Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X ! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-05, 14:08   #121
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
To prawda, ale ja jeśli chodzi o perfumy to mam taki problem, ze wchodząc do drogerii zaraz boli mnie głowa i nie mogę się nawąchać zbyt wielu zapachów większość mnie dusi, więc chcę wejść, powąchać 2/3 zapachy i wziąć któryś. A tacie się na pewno spodobają, bo ogólnie lubi perfumy dziękuje za propozycję, obwącham
W galerii już święta, a w Boots już lecą nawet świąteczne piosenki
Spodobała mi się ta piżama z ostatniego zdjęcia. Kurde, mam sentyment do ciężarówek Coca-Coli
Załącznik 7646318Załącznik 7646319Załącznik 7646320Załącznik 7646321Załącznik 7646322Załącznik 7646323
Ja z kolei mogę wąchać i wąchać Dwa zapachy to tak na rozgrzewkę poznaję
Tak sobie jeszcze myślę, że jeśli tata faktycznie lubi perfumy i jest otwarty na różne zapachy, a nie trzyma się jakiegoś ulubieńca, to może sprawdź Guerlain L'Homme Ideal edp - cudo, szczególnie na zimę Sama mam już zachomikowaną flaszkę dla męża


Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość

To ja jeszcze dodam, że takim "bezpiecznym" zapachem wydaje mi się Euphoria Intense Calvina Kleina

Ciekawe kiedy zacznie się strojenie ulic i centrów handlowych. Mam zdjęcie z zeszłego roku chyba z okolicy 12 listopada, w centrum obok mnie pojawiły się wtedy dekoracje.
O widzisz, a ja tej Euphorii nie lubię. Najgorsze jest to, że kupiłam chłopu całą setkę w ciemno Jego ten zapach ani ziębi, ani parzy, ale mnie jakoś wkurza, więc uparcie chowam flaszkę za pozostałymi z kolekcji męża, a w międzyczasie używam jako odświeżacza w łazience


Sama jestem ciekawa kiedy zacznie się strojenie Z ostatnimi stacjonarnymi prezentowymi zakupami wstrzymuję się właśnie z myślą o buszowaniu po sklepach przy TYM wyjątkowym klimacie Za cholerę nie pamiętam kiedy przystroili wszystko w zeszłym roku.


Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
U mnie już choina w centrum handlowym stoi i oczywiście dojazd do centrum handlowego tez ubrany, piękne błyszczące ozdoby na słupach o choinka przed ale jeszcze tego nie czuję... Wy pewnie tez mając taką temperaturę na zewnątrz...
ja już się nie mogę doczekać...


Dziękuje za polecenie kolejnego zapachu, też go sprawdzę
Ja czekam z ogromną niecierpliwością, ale dziś jest u mnie tak ciepło, że nie poczułabym jeszcze tego czegoś, tej prawdziwej iskierki. Nie mówię, że musi być zaraz mróz, ale jak człowiek buja się w listopadzie w trampkach i cienkiej bluzie, to jakoś tak nie teges

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę, jaką Tż zrobił mi dziś niespodziankę! Przyszedł z zakupów, i wiedząc że uwielbiam wszystko to co świąteczne, kupił mi w prezencie piżamę z reniferem (sobie taką samą), dwie pary grubych świątecznych skarpet i figi też w świąteczne wzorki. Do tego pierwsze w sezonie pierniczki do tego plik naklejek. Kochany Tż!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super


Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Czy też macie swoje smaki, które smakują jedynie w grudniu? Lub filmy, etc? Ja tak mam z herbatą Teekanne Winter Time, smakuje od lat tylko w grudniu
Ja mam coś takiego Tzn. może nie tak, że coś smakuje mi tylko w grudniu, ale wtedy smakuje po prostu inaczej, wyjątkowo. Uszka z grzybami, smażony dorsz, zupa grzybowa czy pierniczki No i wszelkie świąteczne filmy jakoś przyjemniej się wtedy ogląda.


Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Macie jakieś pomysły na niezbyt drogie prezenty? W tym roku spędzam Święta z rodziną narzeczonego, jego siostra robi chrzciny, więc będzie około 20 osób. Mamy ograniczone finanse i nawet kupno rzeczy do 50 zł skumuluje się nam w znaczącą kwotę. Myśleliśmy żeby obdarować każdego właśnie takim świątecznym swetrem, ale one do najtańszych nie należą i porzucilismy pomysł, ewentualnie rodzice i siostra dostaną taki prezent. Ale reszta? Kalwndarz, krawat, skarpetki i świąteczny kubek wydają mi się zbyt oklepane
Może jakaś świeczka zapachowa? Kominek + wosk zapachowy? Fajne dodatki do kąpieli typu kule, babeczki, sól itd.?
Swoją drogą, to przed zakupem tych świątecznych swetrów upewniłabym się, że potencjalni obdarowani lubią takie klimaty. Osobiście byłabym zachwycona z takiego podarunku , ale już pozostali członkowie mojej rodziny za cholerę nie ubraliby takiego cuda.


Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
A mi trochę się przekłuł świąteczny balonik, bo wczoraj między dyżurem w pracy wyskoczyłam na szybki (+/- godzina w jedną stronę ) przegląd swojego pieska do zoofizjo, bo coś mi zaczął się głupio na zawodach zachowywać i okazało się, że ma podejrzenie poważnej kontuzji, i muszę w dość pilnym trybie wybierać się z nim do sportowego weta (najbliższy jest we Wrocławiu, czyli lekko dwie godziny lekką ręką, plus muszę wziąć na ten dzień urlop w pracy ). A młody narybek musi przypakować, dostała rozpiskę ćwiczeń lepszą niż u Chodakowskiej normalnie plus dobrze by było, żeby też lek sportowy rzucił okiem

A dziad oczywiście nic nie pokazuje, a wczoraj podczas masażu widać było, że pierońsko boli, ech pastuchy

Z plusów, to przyszły poszewki na poduszki świąteczne
To Bal taką kontuzję złapał? Wymiziaj porządnie biedaka


Skąd poszewki?





Widziałam dziś w końcu świąteczną reklamę
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 15:20   #122
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja z kolei mogę wąchać i wąchać Dwa zapachy to tak na rozgrzewkę poznaję
Tak sobie jeszcze myślę, że jeśli tata faktycznie lubi perfumy i jest otwarty na różne zapachy, a nie trzyma się jakiegoś ulubieńca, to może sprawdź Guerlain L'Homme Ideal edp - cudo, szczególnie na zimę Sama mam już zachomikowaną flaszkę dla męża

Ja czekam z ogromną niecierpliwością, ale dziś jest u mnie tak ciepło, że nie poczułabym jeszcze tego czegoś, tej prawdziwej iskierki. Nie mówię, że musi być zaraz mróz, ale jak człowiek buja się w listopadzie w trampkach i cienkiej bluzie, to jakoś tak nie teges
O dziękuje, tez sprawdzę.
No masakra. Dla mnie to jest aż nienormalne. Ciekawe czy wciąż nie wszyscy zauważa zmianę klimatu... niedługo w grudniu będzie 20 stopni....
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 15:29   #123
riolla
Raczkowanie
 
Avatar riolla
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 50
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Już większość prezentów na Gwiazdkę mam kupione, miałam nadwyżkę gotówki i wolałam kupić wcześniej wszystko niż na ostatnią chwilę, na razie prezenty idą do mnie.
riolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 15:30   #124
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez riolla Pokaż wiadomość
Już większość prezentów na Gwiazdkę mam kupione, miałam nadwyżkę gotówki i wolałam kupić wcześniej wszystko niż na ostatnią chwilę, na razie prezenty idą do mnie.
Podzielisz się z nami Swoimi pomysłami na prezenty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 15:46   #125
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Powoli zaczynam czuć klimat Świąt, więc postanowiłam włączyć się do wątku
Moim tegorocznym marzeniem jest taki "obciachowy" świąteczny, ciepły sweter. Czekam aż pojawią się w sklepach

Macie jakieś pomysły na niezbyt drogie prezenty? W tym roku spędzam Święta z rodziną narzeczonego, jego siostra robi chrzciny, więc będzie około 20 osób. Mamy ograniczone finanse i nawet kupno rzeczy do 50 zł skumuluje się nam w znaczącą kwotę. Myśleliśmy żeby obdarować każdego właśnie takim świątecznym swetrem, ale one do najtańszych nie należą i porzucilismy pomysł, ewentualnie rodzice i siostra dostaną taki prezent. Ale reszta? Kalwndarz, krawat, skarpetki i świąteczny kubek wydają mi się zbyt oklepane
Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
No to przy takiej ilości osób do obdarowania i małym budżecie chyba zdecydowałabym się na słodycze typu lindor, ferero itp. Kosztują około 15 zł co przy 20 osobach daje już kwotę 300zł. Coś bardziej okazałego możesz dać przyszłym teściom. Moim zdaniem w takim wypadku to najlepszy i najbardziej bezpieczny prezent.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej!
Poszłabym w bezpieczne upominki, tak jak zgryzota napisała, coś słodkiego lub jakąś kawę/herbatę ze sklepu typu Five o'clock
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Otom jest!




