Czy mikrodermabrazja mi pomoze? Foto ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 17:37   #1
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650

Czy mikrodermabrazja mi pomoze? Foto ;(


Witam!

Mam ogromne problemy ze skora Pomimo,ze myje ja co wieczor i smaruje kremem,to rano jak wstaje jest sucha, wrecz sa takie placki suche Blizny potradzikowe to kolejny problem..co mi nie wyskoczy, tak zostaje odwieczny slad Dodam moze,ze biore tabletki antykoncepcyjne Microgynon i czasem sie zastanawiam czy to wlasnie one nie sa powodem moich problemow skornych na twarzy. W wieku 18-19 lat mialam sliczna, 'czysta' buzie, na dzien dzisiejszy nie radze z nia sobie i nie moge na siebie patrzec. Nie wyjde z domu nim nie przypudruje twarzy jakims pudrem mineralnym W zwiazku z tym co napisalam,chcialabym sie Was poradzic-czy zabieg mikrodermabrazji jest w stanie polepszyc stan mojej skory?
Chce sie udac do studia urody na takowym zabieg, cena 400zl- myslicie,ze cos pomoze?
Co do zalaczonego zdjecia- na dniach wyskoczyla mi jakas gula pod skora, smaruje to miejsce mascia ichtiolowa ale nic nie pomaga, wciaz tam siedzi

Pomocy

Dodam jeszcze,ze nigdy nic nie wyciskam i najwieksze problemy mam w okolicach ust i brody.
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2009-05-06 o 16:41
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:26   #2
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Czy mikrodermabrazja mi pomoze? Foto ;(

Radzę najpierw do endokrynologa i dermatologa a potem do kosmetyczki.Mikrodermabra zji nie wykonuje się na skórze z infekcjami czy innymi zmianami, najpierw trzeba skórę zaleczyć.Możliwe,że zaburzenia powodują tabletki antykoncepcyjne-tu może sporo pomóc endokrynolog z ginekologiem wyregulowując ci poziom hormonów.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:34   #3
PoziomkaWild
Raczkowanie
 
Avatar PoziomkaWild
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 113
Dot.: Czy mikrodermabrazja mi pomoze? Foto ;(

mikrodermabrazji nie polecam jezeli ma sie jakie kolwiek stany zapalne.. moim zdaniem to jest dobre na splycenie blizn rozjasnienie przebarwien czy poprostu usunac stary naskorek.. takie jest MOJE ZDANIE.. i nie mysle ze by to pomoglo . spotkalam sie z takimi chetnymi na taki zabieg ktore tez go odbyly i co ? lipa !!! a co do czego skonczylo sie tym ze rozsypalo sie to wszystko po calej buzi i bylo jeszcze gozej...
a moze solarium ? wysusza.. fakt.. ale przy tym dbac o twarz kremem nawilzajacym przystosowanym do twojej cery... ( mam zamiar to sprubowac )

kosmetyczkom mowie NIE -- jak narazie
__________________
***Nie mozemy cofnac sie w czasie i zmienic przeszlosci.
Mozemy tylko postarac sie, aby terazniejszosc byla jak najprzyjemniejsza..
PoziomkaWild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:53   #4
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Czy mikrodermabrazja mi pomoze? Foto ;(

Ojej Tutaj w Irladnii bylam u dermatologa, wydalam 180euro i nic nie pomoglo W takim razie udam sie ponownie, ale w Polsce, jak polece na urlop
Normalnie nie moge patrzec na swoja buzie
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:57   #5
ladyinblack
Przyczajenie
 
Avatar ladyinblack
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mikrodermabrazja mi pomoze? Foto ;(

Zmiany występujące głównie w okolicach brody są na tle hormonalnym, więc radzę sprawdzić co dzieję się z hormonami. A jeśli chodzi o mikrodermabrazję, to teraz już się jej nie wykonuje, bo nie można się po niej opalać, więc zabieg ten wykonuje się przed zimą. Poza tym, żeby zobaczyć efekty trzeba wykonać serię zabiegów. Pozdrawiam .
ladyinblack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 20:03   #6
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Czy mikrodermabrazja mi pomoze? Foto ;(

Bardziej od mikrodermabrazji chyba pomoże Ci jonoforeza. Mi nagle przez 2 noce wyskoczyły jakieś krosty czerwone na całej twarzy. W szkole koleżanka zrobiła mi jonoforeze i różnice od razu było widać bo krosty się zmniejszyły. Ale tak jak dziewczyny piszą, lepiej udaj się najpierw do lekarza
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 22:58   #7
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Czy mikrodermabrazja mi pomoze? Foto ;(

apropo pudrow mineralnych czytalam opinie ze one wysuszaja
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.