Jaki kolor? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-25, 13:42   #1
MoniczkaNS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 11

Jaki kolor?


Naturalnie jestem ciemną blondynką, odkąd zaczęłam się farbować zawsze robiłam pasemka blond, które wychodziły lepiej lub gorzej, w zależności od umiejętności fryzjerki także mam pasemka kilka dobrych lat. Chciałabym coś zmienić z tym, że nie wiem na jaki kolor i nie do końca sama jestem zdecydowana. Bardzo się przyzwyczaiłam do moich blondów, ale troszkę mi się znudziły. Wysyłam zdjęcie w upiętych włosach, żeby na wasze rady nie wpłynęła np. fryzura (swoją drogą jak ktoś ma pomysł na inna fryzurę to bardzo proszę). Dwa kolejne to są zdjęcia moje aktualne. Nie wiem jakie kolory do mnie pasują, bo się na tym po prostu nie znam. A nie chcę spędzić kilku godzin u fryzjerki na marudzeniu... wolałabym pójść do niej zdecydowana
Proszę o komentarze

Będę wdzięczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110720135.jpg (95,1 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1163f.jpg (112,4 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1094.jpg (100,1 KB, 135 załadowań)
MoniczkaNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 14:16   #2
diablica071086
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jaki kolor?

braz z tymi niebieskimi oczami super kontrast
diablica071086 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 21:08   #3
milenica3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki kolor?

według mnie blond jest dla Ciebie dobrym kolorem, ale na twoim miejscu zdecydowałabym się na jednolity kolor jakiegoś ciemniejszego blondu
milenica3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 23:39   #4
bundeva
Raczkowanie
 
Avatar bundeva
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 84
Dot.: Jaki kolor?

też uważam że brąz będzie super.będzie nawet lepiej.
chociaż zgadzam sie, że pasemka pasują
bundeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 11:29   #5
MoniczkaNS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki kolor?

Dzięki dziewczyny, właśnie o takich kolorach myślałam - ciemny blond albo jakiś jasny brąz. Chociaż kilka osób namawia mnie na jakieś odcienie miedziane, ale ja nie jestem przekonana...
Muszę zebrać się w sobie i pójść w końcu do fryzjerki, zobaczymy co ona na to
MoniczkaNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 14:03   #6
loca_
Raczkowanie
 
Avatar loca_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 37
Dot.: Jaki kolor?

ciemny chłodny blond albo jasny chłodny brąz
loca_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 00:49   #7
szminka2010
Raczkowanie
 
Avatar szminka2010
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazury/WX
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki kolor?

hej,
mam nadzieję, ż się nie gniewasz Zachęcam do skorzystania z wirtualnego stylisty

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1319668658000.jpg (16,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1319668708637.jpg (13,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1319668730883.jpg (15,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1319668943714.jpg (15,7 KB, 31 załadowań)
szminka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 13:05   #8
MoniczkaNS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki kolor?

Cytat:
Napisane przez szminka2010 Pokaż wiadomość
hej,
mam nadzieję, ż się nie gniewasz Zachęcam do skorzystania z wirtualnego stylisty

pozdrawiam

Hej, nie gniewam się, sama też się w to bawiłam (właśnie po to zrobiłam takie zdjęcie), ale jednak te "gotowe" fryzury nie oddają koncowego efektu, gdyż moje włosy nie są chętne do współpracy i każda z nich byłaby "klapnięta" Miło, że chciało Ci się w to bawić z moim zdjęciem
Dziękuję

Cytat:
no właśnie ja sobie pomyślałam co byś powiedziała na rude włosy? Może fajnie kontrastowałyby z Twoimi niebieskimi oczami? Albo jeszcze jeden kolor o jakim pomyslalam to jakiś taki naturalny ciepły brąz - co Ty na to?
Typowo rudy może nie koniecznie... w ogóle mnie nie kręci, ale z brązami mogłabym poszaleć. Idę jutro do fryzjerki umówić się na wizytę. Może pomoże mi się zdecydować.

Pozdrawiam
MoniczkaNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 19:10   #9
szminka2010
Raczkowanie
 
Avatar szminka2010
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazury/WX
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki kolor?