O mamo, jaki uroczy <3 Super


A mi trochę się przekłuł świąteczny balonik, bo wczoraj między dyżurem w pracy wyskoczyłam na szybki (+/- godzina w jedną stronę ) przegląd swojego pieska do zoofizjo, bo coś mi zaczął się głupio na zawodach zachowywać i okazało się, że ma podejrzenie poważnej kontuzji, i muszę w dość pilnym trybie wybierać się z nim do sportowego weta (najbliższy jest we Wrocławiu, czyli lekko dwie godziny lekką ręką, plus muszę wziąć na ten dzień urlop w pracy ). A młody narybek musi przypakować, dostała rozpiskę ćwiczeń lepszą niż u Chodakowskiej normalnie plus dobrze by było, żeby też lek sportowy rzucił okiem

A dziad oczywiście nic nie pokazuje, a wczoraj podczas masażu widać było, że pierońsko boli, ech pastuchy

Z plusów, to przyszły poszewki na poduszki świąteczne
Pogłaszcz pieski od wątkowych ciotek
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość

O widzisz, a ja tej Euphorii nie lubię. Najgorsze jest to, że kupiłam chłopu całą setkę w ciemno Jego ten zapach ani ziębi, ani parzy, ale mnie jakoś wkurza, więc uparcie chowam flaszkę za pozostałymi z kolekcji męża, a w międzyczasie używam jako odświeżacza w łazience


Sama jestem ciekawa kiedy zacznie się strojenie Z ostatnimi stacjonarnymi prezentowymi zakupami wstrzymuję się właśnie z myślą o buszowaniu po sklepach przy TYM wyjątkowym klimacie Za cholerę nie pamiętam kiedy przystroili wszystko w zeszłym roku.


Co nos to opinia, ale Tobie chyba nie muszę nawet tego mówić

Ja kojarzę, że ulice zaczynały być strojone jakoś zaraz po 2 listopada..

Nie mam jeszcze żadnego prezentu. Mamy sporo ludzi do obdarowania i dla ułatwienia każdy pisze "list do św Mikołaja" który jest listą na dysku Google. Przy liście mamy miejsce na komentarze i wpisujemy anonimowo, że rezerwujemy daną rzecz. Dzięki temu każdy dostaje to co chce, a i prezenty się nie powielają Po wpisaniu swojej listy już nie zaglądam na swoją zakładkę, żeby nie widzieć co jest zarezerwowane żeby mieć jednak chociaż trochę niespodziankę więc z kupnem czekam na uzupełnienie listy, trochę rzeczy się już pojawiło, więc zacznę kupować, żeby nie biegać na ostatnią chwilę.
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 15:55   #126
alicja985
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 43
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja liczę sobie prezent zrobić tym razem sama i będzie to... elektroniczna hulajnoga. Spędziłam trochę czasu we Francji w tym roku i w samej stolicy duża część mieszkańców porusza się właśnie w taki sposób. Mają do tego nawet specjalną aplikację w której zostawia się potem sprzęt... gdziekolwiek przy drodze. Bardzo wygodne, ale jednocześnie wiem, że obecnie w Polsce takie coś nie przejdzie.

Zakupy świąteczne, chociaż nie jestem tego fanką, robię w tym roku już teraz. Akurat mamy Święto Niepodległości 11.11, więc będzie więcej czasu. Chwaliłam tu już parokrotnie i zrobię to jeszcze - AliExpress mnie bowiem nie zawodzi, także gotujcie się na ich Festiwal, bo jeśli nie zbankrutować przez święta <3 to właśnie w ten sposób. Nie dajmy się zwariować
alicja985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 17:23   #127
AlexMargaret
Raczkowanie
 
Avatar AlexMargaret
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 36
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja jestem z prezentami w lesie. W przyszłym tygodniu zacznę pomału kompletować. Pomysły co komu kupić są także nie jest najgorzej

Wczoraj przy okazji zakupów zajrzałam na dział świąteczny w Auchanie, nie powstrzymałam się i kupiłam girlandę, wieniec, cotton balls, naklejki i świecę.

