Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo! - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-20, 18:23   #4831
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
U mnie tz niemoze usypiac małej próbował kilka razy i kończyło się tym że częściej w nocy się budziła niż jak ja ją usypialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas nie ma z tym problemu. U mnie Maks zawsze ma przestój od 20-22 i sobie po prostu leżymy i mu śpiewam albo czytam, a narzeczony go szybciutko uśpi i od razu udaje mu się go odłożyć do łóżeczka. A ja muszę się cackać bo każda próba odłożenia go to oczy jak 5 zł i koniec spania. Ale niezależnie czy jedno czy drugie go położy spać to prześpi około 5-6h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 18:24   #4832
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Co do fotelikow my mamy cybex aton m. Ja tez mialam wypadek i bezpieczenstwo jest wazne ja mam za to fiola na punkcie zapinania dziecka w kurtce np. Dużo osób tak robi a to jest tez bardzo niebezpieczne.

Kamila zaraz idę luknąć..

Co do nocek to moja na początku nawet miala 2 drzemki w ciagu nocy a teraz i co godzine i co pol moze mieć. Różnie to bywa.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 19:19   #4833
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
W sumie to nie wiem dlaczego wcześniej nie wysłałam zaproszenia... Jesteś z nami długo przecież więc myślę że dziewczyny się że mną zgodzą - wysłałam ci zaproszenie przed chwilą, jeśli chcesz dołącz

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kiedyś mi chciałaś wysłać ale ja w sumie korzystam tylko z tapatalka i nie loguje się normalnie przez stronę bo nie chce mi się bawić w to na telefonie. Z tego powodu nie jestem w żadnym klubie, no może ślubnym jak mnie nie wyrzucily po takim czasie, nie wiem bo nie logowalam się kilka lat
Może jutro mi się na kompie uda chwilę zerknąć
Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
To ja już nie mam pytań. Mam tylko nadzieję że będzie lepiej Co do fotelika mądrze napisane.

Mój spał od początku nie za dobrze, jako noworodek, spał 2h i przerwa na leżakowanie, siedziałam przy łóżeczku całymi nocami, nosiłam, tulilam. Później była faza zabawy do północy, teraz ma pół roku i budzi się coś 2h. Kiedyś minie, dobrze powiedziane Pewnie, że tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam taką nadzieję
Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Co do fotelikow my mamy cybex aton m. Ja tez mialam wypadek i bezpieczenstwo jest wazne ja mam za to fiola na punkcie zapinania dziecka w kurtce np. Dużo osób tak robi a to jest tez bardzo niebezpieczne.

Kamila zaraz idę luknąć..

Co do nocek to moja na początku nawet miala 2 drzemki w ciagu nocy a teraz i co godzine i co pol moze mieć. Różnie to bywa.
Jak to dwie drzemki w nocy??

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 19:55   #4834
wymaginowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

a ja dalej czekam, nie robię testu, żebym nie ucieszyła się tak jak 2 miesiące temu z bladej drugiej kreski...
wymaginowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 20:21   #4835
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Kiedyś mi chciałaś wysłać ale ja w sumie korzystam tylko z tapatalka i nie loguje się normalnie przez stronę bo nie chce mi się bawić w to na telefonie. Z tego powodu nie jestem w żadnym klubie, no może ślubnym jak mnie nie wyrzucily po takim czasie, nie wiem bo nie logowalam się kilka lat
Może jutro mi się na kompie uda chwilę zerknąć Ja też mam taką nadzieję Jak to dwie drzemki w nocy??

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Omg . dwie pobudki, hahahha
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 20:28   #4836
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Gosia mój mały spal wspaniale do 4 miesiąca, później kryzys laktacyjny, przy cycku non stop i w nocy też zaczął się budzić częściej. I niestety nadal ma 2 pobudki w nocy, bywało już że tylko jedna około 2-3 ale ogólnie to 24-1 i później 3-4. No i między 6 a 7 już wstaje na dzień
Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 21:29   #4837
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny... U mnie okropny czas. Dowiedziałam się takich rzeczy że aż ciężko mi o tym myśleć... Może jak będę miała więcej siły to wam coś skrobnę tu albo może na klubie, bardziej prywatnie....

