przetłuszczające się czoło - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-19, 17:40   #1
elpik91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 35

przetłuszczające się czoło


Mam pytanie. otoż moja cera jest bez zarzutow, zadnych pryszczy czy krost, jedynie czasem, ale moje czoło zauwazylam ze sie przetłuszcza w przeciwienstwie do reszty twarzy. Czy to jest cera mieszana? Jakich kosmetykow powinnam uzywaC? Czy garnier 3 w 1 tez sie nadaje? Uzywam go...i jakiego kremu powinnam uzywac? Zawsze uzywalam zwyklych kosmetykow do cery nornmalnej ale musze zmienic chyba...z gory dziekuje
elpik91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 21:24   #2
metinnn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 356
Dot.: przetłuszczające się czoło

Sprobuj uzyc na czolo jako pudru maki ziemniaczanej- ona skutecznie matuje poczytaj w watkach o mace (tudzież skrobii) ziemniaczanej.
metinnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:21   #3
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Dot.: przetłuszczające się czoło

Ja mam niestety ten sam problem. ;| Czoło mam ładne gładkie, bez pryszczy, czasem jakis zaskórniczek mały sobie wyskoczy, ale tłuste potwornie. W dodatku przez to strasznie szybko przetłuszcza mi się grzywka. A jakbym jeszcze na czoło krem nawilżający czy jakiś i filtry nakładała, jak na resztę twarzy, to chyba co godzinę musiałabym myć grzywkę. ;| Mam cerę lekko-mieszaną, obecnie używam co drugi dzień na noc brevoxylu, na dzień acnedermu, ogólnie na cerę bardzo pomagaja, ale z tłustościa czoła sobie poradzić nie mogą. ;( Niby przeglądałam archiwum, ale nic nie znalazłam, więc podczepiam się do pytania elpik91. Co można zrobić z takim felerem?
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 20:44   #4
elpik91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 35
Dot.: przetłuszczające się czoło

oJj...Chyba nikt nie wie jak nam pomoc
elpik91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:51   #5
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: przetłuszczające się czoło

Dziewczyny, wszystko zalezy od pielęgnacji, jakich kosmetyków uzywacie-trochę za malutko napisałyście... Jak skóra się zachowuje w innych partiach, czy się malujecie, od kiedy zmagacie się z tym problemem-wszystko jest ważne.
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 07:23   #6
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: przetłuszczające się czoło

Cytat:
Napisane przez Natalia-Kosana Pokaż wiadomość
Ja mam niestety ten sam problem. ;| Czoło mam ładne gładkie, bez pryszczy, czasem jakis zaskórniczek mały sobie wyskoczy, ale tłuste potwornie. W dodatku przez to strasznie szybko przetłuszcza mi się grzywka. A jakbym jeszcze na czoło krem nawilżający czy jakiś i filtry nakładała, jak na resztę twarzy, to chyba co godzinę musiałabym myć grzywkę. ;| Mam cerę lekko-mieszaną, obecnie używam co drugi dzień na noc brevoxylu, na dzień acnedermu, ogólnie na cerę bardzo pomagaja, ale z tłustościa czoła sobie poradzić nie mogą. ;( Niby przeglądałam archiwum, ale nic nie znalazłam, więc podczepiam się do pytania elpik91. Co można zrobić z takim felerem?
Słuchaj, a może to od grzywki się przetłuszcza czoło? Wcześniej miałas grzywkę? Może bez niej problem od razu by ustąpił?
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 11:25   #7
Bemaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 39
Dot.: przetłuszczające się czoło

Ja miałam ten sam problem i już wam mówię co mi pomogło.Po 1) zakupiłam w Sephorze specjalny matujący żel pod makijaż i używałam go tylko na czoło-jest bardzo dobry i szczerze go polecam
2)Kupilam specjalny tonik matujący Lancome Pure Focus-również polecam.
No i to by było na tyle-moje czoło już się nie świeci
Bemaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 13:47   #8
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Dot.: przetłuszczające się czoło

Wcześniej też miałam grzywkę i problem był dużo mniejszy... A nie wyobrażam sobie siebie z całkowicie odsłoniętym czołem... Jakos tak... nie pasuje mi. Mam fryzurę coś ala emo, więc grzywka idzie przez pół czoła tylko.
Więc od razu pisze więcej o pielęgnacji. Myję żelem Clean and Clear Przeciwko Wągrom, używam tonika Ziaji ogórkowego, jako kremu używam maści Alantan (nie zapycha porów! - oczywiście gdy wychodzę i mam grzywkę (w domu spinam do tyłu) nie nakładam jej na czoło), co drugi dzień dodatkowo stosuję Brevoxyl na noc i Acnederm na dzień. Latem i w słoneczne dni nakładam Photoderm 100 do cery tłustej bodajże (nie nakładam na czoło, lub nakładam tylko na jego "odsłonięta" cześć). Co kilka dni nakładam maseczkę Pink Smile Eris.
Skóra jest tłustawa w strefie T, normalna na policzkach, z tendencją do zaskórników (obecnie jest ich mało, ale kiedyś była trgedia) i świecenia (ten nochal!!). Do niedawna bardzo często wychodziły mi pryszcze-wulkany, mocno bolące, niedające się wycisnąć ani zakorektorować, lecz odkad biore Yasminelle problem zniknął (na szczęście!!).
Obecnie używam podkładu Colour Copy Deborah, ale zamierzam poeksperymentować z podładami mineralnymi Everyday Minerals.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 18:26   #9
elpik91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 35
Dot.: przetłuszczające się czoło

no wiec ja codziennie myje twarz zelem zluszczajacym clean&clear, do niedawna byl to garnier 3w1. Moj prblem zaczal mi porzeszkadzac kilka miesiecy temu. Nie uzywam zadnych podkladow, pudrow itp. Nie mam problemow z zaskornikami i tego tupu roznych zadnymi pryszczami, ewentualnie czasem cos mi tam wyskoczy, normalka. Jako kremu uzywam nivea soft, a tonik ziaja ogorkowy. To w sumie wszystko. Moje czolo w sumie nie o to chodzi ze sie siweci ale jak przejade reka po nim to czuje takie...tluste...
elpik91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 12:31   #10
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Dot.: przetłuszczające się czoło

Ja mam to samo - nie tyle chodzi o świecenie, tylko o to, że jest takie tłuste, lepiące w dotyku. ;| Ktoś ma jakis pomysł? ;\0 ;>
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.