Nudny wygląd, czas na zmiany? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 15:55   #1
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888

Nudny wygląd, czas na zmiany?


Pierwsze 4 to są foty teraźniejsze.
Mam 17 lat. Bardzo zależy mi, aby trochę zmienić swój wygląd, ulepszyć. Mój naturalny kolor włosów jest na moich zdjęciach poniżej. Zastanawiam się czy zrobić szamponetkę w 'tym kolorze, który jest w załączniku = Ashlee Simpson', taki rudy. Farba odpada. Ale jaką kupić [nazwa], aby wyszeł mi taki kolor? Poza tym zamierzam zapuścić włosy, chyba to dobra decyzja i jak będę miała włosy gdzieś prawie do piersi to zrobię sobię grzywkę [nie prostą, ale taką na ukos delikatnie wycieniowaną]. A póki co, to chcę je wycieniować od połowy, bo są bardzo gęste. Poza tym zrezygnowałam z prostowania włosów, bo są zbyt osłabione i przesuszone, teraz tylko zawijam je w takie "ślimaczki" i po paru godzinach rozkręcam i mam falowane włosy, jak na zdjęciu poniżej. A na ost. jest moje zdjęcie sprzed 3 lat, miałam wtedy grzywkę i długie do połowy pleców włosy [chociaż tego nie widać, bo były mocno wycieniowane od połowy]. Poza tym zmieniałam dziś przedziałek, z boku na środek, dobryw wybór?

A wy co sądzicie, co powinnam zmienić? Z góry dziękuję za rady;*
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 16:34   #2
martuska16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Nudny wygląd, czas na zmiany?

Hmm co do koloru to uwazam ze jest ladny i moze rzeczywiscie powinnas na taki pomalowac. A co do fryzurki to wydaje mi sie ze w grzywce na bok byloby ci do twarzy.Później zalacze fryzurki ktore powinny ci pasowac.
martuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 16:53   #3
martuska16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Nudny wygląd, czas na zmiany?

Hmm powiem tak,masz bardzo dziewczeca naturalna urode i nie powinnas tego maskowac.Więc ja byn na twoim miejscu pozostala jednak przy blondzie. A fryzurki zalaczam
martuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 17:34   #4
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Nudny wygląd, czas na zmiany?

Ja uważam że rudy odpada, ja raczej na twoim miejscu postawiła na jakiś jasny blond. Może zacznij podkreślać swoją urodę makijażem? Wystarczy tusz i eyeliner żeby lepiej wyglądać. Spróbuj
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 12:07   #5
Flea_karool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: Nudny wygląd, czas na zmiany?

Ja uważam ze raczej rozjaśnic włosy.Tak, zdecydowanie w jasniejszych lepiej ci by było! rudy raczej odpada..co do grzywki taka na bok jak aschlee simpson byłaby akurat..To moje zdanie ale decyzja nalezy do ciebie
Flea_karool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.