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Śliczna Laura i śliczna Hania nie mogę uwierzyć że one już tak duże

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ściskam mocno i życzę dużo siły żebyście się pozbierali


Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Sto lat! Śliczności
Ale te dzieciaki szybko rosną Kamila, oby wszystko się ułożyło

Moje dziecko budziło się dziś w nocy 8 razy, czyli co godzinę, cyc i spanie dobrze że teściowa wzięłam młodego na spacer to się przespałam. Czemu to moje dziecko nie prześpi w nocy chociaż 3h ciągiem??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mój też nie przespał całej nocy, a w piątek 8 miesięcy będzie miał jeszcze do świąt spał po 3-4 godziny ciągiem, ale zęby mu teraz idą cały czas i są pobudki co 30 minut do dwóch godzin maks po paracetamolu lub ibuprofenie...


Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Skrobnęłam na szybko na klubie... Kurcze nie wiem co ci poradzić Daga nadal robi imprezy nocne i też nie wiem kiedy to minie... Niestety ale to coś bardzo złego... Mimo że nie dotyczy bezpośrednio mnie to nie potrafię się pozbierać.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Niestety u nas tak było.. Na moim watku Daga była jednym z największych śpiochów bo spała pięknie w dzień i w nocy. Jak zasypiala o 19 tak dopiero o 4 potrafiła się na jedzenie budzić. A potem nagle bach... Wszystko się zmieniło i zamiast spać to potrafi się drzemnac na pół godziny o 19 a potem siedzi do 3...mimo że w dzień drzemki nie ma żadnej albo jedna, dwie krótkie...
Przechwalilam ją po prostu..
Ale teraz stwierdzam że narzekanie nawet na milion koszmarnych nocek jest bez sensu i te nocki kiedyś miną i nawet z nich trzeba się cieszyć
Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Nocki może będą wspomnieniem, ale póki są teraźniejszością to dają w kość...


Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny)
Kurczę czasami mam takie dni że chciałabym już wrócić do pracy,chociaż to fizycznie nie możliwe, nawet jeszcze nie urodziłam. Chciałabym bardzo już zobaczyć małego, a z drugiej strony boję się zmian w życiu. Przyzwyczaiłam się że chodzę sobie do pracy,a reszta wolnego czasu jest dla mnie. Teraz będę musiała być z dzieckiem 24/h. Jakiś kosmos. Koleżanki mówią że to wszystko poukłada się w głowie naturalnie, ehsss. Obyyy.

Co do fotelika to my kupiliśmy bezwypadkowy Maxicosi Cabrio Fix. Wizualnie jest jak nowy, wyprałam mu tylko tapicerkę. Chyba Patryka pisała, że też go ma. Ja uważam że powinniśmy wybrać fotelik bezpieczny, ale finansowo w granicach naszych możliwości.

Kamila nie wiem co się stało, w klubie nie jestem, ale ściskam mocno *

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Wszystko się zmieni


Ale uważam że prawdziwie sedno sprawy opisała Anna Jaworska:
http://mumme.pl/2019/11/10/czy-zdarz...ud3EFQrI9nwmoQ


Kocham moje dziecko, poświęcam mu całą siebie, ale w sposób oczywisty pewnych aspektów z przed-Dziedzicowych czasów brakuje...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-20, 21:41   #4838
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez wymaginowana Pokaż wiadomość
a ja dalej czekam, nie robię testu, żebym nie ucieszyła się tak jak 2 miesiące temu z bladej drugiej kreski...
A który dc? Już po terminie @?

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 07:19   #4839
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Ściskam mocno i życzę dużo siły żebyście się pozbierali





Mój też nie przespał całej nocy, a w piątek 8 miesięcy będzie miał jeszcze do świąt spał po 3-4 godziny ciągiem, ale zęby mu teraz idą cały czas i są pobudki co 30 minut do dwóch godzin maks po paracetamolu lub ibuprofenie...





Nocki może będą wspomnieniem, ale póki są teraźniejszością to dają w kość...







