Pomocy!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-31, 11:27   #1
erykaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2

Pomocy!!!!!!


mam straszny problem, az głupio mi sie pokazac ludziom i nie przesadzam... wyskoczyło mi duzo pryszczy, ktore wieczorem potraktowałam spirytusem i czosnkiem.. rano obudziłam sie z wielkimi czerwono-brazowymi plamami z ropa co robic?!?!?!
erykaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 12:12   #2
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Pomocy!!!!!!

iść do dermatologa!
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 15:59   #3
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Pomocy!!!!!!

Jeej dziewczyn0 cos ty wymyslila za miksture Obserwuj co sie z tym dzieje, moze to zwykle pryszcze...jesli sie pogorszy to najlepiej bedzie odwiedzic dermatologa...
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 17:57   #4
Amirek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Pomocy!!!!!!

Czerwono- brazowe plamy ? pewnie spalilas naskorek
Amirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:18   #5
rozowaagus8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 224
Dot.: Pomocy!!!!!!

[QUOTE=erykaa1;18256457]mam straszny problem, az głupio mi sie pokazac ludziom i nie przesadzam... wyskoczyło mi duzo pryszczy, ktore wieczorem potraktowałam spirytusem i czosnkiem.. rano obudziłam sie z wielkimi czerwono-brazowymi plamami z ropa co robic?!?!?![/QUOTE

Przegotuj wode i zalej rumianek nią, złagodzi. A Potem dermatolog.
__________________

Konsultantka Oriflame
************************* ********************
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia
rozowaagus8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 22:23   #6
erykaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Pomocy!!!!!!

tak, spaliłam naskorek.... mialam wielkie 2 strupy na brodzie i czole.. teraz troche zeszło .. stosuje tribiotic i czekam na efekty, ale musze przyznac ze z dnia na dzien jest lepiej....
erykaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 10:19   #7
marleya1601
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
GG do marleya1601
Dot.: Pomocy!!!!!!

Dokładnie taką sama mixture zrobiła moja koleżanka w czasach licealnych. Chodziła przez najbliższy miesiąc z plastrem na czole. Męczyła się dość długo, ale faktem jest że pozbyła się pryszczy na czole
marleya1601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 11:51   #8
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Pomocy!!!!!!

Cytat:
Napisane przez erykaa1 Pokaż wiadomość
mam straszny problem, az głupio mi sie pokazac ludziom i nie przesadzam... wyskoczyło mi duzo pryszczy, ktore wieczorem potraktowałam spirytusem i czosnkiem.. rano obudziłam sie z wielkimi czerwono-brazowymi plamami z ropa co robic?!?!?!
nigdy więcej nie rób takich rzeczy. słyszałam o zmywaczu do paznokci ale o spirytusie i czosnku jeszcze nie. to palenie naskórka a nie usuwanie pryszczy. moze i zejdzie pryszcz szybciej, ale pozostawi po sobie w njalepszym wypadku plamę barwnikową albo dziurkę.

co mozesz zrobic? kup zwykły krem nivea i krem oilatum taki dla dzieci i niemowląt dostępny w aptekach oraz sudocream, a takze tonik nivea matujący. Na dzien przetrzyj skórę tonikiem po myciu a potem smaruj się oilatum a na noc nałóz niveę delikatnie na całą skóre- na plamopryszcze tez. Nastepnie połóz na te zmiany sudocream. Nie musi byc duzo, wystarcza białę placki. 2 tyg takich praktyk i nie będziesz miec śladu po eksperymencie.

jeśli chcesz opróżnic pryszcze z ropy, zaopatrz sie w spirytus salicylowy i po wycisnieciu zmiany, przetrzyj tym spirytusem i postepuj dalej jak w punkcie na noc.
---
oo własnie doczytałąm, ze juz stosujesz tribiotic. bdb

Cytat:
Napisane przez wamDorotarrr Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!Chciałabym się was poradzić ponieważ mam na twarzy szczególnie na policzkach takie czerwone plamki nie wiem co robic pomóżcie!PLIZZZ...: prosi:
musisz napisac dokłądnie, co rozumiesz przez plamki, czy to sa żywoczerwone plamy na samym naskórku, czy zmiany o podłożu zakżnoropnym a moze zwykłe czerwone grudki. Wazne jest tez czy sa one na policzkach nisko wysoko, na licznii szczęki?
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-04-02 o 11:53
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 14:45   #9
catherine_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy!!!!!!

Cytat:
Napisane przez wamDorotarrr Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!Chciałabym się was poradzić ponieważ mam na twarzy szczególnie na policzkach takie czerwone plamki nie wiem co robic pomóżcie!PLIZZZ...: prosi:
Witaj możesz przemywać twarz rumiankiem lub przykładać aloes. Osobiście polecam maść laticort (na recepte) i oczywiście wizyta u dermatologa…
catherine_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:17   #10
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Pomocy!!!!!!

Cytat:
Napisane przez wamDorotarrr Pokaż wiadomość
Te czerwone plamki są na całych policzkach i nosie do lini żuchwy i do ucha nie są one takie żywo czerwone inie są wypukłe.Nie wiem co robić może jednak wypróbuje smarowanie policzków i nosa sokiem z aloesu i rumianku?
trudno zdiagnozowac skóre z samego opisu. Jesli plamy są dosc duze, to kwalifikują się do zmiany atopowych a wiec na tle b. suchej skóry. W takim wypadku nie wolno używac kremów nawilżających a wybierac trzeba natłuszczające lub typu olej w wodzie np firma balneum zarówno emulsja jak i krem. Rumianek i aloes nasilą zmiany. Powinnas pojsc do dermatologa tez po silniej działajace leki na receptę. Zaniedbana atopia moze pozostawiac trwałe ślady. Chron skóre przed słoncem i czynnikami atmosferycznymi. W Twoim przypadku ciężki podkład zatuszuje zmiany i utworzy barierę dla czynnikow zewnętrznych jak wiatr, deszcz i wspomniane słonce.

jeśli plamki sa małe, jak główka od szpilki, to sa to po prostu wybroczynki powstałe w wyniku ucisku, np od poduszki, ręki, przy kruchych naczynkahc i niedoborze witaminy c oraz rutyny.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:38   #11
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Pomocy!!!!!!

Jesli sa to przebarwienia to moze np kuracja Acne Dermem czy innym specyfikiem. Z domowych sposobow polecam przecierania twarzy sokiem z ogorka i cytryny. Inne dziewczyny preferuja aloes czy tez wode utl. Wiecej inf. zdobedziesz za pomoca wyszukiwarki
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.