[QUOTE=MoniczkaNS;30178088]Hej, nie gniewam się, sama też się w to bawiłam (właśnie po to zrobiłam takie zdjęcie), ale jednak te "gotowe" fryzury nie oddają koncowego efektu, gdyż moje włosy nie są chętne do współpracy i każda z nich byłaby "klapnięta" Miło, że chciało Ci się w to bawić z moim zdjęciem
Dziękuję


ha ha wg mnie masz ciekawą twarz, więc z przyjemnością testowałam włosy;p
wydaje mi się, że wszystkie Ci pasują Najmniej chyba przekonują mnie ostre pomarańcze - rudy, fajnie na ostatnim zdjęciu (tym postopniowanym-pocieniowanym). Taka zadziora, i powinny Ci pasować słodkie brązy, czy raczej ciepłe (miodowe, karmele) - załącznik nr 2;p
Moją ukochaną barwą były zawsze ciemne brązy, a od kilku dni choruje na taki kolorek jak na 1 zdjęciu, ale nie wiem co to za kolor;/ dla mnie śliczny!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21509.jpg (46,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13473.jpg (31,9 KB, 9 załadowań)
szminka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 17:15   #10
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jaki kolor?

Witaj widzę że mamy wiele wspólnego
też jestem ciemną blondynką (mysi kolor) mam niebieskie oczy i robię pasemka ktorych mam dość...
a po ostatniej wizycie to juz wogole za długo mi przytrzymały i grzywki mi odpadło trochę i z boku (dowiedziałam się nie dawno jak zaczęły mi odrastać
też myślałąm o farbie żeby mieć jednolity kolor taniej/ szybciej...
ale sama nie wiem boję się

a Ty na co się jednak zdecydowałaś?
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 17:24   #11
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Jaki kolor?

A może średni blond? Bo ten chyba troszkę za jasny co masz.
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 18:43   #12
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Jaki kolor?

Moim zdaniem rudy będzie u Ciebie najlepszy.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 19:43   #13
dziewczynazsasiedztwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 22
GG do dziewczynazsasiedztwa
Dot.: Jaki kolor?czerwien???

hej.;D jestem ciemną blondynką,z niebieskimi oczyma. Ostatnio może moje włosy przez wakacje zjaśniały od słońca,ale po woli znowu zaczną ciemnieć. Otóż chce dokonać jakiejś zmiany. Lubię mój kolor,dlatego raczej chcę spróbować z szamponetkę na 6-8 myć. Może jeśli by mi się spodobał kolorek, zaryzykowałabym szamponetkę na 24 mycia. Podobają mi się kolory karmelki i brązy.Ale zawsze inspirował mnie kolor czerwony. Nie wiem tylko jak jest z tymi szamponetkami,czy wychodzi w gołe ten czerwony i czy jest dość efektowny? JAki w ogóle KOLOR mi radzicie?
niektórzy mówią mi o blondzie ale nie jestem przekonana.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2104.jpg (78,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dulce_maria.jpg (25,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img116754.fryzury.602382.jpg (32,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rude-włosy-z-grzywką.jpg (25,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sredni blond wlosy.jpg (38,9 KB, 3 załadowań)
dziewczynazsasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 19:55   #14
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Jaki kolor?czerwien???

Cytat:
Napisane przez dziewczynazsasiedztwa Pokaż wiadomość
hej.;D jestem ciemną blondynką,z niebieskimi oczyma. Ostatnio może moje włosy przez wakacje zjaśniały od słońca,ale po woli znowu zaczną ciemnieć. Otóż chce dokonać jakiejś zmiany. Lubię mój kolor,dlatego raczej chcę spróbować z szamponetkę na 6-8 myć. Może jeśli by mi się spodobał kolorek, zaryzykowałabym szamponetkę na 24 mycia. Podobają mi się kolory karmelki i brązy.Ale zawsze inspirował mnie kolor czerwony. Nie wiem tylko jak jest z tymi szamponetkami,czy wychodzi w gołe ten czerwony i czy jest dość efektowny? JAki w ogóle KOLOR mi radzicie?
niektórzy mówią mi o blondzie ale nie jestem przekonana.
Zależy jaka szamponetka. Jeślizafarbujesz na brązy z palette zejdzie ci na rudy. Miałąm taki sam kolor jak ty i od głupiej szamponetki zaczęło sie farbowanie włosów , bo się ta szamponetka nie zmyła. Otóż.. Kolory blond by ci pasowały ,ale musisz sieliczyć ,że jeśli zafundujesz włoskom takiz abieg , bedziesz musiałą farbować odrosty co miesiąc, co wiąze się z większym wypadaniem i nieprzyjemnościami. Ja farbowałam włosy na jasny blond. Niestety moje włosy nie były wtedy w najlepszym stanie .Stały się strasznie rzadkie , wypadające ,a odrosty były CIEMNIEJSZE . Po 2 tygodniach wygladało to bardzo brzydko ,dlatego blond cyba nie jest najlepszym pomysłem. Co do rudego, polecam ci bardziej szamponetki - wszystkie oprócz Palette. Produkty z tej serii są okropne. Szamponetka z pallet na kilka myć utrzymuje się prawie rok i nie schodzi do końca. Ale jeśli chodzi ogólnie o farbowanie szamponetką na całe włosy , jakim kolwiek kolorem ( tak na pewno wyjdzie ci czerwony po zafarbowaniu) to efekt tego łądnego koloru trwa tylko przez 2 mycia... Potem szamponetka na włosach zmienia kolor na bardzo brzydki i przy schodzeniu włosy wyglądają nie korzystnie. Osobiście oferowałąbym ci już trwałą farbę, bo rzadko komu zchodzi intensywny kolor z szamponetek .
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 20:13   #15
dziewczynazsasiedztwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 22
GG do dziewczynazsasiedztwa
Dot.: Jaki kolor?czerwien???