Wszystko się zmieni


Ale uważam że prawdziwie sedno sprawy opisała Anna Jaworska:
http://mumme.pl/2019/11/10/czy-zdarz...ud3EFQrI9nwmoQ


Kocham moje dziecko, poświęcam mu całą siebie, ale w sposób oczywisty pewnych aspektów z przed-Dziedzicowych czasów brakuje...
Dzięki za ten artykuł, bardzo fajny.
Ja generalnie nie tyle boję się bycia mamą, co tego, że nie mam tu za granicą nikogo z rodziny i nigdy nie będę mogła odsapnąć (no poza tym, że zostawię dziecko z tatą - tyle że on ciągle w pracy). Moja siostra codziennie zostawia dzieci u naszych rodzicow, opiekują się nimi jak ona jest w pracy i w zasadzie zawsze na jej zawołanie, często u nich nocują. Ja uważam, że siostra przesadza i za bardzo ich obciąża, ale z drugiej strony trochę jej zazdroszczę. Ja chciałabym żeby choć raz w miesiącu ktoś mógł posiedzieć z małym kilka godzin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 07:26   #4840
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Dzięki za ten artykuł, bardzo fajny.
Ja generalnie nie tyle boję się bycia mamą, co tego, że nie mam tu za granicą nikogo z rodziny i nigdy nie będę mogła odsapnąć (no poza tym, że zostawię dziecko z tatą - tyle że on ciągle w pracy). Moja siostra codziennie zostawia dzieci u naszych rodzicow, opiekują się nimi jak ona jest w pracy i w zasadzie zawsze na jej zawołanie, często u nich nocują. Ja uważam, że siostra przesadza i za bardzo ich obciąża, ale z drugiej strony trochę jej zazdroszczę. Ja chciałabym żeby choć raz w miesiącu ktoś mógł posiedzieć z małym kilka godzin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie możesz zaprosić rodziców do siebie na jakiś czas? Tydzień-dwa - wiem, że to niedużo, ale na pewno pomoże odsapnąć, rodzice nacieszą się maluchem, będziecie mieli możliwość z tatą wyjść na randkę. Mam 2 szwagrów z dziećmi i żonami za granicą i do jednych przyjeżdża teściowa mojego szwagra kilka razy w roku na miesiąc, a moja teściowa lata do tych drugich też raz w roku lata na miesiąc czasem półtora miesiąca. Wiadomo, idealne rozwiązanie to mieć rodziców blisko siebie, ale oczywiście nie nadużywając ich pomocy, bo takiej sytuacji jak u Twojej siostry sobie nie wyobrażam sami korzystamy praktycznie na co dzień z czyjejś pomocy, bo nie jesteśmy w stanie sami odbierać młodego z przedszkola, ale staramy się w miarę możliwości robić to jak najrzadziej...

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

W ogóle Meamia to kiedy Ty rodzisz? Nie jakoś niedługo?

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 07:37   #4841
Mala1604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 45
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Dziewczyny co wy na taki wynik testu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4A0F2D0B-D513-4A4C-A785-93B19BE9AAE6.jpg (125,3 KB, 89 załadowań)
Mala1604 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-21, 07:41   #4842
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Mala1604 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co wy na taki wynik testu?
IMO do powtórki, wynik nieważny. To test strumieniowy? Jeśli tak to musiałaś "zalać" miejsce, na którym pojawia się wynik. Ja przy strumieniowych mimo wszystko nabieram mocz do pojemnika i zanurzam w tym test, bo zdarzyło mi się właśnie kilka razy zmarnować test w taki sposób.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 07:43   #4843
Mala1604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 45
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Paskowy

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Zanurzony do kreski max leżał na płaskiej powierzchni
Mala1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 07:53   #4844
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87522190]A nie możesz zaprosić rodziców do siebie na jakiś czas? Tydzień-dwa - wiem, że to niedużo, ale na pewno pomoże odsapnąć, rodzice nacieszą się maluchem, będziecie mieli możliwość z tatą wyjść na randkę. Mam 2 szwagrów z dziećmi i żonami za granicą i do jednych przyjeżdża teściowa mojego szwagra kilka razy w roku na miesiąc, a moja teściowa lata do tych drugich też raz w roku lata na miesiąc czasem półtora miesiąca. Wiadomo, idealne rozwiązanie to mieć rodziców blisko siebie, ale oczywiście nie nadużywając ich pomocy, bo takiej sytuacji jak u Twojej siostry sobie nie wyobrażam sami korzystamy praktycznie na co dzień z czyjejś pomocy, bo nie jesteśmy w stanie sami odbierać młodego z przedszkola, ale staramy się w miarę możliwości robić to jak najrzadziej...

