg (127,9 KB, 41 załadowań)
__________________


"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..."

Stephen King
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 08:58   #1753
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
Cześć, poszukuję takiego naszyjnika lub samego wisiora. Przeszukałam aliexpress wzdłuż i wszerz i nie mogę znaleźć... Może którejś z Was rzucił się w oczy...
Jest na etsy. Niby ręczna robota https://www.etsy.com/pl/listing/1520...12&pro=1&frs=1

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 09:00   #1754
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Szukasz wyszukiwaniem obrazu?
Może nie takie same, ale pobodne
23,40 zł 35%OFF | Vintage Fresh Pearl Pendant Necklace Chunky Alloy Geo Pendant Necklace Rope Long Chain Necklace Fashion Women Jewelry Colliers
https://a.aliexpress.com/_uRswE5

15,90 zł 10%OFF | New Vintage Round Alloy Black Leather Pendant Necklace
https://a.aliexpress.com/_u84D7L

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 09:23   #1755
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Szukasz wyszukiwaniem obrazu?
Może nie takie same, ale pobodne
23,40 zł 35%OFF | Vintage Fresh Pearl Pendant Necklace Chunky Alloy Geo Pendant Necklace Rope Long Chain Necklace Fashion Women Jewelry Colliers
https://a.aliexpress.com/_uRswE5

15,90 zł 10%OFF | New Vintage Round Alloy Black Leather Pendant Necklace
https://a.aliexpress.com/_u84D7L

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, szukałam wyszukiwaniem obrazu, te znalazłam, dzięki , szukam identycznego. Na etsy cena zaporowa, a wiem że był na Aliexpress..
__________________


"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..."

Stephen King
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 13:59   #1756
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
Tak, szukałam wyszukiwaniem obrazu, te znalazłam, dzięki , szukam identycznego. Na etsy cena zaporowa, a wiem że był na Aliexpress..
No to niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-24, 18:47   #1757
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 223
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Dziewczyny, jakie jeszcze opcje przesyłki możecie polecić? Szybkie i bezpieczne? Coraz bardziej mnie zgrzewa opcja standard shipping bo wychodzi droga po prostu. Absurdalne, spinka dajmy na to 9 zł, z przesyłką 33.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 08:33   #1758
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie jeszcze opcje przesyłki możecie polecić? Szybkie i bezpieczne? Coraz bardziej mnie zgrzewa opcja standard shipping bo wychodzi droga po prostu. Absurdalne, spinka dajmy na to 9 zł, z przesyłką 33.
Ja nie wiedziałam że jest wybór przesyłki bo zawsze jak oglądam to jest jeden rodzaj podany i tyle A teraz patrze na jakieś drobne rzeczy przed 11.11 i wysyłka w wielu przypadkach jest droższa niż towar.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 18:40   #1759
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Już mi dwa rabaty przepadły bo kupiłabym coś ale tak naprawdę to niczego nie potrzebuję. Teraz mam kolejny 20 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-26, 13:12   #1760
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Już mi dwa rabaty przepadły bo kupiłabym coś ale tak naprawdę to niczego nie potrzebuję. Teraz mam kolejny 20 zł.
Oooo a skąd takie rabaty ?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 13:58   #1761
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Nie wiem. Wchodze na aplikację a tam wyświetla się odbierz kupon. Może chcą mnie zachęcić do zakupów bo dawno nic nie kupiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-29, 13:35   #1762
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 223
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Opcje wysyłki są różne do wyboru. Ale przestowane mam tylko a.standard. Od jakiegoś czasu są ''drogie'' i zmieniają znacząco cenę w koszyku.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2022-10-29 o 13:36
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 10:06   #1763
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Nie wiem. Wchodze na aplikację a tam wyświetla się odbierz kupon. Może chcą mnie zachęcić do zakupów bo dawno nic nie kupiłam.
Też mi się wydaje że to do zachęcenia, bo ja ostanio nie kupowałam tam praktycznie a ostatnio miałam od sierpnia 3 kupony, najpierw 20zł i potem 2 razy po 30zł

Ale wykorzystałam
20zł na foil flakes i pyłki do paznokci - zjechałam z 24zł na 2,40 bo jeszcze kupon sklepu wszedł xD tylko tutaj nie spojrzałam jaka jest wysyłka i szło mi dobre 2 miesiące

30zł na kolczyki takie pojedyncze - 3szt, dopłąciłam zawrotne 80 groszy xD doszły w 2 tygodnie

i teraz czekam na zamówienie bo robione kilka dni temu akurat, ten sam sklep, inne kolczyki, tam już większe zamówienie ale z kuponem 30zł i dwoma sklepowymi zjechałam z prawie 80 na neicałe 40zł
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 12:19   #1764
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje że to do zachęcenia, bo ja ostanio nie kupowałam tam praktycznie a ostatnio miałam od sierpnia 3 kupony, najpierw 20zł i potem 2 razy po 30zł