to w ogole moze lepiej zastanowię się czy warto. N trwała koloryzację sie nie odważe bo nawet nie wiem jaki kolor by mi pasował.;/

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

czyli rozumie skończyłaś z farbowaniem włosów na jasny blond... nadal farbujesz włosy?
czy jeśli miałbyś od początku zacząć farbować zdecydowałabyś się na to czy została przy swoim kolorku?
bo rozumiem ze żałujesz trochę decyzji zmiany koloru włosów?
dziewczynazsasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 20:40   #16
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Jaki kolor?czerwien???

Cytat:
Napisane przez dziewczynazsasiedztwa Pokaż wiadomość
to w ogole moze lepiej zastanowię się czy warto. N trwała koloryzację sie nie odważe bo nawet nie wiem jaki kolor by mi pasował.;/

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

czyli rozumie skończyłaś z farbowaniem włosów na jasny blond... nadal farbujesz włosy?
czy jeśli miałbyś od początku zacząć farbować zdecydowałabyś się na to czy została przy swoim kolorku?
bo rozumiem ze żałujesz trochę decyzji zmiany koloru włosów?
Tak żałuję swojej decyzji ,bo farbowanie odrostów meczy mnie i niszczy moje włosy. Skończyłam z farbowaniem na jasny blond, ponieważ były wtedy one strasznie zniszczone i ciagły się jak gum . Do tej pory wypadają mi strasznie włosy . Zafarbowałam na kolor ciemniejszy ,co tak ich nie niszczy ,a jest zbliżony do naturalnego. Postanowiłam zrobić im przerwę na jakiś czas z farbowaniem ,dlatego odważyłąm się na to .Pozatym kolorek podoba mi się ,a z koloryzacja raczej nie skonczę, bosprawia mi przyjemność ,takie zabawianie się w farbowanie ,wiec zostanę chyba przy ciemnym blondzie. Naprawdę ,nie farbuj włosów ,bo ich szkoda, jak już to jakieś pasemka, które będą wyglądać naturalnie jak pasma ogrzane w słońcu.
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 20:51   #17
dziewczynazsasiedztwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 22
GG do dziewczynazsasiedztwa
Dot.: Jaki kolor?czerwien???

w zasadzie to teraz od slońca jeszcze mam pasemka.zdj jest przed wakacji wiec wlsoki sa cit ciemniejsze od ktore mam teraz.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez dziewczynazsasiedztwa Pokaż wiadomość
w zasadzie to teraz od slońca jeszcze mam pasemka.zdj jest przed wakacji wiec wlsoki sa cit ciemniejsze od ktore mam teraz.
[QUOTE=szminka2010;3018467 5]
Cytat:
Napisane przez MoniczkaNS Pokaż wiadomość
Hej, nie gniewam się, sama też się w to bawiłam (właśnie po to zrobiłam takie zdjęcie), ale jednak te "gotowe" fryzury nie oddają koncowego efektu, gdyż moje włosy nie są chętne do współpracy i każda z nich byłaby "klapnięta" Miło, że chciało Ci się w to bawić z moim zdjęciem
Dziękuję


ha ha wg mnie masz ciekawą twarz, więc z przyjemnością testowałam włosy;p
wydaje mi się, że wszystkie Ci pasują Najmniej chyba przekonują mnie ostre pomarańcze - rudy, fajnie na ostatnim zdjęciu (tym postopniowanym-pocieniowanym). Taka zadziora, i powinny Ci pasować słodkie brązy, czy raczej ciepłe (miodowe, karmele) - załącznik nr 2;p
Moją ukochaną barwą były zawsze ciemne brązy, a od kilku dni choruje na taki kolorek jak na 1 zdjęciu, ale nie wiem co to za kolor;/ dla mnie śliczny!!!
ten pierwszy kolorek bardzo mi się podoba..ale żeby taki uzyskać to zapewne tylko farba. Szamponetek wybór jest niestety ograniczony ;/
dziewczynazsasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 20:54   #18
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Jaki kolor?czerwien???