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

W ogóle Meamia to kiedy Ty rodzisz? Nie jakoś niedługo?

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Noo ja bym bardzo chciała. Z tym, że moi rodzice to bardzo strachliwi są i nie ruszają się z wioski, ewentualnie czasami jadą do najbliższego miasta. Jeszcze możeee jakby ktoś po nich pojechał i ich potem odwiózł pod dom. Także przyjadą pewnie do mnie raz w tym roku ale tylko dlatego, że moja kuzynka chce mnie odwiedzić to ich zabierze. Na jesieni może mój facet po nich pojedzie, bo będzie miał luźniej w pracy. Ale jak wyjeżdzałam w grudniu z domu, wspomniałam że się niedługo zobaczymy jak do nas przyjadą, to odpowiedzieli 'Noo zobaczymy jak to wyjdzie'.

Szczerze bardziej niż na nich liczę po porodzie na opiekę poporodowa. (Tutaj jest obowiązkowa,minimum 3 godziny dziennie przez pierwszy tydzień) Takie babki przychodzą i pomagają w codziennych czynnościach. Dzisiaj właśnie do mnie przychodzą na wizytę wstępną

A termin mam na 26.03. Jeszcze trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 07:54   #4845
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Meamia, a TZ jakoś będzie miał lepiej z pracą? Szkoda, żeby tata był tak wykluczony z życia malucha ((

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 08:01   #4846
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Meamia, a TZ jakoś będzie miał lepiej z pracą? Szkoda, żeby tata był tak wykluczony z życia malucha ((

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Noo on wykluczony nie będzie, ale prawda jest taka że my mamy razem firmę i ktoś musi to ciągnąć, bo ja będę mieć tu świadczenia tylko przez 16 tygodni (I to najniższe ustawowo) a mamy kredyt do spłacenia. Także on pracuje 10-12 godzin dziennie, czasami też w soboty. Nie ma szans żeby to zmienić, bo nie poradzimy sobie finansowo. Ja generalnie pod koniec roku, najpóźniej od stycznia też będę wracać do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 09:17   #4847
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Mala1604 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co wy na taki wynik testu?
Widać

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 09:22   #4848
Mala1604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 45
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Rozmazany ale chyba widać tak mi się wydaje ;/ właśnie wyszłam z bety zobaczę co będzie wieczorem
Mala1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 09:51   #4849
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Mała powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-21, 10:10   #4850
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Dzięki za ten artykuł, bardzo fajny.
Ja generalnie nie tyle boję się bycia mamą, co tego, że nie mam tu za granicą nikogo z rodziny i nigdy nie będę mogła odsapnąć (no poza tym, że zostawię dziecko z tatą - tyle że on ciągle w pracy). Moja siostra codziennie zostawia dzieci u naszych rodzicow, opiekują się nimi jak ona jest w pracy i w zasadzie zawsze na jej zawołanie, często u nich nocują. Ja uważam, że siostra przesadza i za bardzo ich obciąża, ale z drugiej strony trochę jej zazdroszczę. Ja chciałabym żeby choć raz w miesiącu ktoś mógł posiedzieć z małym kilka godzin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dasz radę, ja też sama z TŻ z Dziedzicem siedzę. Moi rodzice pracują, a teściowie są zbyt wiekowi, więc jesteśmy zdani na siebie.


Dasz radę, po jakimś czasie się zorganizujesz tak, że nie będzie w zasadzie rzeczy której nie zrobisz




Mala, trzymam kciuki
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 10:18   #4851
Mala1604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 45
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Mam taka nadzieje ze na becie ukaże się to czego pragnę wkoncu bez powodu testy nie wychodź 🙈😊🤗 ale dzięki dziewczyny 😘

