Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-03, 21:05   #2641
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomo¶ci: 5 161
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
napisa³, ¿e koniec, pó¼niej ta wiadomo¶æ.. a czy przypadkiem on nie odpisa³ Tobie na to co napisa³a¶?
to ¿e siê martwisz to normalne, ale trzeba mieæ trochê honoru i te¿ podj±æ decyzjê, on ju¿ j± podj±³ bez Ciebie chyba
Niestety ale bombelek ma racjê. On nie napisa³ tej wiadomo¶ci sam z siebie, niejako zmusi³a¶ go do tego. Nie powinno to wiêc rozbudzaæ ¿adnych nadziei..
__________________
¯yj pe³ni± ¿ycia i nie bój siê tego co Ciê spotyka. Wszystko zawsze koñczy siê dobrze!
biedronka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:08   #2642
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety ale bombelek ma racjê. On nie napisa³ tej wiadomo¶ci sam z siebie, niejako zmusi³a¶ go do tego. Nie powinno to wiêc rozbudzaæ ¿adnych nadziei..
Czym go zmusi³am? Móg³ przecie¿ nie odpisywaæ. Zreszt± wiem, ¿e na ten komunikator wchodzi³ tylko po to ¿eby ze mn± rozmawiaæ, wiêc skoro nie chcia³ kontaktu to po co to zrobi³?
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:10   #2643
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomo¶ci: 5 161
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Czym go zmusi³am? Móg³ przecie¿ nie odpisywaæ. Zreszt± wiem, ¿e na ten komunikator wchodzi³ tylko po to ¿eby ze mn± rozmawiaæ, wiêc skoro nie chcia³ kontaktu to po co to zrobi³?
Zada³a¶ mu pytania i on na nie odpowiedzia³. Oczywi¶cie nie musia³. Ale zrobi³ to. Nie doszukiwa³abym siê w tym jaki¶ ukrytych intencji. Bardzo bym chcia³a, ¿eby w³a¶nie dlatego odpowiedzia³, bo chcia³ mieæ z Tob± kontakt. Nie jestem jednak tego pewna.
__________________
¯yj pe³ni± ¿ycia i nie bój siê tego co Ciê spotyka. Wszystko zawsze koñczy siê dobrze!
biedronka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:12   #2644
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Poka¿ wiadomo¶æ
Zada³a¶ mu pytania i on na nie odpowiedzia³. Oczywi¶cie nie musia³. Ale zrobi³ to. Nie doszukiwa³abym siê w tym jaki¶ ukrytych intencji. Bardzo bym chcia³a, ¿eby w³a¶nie dlatego odpowiedzia³, bo chcia³ mieæ z Tob± kontakt. Nie jestem jednak tego pewna.
zgodzê siê z tym.. ja te¿ raczej nie by³abym tego taka pewna.
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:13   #2645
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Poka¿ wiadomo¶æ
Zada³a¶ mu pytania i on na nie odpowiedzia³. Oczywi¶cie nie musia³. Ale zrobi³ to. Nie doszukiwa³abym siê w tym jaki¶ ukrytych intencji. Bardzo bym chcia³a, ¿eby w³a¶nie dlatego odpowiedzia³, bo chcia³ mieæ z Tob± kontakt. Nie jestem jednak tego pewna.
Akurat w tej wiadomo¶ci nie odpowiedzia³ na ¿adne moje pytanie
Nie rozumiem tego i nigdy nie zrozumiem. Nie wiem za jakie grzechy mnie to wszystko spotka³o.
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:15   #2646
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 654
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Frumoasa Domnisoara proszê Ciê otrz±¶nij siê. Ma³o to razy zachowywa³ siê jak burak? Nawet je¶li z Tob± by³ to nie liczy³ siê z Twoimi uczuciami. Mia³ g³eboko w 4 literach to jak siê czujesz. Odzywa³ siê wtedy kiedy by³o mu wygodnie, kiedy chcia³ siê podbudowaæ ¿eby znowu kto¶ pisa³ mu s³odkie s³ówka. To by³ tylko jednostronny zwi±zek. Tylko on "bra³". Przepraszam za szczero¶æ, ale naprawdê pogód¼ siê z tym. Nie miej nadziei na nic i zacznij budowaæ sobie ¿ycie bez niego.