[QUOTE=dziewczynazsasiedzt wa;30204449]w zasadzie to teraz od slońca jeszcze mam pasemka.zdj jest przed wakacji wiec wlsoki sa cit ciemniejsze od ktore mam teraz.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------



Cytat:
Napisane przez szminka2010 Pokaż wiadomość

ten pierwszy kolorek bardzo mi się podoba..ale żeby taki uzyskać to zapewne tylko farba. Szamponetek wybór jest niestety ograniczony ;/
WIesz zawsze możesz się pobawić w farbowanie, to nie jest takie złe ,tylko ,ze jest już obowiązek co do tych odrostów.Możesz się od tego uzależnić tak jak ja( co miesiac przez 2 lata miałam inne odcienie na głowie) ;D Ale radzę ci jak już to takie jaśniejsze pasemka nie za jasne , takie naturalne i już nic z nimi nie robić. Wtedy takie pasemka ,możesz sobie nawet zostawić, aż się wmieszają we włosy i przy odrostach będzie wyglądało jakby tak miało być.
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 12:29   #19
tigrress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
GG do tigrress
Dot.: Jaki kolor?czerwien???

Wyglądasz kochana trochę zbyt blado, poleciłabym ci zdecydowanie cieplejszy kolor, np. zloty blond, i może być z rzadszymi brązowymi pasemkami.
tigrress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 15:59   #20
dziewczynazsasiedztwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 22
GG do dziewczynazsasiedztwa
Dot.: Jaki kolor?czerwien???

hmm dziękuje za rady. muszę to przemyśleć..widzę ze bardziej radzicie mi odcienie blondu.
dziewczynazsasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 17:55   #21
MoniczkaNS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki kolor?

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
Witaj widzę że mamy wiele wspólnego
też jestem ciemną blondynką (mysi kolor) mam niebieskie oczy i robię pasemka ktorych mam dość...
a po ostatniej wizycie to juz wogole za długo mi przytrzymały i grzywki mi odpadło trochę i z boku (dowiedziałam się nie dawno jak zaczęły mi odrastać
też myślałąm o farbie żeby mieć jednolity kolor taniej/ szybciej...
ale sama nie wiem boję się

a Ty na co się jednak zdecydowałaś?
Byłam u fryzjerki, umówiłam się na wizytę. Ona doradza mi właśnie jakiś brąz, tylko jesteśmy na etapie negocjacji odcieni. Nie chcę mieć zbyt ciemnych, bo później ciężko mi będzie wrócić do jasnych. Kondycję swoich włosów oddaję w jej ręce, bo od kilku lat chodzę zawsze do niej, więc zna moje włosy doskonale. Niektóre z dzieczyn piszą o ciemnym blondzie i to on mnie najbardziej kusił (bo zmiana byłaby niewielka), ale fryzjerka odradza takie zabawy (trudno by było uzyskac jednoloty kolor). Także jak zmieniać to szaleć, a jak szaleć to na całego Na pewno będzie to brąz ale nie wiem jaki
Wrzucę w środę zdjęcie jak wrócę od fryzjera Ocenicie czy mi dobrze doradziłyście
Pozdrawiam
MoniczkaNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 19:27   #22
MoniczkaNS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki kolor?

Obiecałam to wklejam. Wróciłam od fryzjerki. Kolor z nazwy to jakiś ciemny blond (coś niby z odcieniem czerwonego, ale u mnie w ogóle nie widać).
Z koloru jestem zadowolona, choć to jeszcze nie to, czego szukam Będę testować dalej.
Pozdrawiam i zachęcam do zmian Nastawiają pozytywnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie006m.jpg (18,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nk.jpg (31,4 KB, 27 załadowań)
MoniczkaNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 00:35   #23
szminka2010
Raczkowanie
 
Avatar szminka2010
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazury/WX
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki kolor?

kolorek cieplutki - takie mam odczucie;
co do zmiany koloru, to każda rewolucja zaczyna się od małych kroczków)
nagła zmiana mogłaby zszokowAĆ społeczeństwo
a tak wszystko przed nami;p
szminka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.