Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 09:58   #4411
Maggie Q
Dramatic/BW

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Właśnie różu dałam dużo, wydaje mi się że aż przesadziłam, bo znacznie więcej niż zwykle. Nawet trochę konturowałam ciemnym pudrem też.

Pewnie masz rację, że brakuje szminki. Niestety chwilowo odpada ze względu na alergię. Chyba że jakaś Nivea bardzo lekko podbarwiana, ale to musze wejść do drogerii bo na tą chwilę mam tylko zupełnie bezbarwne.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Dopiero teraz się przyjrzałam. Aparat strasznie zjada kolory.
Co do szminki, też miewałam w przeszłości alergię na kosmetyki, pomogło mi picie wapna. Dodam, że zwykle objawiała się jesienią, wespół z wyschniętym i spierzchniętymi ustami. Na kursie dowiedziałam się, że zwykle uczula lanolina lub wosk pszczeli.
Stary Dzisiaj, 10:39   #4412
Lojra
Rozeznanie

Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Faktycznie dużo lepiej w tym poprzednim makijażu. Może czerwona pomadka by zrównoważyła, ale myślę, że taki makijaż byłby zbyt ciężki na co dzień i nadawałby się tylko na jakieś większe wyjście i ja przy makijażu codziennym zostałabym przy tym poprzednim, bo był w punkt.

Moje usta też przechodzą teraz gorszy okres, ale myślę, że to głównie przez ogrzewanie i suche powietrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 10:43   #4413
Maggie Q
Dramatic/BW

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Faktycznie dużo lepiej w tym poprzednim makijażu. Może czerwona pomadka by zrównoważyła, ale myślę, że taki makijaż byłby zbyt ciężki na co dzień i nadawałby się tylko na jakieś większe wyjście i ja przy makijażu codziennym zostałabym przy tym poprzednim, bo był w punkt.

Moje usta też przechodzą teraz gorszy okres, ale myślę, że to głównie przez ogrzewanie i suche powietrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się.
Oj tak, okres grzewczy fatalnie działa na skórę ust. Dopiero jak kupiłam sobie Blistex, to zauważyłam poprawę.
Stary Dzisiaj, 16:09   #4414
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Zarówno ponczo jak i ramoneska super.

W ogole ramoneska z tego co widzę nie jest czarna i to robi różnicę.
To chyba kolor SSu. Ale na pewno lepszy niż czerń.

Cytat:
W ogole ta kratka jakas taka niezbyt na tych spodniach, strasznie smutkowa. Wolalabym w miejsce tych spodni do tej kurtki zobaczyć te czerwone z wczoraj.

Cytat:
Jasna kurtka wydaje się zgaszona i tu jestem na nie.
Wydaje mi się, że głównie jest za ciepła i generalnie ten kolor sam w sobie jest niezbyt ładny.

Cytat:
A co by było jakbyś na plaszcz w 1 lub 3 stylizacji zarzuciła ponczo na wierzch? Ja tak nosilam jak sie musiałam docieplić od wiatru w Paryżu i wszyscy byli zachwyceni. Lapalam ponczo paskiem zeby sie ciagle nie szarpać z wiatrem, wiec to tez jakas opcja. Z plusów jest tak super ciepło.
Dzięki za pomysł

Cytat:
Generalnie plaszcz sie przelamuje ladnie z czerwienia (np. Z wystajaca spodspodu spodnica). Masz dosc noble zeby w nim spokojnie chodzic. Ale może jakas czapka w mocnym kolorze z twojej palety do tego? Bo Twoje czapki są bardzo neutralno-zgaszone i myślę że zdecydowanie potrzebujesz takiej np. czerwonej z Twojej palety. Wiem, że czapki i szaliki sa strasznie wkurzające bo niby tyle ich jest a znalezienie czegoś w konkretnym kolorze graniczy z cudem, ale może się coś trafi?

Intensywnie szukam

Cytat:
Napisane przez Celestine_M Pokaż wiadomość
Chimay, potwierdzam, ze ponczo i ramoneska z tymi spodniami super. W czapkach wygladasz lepiej ode mnie Ta niebieska jest calkiem fajna. Plaszcz ci nie szkodzi jakos bardzo, w sumie to chyba nawet w ogole. Lepiej wyglada ze spodniami wpuszczonymi w buty lub ze spodnica. Z czerwonym szalkiem juz zupelnie dobrze to wyglada. Puchowka lepiej wyglada krotsza, bardzo fajna. Ta dluzsza moze byc.
Dziękuję

Cytat:
Dziś zrobiłam ciemniej. W lustrze mi sie podobało, wydawało się mieć karmazynowy vibe wiec dorzuciłam czarny żakiet.

Ale jak zrobilam zdjęcie i porównałam do wczorajszego to wydaje mi się że ogólne wrażenie jest gorsze. Tylko teraz nie wiem, czy to związane wlosy? paski? mocniejszy makijaż? brak rozświetlenia od kamieni w kolczykach? czarny żakiet? Czy może wszystko po trochu..