Rareza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:16   #2647
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Rareza Poka¿ wiadomo¶æ
Frumoasa Domnisoara proszê Ciê otrz±¶nij siê. Ma³o to razy zachowywa³ siê jak burak? Nawet je¶li z Tob± by³ to nie liczy³ siê z Twoimi uczuciami. Mia³ g³eboko w 4 literach to jak siê czujesz. Odzywa³ siê wtedy kiedy by³o mu wygodnie, kiedy chcia³ siê podbudowaæ ¿eby znowu kto¶ pisa³ mu s³odkie s³ówka. To by³ tylko jednostronny zwi±zek. Tylko on "bra³". Przepraszam za szczero¶æ, ale naprawdê pogód¼ siê z tym. Nie miej nadziei na nic i zacznij budowaæ sobie ¿ycie bez niego.
...dodajmy do tego jeszcze jego bardzo dojrza³e zachowanie, kiedy próbowa³ zwaliæ ca³± winê na Ciebie.
Ju¿ kiedy¶ to mówi³am, zwi±zek to nie jedna osoba, nie piêtna¶cie, a dwie.. jedna osoba nie mo¿e tego ci±gn±æ sama, a Ty to robi³a¶ przez d³u¿szy ju¿ czas.
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 21:17   #2648
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomo¶ci: 5 161
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Akurat w tej wiadomo¶ci nie odpowiedzia³ na ¿adne moje pytanie
Nie rozumiem tego i nigdy nie zrozumiem. Nie wiem za jakie grzechy mnie to wszystko spotka³o.
Tylko nawet tak nie my¶l! Nie my¶l dlaczego to Ciê spotka³o. Postaraj siê wyci±gn±æ z tego wnioski, ¿eby mo¿e nastêpnym razem uciec wcze¶niej, zanim tak mocno siê zaanga¿ujesz, je¿eli facet znowu bêdzie taki beznadziejny.
__________________
¯yj pe³ni± ¿ycia i nie bój siê tego co Ciê spotyka. Wszystko zawsze koñczy siê dobrze!
biedronka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:29   #2649
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomo¶ci: 37 553
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Azalia1992 Poka¿ wiadomo¶æ
alekziz, nie pisz nic do tej dziewczyny. Sam fakt, ¿e pisali ze sob±, kiedy jeszcze byli¶cie razem i mieli¶cie te ostatnie, trudne chwile ¶wiadczy, ¿e z niej te¿ jest kawa³ chol*ry. Przecie¿ ¿adna kobieta nie chce byæ zdradzana, dlatego nie wiem, czego niektóre s± tymi, z którymi facet zdradza partnerkê...Tak jak domkejs pisze - postaw gruuub± kreskê za nim i zacznij ¿yæ bez ogl±dania siê za siebie Jak sama widzisz - NIC warto¶ciowego nie straci³a¶.
Gorzej jezeli ona tez o niczym nie wiedziala...
__________________
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
chcê usi±¶æ i s³uchaæ, byæ blisko.
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
to du¿o i ma³o i wszystko.
alekziz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:31   #2650
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko nawet tak nie my¶l! Nie my¶l dlaczego to Ciê spotka³o. Postaraj siê wyci±gn±æ z tego wnioski, ¿eby mo¿e nastêpnym razem uciec wcze¶niej, zanim tak mocno siê zaanga¿ujesz, je¿eli facet znowu bêdzie taki beznadziejny.
Ostatnie czego chcê to jakikolwiek kolejny raz. D³ugo, d³ugo nie zamierzam siê z nikim wi±zaæ, mam facetów do¶æ na ca³e ¿ycie chyba.