Jeszcze tam wrócę niedługo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AlexMargaret jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 09:18   #128
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

6 tygodni i wyruszam na święta nie mogę się doczekać! RMF święta od rana dzisiaj
48 dni do wigilii!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 10:03   #129
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość






To Bal taką kontuzję złapał? Wymiziaj porządnie biedaka


Skąd poszewki?





Widziałam dziś w końcu świąteczną reklamę
Tak, dziad jeden, nic nie pokazał, ino głupiał na treningach ostatnio

Podziękowała <3

Poduszki z aliexpress, oszalałam tam ostatnio

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Hej!
Poszłabym w bezpieczne upominki, tak jak zgryzota napisała, coś słodkiego lub jakąś kawę/herbatę ze sklepu typu Five o'clock

Pogłaszcz pieski od wątkowych ciotek


Co nos to opinia, ale Tobie chyba nie muszę nawet tego mówić

Ja kojarzę, że ulice zaczynały być strojone jakoś zaraz po 2 listopada..

Nie mam jeszcze żadnego prezentu. Mamy sporo ludzi do obdarowania i dla ułatwienia każdy pisze "list do św Mikołaja" który jest listą na dysku Google. Przy liście mamy miejsce na komentarze i wpisujemy anonimowo, że rezerwujemy daną rzecz. Dzięki temu każdy dostaje to co chce, a i prezenty się nie powielają Po wpisaniu swojej listy już nie zaglądam na swoją zakładkę, żeby nie widzieć co jest zarezerwowane żeby mieć jednak chociaż trochę niespodziankę więc z kupnem czekam na uzupełnienie listy, trochę rzeczy się już pojawiło, więc zacznę kupować, żeby nie biegać na ostatnią chwilę.
Pogłaskane, dziękuję <3

Ja właśnie nie mam nic z prezentów świątecznych - raz, że mamy dzikie wydatki w związku z leczeniem siebie, to jeszcze psie wydatki doszły i chyba będzie chudo na święta w tym roku
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 10:34   #130
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Hej

Byłam w Auchan i widziałam piękne bombki
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 11:16   #131
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Uwaga uwaga dla zainteresowanych kalendarzem adwentowym z Yves Rocher - z kodem magia kalendarz wychodzi za 99 zł zamiast 199

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 11:31   #132
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga dla zainteresowanych kalendarzem adwentowym z Yves Rocher - z kodem magia kalendarz wychodzi za 99 zł zamiast 199

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A warto brać ten kalendarz ?
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 11:33   #133
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
A warto brać ten kalendarz ?
Na stronie masz pokazane co znajduje się w tym kalendarzu, to coś w stylu Rituals jakieś żele pod prysznic, kosmetyki do włosów, ale to dość spore próbki i produkty pełnowymiarowe lakiery szminki miniatury perfum, rzeczy do pielęgnacji ciała i twarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 11:35   #134
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Właśnie przyszły do mnie zakupy sprzed tygodnia poczynione w H&M wymarzona pościel szmaragdowa

IMG_3141.jpgIMG_3144.jpgIMG_3140.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 11:53   #135
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga dla zainteresowanych kalendarzem adwentowym z Yves Rocher - z kodem magia kalendarz wychodzi za 99 zł zamiast 199

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jasny gwint, do kiedy promocja?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 11:53   #136
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;86084038]Jasny gwint, do kiedy promocja? [/QUOTE]Hym nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 11:56   #137
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Właśnie zamówiłam ich kalendarz dziękuję za kod rabatowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 11:57   #138
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Właśnie zamówiłam ich kalendarz dziękuję za kod rabatowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
polecam się na przyszłość.
dodam tylko że jest w gratisie kosmetyczka i żel pod prysznic z peelingiem i myjka, więc można brać jako dodatek do prezentu dla kogoś .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 11:59   #139
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
polecam się na przyszłość.
dodam tylko że jest w gratisie kosmetyczka i żel pod prysznic z peelingiem i myjka, więc można brać jako dodatek do prezentu dla kogoś .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzeczywiście gratisów dodają sporo☺ ja akurat kosmetyczkę zamieniłam na krem bb, bo kosmetyczek mam już full.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 12:41   #140
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ten rabat jest chyba na wszystko.
Kod aktywny przy zamówieniu od 89 zł. Uprawnia do rabatu 50% na najdroższy produkt w koszyku oraz do otrzymania w prezencie do zamówienia Eleganckiej kosmetyczki albo Kremu BB idealna cera kolor średni 50ml. Prezent do wyboru w koszyku za symboliczny 1 grosz. Oferta nie dotyczy zestawów DIY. Rabat naliczany od ceny katalogowej. Oferta ważna do 8.11. 2018r albo do wyczerpania zapasów.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 13:30   #141
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