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Mam taka nadzieje ze na becie ukaże się to czego pragnę wkoncu bez powodu testy nie wychodź 😊🤗 ale dzięki dziewczyny 😘
Mala1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 12:56   #4852
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Mała
My mieszkamy chwilowo z teściami, nie powiem, bardzo to ułatwia życie, szczególnie teraz kiedy mały jest już starszy. Ale jest wiele par jak wy które nie mają pomocy i dają sobie radę. Meamia, zobaczysz, będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 13:40   #4853
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Meamia ja praktycznie nie mam nikogo do pomocy. Moj maz pracuje 7.00 - 15.00 wiec to fajne godziny. Moja mama ma tez inne wnuki non stop u niej praktycznie sa a jak ma wolne to jedzie do pracy bo sobie dorabia. Byl czas ze mama byla u nas raz na tydzien parę godzin ale niestety dawno nie byla.. No cóż. Trzeba sobie radzic.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 14:21   #4854
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

My nie będziemy mieli nikogo do pomocy, moi rodzice mieszkają 250 km od nas, są aktywni zawodowo i mają swoje zajęcia, z kolei rodzice męża, choć mieszkają blisko, są starsi, teściowa schorowana itd. Będziemy więc zdani na siebie.


A właśnie, dziewczyny, jak u Was wygląda życie towarzyskie po urodzeniu dziecka? Mam na myśli, czy np. rozkład znajomych się nie zmienił, czy ci bezdzietni nie odsunęli się itd?
My ostatnio np. usłyszeliśmy od koleżanki, że oni nie mają samochodu, więc jak będziemy się spotykać, to wszyscy będą zjeżdżać się do nich, a my przecież będziemy mogli zawieść dziecko do rodziców... Taaa, na pewno, widzę już, że ta znajomość się rozpadnie

Kiedy naszym innym znajomym urodziło się dziecko, zaczęliśmy my jeździć do nich, żeby było wygodniej, żeby oni nie musieli się telepać komunikacją, i kurczę, nawet przez myśl mi nie przeszło, by oczekiwać od nich zostawienia z kimś dziecka pod opieką na ten czas. Było dla mnie oczywiste, że skoro mają małe dziecko, to widujemy się też z tym dzieckiem.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 15:05   #4855
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Patryka,
Spotkań towarzyskich jest mniej, ale są
Jak Julka miala dwa miesiące to zrobiliśmy nawet spotkanie planszowkowe wieczorem u nas - przespała całe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 15:14   #4856
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Ja nie oczekuję wcale żeby ktoś ciągle mi pomagał. Zresztą wcale chyba bym nie chciała żeby mama/teściowa wiecznie mi siedziała nad głową. Po prostu wiem, że są takie nagłe wypadki kiedy miło mieć kogoś z rodziny w zasięgu ręki.

A co do znajomych, to na początku na pewno z małym nigdzie nie będziemy jeździć, ale potem czemu nie. Jeśli komuś nie będzie przeszkadzać że przyjadę z dzieckiem. Nie mówię że zawsze, ale czasami można się wyrwać. Małego wiadomo że i tak nie będziemy mieli z kim zostawiać, więc reszta świata będzie musiała się dostosować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 15:49   #4857
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Dzięki za ten artykuł, bardzo fajny.
Ja generalnie nie tyle boję się bycia mamą, co tego, że nie mam tu za granicą nikogo z rodziny i nigdy nie będę mogła odsapnąć (no poza tym, że zostawię dziecko z tatą - tyle że on ciągle w pracy). Moja siostra codziennie zostawia dzieci u naszych rodzicow, opiekują się nimi jak ona jest w pracy i w zasadzie zawsze na jej zawołanie, często u nich nocują. Ja uważam, że siostra przesadza i za bardzo ich obciąża, ale z drugiej strony trochę jej zazdroszczę. Ja chciałabym żeby choć raz w miesiącu ktoś mógł posiedzieć z małym kilka godzin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mieszkam za granicą ale w innym mieście więc też na codzień nie mam pomocy. Póki co nie mam potrzeby bez młodej nigdzie wychodzić nie lubię jej tracić z oczu

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 17:45   #4858
Mala1604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 45
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Beta ujemna także w tym cyklu nawet na nic nie liczę :/
Mala1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 19:17   #4859
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Mala1604 Pokaż wiadomość
Beta ujemna także w tym cyklu nawet na nic nie liczę :/
Przykro mi Skąd w takim razie wynik testu?

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Czas edycji: 2020-01-21 o 19:38
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 19:40   #4860
Mala1604
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 45
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Jestem jeszcze przed okresem może za wcześnie
Mala1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-02 08:48:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.