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:32   #2651
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez alekziz Poka¿ wiadomo¶æ
Gorzej jezeli ona tez o niczym nie wiedziala...
to ju¿ jest JEJ problem, wiem, ¼le to brzmi.. ale skoro nie wiedzia³a, to tylko jego wina, ¿e lecia³ na dwa fronty i j± oszukiwa³. Swoj± drog± skoro to jego by³a, to jaki¶ powód do rozstania byæ musia³...
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 21:36   #2652
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Rareza Poka¿ wiadomo¶æ
Frumoasa Domnisoara proszê Ciê otrz±¶nij siê. Ma³o to razy zachowywa³ siê jak burak? Nawet je¶li z Tob± by³ to nie liczy³ siê z Twoimi uczuciami. Mia³ g³eboko w 4 literach to jak siê czujesz. Odzywa³ siê wtedy kiedy by³o mu wygodnie, kiedy chcia³ siê podbudowaæ ¿eby znowu kto¶ pisa³ mu s³odkie s³ówka. To by³ tylko jednostronny zwi±zek. Tylko on "bra³". Przepraszam za szczero¶æ, ale naprawdê pogód¼ siê z tym. Nie miej nadziei na nic i zacznij budowaæ sobie ¿ycie bez niego.
Póki co nie widzê tego swojego ¿ycia bez niego
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:36   #2653
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomo¶ci: 5 161
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnie czego chcê to jakikolwiek kolejny raz. D³ugo, d³ugo nie zamierzam siê z nikim wi±zaæ, mam facetów do¶æ na ca³e ¿ycie chyba.
Rozumiem to doskonale. Gdybym by³a w takiej sytuacji, to mia³abym takie samo nastawienie.
Jednak mam nadziejê, ¿e kiedy¶ znajdzie siê ten wymarzony, ten szanuj±cy i przede wszystkim my¶l±cy o Tobie..
__________________
¯yj pe³ni± ¿ycia i nie bój siê tego co Ciê spotyka. Wszystko zawsze koñczy siê dobrze!
biedronka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:42   #2654
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomo¶ci: 37 553
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez booombelek Poka¿ wiadomo¶æ
to ju¿ jest JEJ problem, wiem, ¼le to brzmi.. ale skoro nie wiedzia³a, to tylko jego wina, ¿e lecia³ na dwa fronty i j± oszukiwa³. Swoj± drog± skoro to jego by³a, to jaki¶ powód do rozstania byæ musia³...
O tym samym myslalam, wiec cos musialo byc na rzeczy, dlatego nie wroze mu szczescia. Jestem doskonalym przykladem na to ze ''od milosci do nienawisci jeden krok'' chyba ze, to tylko zwykla zlosc na zranione uczucia Taki wstret do M. teraz czuje...
__________________
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
chcê usi±¶æ i s³uchaæ, byæ blisko.
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
to du¿o i ma³o i wszystko.
alekziz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:42   #2655
ewasza14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 501
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Z racji tego, ¿e dzi¶ niedziela, odby³am prawie godzinn± rozmowê z T¯ Wszystko jest w jak najlepszym porz±dku, jego szef go chyba uwielbia a ¿ona szefa czêsto go chwali Oby tylko nie za czêsto
Powiedzia³, ¿e mo¿e uda siê mnie wkrêciæ na wakacje tam do niego do pracy. By³oby super Za jaki¶ tydzieñ bêdzie mia³ internet w telefonie wiêc mo¿e ten kontakt bêdzie czêstszy I powiedzia³ te¿, ¿e po ¶wiêtach postara siê czê¶ciej przyje¿d¿aæ, chcia³by nawet raz na miesi±c przyjechaæ do Polski
Jestem z³a tylko na to, ¿e palnê³am g³upotê o jego zarobkach (oczywi¶cie w ¿artach co by³o ewidentne) i teraz T¯ chyba uwa¿a mnie za materialistkê... Nie powiedzia³ tak, ale siê tym dobijam, ¿e ma teraz o mnie takie zdanie. A nie chcê siê t³umaczyæ i pisaæ do niego, bo to by oznacza³o, ¿e faktycznie my¶lê tylko o pieni±dzach, tylko próbujê siê jako¶ usprawiedliwiæ i nie chcê, ¿eby on tak my¶la³. No nic, najwy¿ej przy nastêpnej rozmowie wspomnê, ¿e jego pieni±dze naprawdê mnie nie interesuj±, wa¿ne, ¿eby¶my tylko byli razem Chocia¿ patrz±c na to jak czêsto do niego piszê, nie powinien mieæ co do tego ¿adnych w±tpliwo¶ci
ewasza14 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:43   #2656
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem to doskonale. Gdybym by³a w takiej sytuacji, to mia³abym takie samo nastawienie.