Ale wykorzystałam
20zł na foil flakes i pyłki do paznokci - zjechałam z 24zł na 2,40 bo jeszcze kupon sklepu wszedł xD tylko tutaj nie spojrzałam jaka jest wysyłka i szło mi dobre 2 miesiące

30zł na kolczyki takie pojedyncze - 3szt, dopłąciłam zawrotne 80 groszy xD doszły w 2 tygodnie

i teraz czekam na zamówienie bo robione kilka dni temu akurat, ten sam sklep, inne kolczyki, tam już większe zamówienie ale z kuponem 30zł i dwoma sklepowymi zjechałam z prawie 80 na neicałe 40zł

Wow piękne kupony! Ja miałam 3 razy jakies groszowe… chyba dwa po 4 zł albo 2 zł XD i teraz szałowo 6 zł wpadło….


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 16:27   #1765
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Ja spadłam z poziomu najwyższego do najniższego, bo zakupy robię teraz sporadycznie i nie mam żadnych kuponów przydałyby się, mam trochę rzeczy na liście życzeń. Zbliża się 11.11, ciekawe co wymyślą. Przerzuciłam się trochę na shein, tam oprócz ubrań, są różne pierdółki. I tak kombinuję, gdzie jest taniej.

Z zamówień, które wciąż się opłaca, mogę polecić:


* Zaparzaczka do herbaty, ta jest taka porządna premium wygląda, że posłuży na "lata", ma małe dziurki (to na plus). Kiedyś zaparzałam taką z łańcuszkiem, i on jak opadał, to po kubku lała się woda, ta jest sztywna jak łyżeczka, więc nic się nie wylewa. https://pl.aliexpress.com/item/10050...yAdapt=glo2pol


* Zwykła zaparzaczka, pijam bardzo dużo herbat w okresie jesienno zimowym w domu i w pracy. Wcześniej zamawiałam woreczki jednorazowe, ale ceny poszły do góry, więc zainwestowałam w coś stałego. Ta też jest ok, chociaż ma większe dziurki niż ta z linka wyżej, jak ktoś pije drobne ziółka, mogą przelatywać. https://pl.aliexpress.com/item/10050...yAdapt=glo2pol


* Bezklikowa myszka ładowana na usb, miałam wcześniej innej firmy też z ali i działa wszystko ok, ale jest na baterie (w pracy dwa paluszki idą w ok 2-3 miesiące) i trzeba pamiętać, żeby mieć w zapasie, poza tym kolor się ściera i łuszczy, wygląda na brudną, ta wydaje się być trwalsza, no i ciekawe ile wytrzyma na 1 ładowaniu, jeszcze nie próbowałam. Włączyłam tylko, żeby zobaczyć czy działa i wszystko ok. https://pl.aliexpress.com/item/10050...yAdapt=glo2pol


* Szkło do telefonu, nie pamiętam czy zamawiałam 3 sztuki i teraz w ofercie jest 4, czy tak było cały czas, ale cena rewelacja. U mnie w komisach w mieście jedna szybka kosztuje 20 zł. Zamawiałam wielokrotnie z ali dla siebie, rodziny i znajomych i jakość taka jak w PL. Tak samo jest z etui, cena i wybór wzorów. Do linka może bym się dogrzebała, ale zamawiałam chyba z 2 lata temu i wciąż nic się z tym etui nie stało. https://pl.aliexpress.com/item/10050...yAdapt=glo2pol


* Spinki do włosów, ceny wszędzie wzrosły, ale nie będę na wszystkim sępić, a co. Są duże, mają ząbki i trochę szarpią włosy, trzeba uważać. Dla fanek spinek będą ok. https://pl.aliexpress.com/item/10050...yAdapt=glo2pol


* Silikonowe łopatki, bardzo przydatne w kuchni i lepiej się je użytkuje niż drewniane. Można nimi dotykać gorącej patelni czy garnków. Kiedyś o tym nie wiedziałam i używałam drewnianych, które są problematyczne w czyszczeniu. Cenowo wychodzi pewnie podobnie niż na allegro (nie wiem jak teraz, kupowałam z pół roku temu), ale na ali większy wybór kolorów. https://pl.aliexpress.com/item/33030...yAdapt=glo2pol


* Kolczyki. Mam wiele, jednak wciąż mi mało. Wyglądają na żywo chyba lepiej niż na zdjęciach w opisie. https://pl.aliexpress.com/item/10050...yAdapt=glo2pol