I ja dziękuję za info o kodzie na kalendarz skusiłam się i zamówiłam
poczekam jeszcze na jakieś zniżki do sephory i douglasa i może skuszę się na jeszcze jeden
__________________
bloguję
instagram
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 15:17   #142
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
I ja dziękuję za info o kodzie na kalendarz skusiłam się i zamówiłam
poczekam jeszcze na jakieś zniżki do sephory i douglasa i może skuszę się na jeszcze jeden
Ja, z racji tego, że mnie kalendarze kosmetyczne w ogóle nie interesują, to sobie oglądam ostatnio otwieranie na YT . I szczerze powiem, że Douglas chyba w żadnym kraju nie popisał się, wszystkie blogerki twierdzą jednoznacznie, że cienko i biednie .

Witam dziewczynki, które przybyły ostatnio!! Sugarku, Atrament


Co do prezentów, to oczywiście również znajduję się w grupie "jestem w czarnej D". Dla TŻ, skłaniam się ku dobremu długopisowi designerskiemu z Dupont. Albo jakiś inny luksusowy gadżet od nich, bo bardzo lubi tą firmę .


Co do wyjazdu, to pomyśleliśmy, że śnieżne góry mogą być poza zasięgiem czasowym jednak, więc za niecałe 2 tygodnie lecimy do Wrocławia . Boże jak się cieszę, w końcu Polska, bez latania, zwiedzania, pierogi i grzaniec pod dostatkiem . Czuję, że najzwyczajniej będę pijana , ze szczęścia też


Patrzcie, co znalazłam w swoim markecie .

Świąteczna edycja biżuterii! Jakie to jest piękne!!! Tak jak nie noszę i nie znoszę żadnych "cudaków" na uszach, tak z kolczyków nosiłabym chyba wszystko . Ale problem jest taki, że ta biżu jest strasznie tandetna... wiecie, jakieś aluminium chyba, bo lekkie i plastyczne to jest. Ale brawo za pomysł, cieszy oczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 45474745_1968686909892084_756054994469257216_n.jpg (122,0 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 45487153_197064344540043_1876195878448922624_n.jpg (130,7 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 45544322_1156152921225937_7744018900194426880_n.jpg (112,9 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 45638607_2487426357964302_2819733702991413248_n.jpg (116,0 KB, 99 załadowań)
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 15:23   #143
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Omg, kawowy kalendarz adwentowy? Potrzebuję tego w moim życiu. Widziałaś jakiś konkretny?

Ja dziś lidl zaliczyłam, kupiłam korzenne ciasteczka, które były celem podróży i żelki piernikowo-cynamonowe. Nie polecam ich zdecydowanie, fatalne są i smakiem i konsystencją, ale ładnie wyglądają, więc nie wiem czy ich do słoika jakiegoś nie wrzuce jako ozdobę
O a ja się zastanawiałam właśnie nad tymi zelkami, ale wydały mi się podejrzanie tanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 15:36   #144
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja ostatnio umówiłam na apce Wish.. tyyyyle tam świątecznych rzeczy że ojej

Choć ja zdecydowanie bardziej wolę kupować stacjonarne..