Jednak mam nadziejê, ¿e kiedy¶ znajdzie siê ten wymarzony, ten szanuj±cy i przede wszystkim my¶l±cy o Tobie..
Nie wiem czy kiedykolwiek bêdê umia³a przestaæ go kochaæ i zapomnieæ o nim Do tej pory on by³ dla mnie tym jedynym, wymarzonym
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:43   #2657
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomo¶ci: 37 553
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnie czego chcê to jakikolwiek kolejny raz. D³ugo, d³ugo nie zamierzam siê z nikim wi±zaæ, mam facetów do¶æ na ca³e ¿ycie chyba.
Ja dokladnie to samo trudno mi teraz bedzie komukolwiek zaufac
__________________
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
chcê usi±¶æ i s³uchaæ, byæ blisko.
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
to du¿o i ma³o i wszystko.
alekziz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:45   #2658
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez alekziz Poka¿ wiadomo¶æ
O tym samym myslalam, wiec cos musialo byc na rzeczy, dlatego nie wroze mu szczescia. Jestem doskonalym przykladem na to ze ''od milosci do nienawisci jeden krok'' chyba ze, to tylko zwykla zlosc na zranione uczucia Taki wstret do M. teraz czuje...
to normalne, zrani³ Ciê..

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

a mój dalej w tym szpitalu... w±tpiê czy do dzisiejszej rozmowy wgl dojdzie..
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:50   #2659
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez ewasza14 Poka¿ wiadomo¶æ
Z racji tego, ¿e dzi¶ niedziela, odby³am prawie godzinn± rozmowê z T¯ Wszystko jest w jak najlepszym porz±dku, jego szef go chyba uwielbia a ¿ona szefa czêsto go chwali Oby tylko nie za czêsto
Powiedzia³, ¿e mo¿e uda siê mnie wkrêciæ na wakacje tam do niego do pracy. By³oby super Za jaki¶ tydzieñ bêdzie mia³ internet w telefonie wiêc mo¿e ten kontakt bêdzie czêstszy I powiedzia³ te¿, ¿e po ¶wiêtach postara siê czê¶ciej przyje¿d¿aæ, chcia³by nawet raz na miesi±c przyjechaæ do Polski
Jestem z³a tylko na to, ¿e palnê³am g³upotê o jego zarobkach (oczywi¶cie w ¿artach co by³o ewidentne) i teraz T¯ chyba uwa¿a mnie za materialistkê... Nie powiedzia³ tak, ale siê tym dobijam, ¿e ma teraz o mnie takie zdanie. A nie chcê siê t³umaczyæ i pisaæ do niego, bo to by oznacza³o, ¿e faktycznie my¶lê tylko o pieni±dzach, tylko próbujê siê jako¶ usprawiedliwiæ i nie chcê, ¿eby on tak my¶la³. No nic, najwy¿ej przy nastêpnej rozmowie wspomnê, ¿e jego pieni±dze naprawdê mnie nie interesuj±, wa¿ne, ¿eby¶my tylko byli razem Chocia¿ patrz±c na to jak czêsto do niego piszê, nie powinien mieæ co do tego ¿adnych w±tpliwo¶ci
Cieszê siê, ¿e miêdzy wami wszystko dobrze i ¿e wreszcie szykuje wam siê czêstszy kontakt Oby tak dalej
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 21:50   #2660
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomo¶ci: 5 161
