depilacja laserowa WAŻNE pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 08:25   #1
ona24689
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 32

depilacja laserowa WAŻNE pomocy


Hej kochane. Potrzebuhe porady jesli chodzi o depilacje laserową, napisze wam 4 miejsca u mnie w miescie i moze mi powiecie gdzie najlepiej zrobic zabieg.

1 laser diodowy . 1 zabieg - 300 zł
2. laser IPL + RF - 1 zabieg 290 zł ( teraz promocja - 60% ! )
3. laser Ligh Sheer Duet . zabieg 300 zł
4. laser IPL , fotodepilacja zabieg 100 zł

Chodzi mi glownie o brzuch.
Gdzies wyczytalam ze IPL to syf, ale nie znam sie , prosze pomozcie

narazie bylam tylko w 1 porozmawiac, tam powiedziala mi babka ze mysli ze wystarczna mi 3 zabiegi, ze do wakacji zrobimy dwa a trzeci po wakacjach.

do reszty ide, ale podstawowe info wam napisalam
ona24689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 09:34   #2
marcelinkag011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

hej. nie jestem z twoich okolic ale też miałam problem z nadmiernym owłosieniem na brzuchu i plecach a nawet na pośladkach. niestety włosy były za jasne na laser więc musiałam spróbować IPL. jestem zachwycona to zmieniło moje życie może nie jestem gładka jak niemowle ale ubyło mi ok 70-80% włosów. zostały tylko te jaśniutkie i słabe. u siebie za zabieg pleców brzucha pośladków i ud płaciłam 180 zł. smieszne pieniądze jak za to wszystko. miałam 4 zabiegi. NAPRAWDĘ WARTO!!
marcelinkag011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 09:55   #3
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

Cytat:
Napisane przez ona24689 Pokaż wiadomość
Hej kochane. Potrzebuhe porady jesli chodzi o depilacje laserową, napisze wam 4 miejsca u mnie w miescie i moze mi powiecie gdzie najlepiej zrobic zabieg.

1 laser diodowy . 1 zabieg - 300 zł
2. laser IPL + RF - 1 zabieg 290 zł ( teraz promocja - 60% ! )
3. laser Ligh Sheer Duet . zabieg 300 zł
4. laser IPL , fotodepilacja zabieg 100 zł

Chodzi mi glownie o brzuch.
Gdzies wyczytalam ze IPL to syf, ale nie znam sie , prosze pomozcie

narazie bylam tylko w 1 porozmawiac, tam powiedziala mi babka ze mysli ze wystarczna mi 3 zabiegi, ze do wakacji zrobimy dwa a trzeci po wakacjach.

do reszty ide, ale podstawowe info wam napisalam
jesli chodzi Ci o depilacje laserowa to tylko i wylacznie lasery Light sheer a jesli chcesz wyrzucic pieniadze w bloto na fotodepilacje bo depilacja to to nie jest to ipl. Jesli chcesz dowiedziec sie wiecej o LS to tutaj jest watek dotyczacy depilacji LS https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598391
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 10:03   #4
ona24689
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 32
Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

Cytat:
Napisane przez marcelinkag011 Pokaż wiadomość
hej. nie jestem z twoich okolic ale też miałam problem z nadmiernym owłosieniem na brzuchu i plecach a nawet na pośladkach. niestety włosy były za jasne na laser więc musiałam spróbować IPL. jestem zachwycona to zmieniło moje życie może nie jestem gładka jak niemowle ale ubyło mi ok 70-80% włosów. zostały tylko te jaśniutkie i słabe. u siebie za zabieg pleców brzucha pośladków i ud płaciłam 180 zł. smieszne pieniądze jak za to wszystko. miałam 4 zabiegi. NAPRAWDĘ WARTO!!
a z jakiego miasta jestes?

ja mam ciemne ale miekkie nad pępkioem bo nigdy nie bylu ruszane, pod, niestety golone i są twarde i ciemne. babeczka mi powiedziala ze bardzo dobrze z nimi pojdzie
ona24689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 10:26   #5
ona24689
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 32
Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

chcialam tylko jeszcze powiedzeć ze 1 to : Ligh Sheer Duet ET/100J

a LSD z 3 nie wiem jeszcze
ona24689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:48   #6
k_atasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