Choć.. zamówiłam takie saszetki w kształcie mikołajowej czapki na sztućce

No ja wspominałam, że mam prezent dla męża (znaczy się pomysł). I już nie mam. Wczoraj był i sobie sam kupił.
Noż......
I muszę myśleć dalej.
Do nas prawdopodobnie przyleci na święta też szwagier z narzeczoną. I o tyle o ile wiemy co kupić dla Szwagra to dla Niej kompletnie nie mam pomysłu

Ja dziś zrobiłam krasnala, a nawet 2! I zamierzam zrobić kolejnego ale z rękami i nogami

Ja czekam z niecierpliwością końca listopada, bo wtedy się potwierdzi czy przyjeżdżają rodzice i teście.. I powoli w głowie układam świąteczne menu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20181106_160244.jpg (146,1 KB, 105 załadowań)
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 15:36   #145
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez alicja985 Pokaż wiadomość
Ja liczę sobie prezent zrobić tym razem sama i będzie to... elektroniczna hulajnoga. Spędziłam trochę czasu we Francji w tym roku i w samej stolicy duża część mieszkańców porusza się właśnie w taki sposób. Mają do tego nawet specjalną aplikację w której zostawia się potem sprzęt... gdziekolwiek przy drodze. Bardzo wygodne, ale jednocześnie wiem, że obecnie w Polsce takie coś nie przejdzie.

Zakupy świąteczne, chociaż nie jestem tego fanką, robię w tym roku już teraz. Akurat mamy Święto Niepodległości 11.11, więc będzie więcej czasu. Chwaliłam tu już parokrotnie i zrobię to jeszcze - AliExpress mnie bowiem nie zawodzi, także gotujcie się na ich Festiwal, bo jeśli nie zbankrutować przez święta <3 to właśnie w ten sposób. Nie dajmy się zwariować
Te hulajnogi już działają w Warszawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 16:20   #146
AlexMargaret
Raczkowanie
 
Avatar AlexMargaret
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 36
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Widziałam dziś w Carrefour dział świąteczny , ale nie powala na kolana
Mają w sprzedaży sztuczną choinkę w kolorze strażackiej czerwieni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AlexMargaret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 17:11   #147
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga dla zainteresowanych kalendarzem adwentowym z Yves Rocher - z kodem magia kalendarz wychodzi za 99 zł zamiast 199

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie rozumiem tego. Jak ten kod działa?
I jakie gratisy w postaci kosmetyczki czy kremu? U mnie na stronie jest tylko peeeling do twarzy, maseczka odżywiająca, bransoletka infinity i zasadz z nami drzewo.

U mnie w rodzinie zawsze była tradycja, że choinkę wolno zapalić tylko w dzień wigilii i później może być do końca stycznia. Albo i dłużej.
Ale ja kocham choinkę, te światełka, gwiazdki, bombki, magię. Jak będę sama mieszkać, to będę miała choinkę cały rok. Uznają mnie za wariata?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 17:13   #148
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Fajnie w tym Tigerze! Dzięki za fotki

W Warszawie odpalają miejskie światełka 8.12 dopiero - w radiu mówili.

Łączę się w bólu prezentowym dotyczącym tż - jeden planowany prezent już se sam kupił, a drugi powiedział, że kupi (musimy złaczyc siły do zakupu biletów na koncert ).

U mnie święta ukryły się w natłoku dupowatości świata...praca,remont, choroba... Ech.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 17:19   #149
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tego. Jak ten kod działa?
I jakie gratisy w postaci kosmetyczki czy kremu? U mnie na stronie jest tylko peeeling do twarzy, maseczka odżywiająca, bransoletka infinity i zasadz z nami drzewo.

U mnie w rodzinie zawsze była tradycja, że choinkę wolno zapalić tylko w dzień wigilii i później może być do końca stycznia. Albo i dłużej.
Ale ja kocham choinkę, te światełka, gwiazdki, bombki, magię. Jak będę sama mieszkać, to będę miała choinkę cały rok. Uznają mnie za wariata?
Wchodzisz na stronę dodajesz do koszyka kalendarz za 199 zł , w koszyku wpisz kod rabatowy i zatwierdz i tam pokazują się różne gratisy, u mnie jest kosmetyczka a jako kolejny gratis zestaw malinowy z myjka albo nimi zestaw kosmetyków ze świąteczną skarpeta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 17:21   #150
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Wchodzisz na stronę dodajesz do koszyka kalendarz za 199 zł , w koszyku wpisz kod rabatowy i zatwierdz i tam pokazują się różne gratisy, u mnie jest kosmetyczka a jako kolejny gratis zestaw malinowy z myjka albo nimi zestaw kosmetyków ze świąteczną skarpeta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
co mam wpisać? słowo "magia"?
a czy jak kupie dwa (dla siebie i dla siostry) to moge dostac dwa prezenty gratisowe, czy lepiej to jakos na osobne konta zamówić?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 21:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.