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czy kiedykolwiek bêdê umia³a przestaæ go kochaæ i zapomnieæ o nim Do tej pory on by³ dla mnie tym jedynym, wymarzonym
Cytat:
Napisane przez alekziz Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dokladnie to samo trudno mi teraz bedzie komukolwiek zaufac
Nie dziwiê siê. Zaufa³y¶cie im w 100%. A oni.. Bez komentarza, naprawdê nie wiem gdzie s± Ci mê¿czy¼ni. Jeden gorszy od drugiego. Mój T¯ te¿ wcale siê nie popisuje. Rozumiem jego ciê¿k± i stresuj±c± sytuacjê ale nie odezwaæ siê chocia¿by jednym s³owem przez kilka dni to ju¿ lekka przesada. Ciekawe jak d³ugo to potrwa..v
__________________
¯yj pe³ni± ¿ycia i nie bój siê tego co Ciê spotyka. Wszystko zawsze koñczy siê dobrze!
biedronka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:55   #2661
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie dziwiê siê. Zaufa³y¶cie im w 100%. A oni.. Bez komentarza, naprawdê nie wiem gdzie s± Ci mê¿czy¼ni. Jeden gorszy od drugiego. Mój T¯ te¿ wcale siê nie popisuje. Rozumiem jego ciê¿k± i stresuj±c± sytuacjê ale nie odezwaæ siê chocia¿by jednym s³owem przez kilka dni to ju¿ lekka przesada. Ciekawe jak d³ugo to potrwa..v
Przykro mi, ¿e siê nie odzywa Pewnie chcia³by przekazaæ Ci jakie¶ pozytywne nowiny, a póki ich nie ma to mo¿e boi siê, ¿e Cie rozczaruje? Sama nie wiem. Pewnie ju¿ nied³ugo siê odezwie.
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:57   #2662
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomo¶ci: 5 161
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Przykro mi, ¿e siê nie odzywa Pewnie chcia³by przekazaæ Ci jakie¶ pozytywne nowiny, a póki ich nie ma to mo¿e boi siê, ¿e Cie rozczaruje? Sama nie wiem. Pewnie ju¿ nied³ugo siê odezwie.
Nie rozumiem go ca³kowicie. Jak to siê wszystko skoñczy to nie¼le mu zmyjê g³owê. Skomplikowany cz³owiek.
Dzisiaj nie wytrzyma³am i napisa³am do jego przyjaciela. ¯eby chocia¿ powiedzia³ mi jak on siê czuje..
__________________
¯yj pe³ni± ¿ycia i nie bój siê tego co Ciê spotyka. Wszystko zawsze koñczy siê dobrze!
biedronka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:59   #2663
kangu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 625
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czy kiedykolwiek bêdê umia³a przestaæ go kochaæ i zapomnieæ o nim Do tej pory on by³ dla mnie tym jedynym, wymarzonym
dobrego s³owa u¿y³a¶-wymarzony, mam wra¿enie, ze ty tylko tak na niego patrzysz, z perspektywy marzeñ, a nie chcesz dostrzec tego jak ciebie traktuje, ja nie twierdzê, ¿e on jest z³ym cz³owiekiem, ale dla ciebie nie jest dobrym facetem i wybacz, ale jesli pytasz czemu cie to spotka³o, to poniekad dlatego, ze sama dalej na to pozwalasz.
ja wierzê, ze tobie jest ciê¿ko , wiêc p³acz i wygaduj sie, ale staraj sie o nim zapomnieæ.