Hej. Tak jak effa_j napisała jeżeli chcesz sobie wydepilować włosy na stałe to tylko Light Sheer Duet. IPL starczy tylko na jakiś czas. Ja robię Light Sheerem i problem wrastających włosków znikł (!!!) a owłosienie - mam może teraz jakieś 5% tego co miałam kiedyś? Ale to wszystko zależy też od hormonów, cery, włosów itd itd. Krótko mówiąc trzeba się skonsultować z dermatologiem albo porządną kosmetyczką A dodam jeszcze tylko że kosmetyczka która mi robiła zabiegi mówi że mają baaardzo dużo klientek które są po wielu zabiegach IPL i przychodzą na laser bo są rozczarowane efektami..he, efektami których nie ma
k_atasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 14:59   #7
ona24689
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 32
Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

Dobra czyli 2 i 4 odpada. To teraz wybrac 1 albo 3

W 1 jak pisala juz byłam, dził poszlam do 3 .

laser diodowy LightSheer Duo

Nowy salon w moim mieście ma może z 3 miesiące. Byłam tam dziś, wszystko wyglada bardzo ładnie, jakie scsertyfikaty wiszą.
Powiedziała ze nie wie dobrze co jaki odstep bedziemy robic, bo powiedziala ze roznie bywa, ze nawet po 4 tyg mogą odrosnac po pierwszym zabiegi. Ale mówi ze juz mi nigdy wloski nie odrosną a jak nawet to ona sie poczuwa do odpowiedzialnosci i mi zabieg jakies zrobi za darmo.
ZA tydzień mialabym juz rozmowe z dermatolog i pierwszy zabieg.
Brzuch u nich kosztuje 300 zł ale biała linia powiedziala ze mozemy za polowe ceny. Zapytalam też o dolną czesc plecow, powiedziala ze tez by mogla wziac polowe i plecy i nrzuch by mi zrobila za 300 zł.
Co do opalania powiedziala ze zalezy kiedy bedzie ostatni zabieg, ale najwyz
ona24689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 21:21   #8
ona24689
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 32
Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

DOBRA

w gre wchodzi juz tylko 1 lub 3 z metodą LSD

dzis bylam w 3

Nowy salon w moim mieście ma może z 3 miesiące. Byłam tam dziś, wszystko wyglada bardzo ładnie, jakie scsertyfikaty wiszą.
Powiedziała ze nie wie dobrze co jaki odstep bedziemy robic, bo powiedziala ze roznie bywa, ze nawet po 4 tyg mogą odrosnac po pierwszym zabiegi. Ale mówi ze juz mi nigdy wloski nie odrosną a jak nawet to ona sie poczuwa do odpowiedzialnosci i mi zabieg jakies zrobi za darmo.
ZA tydzień mialabym juz rozmowe z dermatolog i pierwszy zabieg.
Brzuch u nich kosztuje 300 zł ale biała linia powiedziala ze mozemy za polowe ceny. Zapytalam też o dolną czesc plecow, powiedziala ze tez by mogla wziac polowe i plecy i nrzuch by mi zrobila za 300 zł.
Co do opalania powiedziala ze zalezy kiedy bedzie ostatni zabieg, ale najwyzej bym musiala smarowac te czesci ciala wysokimi filtrami i przykrywac cos

Co myslicie?

Aha no i ten 1 byl troszke bolesny czulam takie igielki, a w 3 dzis mi powiedziala ze ona ma jeszcze nowszy sprzet i jest bezbolesny
ona24689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 08:49   #9
zmysl_namietnosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: GDAŃSK
Wiadomości: 524
Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

Cytat:
Napisane przez ona24689 Pokaż wiadomość
Hej kochane. Potrzebuhe porady jesli chodzi o depilacje laserową, napisze wam 4 miejsca u mnie w miescie i moze mi powiecie gdzie najlepiej zrobic zabieg.

1 laser diodowy . 1 zabieg - 300 zł
2. laser IPL + RF - 1 zabieg 290 zł ( teraz promocja - 60% ! )
3. laser Ligh Sheer Duet . zabieg 300 zł
4. laser IPL , fotodepilacja zabieg 100 zł

Chodzi mi glownie o brzuch.
Gdzies wyczytalam ze IPL to syf, ale nie znam sie , prosze pomozcie

narazie bylam tylko w 1 porozmawiac, tam powiedziala mi babka ze mysli ze wystarczna mi 3 zabiegi, ze do wakacji zrobimy dwa a trzeci po wakacjach.

do reszty ide, ale podstawowe info wam napisalam

proponuje laser Ligh Sheer Duet . zabieg 300 zł miałam "duetem" robione pachy. Dwa zabiegi. Jeszcze jeden i mam święty spokój
zmysl_namietnosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 12:16   #10
AlexisN.
Raczkowanie
 
Avatar AlexisN.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 142
Thumbs up Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

Co myślicie o tym gabinecie i cenniku?
http://www.lasercs.pl/tresc,cennik.html
Czy teraz można zrobić paszki czy już lepiej poczekać do jesieni?
bardzo lubię się opalać i nie chcę z tego rezygnowac latem, no ale to tylko pachy ...?
__________________
FashionAndTheCity.pl
Ulubiony blog modowy
AlexisN. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 18:31   #11
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

Tylko i wyłacznie laser Light Sheer. Jestem po depilacji łydekx4, wew. strona udx4, bikini głębokiex5, pachyx5. Dzisiaj jestem gładziutka jak niemowle

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez AlexisN. Pokaż wiadomość
Co myślicie o tym gabinecie i cenniku?
http://www.lasercs.pl/tresc,cennik.html
Trochę drogo, ja robię w Lublinie i w sumie cennik jest zbliżony, ale co roku od stycznia robią promocję 50% na cały cykl depilacji. Np. za całe łydki płaciłam w promocji 250,- a jak było już nie wiele to zeszli do 200,-.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 09:12   #12
ona24689
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 32
Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

Cytat:
Napisane przez AlexisN. Pokaż wiadomość
Co myślicie o tym gabinecie i cenniku?
http://www.lasercs.pl/tresc,cennik.html
Czy teraz można zrobić paszki czy już lepiej poczekać do jesieni?
bardzo lubię się opalać i nie chcę z tego rezygnowac latem, no ale to tylko pachy ...?
oooo no powiem Ci ze w porownaniuj z moim zakladam jest taniej

na samym koncu jest moj cennik : http://www.fabrykapiekna-plock.pl/zabiegi.html
ona24689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 14:14   #13
_Viola_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

Witam,
dostałam w prezencie zabieg na depilacje laserową bikini. Niestety nie mogę go zrealizować i chętnie go odsprzedam. Zabieg do wykonania w Łodzi. Więcej informacji na podam na maila: luccy_lp@wp.pl
_Viola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 22:46   #14
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

Cytat:
Napisane przez beefreee Pokaż wiadomość
kurcze depilacja laserowa to jest jednak fajna sprawa, może teraz coś oszczędzę i po wakacjach się wybiorę. Bo teraz to już nie zdążę a poza tym chyba się nie można wystawiać na słonko?
...
nie mozna,no i skóra nie może być opalona
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 05:36   #15
ona24689
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 32
Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

Kurde ja wam powiem, że mam już dość, po wakacjaci idę na laser!
Mam dość chodzenia już drugiego lata w spodniach, codziennie chce mi się płakać, jak widze dziewczyny w spodenkach.
Mam 22 lata i jestem wysoka, poki jestem młoda chciałabym pokazywać nogi, a tu taki ch...
Uzbierałam co prawda pieniąze na samochód, lub wyprowadzkę wkoncu z mieszkania, ale..... to poczeka

Problem mam z wrastaniem włoskow, wczesniej wrastało mi ich moze 40 %.
Moim podstawowym błędem bylo pojscie na IPL! Wiedziałam,, że on nie usuwa wlosow, a je usypia, no ale poszłam. Przez pierwsze poł roku sielanka, włoski wolno rosły, mogłam ich nawet nie golić 2 dni ! Nie robiły mi się tez krostki, nie wrastały.

