Oriflame.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-13, 14:59   #1
Blueeyedlove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2

Oriflame..


Dzień dobry, dostałam dzisiaj propozycję zostania konsultantką Oriflame za symboliczną złotówkę, ale strona, która została mi wysłana http://abc-informacje.pl/?p=1161 wcale nie jest oficjalną. Nie wiem co o tym sądzić, bo osobę oferującą znam trochę z widzenia, ale przedstawienie wszystkiego w superlatywach wydało mi się podejrzane. Może któraś z Was miała styczność z tą stroną?
Blueeyedlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 15:41   #2
pati101
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 40
Dot.: Oriflame..

metoda abc polega z tego co pamiętam na tym,że zostajesz konsultantką i jednocześnie szukasz w necie kolejnych chętnych do zostania konstultantką i oczywiście masz jakąś kase od ich zarobków.różnica od standardowego bycia konsultantką była chyba taka,że w abc dostajesz na start stronkę internetową poprzez, którą kontaktują się z toba potencjalne chętne konsultantki.pamietam,że gdy się tym intersowałam to był taki haczyk-trzeba bylo zlożyc pierwsze zamowienie na 250 zł by zarabiać.ale to było juz jakiś czas temu,więc może się zmieniło.
pati101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 14:30   #3
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Oriflame..

Oni są jedną z grup, która pracuje przez internet. Jeśli się skupisz na budowie grupy a sprzedaż potraktujesz jako dodatek to możesz mieć niezłe zarobki. Ale to musisz sama spróbować. Warto zapisać się, gdy wpisowe jest za 1 zł, nawet po to by kupować taniej dla siebie.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 18:36   #4
RoziPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1
Dot.: Oriflame..

Z tą stroną nie miałam nic wspólnego, ale wydaje mi się, że będziesz miała minimalny próg zamówienia w punktach albo w złotych, nie tylko w pierwszych katalogach. Jeśli zostaniesz konsultantką w podstawowy sposób (możesz np. przypisać się pod kogoś i potem budować swoją grupę, dzięki temu masz więcej punktów itd.) to samej możesz regulować sobie zamówienie, a zdarzą się pewnie katalogi, w których zamówienia nie są ogromne. Wtedy po prostu nie zamawiasz i już. Też zdarzają się programy dla początkujących, gdzie dostaniesz jakieś gratisy, czy oferty specjalne. Ja bym była ostrożna
RoziPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.