kangu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 22:02   #2664
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomo¶ci: 37 553
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Widze, ze niektorzy sa warci siebie. Wiele osob lajkuje zwiazek M. a niedawno widywali mnie z M. Zaczynam podejrzewac, ze niektorzy wiedzieli o tym wszystkim, a ja tylko na glupia wyszlam.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kangu Poka¿ wiadomo¶æ
dobrego s³owa u¿y³a¶-wymarzony, mam wra¿enie, ze ty tylko tak na niego patrzysz, z perspektywy marzeñ, a nie chcesz dostrzec tego jak ciebie traktuje, ja nie twierdzê, ¿e on jest z³ym cz³owiekiem, ale dla ciebie nie jest dobrym facetem i wybacz, ale jesli pytasz czemu cie to spotka³o, to poniekad dlatego, ze sama dalej na to pozwalasz.
ja wierzê, ze tobie jest ciê¿ko , wiêc p³acz i wygaduj sie, ale staraj sie o nim zapomnieæ.
Otoz to.
__________________
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
chcê usi±¶æ i s³uchaæ, byæ blisko.
Chcê do ciebie, nic wiêcej,
to du¿o i ma³o i wszystko.
alekziz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 22:05   #2665
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez kangu Poka¿ wiadomo¶æ
dobrego s³owa u¿y³a¶-wymarzony, mam wra¿enie, ze ty tylko tak na niego patrzysz, z perspektywy marzeñ, a nie chcesz dostrzec tego jak ciebie traktuje, ja nie twierdzê, ¿e on jest z³ym cz³owiekiem, ale dla ciebie nie jest dobrym facetem i wybacz, ale jesli pytasz czemu cie to spotka³o, to poniekad dlatego, ze sama dalej na to pozwalasz.
ja wierzê, ze tobie jest ciê¿ko , wiêc p³acz i wygaduj sie, ale staraj sie o nim zapomnieæ.
Ju¿ bym chyba wola³a ¿eby zrobi³ mi jakie¶ wielkie ¶wiñstwo, nie wiem, zdradzi³ mnie czy co¶ podobnego. Chyba by³oby mi ³atwiej zapomnieæ, znienawidziæ go wrêcz. A tak to nie umiem siê pogodziæ z tym wszystkim.
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 22:16   #2666
booombelek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: pod pierzyn±.
Wiadomo¶ci: 8 711
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

ja ju¿ ryczê, a nawet rozmowa siê jeszcze nie zaczê³a...
booombelek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 22:18   #2667
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Codziennie zmuszam siê ¿eby wstaæ i udajê przed wszystkimi, ¿e jest ok, u¶miecham siê nawet, a w ¶rodku zadrêczam siê ca³y czas. Czujê jakby mi chcia³o g³owê rozsadziæ od nadmiaru my¶li i wspomnieñ, serce mam w kawa³kach. Dlaczego on mi to zrobi³
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 22:31   #2668
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomo¶ci: 5 161
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Bo jest beznadziejnym facetem, nie ma za grosz szacunku do drugiej osoby.
__________________
¯yj pe³ni± ¿ycia i nie bój siê tego co Ciê spotyka. Wszystko zawsze koñczy siê dobrze!
biedronka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 22:42   #2669
kangu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 625
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Cytat:
Napisane przez Frumoasa Domnisoara Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ bym chyba wola³a ¿eby zrobi³ mi jakie¶ wielkie ¶wiñstwo, nie wiem, zdradzi³ mnie czy co¶ podobnego. Chyba by³oby mi ³atwiej zapomnieæ, znienawidziæ go wrêcz. A tak to nie umiem siê pogodziæ z tym wszystkim.
w kilka dni to sie nie stanie, ale z czasem tak bêdzie, 3mam kciuki
kangu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-03, 22:55   #2670
201610170910
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 5 807
Dot.: Roz³±ka z Ukochanym - ods³ona II - rok 2013 :D

Od godziny znów siedzê i p³aczê. Kocham go, da³abym wszystko za chwilê rozmowy ¿eby mi wyt³umaczy³ dlaczego
201610170910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.