* Kable do ładowania magnetyczne. Ładują bardzo szybko i są wygodne dla tych, którzy ciągle są maltretowani przez innych na pożyczki. Ja tak miałam u siebie w pracy, koszt najzwyklejszego kabla to max 10 zł, ale niektórzy przez kilka lat się nie dorobili i wiecznie pożyczają (a jak się zepsuje, to oczywiście nie oni). Ja tą końcówkę mam cały czas włożoną w tel, więc jak ktoś chce po raz x pożyczyć kabel, to pokazuję, że chętnie pożyczę, ale chyba końcówka nie będzie pasować tak, jestem chamska. https://pl.aliexpress.com/item/10050...yAdapt=glo2pol


* Szczoteczki do czyszczenia. Są świetne, wyczyściłam nimi końcówkę od prysznica. Trzeba na to poświęcić trochę czasu, bo każdą dziurkę czyści się osobno, ale działają. Jak ktoś ma więcej sprzętów, trzeba kupić kilka zestawów. W jednym jest 10 szczoteczek, ale one szybko się niszczą, jedną wyczyści się 3-4 dziurki i kosz. https://pl.aliexpress.com/item/10050...yAdapt=glo2pol


* Paski do smartwatch, tez z linka to przykład, bo zamawiałam wiele do różnych modeli i każdy był zadowolony. https://pl.aliexpress.com/item/10050...yAdapt=glo2pol


* Opaska do włosów. Używam po myciu, żeby mi włosy nie latały zanim nie wyschną i nie zwiążę Ten rodzaj dobrze trzyma włosy i ładnie wygląda. https://pl.aliexpress.com/item/32876...yAdapt=glo2pol


* Kolczyki wkrętki, może już kiedyś pokazywałam podobne. Minimalistyczne i wygodne, nigdy się ich nie zgubi. Miałam wcześniej inne, uczuliły mnie, z tymi nie mam problemów. https://pl.aliexpress.com/item/10050...yAdapt=glo2pol
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-15, 20:53   #1766
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 223
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Jak oceniacie czas otrzymania przesyłki? Kiedyś było naprawdę spoko nawet do 2 tyg i było. A teraz?
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 09:10   #1767
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Też jestem ciekawa, bo prawie rocznej przerwie coś zamówiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 10:04   #1768
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Jak oceniacie czas otrzymania przesyłki? Kiedyś było naprawdę spoko nawet do 2 tyg i było. A teraz?
Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa, bo prawie rocznej przerwie coś zamówiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szczerze mówiąc to jest loteria, niezależnie od przewoźnika. Ja wciąż czekam na produkty zamówione np. 24 października zeszłego roku..
Z drugiej strony niedawno zamówiłam frezy (dokładniej 21 grudnia) i już tydzień temu miałam je w domu, mimo świąt.
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 12:42   #1769
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Jak oceniacie czas otrzymania przesyłki? Kiedyś było naprawdę spoko nawet do 2 tyg i było. A teraz?
Dzisiaj otrzymałam dwie przesyłki, które zamówiłam 1 stycznia, więc szybko

Moje ostatnie zamówienia:

Dwa pędzle, jeden czerwony, drugi kolorowy, są bardzo fajne do pudru i bronzera, dobrze się piorą, ładnie wyglądają. Polecam
https://pl.aliexpress.com/item/10050...yAdapt=glo2pol

Portfelik, bez zamykanej kieszonki na drobne, więc kiepsko. Kolor czarny https://www.aliexpress.com/item/1005...5a571c246mU72k

Kolczyki z kwiatami, ładne, chociaż trochę ciężkie, wybrałam różowe. Niestety jeden był ułamany przy zaczepieniu i nie da się tego naprawić https://www.aliexpress.com/item/3295...5a571c246mU72k

Obrotowy świecznik z jelonkami, właśnie mi się kręci i wygląda przecudnie https://www.aliexpress.com/item/1005...5a571c246mU72k

Sztuczne paznokcie, bo zapragnęłam powrotu do przeszłości Wzory załączam w załączniku https://pl.aliexpress.com/item/10050...yAdapt=glo2pol
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Bez☠tytułu.png (83,3 KB, 43 załadowań)
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 15:09   #1770
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Ja po wprowadzeniu płatnych wysyłek zamówiłam aż 10 paczek w 2022 R z czego:
1 szt. nie dotarła i zmarnowałam przez to kupon
1 szt. przyszło zamówienie ale nie do końca twierdze ze jest jak na zdjęciu
2 szt dla znajomej

Wiec w sumie mało co kupuje tam… wydaje mi się, ze drogo się na ax zrobiło a grupy o ax to już nie takie jak kiedyś… tylko non stop reklamują linki do tego shopee… 🫠


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-21 09:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.