Golenie brwi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 23:15   #31
Trish_Galway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Galway
Wiadomości: 108
Dot.: Golenie brwi

ja również, dlatego je w odpowiednich miejscach wybielam
__________________
tús maith, leath na hoibre
* * *

zęby skazane na 1,5 roku więzienia od 8.04.2013

Trish_Galway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 17:59   #32
Sandra_SS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Golenie brwi

Ja przy depilowaniu brwi często przecieram je wacikiem, dość obficie zwilżonym zimną wodą. Wtedy regulacja dużo mniej boli
Sandra_SS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:03   #33
rufi08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Golenie brwi

ja golę brwi od jakichś 4 lat. co prawda, na początku byłam młoda i głupia, zatem efekty nie były zadowalające. jakiś czas temu znowu zapuściłam brwi i nadałam im ładny kształt. golę je codziennie, ponieważ nie jest to czasochłonne. ponadto, narzekacie na te odrastające włoski.. mi zaczęło co raz mniej ich odrastać, a poza tym, jeśli mam dobrą maszynkę, to i śladu nie ma po włoskach. pozdro
rufi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 21:42   #34
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Exclamation Dot.: Golenie brwi

Mam straszny problem
Wczoraj jakoś mi odbiło po przeczytaniu pewnego artykułu w gazecie że brwi powinno się wyrywać oprócz tego że od dołu to też wykreślić z płatka nosa, kącika oka linię i to linia brwi z przodu... robiłam tak wyrwałam sobie po ok.0,5 cm od środka i potem zobaczyłam z daleka że to nie za bardzo wygląda Te 0,5cm rosło bardziej do góry jesli można to tak ująć... teraz mam wszystkie w bok "zaczesane" Zostało mi tam kilka cieniutkich maleńkich włosków. Są one naprawdę cienkie... Co zrobic żeby przyspieszyć wzrost? Czy one mi odrosną? jestem załamana, bo pod brwwią odrastają pojwedyńcze już a tu po środku jak tak będzie to się porycze Błagam o odpowedź
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 21:34   #35
jezaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Golenie brwi

Czesc! Mama zrobila mi krzywde i tak mi wypedilowala brwi ze mam 1mm kreske, chce je zapuscic ale to pewnie bedzie trwalo wieki i zastanawialam sie czy jesli bym zgolila to co mi teraz odrasta to urosloby szybciej?
jezaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:31   #36
Fioletowa_ropucha
Przyczajenie
 
Avatar Fioletowa_ropucha
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: Golenie brwi

Ja mam z kolei problem zupełnie inny.

Naturalnie jestem blondynką o popielatych, cienkich włosach. W wyniku różnorakich zabiegów włosy ściemniały, pozostały mi tylko cienkie i jasne brwi. Od lat farbuję je henną, ale utrzymuje się bardzo krótko, około tygodnia. No i nawet pofarbowane wyglądają nieładnie, bo mam w jednej brwi rodzinnego "jeża": włoski są od siebie oddalone, sterczą pionowo w górę i tylko najmocniejsze żele są w stanie je okiełznać.

Zastanawiam się, czy zgolenie brwi nie rozwiązałoby mojego problemu. Przy ciemnych włosach i bladej twarzy moje brwi i tak są prawie niewidoczne, przez co wyglądam, jakby czegoś mi brakowało. Kusi mnie, by zgolić je parę razy, jeśli dzięki temu staną się grubsze i ciemniejsze.

Głupi pomysł?
Fioletowa_ropucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 15:13   #37
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Golenie brwi

Farbujesz henną sama albo u jednej kosmetyczki, tzn zawsze tej samej? U mnie henna na brwiach trzyma się prawie miesiąc, mam jaśniutkie włosy, henny używam brązowej (nie za ciemnej) i koniecznie z proszku, nie żelu.
Może makijaż permanentny by pomógł?
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 15:16   #38
ja_fuksja
Raczkowanie
 
Avatar ja_fuksja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 95
Talking Dot.: Golenie brwi

Cytat:
Napisane przez helou Pokaż wiadomość
I odrosły
- ciut rzadkie (ale wczesniej tez byly rzadkie, wiec w sumie bez roznicy, licze ze jeszcze z czasem cos tam dorosnie
- ciut grubsze - z czego sie akurat ciesze.

trzeba jeszcze poczekać i je "wyksztaltowac" u kosmetyczki profesjonalnie
(narazie zrobilam to sama z gróbsza, zeby nie były takie wielkie "sowy")

generalnie - fajnie bylo zyc ten czas bez brwi - ale dobrze ze odrosly mimo wszystko, uf

wiec zajelo to mniej wiecej - ok dwa miesiace? idzie przebolec

"generalnie - fajnie bylo zyc ten czas bez brwi" - rozwaliłaś mnie tym tekstem Dobrze, że już ci wszystko wróciło do normy, staraj się teraz codziennie co nie co wyrwać i wyregulować, żeby po całkowitym odrośnięciu brwi znów nie wpaść na pomysł ich wygolenia
__________________
Uroda bez właściwej pielęgnacji jest jak auto bez kół, niby je masz, ale z niego nie korzystasz
ja_fuksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 15:21   #39
disajna
Raczkowanie
 
Avatar disajna
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 135
Dot.: Golenie brwi

No bym nie radziła zgolić brwi. No bo jak to będzie wyglądało??? Może pójdź do kosmetyczki, żeby ci je przyciemniła henną w proszku tak jak pisze wenress. Albo już z dwojga złego zdecyduj się na makijaż permanentny brwi. Ogólnie nie jestem jego zwolenniczką, ale tez nie mam takiego problemu. Kosmetyczka w trakcie takiego zabiegu "dorabia" (dorysowuje, zwał jak zwał ) pojedyncze włoski. To wygląda bardzo naturalnie
disajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 16:34   #40
Fioletowa_ropucha
Przyczajenie
 
Avatar Fioletowa_ropucha
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: Golenie brwi

Pierwszą hennę zrobiła mi właśnie kosmetyczka i niestety, efekt utrzymywał się jakieś 1,5 tygodnia. Później, kiedy sama sobie robiłam, próbowałam i żelu, i proszku. Faktycznie, proszek trzymał dłużej - ale niewiele.

Makijaż permanentny przemyślę. Poważnie przemyślę.
Fioletowa_ropucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 16:27   #41
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Golenie brwi

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Golenie brwi to chyba najgorsze co można zrobić...
Włoski będą odrastały szybko, będą mocne i bardzo widoczne

Depilowanie tylko na początku boli,bo z czasem skóra się przyzwyczaja, włoski są słabsze i nie powinno boleć.
Zawsze można też woskować brwi i zerwać za jednym zamachem,tak kiedyś robiłam, bolało przez chwilke tylko ale wyrwało się za jednym pociągnieciem wszystkie niechciane włoski

Co teraz zrobić? Zaniechaj golenia brwi bo się tylko pogorszy,idz do kosmetyczki ona ci poradzi, może spróbuj tego woskowania?

Paati89: Masz rację tylko z początku troszeczkę będą boleć brwi ja już sam od jakiegoś czasu reguluję sobie brwi i mnie nie bola , lepsza jest regulacja niż golenie, co najwyżej można je trochę nożyczkami postrzyc
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.