Nie wiem co sie stało po tym pol roku, ale włoski zaczęły strasznie ale to strasznie wrastać ! W tej chwili mi wrasta jakieś 80 %, całę nogi mam w włoskach, które są pod skórą a z nich robią sie takie wypuklenia, a w częstym przypadku zapalenia ( tak jak pryszcze). Nie mogę nad tym zapanować, szoruje się ostrą gąbką, non sop i to nic nie daje

Nawet jak się ogole włoski poporsu widać ! MOge się mocno ogolić, a i tak mam czarne kropeczki na nogach.
Naprawde, teraz gole się np co 3 tygodnie. Jednego dniasię ogole na jakąs okazje, następne 3 tygodnie one rosną i zaczyna się leczenie....
Nogi mam już całe w bliznach

Polecono mi kiedyś salon w Warszawe Laser DeLux i chyba tam pójdę.
Dodam, że robiłam u siebie w innym mieście laser brzucha i wydałam 1000 zł i po pół roku odrosło mi 70% włosów, poprostu tylko się zabić.....
ona24689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 07:51   #16
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

No to sobie narobiłaś bigosu! Moja propozycja:
1. rób częste peelingi nóg, żeby skóra była cieniutka i żeby osłabione włoski miały siłę się przebić, a pozostałe żeby stamtąd wyciągnąć. Ja robię peeling kawowy lub cukrowy. Możesz spróbować zrobić peeling kwasami np. migdałowym (można w lecie) lub kwasem mlekowym.
2. jak najczęściej gól nogi, żeby wzmocnić włosy, bo jak będą bardzo słabe to ich nawet laser może nie wziąć.
3. na rany po "wydłubywaniu" włosków proponuję żel solcoseryl a na drugi dzień, żeby się ładnie i szybko goiło bez blizn maść solcoseryl. Jedno i drugie w aptece po jakieś 16-17 zł.

Jestem po depilacji laserowej pach, głębokie bikini, całe nogi (łydki +uda). Zeszło mi się z tym ze dwa lata. Od 3 lat nie wiem co to depilacja, golenie itp. Czasami jak mi na nogach wyrośnie parę włosków to sobie pęsetą wyrwę.

Z depilacją poczekaj do połowy zimy jak w salonach zaczną się promocje 40-50% taniej.

Jeszcze jedna uwaga dotycząca depilacji laserowej: usuwa ona ciemne włoski, ale każdy z nas ma na ciele naturalny, biały meszek, który normalnie jest niewidoczny, a po depilacji zostaje na nogach i wtedy go troszkę widać.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 09:29   #17
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: depilacja laserowa WAŻNE pomocy

ona24689 - Ja raz się tak załatwiłam na nogach po depilacji depilatorem. 70% wrastających włosków, stan zapalny, wyglądało to tragicznie. Z tym, że ja miałam wtedy akurat fazę na pielęgnację domowej produkcji i naturalną więc miałam pół lodówki wyładowane olejami, ekstraktami i kwasami - no i zrobiłam sobie na te łydki kwasy w stężeniu i ilości naprawdę od serca - i pomogło bo po pierwszym wyłuszczeniu wszystkie włoski się uwolniły, zostało mi tylko kilka przebarwień ale też szybko zniknęły. Nie mówię, żebyś otwierała w domu laboratorium, bo jak się dobrze nie znasz na takich wynalazkach to idzie sobie zrobić krzywdę- ale może w salonie, w którym robiłabyś sobie laser wymyślili by coś dobrego na te twoje wrośnięte włoski, jakieś kwasy własnie, albo mikrodermabrazję z kwasami (musieli by zobaczyć twoje łydki i ocenić). No i przy kilku zabiegach w jednym gabinecie idzie ugrać czasem jakąś promocję dla stałych klientek więc może nie wyszłoby to tak strasznie drogo.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.