Też bardziej mi się podoba wczorajszy, może dlatego, że ciemne cienie są zbalansowane jasnymi, a może tak jak piszesz, całościowy efekt to wpływ pozostałych elementów.

Pytanie o kolor, dla kogo taka czerwień KLIK? SSu? Wydaje mi się dość chodny i raczej zgaszony.
Stary Dzisiaj, 17:03   #4415
Maggie Q
Dramatic/BW

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To chyba kolor SSu. Ale na pewno lepszy niż czerń.

Wydaje mi się, że głównie jest za ciepła i generalnie ten kolor sam w sobie jest niezbyt ładny.

Dzięki za pomysł

Intensywnie szukam

Dziękuję

Też bardziej mi się podoba wczorajszy, może dlatego, że ciemne cienie są zbalansowane jasnymi, a może tak jak piszesz, całościowy efekt to wpływ pozostałych elementów.

Pytanie o kolor, dla kogo taka czerwień KLIK? SSu? Wydaje mi się dość chodny i raczej zgaszony.
Tak, to jest kolor dla Zgaszonego Lata.
A propos jeszcze Lata, pisałaś, że najbardziej chciałabyś być Chłodnym Latem. Ostatnio stwierdziłam, że Marion Cottilard może być tym typem, mimo że Greta wrzuciła ją do Prawdziwej Zimy. Nie rozumiem, na jakiej podstawie, chyba tylko takiej, że nosi co intensywniejsze i głębsze kolory Chłodnego Lata. Ale w dalszym ciągu to nie jest Zima, ma zdecydowanie za mało kontrastu i gubi się w czystej bieli i czerni.
https://www.pinterest.fr/msfeliciamm...tocool-summer/
Stary Dzisiaj, 17:27   #4416
Pani_Robot
Kapitan Snuja

Dawno mnie nie było...
Chimay zestawy poncho i ramoneska super, chyba z moich czasów to Twoje NAJ. O niebo lepiej niż w tych (przepraszam) często mdłych, biurowych mundurkach!
Czapka zdecydowanie jasna i jak zwykle wybieram wersję z podwiniętymi jeansami (bezowa kurtka).
Płaszcz wydaje mi się... taki właśnie mdły, babciowaty. Spodnie w kratę jeśli już to do tej czarnej sportowej kurtki. jasne mi zaburzają proporcje, ale może kwestia rąk w kieszeniach? Błekitna czapka za cienka, lepiej wyglądasz w takiej, której trochę jest. Ciemna posmuca.

Ja zbieram na zimę basics w jesiennych kolorach, ale nie chciało mi się robić zdjęć. Kompletuję powoli buty z torebkami trzymając się łaskawych dla mnie krojów. Kliknęłam te kurtki dzisiaj:
https://img01.ztat.net/article/spp-m...ilter=packshot
https://img01.ztat.net/article/spp-m...g?imwidth=1800
https://img01.ztat.net/article/spp-m...pg?imwidth=762
Zbiórka na leczenie i nowe życie dla zagłodzonej suni ze wsi

Ta reklama pokazywana jest pod 3 934 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Pani_Robot jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 17:39   #4417
Maggie Q
Dramatic/BW

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było...
Chimay zestawy poncho i ramoneska super, chyba z moich czasów to Twoje NAJ. O niebo lepiej niż w tych (przepraszam) często mdłych, biurowych mundurkach!
Czapka zdecydowanie jasna i jak zwykle wybieram wersję z podwiniętymi jeansami (bezowa kurtka).
Płaszcz wydaje mi się... taki właśnie mdły, babciowaty. Spodnie w kratę jeśli już to do tej czarnej sportowej kurtki. jasne mi zaburzają proporcje, ale może kwestia rąk w kieszeniach? Błekitna czapka za cienka, lepiej wyglądasz w takiej, której trochę jest. Ciemna posmuca.

Ja zbieram na zimę basics w jesiennych kolorach, ale nie chciało mi się robić zdjęć. Kompletuję powoli buty z torebkami trzymając się łaskawych dla mnie krojów. Kliknęłam te kurtki dzisiaj:
https://img01.ztat.net/article/spp-m...ilter=packshot
https://img01.ztat.net/article/spp-m...g?imwidth=1800
Bardzo ładnie się prezentują te kurtki. Na którą się zdecydujesz?
Stary Dzisiaj, 18:07   #4418
Pani_Robot
Kapitan Snuja

Beżową zamówiłam również zimówkę, o taką: https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/k...tegoryId=16450
Ale jak teraz patrzę, to nie wiem czy nie ma w sobie za dużo szarości.

Najmniej kusi mnie chyba żółta. Jestem ciekawa rudej i zielonej, a za beżem od dawna się ogladam. Pewnie sama nie podejme decyzji i wrzuce zdjęcia.
Zbiórka na leczenie i nowe życie dla zagłodzonej suni ze wsi

Ta reklama pokazywana jest pod 3 934 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Pani_Robot jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (1 użytkowników i 4 gości)
Maggie Q
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości