Skora twarzy czesto traci koloryt w ciagu dnia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-06, 00:38   #1
Karcia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2

Skora twarzy czesto traci koloryt w ciagu dnia


Witam. Od jakiegos miesiaca mam dziwne zjawisko na twarzy. Zauwazylam gdy wstaje mam w miare ladny koloryt na twarzy. Potem w ciagu dnia jest idealnie wyrownany rozswietlony aczkolwiek nie na dlugo. Z uplywem czasu traci kolor i staje sie taka zolta zmeczona. Dodam ze zauwazylam pieczenie policzkow pod oczami. Wczesniej uzywalam czesto maseczki z glinek i chyba przedobzylam bo zdarzalo sie nawet 5 razy w tygodniu. Uzywalam tez serum flavo C 15 % bez nawilzenia. Wogole zaniedbalam nawilzanie na ten czas. Zauwazylam tez ze wyszlo mi pare zmarszczek. Wczesniej przed przedobrzeniem z maseczkami mialam bardzo ladny wyrownany rozswietlony kolor twarzy. Czy ktos juz mial taki problem? Da sie to jakos naprawic?
Karcia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 09:36   #2
deshire
Przyczajenie
 
Avatar deshire
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Stąd ;)
Wiadomości: 16
Dot.: Skora twarzy czesto traci koloryt w ciagu dnia

Cytat:
Napisane przez Karcia25 Pokaż wiadomość
Witam. Od jakiegos miesiaca mam dziwne zjawisko na twarzy. Zauwazylam gdy wstaje mam w miare ladny koloryt na twarzy. Potem w ciagu dnia jest idealnie wyrownany rozswietlony aczkolwiek nie na dlugo. Z uplywem czasu traci kolor i staje sie taka zolta zmeczona. Dodam ze zauwazylam pieczenie policzkow pod oczami. Wczesniej uzywalam czesto maseczki z glinek i chyba przedobzylam bo zdarzalo sie nawet 5 razy w tygodniu. Uzywalam tez serum flavo C 15 % bez nawilzenia. Wogole zaniedbalam nawilzanie na ten czas. Zauwazylam tez ze wyszlo mi pare zmarszczek. Wczesniej przed przedobrzeniem z maseczkami mialam bardzo ladny wyrownany rozswietlony kolor twarzy. Czy ktos juz mial taki problem? Da sie to jakos naprawic?
myślę, że musisz postawić na nawilżanie, nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie. miałam podobnie, skóra była zaczerwieniona, piekła, niekiedy nawet trochę się łuszczyła. Mi pomogło regularne stosowanie intensywnie nawilzającego kremu na dzień L'Oreal Triple Active.
deshire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 11:30   #3
evelynaa
Raczkowanie
 
Avatar evelynaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Skora twarzy czesto traci koloryt w ciagu dnia

Cytat:
Napisane przez deshire Pokaż wiadomość
myślę, że musisz postawić na nawilżanie, nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie. miałam podobnie, skóra była zaczerwieniona, piekła, niekiedy nawet trochę się łuszczyła. Mi pomogło regularne stosowanie intensywnie nawilzającego kremu na dzień L'Oreal Triple Active.
popieram w 100%
__________________

evelynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 21:29   #4
matylda kucharska
Przyczajenie
 
Avatar matylda kucharska
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 21
Talking Dot.: Skora twarzy czesto traci koloryt w ciagu dnia

Cytat:
Napisane przez deshire Pokaż wiadomość
myślę, że musisz postawić na nawilżanie, nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie. miałam podobnie, skóra była zaczerwieniona, piekła, niekiedy nawet trochę się łuszczyła. Mi pomogło regularne stosowanie intensywnie nawilzającego kremu na dzień L'Oreal Triple Active.
to prawda dobry krem nawilżający działa cuda
matylda kucharska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 01:35   #5
Karcia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Skora twarzy czesto traci koloryt w ciagu dnia

Od dwoch dni zaczelam na noc stosowac dobry krem z ceramidami. Na dzien lekki krem rozwietlajacy z wit C i juz widze znaczna poprawe. Koloryt sie wyrownuje. Twarz juz nie traci kolorytu i nabiera rozswietlenia
Karcia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.