Czym zamatowić cerę? Seidenpuder Hauschki? Coś innego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-27, 16:33   #1
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628

Czym zamatowić cerę? Seidenpuder Hauschki? Coś innego?


Słuchajcie, jakieś 2 miesiące temu postanowiłam przestawić się zupełnie na pielęgnację naturalną. Odstawiłam np. klasyczne podkłady i wypróbowałam kilka mineralnych (Annabelle, Benecos, Everyday Minerals). Niestety wychodzi tak sobie. Albo zapychają albo ciemnieją albo są bardzo widoczne...

Jednoczeście czymś matowić muszę, bo mi się cera po retinoidach strasznie przetłuszcza, zwłaszcza w te upały. Czy możecie mi coś doradzić? Chodzi o zmatowienie, ewentualnie o niewielkie krycie - ukrycie zaczerwienień. Czytałam o Seidenpuder Hauschki, niektórzy polecają, ale trochę nie chcę znowu inwestować 20 euro nie będąc pewną rezultatu - ostatnio tyle razy się na tym przejechałam... Co polecacie? Nie może zapychać.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 20:30   #2
Miszczyk20
Raczkowanie
 
Avatar Miszczyk20
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: Czym zamatowić cerę? Seidenpuder Hauschki? Coś innego?

może lepiej zainwestować z naprawdę dobra matujaca baze, najlepiej z silikonem no i puder również matujący. Tez mam tlusta cere i moja codzienna pielęgnacja we wakacje to jakiś hardcore
__________________
od 20.12.2011 aż do dziś
Miszczyk20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 22:44   #3
viosna82
Raczkowanie
 
Avatar viosna82
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 373
Dot.: Czym zamatowić cerę? Seidenpuder Hauschki? Coś innego?

jeśli chodzi o kosmetyki naturalne, to ja zdecydowanie polecam ten puder dr. Hauschki. Mam jedno opakowanie od 1,5 roku chyba i nie może się skończyć a parę miesięcy temu zakupiłam drugie, bo myślałam, że to pierwsze się zaraz skończy. Czyli puder jest mega wydajny, do tego cudowny, naturalny skład i dobrze matuje - chociaż moją cerę mało co matuje na długo, na pewno na wiele godzin nie, ale dla mnie ten produkt jest świetny. Zanim go odkryłam używałam też pudru bambusowego z biochemii urody - matuje podobnie, skład też dobry, ale jakoś ten dr. Hauschka jest przyjemniejszy w użyciu. Silikonowych baz nie polecam, a już na pewno nie w lato i nie na co dzień.
viosna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 09:23   #4
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Czym zamatowić cerę? Seidenpuder Hauschki? Coś innego?

Cytat:
Napisane przez viosna82 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o kosmetyki naturalne, to ja zdecydowanie polecam ten puder dr. Hauschki. Mam jedno opakowanie od 1,5 roku chyba i nie może się skończyć a parę miesięcy temu zakupiłam drugie, bo myślałam, że to pierwsze się zaraz skończy. Czyli puder jest mega wydajny, do tego cudowny, naturalny skład i dobrze matuje - chociaż moją cerę mało co matuje na długo, na pewno na wiele godzin nie, ale dla mnie ten produkt jest świetny. Zanim go odkryłam używałam też pudru bambusowego z biochemii urody - matuje podobnie, skład też dobry, ale jakoś ten dr. Hauschka jest przyjemniejszy w użyciu. Silikonowych baz nie polecam, a już na pewno nie w lato i nie na co dzień.
Kupiłam go jednak już wczoraj wieczorem. I pierwsze wrażenie - po 2 użyciach - puder jest super. Nie wiem jeszcze jak z trwałością, wygląd w każdym razie fenomenalny - sprawia, że minerały nie są widoczne. Marzy mi się jeszcze Translucent Face Powder Hauschki, też super opinie, ale to już chyba jak minerały mi się skończą.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.